Panny Młode 2021 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-28, 15:15   #3811
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam krótki, jest chyba spoko, ale wybierałam najtańszy najzwyklejszy. Mogę wysłać link i wstawić zdjęcie na grupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chętnie obejrzę na grupie, jaki to, albo na priv podeślij jeśli możesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez e m o c j a
Czas edycji: 2021-01-28 o 15:18
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 15:35   #3812
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Tylko to tu zostawię
https://www.facebook.com/KONFEDERACJ...0996536019422/

P. S. Nie chodzi o partie i nie chce wchodzić w polityczne rozmowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 16:29   #3813
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

No ja na te partię nie mogę patrzeć, ale zgadzam się z konferencją. Nie można zakazywać ludziom pracować i im tego nie rekompensować. Nie można ludzi trzymać w niepewności. To jest gruba kasa, duże straty, i dla firm, i dla par.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 16:43   #3814
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
No ja na te partię nie mogę patrzeć, ale zgadzam się z konferencją. Nie można zakazywać ludziom pracować i im tego nie rekompensować. Nie można ludzi trzymać w niepewności. To jest gruba kasa, duże straty, i dla firm, i dla par.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 16:53   #3815
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

streści ktoś?
20 min oglądania Bosaka to jednak ponad moje siły
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 17:00   #3816
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
streści ktoś?
20 min oglądania Bosaka to jednak ponad moje siły
Tldr branża jest zamknięta, ludzie nie mają pieniędzy, gospodarka to naczynia połączone, kasa się kończy, a rząd leci w kulki z pseudo tarczami. Otwórzcie branże ślubną, bo gospodarka cierpi, a pary młode nic nie wiedzą i wtapiają kasę, przedsiębiorcy też.

Jak na Bosaka patrzeć nie mogę, tak to było okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 17:14   #3817
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Na szczęście głównie mówiły panie z branży ślubnej, Bosak tylko stał.
Ciekawa jestem co będzie za dwa tygodnie i czy ruszy lawina otwarć 5 kwietnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-28, 17:14   #3818
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Tldr branża jest zamknięta, ludzie nie mają pieniędzy, gospodarka to naczynia połączone, kasa się kończy, a rząd leci w kulki z pseudo tarczami. Otwórzcie branże ślubną, bo gospodarka cierpi, a pary młode nic nie wiedzą i wtapiają kasę, przedsiębiorcy też.

Jak na Bosaka patrzeć nie mogę, tak to było okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pod względem gospodarczym to partia Bosaka chyba najbardziej do mnie przemawia. ich podejście i pomysły wydają się najrozsądniejsze.
ale światopogląd i cała reszta... eh
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 17:19   #3819
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
pod względem gospodarczym to partia Bosaka chyba najbardziej do mnie przemawia. ich podejście i pomysły wydają się najrozsądniejsze.
ale światopogląd i cała reszta... eh
Rany, bałam się to napisać. Przed wyborami analizowałam właśnie plany partyjne i ja się gospodarczo bardzo zgadzam, ale nigdy nie zagłosuje na kogoś z takimi poglądami religijno społecznymi.
A szkoda, bo plan gospodarczy mega fajny, przydałoby się to wprowadzić w tym naszym państwie z dykty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 17:26   #3820
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Rany, bałam się to napisać. Przed wyborami analizowałam właśnie plany partyjne i ja się gospodarczo bardzo zgadzam, ale nigdy nie zagłosuje na kogoś z takimi poglądami religijno społecznymi.
A szkoda, bo plan gospodarczy mega fajny, przydałoby się to wprowadzić w tym naszym państwie z dykty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie tak samo myślę.
w połowie partia idealna, a drugiej połowie bardzo bardzo zacofana, że aż szok. gdyby tak sobie można było sobie powybierać z tych wszystkich partii co mają dobre i poskładać w jedną sensowną...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 17:29   #3821
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości jaki obcas bierzecie pod uwagę przy wyborze butów. Ja ogólnie nie chodzę na wysokich i nie wiem co wybrać. No i czy stawiacie na szpilki czy jednak bardziej stabilny obcas?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Niskie i stabilne. Nie chodzę w ogóle w wysokich butach i nie mam zamiaru się stresować, że mi niewygodnie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-28, 17:30   #3822
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Tak, na szczęście mówiły panie z branży ślubnej, Bosak miał tylko wstęp. Najbardziek zaciekawiło mnie, że otworzą swój dom weselny 5 kwietnia tak czy inaczej. Więc może więcej osób z tej branży pójdzie w ich ślady, zobaczymy.

