Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-04, 01:08   #691
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Szczerze mówiąc trochę mi się nie widzą te galerie. Jedna osoba na 15 metrów to niewiele, korytarze się nie liczą. Jak dobrze rozumiem to przy każdym pojedynczym sklepie też ktoś ma kontrolować liczbę osób. Wszyscy maski i rękawiczki. Niewiadomo jak z przymierzaniem. Obawiam się też że na galerię mogą się rzucić dzieciaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się. No ale wiesz co innego mogą zrobić, skoro galerie to skupisko ludzi. Muszą jakieś ograniczenia być. Tak żeby te 2 m były, bo inaczej ryzyko byłoby zbyt duże. U mnie w sklepie tak na oko pewnie z 8 osób będzie mogło być, bo nie jest zbyt duży, ale jutro się do wiem. My jesteśmy w stanie kontrolować liczbę osób w sklepie, bo sklep jest taki, że widać każdą osobę. W tych większych sklepach to trochę trudniejsze. Masz rację dzieciaki, młodzież pewnie będą też łazić. Maseczki w takich miejscach też muszą byc, bo dużo ludzi i tak samo inaczej ryzyko byłoby duże. Myślę, że jak ktoś będzie musiał coś kupić to da radę, ale długo raczej nie będzie chodził, bo nie będzie się to opłacać. Państwo powinno zapewnić spraye do dezynfekcji, chociaż cokolwiek, bo ilość spray jaką trzeba by używać do dezynfekcji byłaby raczej duża i mało który sklep może sobie na to pozwolić jak i tak na razie jest bardzo ciężko i są straty. Wtedy byłoby trochę łatwiej.

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-05-04 o 01:10
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 06:12   #692
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. No ale wiesz co innego mogą zrobić, skoro galerie to skupisko ludzi. Muszą jakieś ograniczenia być. Tak żeby te 2 m były, bo inaczej ryzyko byłoby zbyt duże. U mnie w sklepie tak na oko pewnie z 8 osób będzie mogło być, bo nie jest zbyt duży, ale jutro się do wiem. My jesteśmy w stanie kontrolować liczbę osób w sklepie, bo sklep jest taki, że widać każdą osobę. W tych większych sklepach to trochę trudniejsze. Masz rację dzieciaki, młodzież pewnie będą też łazić. Maseczki w takich miejscach też muszą byc, bo dużo ludzi i tak samo inaczej ryzyko byłoby duże. Myślę, że jak ktoś będzie musiał coś kupić to da radę, ale długo raczej nie będzie chodził, bo nie będzie się to opłacać. Państwo powinno zapewnić spraye do dezynfekcji, chociaż cokolwiek, bo ilość spray jaką trzeba by używać do dezynfekcji byłaby raczej duża i mało który sklep może sobie na to pozwolić jak i tak na razie jest bardzo ciężko i są straty. Wtedy byłoby trochę łatwiej.
Jakie ryzyko?

Statystycznie średnia wieku pracowników i klientów galerii handlowych jest taka, że zdziwię się jak 100 osób od tego otwarcia umrze w całym kraju.

Naprawdę, przestrzegajmy zasad higieny i nie dajmy się zwariować. Maseczki w środku, dezynfekcja rąk na wejściu oraz w określonych punktach i tyle.

*Ja wiem, że każda śmierć to tragedia dla bliskich. Ale tak to lepiej się od razu zabić, bo jeszcze można na coś umrzeć. Na ulicę strach wyjść, a zostać w domu jeszcze bardziej.

Ciągnie się to dwa miesiące, liczby zmarłych są praktycznie statystycznie nieistotne. Pora to olać i nauczyć się żyć z naszym nowym ziomale z Wuhanu, bo on najprawdopodobniej nigdzie się nie wybiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 07:34   #693
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Nie pojechałam do McDonalda, ale w sobotę byłam w knajpie ( w No knajpy otwarte ) i było dziwnie. Zapach wiecznego odkażania unosi się zamiast zapach jedzenia Stolików mniej i kolejka przed wejściem , jak nigdy wcześniej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 08:19   #694
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jakie ryzyko?

