Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-27, 18:24   #1621
olaaaa20000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny to ja od spoznionej cerazzete i ellaone, dzisiaj po 13 dniach od stosunku zrobilam test ultra czuly, negatywny. Czy naprawde moge byc juz spokojna?
olaaaa20000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:26   #1622
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez olaaaa20000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to ja od spoznionej cerazzete i ellaone, dzisiaj po 13 dniach od stosunku zrobilam test ultra czuly, negatywny. Czy naprawde moge byc juz spokojna?
możesz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:30   #1623
olaaaa20000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ja z tych nerwow oszaleje, juz mysle co zrobie jak się okaze ze jest ciąz
olaaaa20000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 18:35   #1624
asiuniaax
Beauty lover
 
Avatar asiuniaax
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 234
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez olaaaa20000 Pokaż wiadomość
Ja z tych nerwow oszaleje, juz mysle co zrobie jak się okaze ze jest ciąz
Na pewno nie jesteś. Wyluzuj.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy.

Nie farbuję włosów od: marzec 2016
Nie prostuję włosów od: czerwiec 2016

https://www.youtube.com/channel/UC_e...yyVLLoVTMA8VQ/ Zapraszam !
asiuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 22:03   #1625
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Szansa na ciążę

Cytat:
Napisane przez Madziarek12345 Pokaż wiadomość
Witajcie. Mój cykl trwa 30,31 dni ostatnią miesiączkę miałam 2 kwietnia skończyła się 7-go. Kochałam się z mężem 21 kwietnia bez zabezpieczenia. Okres powinnam dostać 2 lub 3 maja. Ile dni przed okresem są dni niepłodne
14-16 dni.

Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 23:39   #1626
Enemelek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, przed świętami pisałam o swoich objawach ciąży i się okazało w piątek 13 że jestem w ciąży....bliźniaczej 😍😘 Pozdrawiam
Enemelek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 07:04   #1627
olaaaa20000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzisiaj znowu zrobilam test, 14 dni po, negatywny,a nadal się zamartwiam.
olaaaa20000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 07:14   #1628
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Enemelek23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przed świętami pisałam o swoich objawach ciąży i się okazało w piątek 13 że jestem w ciąży....bliźniaczej Pozdrawiam
To w takim razie podwójne gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez olaaaa20000 Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu zrobilam test, 14 dni po, negatywny,a nadal się zamartwiam.
To zrób test z krwi. Może on będzie bardziej wiarygodny .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 12:16   #1629
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czyli to, ze ta moja szyjka jest wysoko i zamknieta nie ma zadnego znaczenia? takie spoznienia po 2 godziny też nic nie obniżają?
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 12:32   #1630
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Czyli to, ze ta moja szyjka jest wysoko i zamknieta nie ma zadnego znaczenia? takie spoznienia po 2 godziny też nic nie obniżają?
Przy braniu tabletek anty nie prowadzi się obserwacji szyjki macicy.

O ile nie bierzesz minipigułek, to takie opóźnienie nie ma znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 12:39   #1631
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

biorę vines, wiec to są te normalne tabletki. czyli mam nie schizowac bo wszystko jest w porzadku?
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 12:41   #1632
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
biorę vines, wiec to są te normalne tabletki. czyli mam nie schizowac bo wszystko jest w porzadku?
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:45   #1633
mlko92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 185
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że po tabletce "po" możesz mieć bardzo rozregulowany cykl, więc brak okresu w planowanym terminie też nie będzie powodem do paniki.

W razie czego zrób po prostu test ciążowy w odpowiednim czasie, może on Cię uspokoi
Myślicie, że wzięłam tabletkę niepotrzebnie?
__________________
W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin. Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
mlko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 14:06   #1634
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mlko92 Pokaż wiadomość
Myślicie, że wzięłam tabletkę niepotrzebnie?
Tak, ja bym nie brała na Twoim miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 14:39   #1635
mlko92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 185
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tak, ja bym nie brała na Twoim miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź. No nic, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
__________________
W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin. Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
mlko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 15:53   #1636
Zmalowanalaleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam.

