TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-20, 05:44   #1321
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Z tego co czytam o was dziewczyny to jestescie grubasami w porownaniu do mnie. Ja mam 28 lat, 170 cm, 46 kg. Kiedy sie mocno spinam i mobilizuje dochodze maksymalnie do 49, za chiny nie moge przekroczyc progu 50 kg. Rece opadaja, wygladam okropnie.
Badałaś tarczycę, żołądek, odrobaczałaś się?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 12:23   #1322
Rosarioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

WeWłasnejOsobie - bardzo chętnie bym zobaczyła Twój przykładowy jadłospis. Mi się wydaje że dużo jem, ale może to tylko moje zdanie. Masz rację, trzeba pilnować jedzenia i najlepiej sobie rozpisać. Muszę się bardziej do tego przyłożyć. Bo ze mną jest tak - jednego dnia się najem (np.wczoraj) a dziś już słabo - tylko 3 kromki chleba, trochę jajecznicy i jedna parówka. Zjadłabym coś, ale jestem taka mądra że nie kupiłam chleba jak byłam na zakupach i właściwie nie mam pomysłu co mam zjeść - pewnie poczekam do obiadu...
Rosarioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 14:44   #1323
Filigranka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 163
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

H

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Hej! Drogie dziewczyny łączę się z Wami w walce o dodatkowe kilogramy. Przesiadywałam na tym forum kilka lat temu, udało mi się przytyć może ze 3kg, obecnie nadal wróciłam do swojej "formy" a ostatnio wręcz schudłam ze względu na 12h tryb pracy w ciągłym ruchu w ciagu ktorego mam jedynie 2 przerwy na jedzenie. A jak moge zwiekszyc ilosc pochlanianych kalorii majac przez 12 godzin tylko 2 chwile na posilek a moj organizm nie jest w stanie na raz przyjac zbyt wiele bo "odwdziecza sie" bolem glowy, uczuciem ciezkosci i ospaloscia ? Dolujacy jest fakt, ze w moim życiu nie ma wiec obecnie możliwości na systematyczność i CZESTE posiłki o stałych porach. Nadrabiam wiec jak moge w dni wolne.

Dziś na szczęście jest jeden z tych dni, gdy mam wolne i moge troszke podgonic
__________________
39,5 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46


"Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie."
Filigranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 18:47   #1324
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Jest tu kto?
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 07:59   #1325
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

ja jestem
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:17   #1326
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ze mną może nie jest tak zle, bo mam 170 i 53 kg na chwile obecna, jestem po 1 ciąży donoszonej. Ale wnerwiają mnie teksty przytyj jak Ty wyglądasz chudzielec... A wydaje mi się ze to te z kwestia genów, ze strony mojego taty wszyscy byli bardzo wysocy i szczupli. Chciałabym troche przytyć jednak sama dla siebie. Żeby te 60 ważyć to bym byla zadowolona
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 22:20   #1327
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

Ja też byłam pewna, że u mnie to kwestia genów i że nic z tym nie zrobię i dopiero w ostatnich miesiącach coś ruszyło ;-)

W skrócie:
- zaczynałam 2 miesiące temu od wagi 61 kg przy 178 cm wzrostu. Kilka dni temu waga skoczyła do 64 kg;
- zaczęłam ćwiczyć - początkowo bardziej intensywnie, bo 3 razy w tygodniu (1 x w tygodniu godzinny trening siłowy, 1 x w tygodniu ok. 45-minutowy samodzielny trening siłowy, 1 x w tygodniu godzinna gra w tenisa), a teraz 1-2 treningi w tygodniu, ale to ze względu na okres chorobowy;
- zmieniłam nieco dietę - nawet jak podjadam słodkości, to w pierwszej kolejności pilnuję, aby zjeść w miarę zdrowy posiłek. Najbardziej zmieniło się I śniadanie - dawniej była zupa mleczna z gotowymi płatkami, a teraz jest zupa mleczna z płatkami owsianymi, mnóstwem bakalii i do tego banan albo kanapka. Nie boję się też jeść krótko przed snem, jeśli akurat zgłodnieję, a oprócz tego dbam o bardzo regularne spożywanie posiłków (5-6 na dobę) i w nieco większych ilościach, niż dawniej, np. zamiast 2 kanapek z wędliną, 3 kanapki z wędliną, serem i do tego cały pomidor.

Na razie po ciele widać lekkie efekty w postaci zaokrąglających się mięśni
__________________
Przebieg ciąży i porodu - dla ciężarnych i młodych mamusiek
Parentingowo - a to już dla rodziców małych dzieci
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 07:31   #1328
Daga34
Raczkowanie
 
Avatar Daga34
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

Jedni mają problem z tyciem, inni z chudnięciem, jak ktoś chętny to oddam swoje pare kilo :P
__________________
Daga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 19:06   #1329
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Przytyć 4kg W 2 Tyg. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dziewczyny, ważę 40 kg przy wzroście 167, czasem bywa i tak, że schodzę do 39 kg. Zawsze byłam szczupła, ale nigdy aż tak jak teraz. Aktualnie mam 22 lata, w wieku 16 lat ważyłam 52 kg. Nigdy się nie odchudzałam, schudłam najprawdopodobniej z powodu stresu. Czy mógłby ktoś podać przykładowy jadłospis? Czy nabiał w diecie jest potrzebny, aby przytyć? Pozdrawia
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 18:26   #1330
majk_a333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

tez bym chciałam przytyć 45 na 159 jestem za chuda !!! ostatnio przytyłam do 46 ale niestety schudłam (stres w pracy ) w pracy ciągle mi dokuczają ze jestem chuda. było dziś 2 sytuacje otwieram drzwi od budynku i słyszę jak jeden pan mówi w jadalni o idzie chudzielec!!! widział przez okno ze idę i na pewno to było o mnie!!! jeden się z tego zaśmiał reszta grupy nic .2 sytuacja jeden się spytał czy umie tańczyć ja że tak trochę on ty taka cieniutka jak bym cie wziął do tańca to bym ci dobrze poprowadził . pierwszy pan jest drobny bardzo , a 2 chłopak co opisałam to jest gruby sam to często podkreśla !!! komuś się dało przytyć na tym mleko w proszku?

Edytowane przez majk_a333
Czas edycji: 2019-07-12 o 18:28
majk_a333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 08:03   #1331
martadziek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

Drogie kobietki, ja także miałam olbrzymi problem z niedowagą. W wieku 26 lat przy wzroście 168 ważyłam 48 kg. To była mniej więcej granica poprawnego BMI. Czułam się źle w swojej skórze bo będąc chudym ani nie miałam ładnej pupy ani biustu. Nie wspomnę o pięknych sukienkach których założenie na imprezę wiązało się jedynie z marzeniami. Polecam wam zrobić sobie badania hormonalne. U mnie okazało się, że mam naprawdę bardzo podwyższoną prolaktynę co, według pani doktor, było przyczyną nie tylko mojej niedowagi. Po zastosowaniu odpowiednich leków hormonalnych aktualnie ważę 59 kg i czuję się świetnie. Może nie wyglądam jak modelka ale samopoczucie jest najważniejsze.
martadziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-30, 18:33   #1332
Marlena2258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 12
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

W aptece doz można dostać Fresubin, ma dużo wartości odżywczych, są różne wersje oraz smaki, na pewno pomoże uzupełnić brakujące zapotrzebowanie.
Marlena2258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 21:02   #1333
Kamila2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: TYJEMY RAZEM - dla tych, którzy chcą przytyć- część III

Tak, ja również kupowałam w dozie te nutridinki, pomogły mi przy okropnej grypie.
Kamila2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 22:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.