Chcąc niechcąc nie obeszło się bez dyskusji politycznej Ale chodziło właśnie o te Panie, które się głównie wypowiadały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 17:46   #3823
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Tak, na szczęście mówiły panie z branży ślubnej, Bosak miał tylko wstęp. Najbardziek zaciekawiło mnie, że otworzą swój dom weselny 5 kwietnia tak czy inaczej. Więc może więcej osób z tej branży pójdzie w ich ślady, zobaczymy.

Chcąc niechcąc nie obeszło się bez dyskusji politycznej Ale chodziło właśnie o te Panie, które się głównie wypowiadały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo skoro kobiety wypowiadały się pod 'patronatem' tej partii to ciężko było tego nie skomentować


no nie ukrywam, że mam nadzieję, że w najgorszym przypadku w którymś momencie branża ślubna się zbuntuje i będą musieć ją otworzyć.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 19:04   #3824
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
pod względem gospodarczym to partia Bosaka chyba najbardziej do mnie przemawia. ich podejście i pomysły wydają się najrozsądniejsze.

ale światopogląd i cała reszta... eh
Mam to samo zdanie na ten temat

Zaraz zobaczę co tam gadali tylko was nadrobię

Właśnie kupiłam buty. Będę w sobotę po weselu płakać i przeklinać to 7 cm obcasa, ale mi jest tak ciężko dogodzić, że wzięłam takie, które mi się podobają

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Obejrzałam konferencje i powiem tylko tyle, że ja się tym ludziom naprawdę nie dziwię... Pieniądze niestety kiedyś się kończą. Oglądałam dziś reportaż na TVN 24 z dyrektorem hotelu i mówił, że wydatki jakie miesięcznie ponosi są dużo wyższe niż ta pomoc którą dostał przez rok. Nie pamiętam o jakich kwotach była mowa więc nie chce skłamać czy wyolbrzymiać. I powiedział że na wypłaty do pracowników ma do marca i będzie musiał ich zwolnić, bo nie będzie w stanie już im dłużej płacić. Wiecie można mówić, że narzekają choć mają tyle pieniędzy miesięcznie, których większość ludzi w życiu na oczy nie zobaczy tylko z drugiej strony jeśli ktoś na codzien dysponuje dużą gotówką to obniżenie poziomu życia do minimum jest wręcz niewykonalne. A podejrzewam że przedsiębiorcy czy jakieś firmy mają też inne zobowiązania nie tylko bieżące.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-28, 20:52   #3825
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Bo taki lockdown w nieskończoność to tak naprawdę nie jest rozwiązanie. Nadal ludzie chorują i będą chorować. Reżim sanitarny i trzeba funkcjonować, przecież niedługo ludzie nie będą mieli z czego żyć, zaczną zwalniać pracowników na potęgę Ci też nie będą mieli z czego żyć, tfu tfu odpukać w najgorszym wypadku zbankrutują. Poleci wszystko jak domino. No tak się nie da. Tak prosto wyjść i powiedzieć ,,to, to i to zamknięte do tego i tego dnia.'' A później przedłużać. Gospodarka nie może być zawieszona tyle czasu. Mam wrażenie, że to się trzyma na jednym włosku i za moment runie i to nie SARS będzie problemem tylko sytuacja gospodarcza na świecie..

