Panny Młode 2021 cz. II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-13, 19:38   #361
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Wiem, miałam chwilę zwątpienia, jak czytam tylko "od czerwca puszczą", "latem będzie można" itp., a PM kwietniowe i majowe i tak już łatwo nie mają, bo terminy gonią i emocje spore.
Ale wtedy ja wchodzę cała na biało i mówię, że się uda wbrew wątkowym przepowiedniom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja, uciekająca z maja, wcale nie myślę, że sie nie uda - my sie strasznie boimy mocnych limitów. dla mnie wesele na 50 osób to gorzej niż w ogóle, bo nie umiałabym wybrać kogo z bliskich nie zaprosić. po raz drugi z resztą... bo tak okrajaliśmy cywilny.


no i teraz jak już oficjalnie podpisałam aneks do umowy to jest wielka szansa że maj otworzą normalnie. mi się zawsze tak składa, ze jak zrezygnuję, to wtedy się okazuje, że jednak można by było
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 19:56   #362
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ja całe życie w okolicach Tczewa się kręciłam, a już od 17 lat mieszkam w samym Tczewie. W Pruszczu jakiś czas moja mama mieszkała

Jak już zaczęłaś mówić o podziękowaniach dla rodziców to u nas też stawiamy na roślinki z tym, że mu zamawiamy drzewka z Podaruj Drzewko. W sumie i jedni i drudzy rodzice mają gdzie posadzić więc no. Jako podziękowania dla gości mieliśmy mieć sukulenty, ale boje się, że nie zdarza dojsc, bo wysyłka 4 maja, a my mamy ślub 7 i się trochę cykam. Chyba że by zamówić na wcześniej tylko znowu czy nie padną? Jako alternatywę mam upatrzone pralinki (tak po prostu). Co myślicie?
To bliska sąsiadka jesteś!
No ja właśnie myślę, czy w ogóle coś gościom dawać w podziękowaniu, ja zawsze brałam te prezenty i jakoś chowałam na dnie torebki. Myślałam ewentualnie nad nasionkami jakichś kwiatków, by goście sobie zasadzili ewentualnie coś tam..

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja wejherowski
O, to teraz blisko mnie!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 20:21   #363
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Co do prezentów, mi się mega podobają te mini sukulenty, sama chciałabym taki dostać Ale ostatecznie z tego zrezygnowałam, bliscy odradzali, że niby nie każdy weźmie taki do torebki i ciężko będzie je przechowywać.. I co do czego będą chyba herbatki i ewentualnie kawa w takich fiolkach Ale te sukulenty dalej chodzą mi po głowie...

A z trochę innej beczki - czy zamawiałyście welon z Ali i jak długo szło? Ja zamówiłam dwa welony, jakoś tak 1 lutego, i nadal nic nie przyszło... Nie wiem, czy zamawiać drugi raz czy jeszcze poczekać Tak samo na kolczyki długo czekam Z kolei inne pierdoły, których nie potrzebuję na już, przyszły w trymiga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 20:57   #364
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Wiem, miałam chwilę zwątpienia, jak czytam tylko "od czerwca puszczą", "latem będzie można" itp., a PM kwietniowe i majowe i tak już łatwo nie mają, bo terminy gonią i emocje spore.
Ale wtedy ja wchodzę cała na biało i mówię, że się uda wbrew wątkowym przepowiedniom.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i właśnie dobrze, że jest ten wątek i ktoś kto człowieka "naprostuje".

Moja mama właśnie gada z "problemowymi" gośćmi czy mamy do nich przyjeżdżać, czy wysłać zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 21:41   #365
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
To bliska sąsiadka jesteś!
No ja właśnie myślę, czy w ogóle coś gościom dawać w podziękowaniu, ja zawsze brałam te prezenty i jakoś chowałam na dnie torebki. Myślałam ewentualnie nad nasionkami jakichś kwiatków, by goście sobie zasadzili ewentualnie coś tam..