Mam pytanie. Otóż okres miałam dostać 18 kwietnia oczywiście bole się zaczeły dzień później. I tak trwało do 26 kwietnia. Miesiaczke dostałam 26 kwietnia. Cykle man 29-31dniowe.Nigdy nie zdarzało mi się aby tydzien wcześniej zaczynaly siw bóle i trwaly do dnia miesiączki. Jak juz cos to2 gora 3 dni przed. Okres dostalam i trwal 3 dni. A zawsze miesiaczka trwa 6-7dni. Ten trzeci dzien to juz nie bardzo obfity. Ostatnio bolą mnie lekko mięśnie i lapie zadyszkę. Od 2 moesiecy ćwiczę na siłowni i dopiweo od tygodnia zaczwly mi sie problemy. Robiłam test ciazowy akurat przed rozpoczeciem miesiacKi 26 kwietnia i wyszedł negatywny. Czy ktos mial cos podobnego. Czy to objawy jakieś choroby czy poprostu hormony. Chce zaczekac do nastepnej miesiączki i poobserwować się. Pozdrawiam
Zmalowanalaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 15:58   #1637
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zmiana trybu życia może mieć wpływ na to co się w organizmie dzieje, a tym samym i na cykl. U mnie jest z tym bardzo różnie, a biorę tabletki, które przecież stabilizują cykl.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 19:38   #1638
tomz656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam. Jestem z dziewczyną ponad 2 lata. Zawsze zabezpieczała się zastrzykiem antykoncepcyjnym. Po prostu przegapiliśmy termin na kolejny zastrzyk i kochaliśmy się jakiś niecały miesiąc bez zabezpieczeń. Dziewczyna powiedziała mi, że jest w ciąży (ale nie pokazała testu, nie udowodniła tego niczym) i wzięła kolejny zastrzyk depo. Czy jest to możliwe, że faktycznie zaszła przez ten czas w ciążę, a teraz po kolejnym zastrzyku ten "pozytywny wynik testu" przetrwa czy zastrzyk zniweluje tę "ciążę"? Póki co nie planujemy dziecka. Czytałem, że nawet kilka miesięcy po depo-proverze ciężko jest zajść w ciążę nawet jeśli się chce i zachodzą jakieś zmiany w organiźmie przez co wynik może być czasami zakłamany. Dziewczyny jak to jest? Czy kolejny zastrzyk zapobiegnie byciu w ciąży czy trzeba ratować się inaczej? Dopiero za tydzień będę się z nią widział, a nie daje mi to spokoju.
tomz656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 22:41   #1639
Mati12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Ryzyko ciąży

Witam wszystkich. Mam 17 lat i nie dawno przeżyłem swój pierwszy raz z moją najwspanialszą dziewczyną. Problem jednak polega na tym, że odbyło się to bez prezerwatywy. Przed wytryskiem zdążyłem wyciągnąć. Następnie wytarłem dokładnie całego penisa i znów zaczęliśmy współżyć. Za drugim razem już nie doszedłem. Dodam że moja dziewczyna miała wtedy dni niepłodne. Jak duże jest ryzyko ciąży ? Pozdrawiam wszystkich 😃
Mati12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 06:55   #1640
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ryzyko ciąży

Cytat:
Napisane przez Mati12321 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam 17 lat i nie dawno przeżyłem swój pierwszy raz z moją najwspanialszą dziewczyną. Problem jednak polega na tym, że odbyło się to bez prezerwatywy. Przed wytryskiem zdążyłem wyciągnąć. Następnie wytarłem dokładnie całego penisa i znów zaczęliśmy współżyć. Za drugim razem już nie doszedłem. Dodam że moja dziewczyna miała wtedy dni niepłodne. Jak duże jest ryzyko ciąży ? Pozdrawiam wszystkich
Ryzyko ciąży jest niskie.

Natomiast jeśli nie chcecie mieć dzieci, to radzę zacząć się zabezpieczać. Stosunek przerywany to nie jest dobra metoda antykoncepcyjna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 08:35   #1641
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tomz656 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem z dziewczyną ponad 2 lata. Zawsze zabezpieczała się zastrzykiem antykoncepcyjnym. Po prostu przegapiliśmy termin na kolejny zastrzyk i kochaliśmy się jakiś niecały miesiąc bez zabezpieczeń. Dziewczyna powiedziała mi, że jest w ciąży (ale nie pokazała testu, nie udowodniła tego niczym) i wzięła kolejny zastrzyk depo. Czy jest to możliwe, że faktycznie zaszła przez ten czas w ciążę, a teraz po kolejnym zastrzyku ten "pozytywny wynik testu" przetrwa czy zastrzyk zniweluje tę "ciążę"? Póki co nie planujemy dziecka. Czytałem, że nawet kilka miesięcy po depo-proverze ciężko jest zajść w ciążę nawet jeśli się chce i zachodzą jakieś zmiany w organiźmie przez co wynik może być czasami zakłamany. Dziewczyny jak to jest? Czy kolejny zastrzyk zapobiegnie byciu w ciąży czy trzeba ratować się inaczej? Dopiero za tydzień będę się z nią widział, a nie daje mi to spokoju.
Co to za pomysł że zastrzyk miałby "zniwelować" ciążę? To nie jest lek wczesnoporonny tylko lek antykoncepcyjny. Hamuje owulację, informacje dotyczące tego żeby nie stosować go w razie podejrzenia ciąży dotyczą tego, że wielu leków z przyczyn etycznych nie testuje się na kobietach ciężarnych i nie wiadomo czy lub w jakim stopniu mogą uszkadzać płód. Depo jest lekiem działającym bardzo długo, nawet do 10 miesięcy od momentu zastrzyku. Dawkę powtarza się co 3 miesiące, żeby mieć pewność że nie doszło do owulacji, ale to nie znaczy że od razu po upływie tych 3 miesięcy wraca owulacja (choć się tak zdarzyć w niektórych przypadkach).