Tempo tych szczepionek też jest rewelacyjne. Będziemy się szczepić 5 lat.. limity, przydziały, szmery, bajery. Głowa pęka.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 08:57   #3826
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Jak ostatnio szłam w Gdyni Świętojańską to lekko licząc co trzeci lokal na wynajem, więc się nie dziwię, że ludzie są wkurzeni. Ale z drugiej strony tyle ludzi lekceważy noszenie masek, i mam wrażenie,że celowo robią wszystko by to dłużej trwało... Mam w pracy gości, co nie wierzą w wirusa, i robią ostre ostatki, na 30 osób w domu. Bo trzeba się bawić.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 10:13   #3827
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

dziewczyny pytałam jakiś czas temu na grupie jakie dodatki będą pasować do mojej sukienki. dałyście mi sporo podpowiedzi, ale chyba stanę na perłach.

i tutaj pytanie
czy kolczyki pojedyncze perełki, naszyjnik z pereł (taki pojedynczy sznur) i do tego długi welon z perełkami to będzie już przesada? (welon oczywiście tylko do kościoła i do zdjęć)

już ostatni gwizdek żeby zamawiać rzeczy z ali (przed ichniejszym nowym rokiem) i się zastanawiam czy brać ten z perełkami
https://pl.aliexpress.com/item/40004...29392e0eQBI7bR

czy gładki

https://pl.aliexpress.com/item/32831...29392e0eQBI7bR
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 10:33   #3828
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziewczyny pytałam jakiś czas temu na grupie jakie dodatki będą pasować do mojej sukienki. dałyście mi sporo podpowiedzi, ale chyba stanę na perłach.

i tutaj pytanie
czy kolczyki pojedyncze perełki, naszyjnik z pereł (taki pojedynczy sznur) i do tego długi welon z perełkami to będzie już przesada? (welon oczywiście tylko do kościoła i do zdjęć)

już ostatni gwizdek żeby zamawiać rzeczy z ali (przed ichniejszym nowym rokiem) i się zastanawiam czy brać ten z perełkami
https://pl.aliexpress.com/item/40004...29392e0eQBI7bR

czy gładki

https://pl.aliexpress.com/item/32831...29392e0eQBI7bR
Ja bym brała welon z perełkami będzie wyglądał ładnie od tyłu, a z drugiej strony ta sukienka nie ma żadnych ozdób więc myślę, że będzie ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 11:13   #3829
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny, na razie nie mam do tego głowy, ale jeśli pozwolicie, to któregoś dnia wstawię jeszcze raz swoją sukienkę i poproszę was o pomoc w doborze dodatków. Ja muszę przyznać, że jestem cienka w tej kwestii

Dzisiaj potwierdziłam ze wszystkimi usługodawcami drugą awaryjną datę 2,5 miesiąca później. Czuję się spokojniejsza. Choć ciągle jestem wierna pierwszej dacie i działamy jakby miało się odbyć wszystko normalnie

W przyszłym tygodniu mamy poradnie rodzinną. Mam nadzieję, że tym razem nie przełożą. Chciałabym mieć już to z głowy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-29, 11:20   #3830
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na razie nie mam do tego głowy, ale jeśli pozwolicie, to któregoś dnia wstawię jeszcze raz swoją sukienkę i poproszę was o pomoc w doborze dodatków. Ja muszę przyznać, że jestem cienka w tej kwestii

Dzisiaj potwierdziłam ze wszystkimi usługodawcami drugą awaryjną datę 2,5 miesiąca później. Czuję się spokojniejsza. Choć ciągle jestem wierna pierwszej dacie i działamy jakby miało się odbyć wszystko normalnie

W przyszłym tygodniu mamy poradnie rodzinną. Mam nadzieję, że tym razem nie przełożą. Chciałabym mieć już to z głowy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czyli masz obecnie zarezerwowane dwie daty? usługodawcy nie robili problemów?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 11:56   #3831
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
czyli masz obecnie zarezerwowane dwie daty? usługodawcy nie robili problemów?
Tak, mam zarezerwowane dwie daty
O dziwo wszyscy się zgodzili i nie robili żadnych problemów. Z zespołem się udało w ostatniej chwili, bo jakaś para zrezygnowała z wesela, więc termin się zwolnił.