O, to teraz blisko mnie!
Ja nie biorę żadnych prezentów, sama jako gość nigdy nie wiem co z nimi zrobić
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 22:13   #366
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My standardowo (w naszych okolicach standardowo ) dajemy paczki z plackami i buteleczka bimbru homemade
W ogóle nie ogarniam, że to już w następny weekend w ogóle się tym nie stresuje bo nie dociera do mnie, że te 2 lata czekania właśnie mijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 23:26   #367
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My standardowo (w naszych okolicach standardowo ) dajemy paczki z plackami i buteleczka bimbru homemade
W ogóle nie ogarniam, że to już w następny weekend w ogóle się tym nie stresuje bo nie dociera do mnie, że te 2 lata czekania właśnie mijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi nie wyobrażalnie czas strasznie szybko leci, ja też nie wiem kiedy to zleciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 07:37   #368
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My 22.05 nic nie przekładamy i jestem dobrej myśli co ma być to bedzie dopinamy ostatnie sprawy, zrezygnowałam z welonu na rzecz wianka, bo oboje kochamy nature w weekend planujemy obdzwonić znajomych zeby potwierdzili do majówki i sprawa sie wyjasni ile będzie osob, chcemy dawac w podziekowaniu słoiczki z miodem bo to w stylu podlasia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 08:18   #369
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja, uciekająca z maja, wcale nie myślę, że sie nie uda - my sie strasznie boimy mocnych limitów. dla mnie wesele na 50 osób to gorzej niż w ogóle, bo nie umiałabym wybrać kogo z bliskich nie zaprosić. po raz drugi z resztą... bo tak okrajaliśmy cywilny.


no i teraz jak już oficjalnie podpisałam aneks do umowy to jest wielka szansa że maj otworzą normalnie. mi się zawsze tak składa, ze jak zrezygnuję, to wtedy się okazuje, że jednak można by było
Rozumiem twoją decyzję w 100% u nas jest na liście ok. 80 osób, ale wiem, że nie wszyscy pewnie przyjdą, bo kilka starszych osób ma planowane zabiegi w maju. Tym samym trochę ludzi odpadnie, więc gdyby w naszym przypadku był limit 50 osób, to myślę, że da się go trochę nagiąć, biorąc pod uwagę wielkość sali.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość

A z trochę innej beczki - czy zamawiałyście welon z Ali i jak długo szło? Ja zamówiłam dwa welony, jakoś tak 1 lutego, i nadal nic nie przyszło... Nie wiem, czy zamawiać drugi raz czy jeszcze poczekać Tak samo na kolczyki długo czekam Z kolei inne pierdoły, których nie potrzebuję na już, przyszły w trymiga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamawiałam dwa welony i za każdym razem były u mnie po ok. 2 tygodniach.

PS. Gdyby któraś z Was potrzebowała biały, dwuwarstwowy welon o długości 3 m, to piszcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2021-04-14 o 08:20
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 08:33   #370
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My standardowo (w naszych okolicach standardowo ) dajemy paczki z plackami i buteleczka bimbru homemade
W ogóle nie ogarniam, że to już w następny weekend w ogóle się tym nie stresuje bo nie dociera do mnie, że te 2 lata czekania właśnie mijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra, chce czuć to samo co Ty przed ślubem.
Ja to mam wrażenie, że założę suknie a potem buty i ...zemdleje. serio, ostatnio na przymiarkach miałam mroczki przed oczami

Kupiłam sobie ashwagandhe, podobno dobrze działa na stres.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-04-14 o 08:42
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 08:42   #371
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Co do prezentów, to my na pewno dajemy paczki z ciastem, nic innego nie chce mi się robić, bo potem połowa i tak to zostawia
Ewentualnie zamówimy krówki, ale nie wiem, jak je zostawić - czy wszystkie do wielkiego słoja na słodkim stole (to pewnie zostaną, bo kto się będzie krówką częstował ), czy jakoś inaczej? Nie chce mi się ich pakować w woreczki, jakoś nie jestem fanką. Luzem też jakoś dziwnie. Na talerzu będzie makaron
Nie chcę robić niczego na siłę. Myślę, że wystarczającym podziękowaniem za przybycie jest paczka z ciastem i wszystkie inne dobre rzeczy, które zamawiam dla gości do jedzenia
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 08:54   #372
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Co do prezentów, to my na pewno dajemy paczki z ciastem, nic innego nie chce mi się robić, bo potem połowa i tak to zostawia
Ewentualnie zamówimy krówki, ale nie wiem, jak je zostawić - czy wszystkie do wielkiego słoja na słodkim stole (to pewnie zostaną, bo kto się będzie krówką częstował ), czy jakoś inaczej? Nie chce mi się ich pakować w woreczki, jakoś nie jestem fanką. Luzem też jakoś dziwnie. Na talerzu będzie makaron
Nie chcę robić niczego na siłę. Myślę, że wystarczającym podziękowaniem za przybycie jest paczka z ciastem i wszystkie inne dobre rzeczy, które zamawiam dla gości do jedzenia

Dokładnie, ja jako gość uwielbiam paczki z ciastem, dla mnie to najlepszy możliwy prezent.