Statystycznie średnia wieku pracowników i klientów galerii handlowych jest taka, że zdziwię się jak 100 osób od tego otwarcia umrze w całym kraju.

Naprawdę, przestrzegajmy zasad higieny i nie dajmy się zwariować. Maseczki w środku, dezynfekcja rąk na wejściu oraz w określonych punktach i tyle.

*Ja wiem, że każda śmierć to tragedia dla bliskich. Ale tak to lepiej się od razu zabić, bo jeszcze można na coś umrzeć. Na ulicę strach wyjść, a zostać w domu jeszcze bardziej.

Ciągnie się to dwa miesiące, liczby zmarłych są praktycznie statystycznie nieistotne. Pora to olać i nauczyć się żyć z naszym nowym ziomale z Wuhanu, bo on najprawdopodobniej nigdzie się nie wybiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja szczerze mówiąc nie widzę absolutnie żadnej różnicy między pracą w sieciówce a pracą w zwykłej firmie, na produkcji czy co tu mówić o korporacji z open space. Kolega z pracy to takie samo zagrożenie jak klient i codziennie stanowi nowe, bo po pracy wraca do domu, żona też była w pracy, potem idzie do sklepu, na pocztę itd. Sporo znajomych (także z korpo) wraca dzisiaj do pracy i co gorsza ich maseczki nie obowiązują, bo nie mają kontaktu z klientami z zewnątrz - tak jakby 100 osób na open space i kilkaset w kuchni nie mogło ich zarazić. Jeśli bym się miała bać śmierci codziennie idąc do pracy to bym serio od razu mogła się zapisać na terapię. Naprawdę, nie dajmy się zwariować, bo w sklepach odzieżowych pracują raczej ludzie młodzi, seniorów wśród klientów się masowo nie spodziewam, no naprawdę nie widzę tego jako miejsca podwyższonego ryzyka.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2020-05-04 o 08:20
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 09:27   #695
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Ja się nie dziwię, że dużo sklepów się nie otwiera. Problem z czynszami, a poza tym sklepy miały 3 dni robocze, o ile mnie pamięć nie myli, aby wszystko przygotować (zmiana kolekcji, nowa kolekcja, zapewnienie środków do dezynfekcji, rękawiczki, maseczki, jakieś pleksy). Mało realne, aby każdy sklep w Polsce nagle był gotowy, bo rząd sobie tak wymyślił, no ale przecież sytuacja dynamiczna na moje już powinno być zapowiedziane kiedy zostaną otwarte inne uslugi aby mogli także się przygotować.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 09:50   #696
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87816032]U mnie jedna. Nie dziwię się, że akurat tam otworzyli, bo w tym budynku jest Carrefour, galeria jest niewielka, więc jest spora szansa, że ktoś podczas zakupów zajrzy.
Szkoda, że mi to w ogóle nie po drodze, a też chciałam oddać zakupy. No nic, wezme kuriera.

Ktoś może wie jak z mohito będzie to wygladac? Nie mogę nigdzie znaleźć. A skubani maja płatny zwrot przez kuriera.

Edit: znalazłam. Oczywiście nic w poblizu nie otwierają eeeeh. :/
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Z Mohito też szaleństwa nie ma....
https://www.mohito.com/pl/pl/otwarci...SU0NpRwu2DgOyg
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 11:29   #697
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Ja dzisiaj, po miesiącu kwarantanny i zamknięcia zamierzam iść do galerii.

Pójdę, bo mogę. Chociaż połazic. Jest to niezbędne dla mojego zdrowia psychicznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 13:02   #698
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj, po miesiącu kwarantanny i zamknięcia zamierzam iść do galerii.