Na początku nie miałam nadziei, że coś się uda. Poprosiłam wszystkich o wolne terminy i wszyscy mieli kilka piątków wolnych + foto i sala jedną i tą samą sobotę. Po czym zespół napisał, że jeśli jestem zainteresowana to zwolniła się jedną sobota, która pokrywała się z pozostalymi to jakiś znak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 12:12   #3832
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziewczyny pytałam jakiś czas temu na grupie jakie dodatki będą pasować do mojej sukienki. dałyście mi sporo podpowiedzi, ale chyba stanę na perłach.

i tutaj pytanie
czy kolczyki pojedyncze perełki, naszyjnik z pereł (taki pojedynczy sznur) i do tego długi welon z perełkami to będzie już przesada? (welon oczywiście tylko do kościoła i do zdjęć)

już ostatni gwizdek żeby zamawiać rzeczy z ali (przed ichniejszym nowym rokiem) i się zastanawiam czy brać ten z perełkami
https://pl.aliexpress.com/item/40004...29392e0eQBI7bR

czy gładki

https://pl.aliexpress.com/item/32831...29392e0eQBI7bR
A do tego naszyjnika z pereł jesteś przekonana? O ile dobrze pamiętam Twoja sukienkę to ja bym tam goły dekolt zostawiła, a welon jak najbardziej z perełkami.

Tez robię w weekend napad na Aliexpress.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 20:06   #3833
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Jakiś czas temu któraś z Was kupowała z Ali spinki do mankietów z grawerem. Nawet pytałam o link ale niestety mi gdzieś zaginął Czy mogę prosić o ponowny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-29, 21:42   #3834
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu któraś z Was kupowała z Ali spinki do mankietów z grawerem. Nawet pytałam o link ale niestety mi gdzieś zaginął Czy mogę prosić o ponowny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
29,18 zł 24%OFF | Spersonalizowane męskie koszula spinki do mankietów spinki do mankietów dostosowane nazwa pana młodego spinki do mankietów spinki do mankietów przyciski prezenty ślubne srebrne okrągłe garnitur spinki do mankietów męskie biżuteria
https://a.aliexpress.com/_BUCjot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-30, 09:48   #3835
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
29,18 zł 24%OFF | Spersonalizowane męskie koszula spinki do mankietów spinki do mankietów dostosowane nazwa pana młodego spinki do mankietów spinki do mankietów przyciski prezenty ślubne srebrne okrągłe garnitur spinki do mankietów męskie biżuteria
https://a.aliexpress.com/_BUCjot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 19:00   #3836
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Dziś byliśmy u mamy TŻ-ta na obiedzie i mówiła,że przeglądała menu weselne i jednak mamy zamienić na droższe, bo jakoś tak jej się nie podoba, a różnicę jest gotowa pokryć. Byleby były jajka z kawiorem
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 19:02   #3837
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cały weekend rozeozilismy zaproszenia. Zostało do rozdania 10 z 33. Nieźle nam poszło w przyszły week jedziemy na kujawsko-pomorskie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 19:23   #3838
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja w tamtym tygodniu dałam jedno zaproszenie a dziś kolejne, jesteśmy z zaproszeniami dalej w czarnej d... Musimy jechać do rodziny TŻ 500 km i tam rozdać. Wtedy będziemy już bliżej końca, ale jeszcze moi w kilku miejscach zostaną, ale to już bliżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 19:30   #3839
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

My kolejny weekend rozdajemy. Jeszcze jeden wyjazd 250km do mojej rodziny jak pogoda się poprawi i zostaje rodzina i znajomi tż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 20:59   #3840
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

My mamy jeszcze sporo do rozdania. Dzisiaj przygotowałam zaproszenia do wysyłki dla rodziny z 2 końca Polski i dla tych zza granicy.
Planowaliśmy u wszystkich być osobiście, ale niestety...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.