Mi się powoli zaczynają ślubne koszmary, powtarza się w nich schemat "jutro ślub, nic nie wiadomo, czy można, ludzie nie oddzwaniają, bo sami nie wiedzą" A ja czekam na telefon z sanepidu, czy mogę już gości zapraszać i ze wszystkim się nie wyrabiam.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:07   #373
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja też się obawiam że będę musiała dzień przed łyknąć coś na uspokojenie żeby chociaż zasnąć i się wyspać i na drugi dzień żeby nie zemdleć z nerwów.. czas tak szybko leci że nawet nie wiadomo kiedy 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:13   #374
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My standardowo (w naszych okolicach standardowo ) dajemy paczki z plackami i buteleczka bimbru homemade
W ogóle nie ogarniam, że to już w następny weekend w ogóle się tym nie stresuje bo nie dociera do mnie, że te 2 lata czekania właśnie mijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wrzuć nam później na grupę jakieś zdjęcia, żebyśmy mogły zazdrościć, że Ty już po

najważniejsze w teraz żeby pogoda nie płatała takich figli i będzie ok nie wiem jak u was, ale u mnie jeden dzień +15, drugi dzień śnieg

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Rozumiem twoją decyzję w 100% u nas jest na liście ok. 80 osób, ale wiem, że nie wszyscy pewnie przyjdą, bo kilka starszych osób ma planowane zabiegi w maju. Tym samym trochę ludzi odpadnie, więc gdyby w naszym przypadku był limit 50 osób, to myślę, że da się go trochę nagiąć, biorąc pod uwagę wielkość sali.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------



Ja zamawiałam dwa welony i za każdym razem były u mnie po ok. 2 tygodniach.

PS. Gdyby któraś z Was potrzebowała biały, dwuwarstwowy welon o długości 3 m, to piszcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślę, że małe nagięcie wejdzie w grę. w końcu sali też będzie zależało, żeby zarobić. a chyba nikt nie przyjedzie liczyć gości, bez przesady

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
A z trochę innej beczki - czy zamawiałyście welon z Ali i jak długo szło? Ja zamówiłam dwa welony, jakoś tak 1 lutego, i nadal nic nie przyszło... Nie wiem, czy zamawiać drugi raz czy jeszcze poczekać Tak samo na kolczyki długo czekam Z kolei inne pierdoły, których nie potrzebuję na już, przyszły w trymiga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no teraz mi idzie długo. zamówiłam w połowie lutego perły i jeszcze mi nie doszły. część rzeczy przyszła szybko, część stoi i w śledzeniu jest niby, że jest w polsce. ale jakoś nie chce dojść.

ale może to jakieś opóźnienia w związku w tamtą blokadą kanału sueskiego i na dniach sie nam te rzeczy pojawią
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:16   #375
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, a jaka przesyłkę braliście z alie? Ja brałam ta płatna dodatkowo kilka zł i doszło już wszystko.
Wczoraj pomalowałam jedna stronę pudełka, dziś druga i będzie potrzebna druga warstwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:32   #376
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka przesyłkę braliście z alie? Ja brałam ta płatna dodatkowo kilka zł i doszło już wszystko.
Wczoraj pomalowałam jedna stronę pudełka, dziś druga i będzie potrzebna druga warstwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wzięłam do paczkomatu, bo ponoć miało iść szybko... i wszystko co szło do paczkomatu jeszcze nie przyszło. to co szło pocztą (bo opcji paczkomatu nie było) już doszło

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-14 o 09:34
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 09:58   #377
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A to tabsy na uspokojenie to ja już łykam jakiś czas (ziołowe tabletki) ale to przez tą niewiedzę. W niedzielę ostatecznie zdecydowaliśmy co i jak i automatycznie czuje spokój najgorsze były te ostatnie miesiące bo nie wiadomo było co robić, co kupować, czy zapraszać czy nie. Ale w dniu ślubu też na pewno wezmę jakieś ziołowe uspakajające bo to może być różnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:00   #378
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny o 10.30 konferencja... Chyba chcą mi z rana humor popsuć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:09   #379
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny o 10.30 konferencja... Chyba chcą mi z rana humor popsuć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
oo dobrze, że mówisz. to poczekam z kawą jakby mi się ciśnienie miało podnieść za bardzo
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 10:11   #380
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Konferencja chyba nic wielkiego nie przyniesie