Pójdę, bo mogę. Chociaż połazic. Jest to niezbędne dla mojego zdrowia psychicznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Twoim miejscu ucałowałabym próg.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 17:02   #699
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Do Ikei na Śląsku podobno mega kolejka

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 18:50   #700
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

O tak, ale i w Krakowie i stolicy. Katowice dzisiaj tak:

https://katowice.naszemiasto.pl/giga.../ar/c1-7685361

Jak to kumpela skomentowała: w czasie kwarantanny meble im się pokończyły
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 19:13   #701
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu ucałowałabym próg.
Haha prawie tak zrobiłam.
Zajechalam pod CH, musiałam miejsca parkingowego szukać

A potem wszędzie kolejki. Do Pepco 35 osób w kolejce, do rossmanna 15



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 19:41   #702
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Ja tam uwielbiam do IKEA jeździć. Po prostu oglądać, nawet jak niewiele kupię. Ale na razie sytuacja mnie skutecznie odstrasza :P
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 22:50   #703
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ja tam uwielbiam do IKEA jeździć. Po prostu oglądać, nawet jak niewiele kupię. Ale na razie sytuacja mnie skutecznie odstrasza :P
Ja też. I w ogóle lubię czasami dzieci zostawić u babci i z mężem jechać do ikei jak mamy coś do kupienia i przy okazji zjeść klopsiki. Prawie randka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 22:54   #704
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jakie ryzyko?

Statystycznie średnia wieku pracowników i klientów galerii handlowych jest taka, że zdziwię się jak 100 osób od tego otwarcia umrze w całym kraju.

Naprawdę, przestrzegajmy zasad higieny i nie dajmy się zwariować. Maseczki w środku, dezynfekcja rąk na wejściu oraz w określonych punktach i tyle.

*Ja wiem, że każda śmierć to tragedia dla bliskich. Ale tak to lepiej się od razu zabić, bo jeszcze można na coś umrzeć. Na ulicę strach wyjść, a zostać w domu jeszcze bardziej.

Ciągnie się to dwa miesiące, liczby zmarłych są praktycznie statystycznie nieistotne. Pora to olać i nauczyć się żyć z naszym nowym ziomale z Wuhanu, bo on najprawdopodobniej nigdzie się nie wybiera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, ja też sporo wyluzowałam. Chodzi mi tylko o to, że ten dystans jest ważny i nie dać się zwariować, ale też uważać. Nie chodzi o wąską alejkę, gdzie nie wyminiesz się, ale o sytuacje gdy możesz trzymać dystans. Wtedy zawsze ryzyko minimalizuje sie.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 06:22   #705
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ja tam uwielbiam do IKEA jeździć. Po prostu oglądać, nawet jak niewiele kupię. Ale na razie sytuacja mnie skutecznie odstrasza :P

Ja też, ale zawsze z czymś wyjdę
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 07:13   #706
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Nie wytrzymałam, byłam w galerii.
Popełniłam zakupy
Co prawda części zaplanowanych rzeczy nie udało mi się zrealizować, bo spora część sklepów była zamknięta.

Ale cieszę się, że poszłam wczoraj. Trochę bałam się, że będzie tłum i czekanie pod sklepami, a ja będę jedną z osób z tej masy, która bez galerii żyć nie może. Z drugiej strony gdybym poszła w np sobotę - powierzchnie płaskie można umyć, zdezynfekować, ale już widzę jak robią to z całym towarem. Ludzie by przez ten czas nakaszleli, nakichali i zmacali. Także uznałam że najbezpieczniej pójść jak najszybciej. I o dziwo ludzi było bardzo mało, nigdzie nie czekałam żeby wejść. Przy kasach bez kolejek, a kasowały pojedyncze osoby (część pilnowała wejść). Pełna kultura w robieniu zakupów. Do tego sporo promocji.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 07:29   #707
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