Na Twoim miejscu sprawdziłabym czy dziewczyna rzeczywiście jest w ciąży, bo robienie zastrzyku po pozytywnym wyniku testu jest co najmniej dziwne. Będąc już w ciąży w drugą nie zajdzie, więc nie wiem przed czym ten zastrzyk miałby ją chronić i nie ma żadnego sensu go robić. Chyba że doszło już do zakończenia ciąży albo kolejny test jednak okazał się negatywny.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 14:56   #1642
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ja wiem, ze nie mialam schizowac, ale niestety... Zawsze przed krwawieniem moja szyjka macicy byla nisko, a teraz jest bardzo wysoko i jest chyba otwarta, ale nie jestem pewna. jestem na 1 tabletce placebo, w środę mam dostać krwawienia. Myślicie, ze taki wygląd szyjki jest normalny przed krwawieniem?
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 15:08   #1643
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze nie mialam schizowac, ale niestety... Zawsze przed krwawieniem moja szyjka macicy byla nisko, a teraz jest bardzo wysoko i jest chyba otwarta, ale nie jestem pewna. jestem na 1 tabletce placebo, w środę mam dostać krwawienia. Myślicie, ze taki wygląd szyjki jest normalny przed krwawieniem?
Napiszę jeszcze raz: przy tabletkach nie obserwuje się szyjki macicy. Biorąc tabletki, jajniki są zablokowane, organizm zachowuje się inaczej niż kiedy ma naturalny cykl. Teraz hormony działają u Ciebie inaczej i wygląd szyjki jest nieistotny.

Bierz regularnie tabletki, a w ciąży nie będziesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 14:36   #1644
_Samanta
Raczkowanie
 
Avatar _Samanta
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
hej, biorę tabletki vines od października, w tym miesiącu zaczęłam brać euthyrox, czy nie obniża on działania tabletek?

żadnej tabletki nie zapomniałam, jedynie spóźniłam się o w godziny i stąd pytanie... czy uprawiając seks z wtryskiem na zewnątrz mogę być w ciąży? ostatnio jestem bardzo senna i mam wysoko i zamknięta szyjke macicy.. krwawienie mam mieć za tydzień. Myślicie, że istnieje ryzyko ciąży? ostatnio po stosunku zauważyłam u siebie rozciagliwy śluz i ból jajnika. Czy to mogła być owulacja?


Może tak zle reagujesz na Vines. Ja podczas ich brania myślałam, że wszystko jest ok i grubo się przeliczyłam. Biorę Letrox 50 rano na tarczyce, a Vines brałam wieczorem. Nie łączyłam początkowo objawów zmęczenia, stanów lękowych i prawie depresji z Vines, ale apogeum sięgnęło mnie przy pierwszej tabletce 4 opakowania, gdy zemdlałam i zaczęłam czytać na ten temat, bo odczuwałam dziwne stany lękowe, szybkie bicie serca, odrealnienie i osłabienie właśnie po wieczornej dawce Vines. Trwało to mniej więcej do 15-16, potem chwila przerwy, o 20 tabletka i znowu jazda.

Ginekolog zamieniła mi Vines na regulon i czuje się dużo lepiej.