Ja również miałam głupi sen. Śniło mi się, że w dniu ślubu jadąc autem miałam kontrolę drogową, która polegała na wymazie i powiedzieli, że mam koronę A potem jak puścili po tym jak się tłumaczyłam, że jestem szczepiona to napisała do mnie fryzjerka i powiedziała, że nie przyjdzie. Makijażystka tak samo Fotografa nie było, bo też nam odmówił i wyszło na to, ze poszliśmy do urzędu i wzięliśmy cywilny Jeszcze spóźnieni i udzielający ślubu powiedział, że mamy wymienić się tylko obrączkami bez przysięgi i rodziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:12   #381
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Żłobki i przedszkola od 19 kwietnia mają iść, będzie można uprawiać sport na świeżym powietrzu, a reszta obostrzeń ma obowiązywać do 5 maja - nieoficjalne info z Polsat news.

No to jesteśmy w . Ale zobaczymy może jednak nie...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:20   #382
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Żłobki i przedszkola od 19 kwietnia mają iść, będzie można uprawiać sport na świeżym powietrzu, a reszta obostrzeń ma obowiązywać do 5 maja - nieoficjalne info z Polsat news.

No to jesteśmy w . Ale zobaczymy może jednak nie...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Najważniejsze że żłobki otworzą mama w końcu wróci do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:22   #383
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Najważniejsze że żłobki otworzą mama w końcu wróci do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak... Np. do pracy w restauracji, hotelu albo na siłowni

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:24   #384
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Odezwała się do mnie dziewczyna od tortów, przeprosiła i wysłała ofertę i w ramach przeprosin przyznała duży rabat. Plus dodatkowo jak kupuje się tort i ciasta w pakiecie jest o 10 %, więc ja mam 30 % taniej, do tego gratis dowóz , pokrojenie, i ułożenie na słodkim stole. powiem Wam,że teraz mam mętlik w głowie, bo te ciasta brzmią apetycznie, oryginalnie, i naprawdę wychodzi super cenowo to wszystko. Ale wstępnie umówiłam się z kawiarnią, choć bez żadnej umowy i zaliczki, ale cenowo to od tej dziewczyny wychodzi to naprawdę bardzo fajnie cenowo i można oszczędzić kilkaset złotych.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:29   #385
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

3 dni! Mój tż oaza spokoju, mówi że nie ma pierwszego tańca to czym się stresować. Ja poddenerwowana pogodą i spowiedzią piątkową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:35   #386
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
3 dni! Mój tż oaza spokoju, mówi że nie ma pierwszego tańca to czym się stresować. Ja poddenerwowana pogodą i spowiedzią piątkową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie tak patrzyłam chwilę temu kto ma w kwietniu ślub i widziałam że Ty już już
jak pogoda u was? śnieg po kolana czy znośnie?

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Odezwała się do mnie dziewczyna od tortów, przeprosiła i wysłała ofertę i w ramach przeprosin przyznała duży rabat. Plus dodatkowo jak kupuje się tort i ciasta w pakiecie jest o 10 %, więc ja mam 30 % taniej, do tego gratis dowóz , pokrojenie, i ułożenie na słodkim stole. powiem Wam,że teraz mam mętlik w głowie, bo te ciasta brzmią apetycznie, oryginalnie, i naprawdę wychodzi super cenowo to wszystko. Ale wstępnie umówiłam się z kawiarnią, choć bez żadnej umowy i zaliczki, ale cenowo to od tej dziewczyny wychodzi to naprawdę bardzo fajnie cenowo i można oszczędzić kilkaset złotych.
chyba brałabym korzystniejszą opcję. z kawiarnią nic wiążącego nie podpisałaś, a tamta oferta brzmi bardzo konkurencyjnie

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-14 o 10:36
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:37   #387
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
My 22.05 nic nie przekładamy i jestem dobrej myśli co ma być to bedzie dopinamy ostatnie sprawy, zrezygnowałam z welonu na rzecz wianka, bo oboje kochamy nature w weekend planujemy obdzwonić znajomych zeby potwierdzili do majówki i sprawa sie wyjasni ile będzie osob, chcemy dawac w podziekowaniu słoiczki z miodem bo to w stylu podlasia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja też jestem z Podlasia A z których konkretnie rejonów jesteś? Ja aktualnie mieszkam w Białymstoku, ale pochodzę z Bielska Podlaskiego
A miody super pomysł, ja bym z takiego prezentu na pewno się ucieszyła

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

[/COLOR]

Ja zamawiałam dwa welony i za każdym razem były u mnie po ok. 2 tygodniach.