A ja się szczypie nadal. Będę w końcu musiała iść bo potrzebuje staniki nowe. I buty będę niedługo potrzebowała i parę ciuchów jak zacznę pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 07:30   #708
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Ja idę jutro do Hebe (znaczy dziś w sumie, ale ja się kładę o 12 w południe i wstaję o 15). Naoglądałam się filmików włosowaniaczych na YT i mam poważne zakupy do zrobienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 08:47   #709
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A ja się szczypie nadal. Będę w końcu musiała iść bo potrzebuje staniki nowe. I buty będę niedługo potrzebowała i parę ciuchów jak zacznę pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio sposobem Szaji kupiłam w necie takie same, jak już mak, tylko w innych kolorach
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja idę jutro do Hebe (znaczy dziś w sumie, ale ja się kładę o 12 w południe i wstaję o 15). Naoglądałam się filmików włosowaniaczych na YT i mam poważne zakupy do zrobienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A do Hebe chodzę regularnie, ale u nas jest w centrum miasta, wolnostojące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 11:21   #710
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Wy tu o sklepach, a ja najbardziej czekam na otwarcie publicznych toalet w parkach. Już mam tak dość szukania gęstych krzaków, ze naprawdę. Zorientowałam się, ze już poznaje swoje „ulubione”.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 13:33   #711
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87819953]A do Hebe chodzę regularnie, ale u nas jest w centrum miasta, wolnostojące.
[/QUOTE]

Ja w sumie za rogiem mam wolnostojące Hebe i Rossmanna.

Ale to nie to samo, co w centrum handlowym.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 14:19   #712
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87819771]Ja też, ale zawsze z czymś wyjdę [/QUOTE]
no oczywiście, nawet z głupimi szklankami
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 16:34   #713
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ja tam uwielbiam do IKEA jeździć. Po prostu oglądać, nawet jak niewiele kupię. Ale na razie sytuacja mnie skutecznie odstrasza :P
Podziwiam was dziewczyny lubiące Ikea:P
Nie lubię tam jeździć, a tym bardziej spacerować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 17:43   #714
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Ja też bardzo lubię Ikee i zawsze, ale to zawsze jak.jestesmy idziemy tam na obiad. Tylko te kolejki w restauracji...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 17:56   #715
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87821913]Ja też bardzo lubię Ikee i zawsze, ale to zawsze jak.jestesmy idziemy tam na obiad. Tylko te kolejki w restauracji...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Teraz część restauracyjna zamknięta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 18:41   #716
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87819953]Ostatnio sposobem Szaji kupiłam w necie takie same, jak już mak, tylko w innych kolorach A do Hebe chodzę regularnie, ale u nas jest w centrum miasta, wolnostojące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja mam same staniki do karmienia, a już nie karmię 2 miesiące chyba. Są już znoszone i okropne. I jeden za luźny pod biustem który mi się podnosi.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Teraz część restauracyjna zamknięta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chlip

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 18:43   #717
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Wy tu o sklepach, a ja najbardziej czekam na otwarcie publicznych toalet w parkach. Już mam tak dość szukania gęstych krzaków, ze naprawdę. Zorientowałam się, ze już poznaje swoje „ulubione”.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boskie
W sumie też mam takie problemy, tylko teraz rzadziej mnie "łapie" bo mniej wychodzę, maseczka zniechęca do ruchu :/
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 18:48   #718
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja mam same staniki do karmienia, a już nie karmię 2 miesiące chyba. Są już znoszone i okropne. I jeden za luźny pod biustem który mi się podnosi.Chlip

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łącze się. Klopsiki, frytki i miseczka surówek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 18:50   #719
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja mam same staniki do karmienia, a już nie karmię 2 miesiące chyba. Są już znoszone i okropne. I jeden za luźny pod biustem który mi się podnosi.Chlip

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ubolewalam, że "hotdoczki" zamknięte - dziwnie tak bez nich w ikei

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 18:56   #720
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Co zrobicie po zniesieniu ograniczeń w związku z koronawirusem?

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87822128]Łącze się. Klopsiki, frytki i miseczka surówek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja ubolewalam, że "hotdoczki" zamknięte - dziwnie tak bez nich w ikei

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No dokładnie. My zwykle braliśmy jakiegoś hotdoga na start, potem zakupy a potem żarcie konkretne. Ostatnio jadłam pierogi z kurkami, mniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-05 16:12:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.