W ciąży nie jesteś, ale spróbuj zmienić tabsy.
Jest wątek na wizażu o Vines, nie jestem jedyna...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_Samanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 11:04   #1645
olaaaa20000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak ja juz pisalam wzięłam ellaone bo spoznilam sie z jedna tabletka cerazzete, od 2 lat przy carazzete nie mialam miesiączki bo tak działają te tabletki.Dzisiaj po skonczeniu opakowania dostalam okres,czy ellaone mogla miec na to wplyw?Dodam ze test negatywny 18 dni po stosunku
olaaaa20000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 11:48   #1646
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak, pisałyśmy Ci, że ellaone Ci najprawdopodobniej narozrabia w organizmie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 08:04   #1647
nicknapotrzebelogowania88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

cześć,
mam nadzieję, że dostanę dobrą odpowiedź


Biorę tabletki antykoncepcyjne Logest od paru lat już.


Teraz kończę drugie opakowanie bez robienia 7-dniowej przerwy - wczoraj była ostatania tabletka. W poniedziałek przyjęłam tabletkę (czyli nr 18 z drugiego opakowania) ok. 18, po 1 w nocy wymiotowałam (alkohol i jedzenie - najprawopodobniej surowe warzywa zaszkodziły). Tabletka wchłania się 3-4 h, więc wszystko powinno być zachowane, bo tu minęło więcej czasu... Kolejna została przyjęta we wtorek o stałej porze. (tak, tu pierwsza schiza).


Żadna nie została przez te 2 opakowania pominięta i przyjmowana o tej samej godzinie. Żadnych innych leków, wymiotów czy biegunek - tylko ta jedna sporadycza sytuacja z wymiotami praktycznie 7 h po tabletce.


Wczoraj kochałam się z chłopakiem, a wieczorem o stałej porze przyjęłam ostatnią już tablekę.


Czy zacząć nowe opakowanie bez tej przerwy czy spokojnie mogę tę przerwę zrobić? Ryzyko ciąży raczej jest mininalne... uspokójcie mnie mogę być spokojna i czekać na okres? :/
nicknapotrzebelogowania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 08:13   #1648
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez nicknapotrzebelogowania88 Pokaż wiadomość
cześć,
mam nadzieję, że dostanę dobrą odpowiedź


Biorę tabletki antykoncepcyjne Logest od paru lat już.


Teraz kończę drugie opakowanie bez robienia 7-dniowej przerwy - wczoraj była ostatania tabletka. W poniedziałek przyjęłam tabletkę (czyli nr 18 z drugiego opakowania) ok. 18, po 1 w nocy wymiotowałam (alkohol i jedzenie - najprawopodobniej surowe warzywa zaszkodziły). Tabletka wchłania się 3-4 h, więc wszystko powinno być zachowane, bo tu minęło więcej czasu... Kolejna została przyjęta we wtorek o stałej porze. (tak, tu pierwsza schiza).


Żadna nie została przez te 2 opakowania pominięta i przyjmowana o tej samej godzinie. Żadnych innych leków, wymiotów czy biegunek - tylko ta jedna sporadycza sytuacja z wymiotami praktycznie 7 h po tabletce.


Wczoraj kochałam się z chłopakiem, a wieczorem o stałej porze przyjęłam ostatnią już tablekę.


Czy zacząć nowe opakowanie bez tej przerwy czy spokojnie mogę tę przerwę zrobić? Ryzyko ciąży raczej jest mininalne... uspokójcie mnie mogę być spokojna i czekać na okres? :/
Możesz zrobić przerwę i się nie martwić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 09:39   #1649
nicknapotrzebelogowania88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Możesz zrobić przerwę i się nie martwić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Uff... zwłaszcza, że to było drugie opakowanie...
Wcześniej stosunek był w sobotę, potem w nocy z poniedziałku na wtorek te wymioty (jednorazowe, nie, że kilka godzin ) i wczoraj ten stosunek. Chyba mimo tego alkoholu w poniedziałek (od godz. 20) tabletka się wchłoneła :/
czyli bez obaw mogę dzisiaj już nie brać tabletki (wtedy zaczęłabym 3. opakowanie pod rząd) i zacząć przerwę? i czekać na krwawienie...
(eh, sorry, taka jestem rozsądna a teraz schizy jednak biorą górę, od wczoraj sobie wkręcam )

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Możesz zrobić przerwę i się nie martwić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


I tą przerwę liczyć od dzisiaj i następną tabletkę przyjąć w następny czwartek...? Jezu, schiza aż siebie nie poznaję.
nicknapotrzebelogowania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 11:37   #1650
Beejbs
Przyczajenie
 
Avatar Beejbs
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam. Nie wiem co myśleć, czy to po prostu negatywny wynik testu czy to jakiś sfałszowany wynik? Dostrzegam słaba kreske ale jest w sporej odległości od tej wyraźnej kreski... Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180504_123625.jpg (51,3 KB, 49 załadowań)
Beejbs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.