PS. Gdyby któraś z Was potrzebowała biały, dwuwarstwowy welon o długości 3 m, to piszcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że nie Ivory, to bym może skorzystała

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Masakra, chce czuć to samo co Ty przed ślubem.
Ja to mam wrażenie, że założę suknie a potem buty i ...zemdleje. serio, ostatnio na przymiarkach miałam mroczki przed oczami

Kupiłam sobie ashwagandhe, podobno dobrze działa na stres.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja też się obawiam że będę musiała dzień przed łyknąć coś na uspokojenie żeby chociaż zasnąć i się wyspać i na drugi dzień żeby nie zemdleć z nerwów.. czas tak szybko leci że nawet nie wiadomo kiedy 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dołączam do teamu tych stresujących się panien młodych Ja ogólnie szybko się stresuję i czasami łykam Neomag stress w dzień ślubu chyba też sobie coś zafunduję bo już czuję w kościach, że to będzie ciężki psychicznie dla mnie dzień, z jednej strony na pewno szybko się wzruszę ze szczęścia, a z drugiej będę się wszystkim przejmować nie lubię tej cechy charakteru u siebie ale cóż zrobić

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

[/COLOR]

myślę, że małe nagięcie wejdzie w grę. w końcu sali też będzie zależało, żeby zarobić. a chyba nikt nie przyjedzie liczyć gości, bez przesady

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------



no teraz mi idzie długo. zamówiłam w połowie lutego perły i jeszcze mi nie doszły. część rzeczy przyszła szybko, część stoi i w śledzeniu jest niby, że jest w polsce. ale jakoś nie chce dojść.

ale może to jakieś opóźnienia w związku w tamtą blokadą kanału sueskiego i na dniach sie nam te rzeczy pojawią
Właścicielka mojej sali twierdzi, że u niej kontrole wyglądają tak, że w dniu wesela przykładowo koło 12 przyjeżdża ktoś z sanepidu i liczy talerzyki ;d Raz mówi że jeszcze nie zdążyła rozstawić zastawy i wtedy zonk

Moje rzeczy akurat jeszcze przed tą blokadą miały status że są w Polsce, więc podejrzewam, że ugrzęzły gdzieś tutaj w Komornikach czy gdzie tam mają przeładunek paczek

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka przesyłkę braliście z alie? Ja brałam ta płatna dodatkowo kilka zł i doszło już wszystko.
Wczoraj pomalowałam jedna stronę pudełka, dziś druga i będzie potrzebna druga warstwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze biorę zwykłą, jestem typowa Grażyna i szkoda mi dopłacać za przesyłkę ale może faktycznie skorzystam z tej opcji jak nadal nic mi nie dojdzie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:38   #388
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
właśnie tak patrzyłam chwilę temu kto ma w kwietniu ślub i widziałam że Ty już już
jak pogoda u was? śnieg po kolana czy znośnie?

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



chyba brałabym korzystniejszą opcję. z kawiarnią nic wiążącego nie podpisałaś, a tamta oferta brzmi bardzo konkurencyjnie
U nas w łódzkim 1,5 stopnia na plusie i deszcz ze śniegiem. Trzymajcie kciuki za pogodę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:40   #389
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Właścicielka mojej sali twierdzi, że u niej kontrole wyglądają tak, że w dniu wesela przykładowo koło 12 przyjeżdża ktoś z sanepidu i liczy talerzyki ;d Raz mówi że jeszcze nie zdążyła rozstawić zastawy i wtedy zonk
teraz szczepieni mają się nie liczyć do limitów, więc nie będą mieć tak łatwo, że przyjadą i policzą talerzyki chociaż faktycznie... sprytnie to wymyślili

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
U nas w łódzkim 1,5 stopnia na plusie i deszcz ze śniegiem. Trzymajcie kciuki za pogodę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzymam kciuki <3








oglądam konferencję i potwierdzam... żłobki i przedszkola od 19 kwietnia, można też sport na świeżym powietrzu
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:41   #390
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Restrykcje o tydzień...
Czytam na onecie relacje z konferencji i mam wrażenie, że minister w jednym zdaniu potrafi podać dwie sprzeczne informacje
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.