Panny Młode 2021 cz. II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-19, 11:19   #1471
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jak dobrze czytać, że nie tylko mi jest ciężko przestawić się z nazwiskiem wczoraj dopiero zmienili mi maila w pracy i musiałam zmienić stopkę - jakoś nie mogłam przez to przebrnąć 🤣 Na szczęście znajomi zawsze mówili mi po nazwisku więc mam nadzieję, że gdzieś to tam zostanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 11:26   #1472
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

przyzwyczaicie się

mi pół roku zajęło zanim przestałam się zastanawiać jak się nazywam


najlepiej było jak nas policja zatrzymała (bo szukali takiego samochodu jak nasz, ponoć kradzionego). i pyta mnie policjant o nazwisko a ja radośnie podałam panieńskie i ten patrzy z dziwną miną na mnie - na mój dowód tożsamości, który miał w ręce - na mnie - na dowód...
a mąż do policjanta "nie, to nie jest fałszywy dowód. ona wzięła ślub niedawno i nie ogarnia jak się teraz nazywa"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 14:11   #1473
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
przyzwyczaicie się

mi pół roku zajęło zanim przestałam się zastanawiać jak się nazywam


najlepiej było jak nas policja zatrzymała (bo szukali takiego samochodu jak nasz, ponoć kradzionego). i pyta mnie policjant o nazwisko a ja radośnie podałam panieńskie i ten patrzy z dziwną miną na mnie - na mój dowód tożsamości, który miał w ręce - na mnie - na dowód...
a mąż do policjanta "nie, to nie jest fałszywy dowód. ona wzięła ślub niedawno i nie ogarnia jak się teraz nazywa"
Niezła historia


Zarówno ja jak i mój już-niedługo-mąż uważamy, że zmiana nazwiska po 30 latach jest... nienaturalna. przecież zmieniam tylko stan cywilny i jestem nadal tą samą osobą nazywającą się tak samo i nie uważam, że rodzina musi mieć to samo nazwisko, albo że matka i dzieci musza mieć to samo nazwisko. Mam masę znajomych żyjących bez ślubu, mających dzieci i inne nazwiska nie są NAJMNIJESZYM problemem. To wgl abstrakcja dla mnie. Poza tym mam nazwisko, które uwielbiam
Ale, jak ktoś nie lubi swojego, albo przyszły mąż ma lepsze, to jestem w stanie zrozumieć, choć znam dziewczyny, które zmieniły na gorsze no bo... jak to tak!

Edytowane przez f1i2o3
Czas edycji: 2021-05-19 o 14:12
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 14:40   #1474
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Niezła historia


Zarówno ja jak i mój już-niedługo-mąż uważamy, że zmiana nazwiska po 30 latach jest... nienaturalna. przecież zmieniam tylko stan cywilny i jestem nadal tą samą osobą nazywającą się tak samo i nie uważam, że rodzina musi mieć to samo nazwisko, albo że matka i dzieci musza mieć to samo nazwisko. Mam masę znajomych żyjących bez ślubu, mających dzieci i inne nazwiska nie są NAJMNIJESZYM problemem. To wgl abstrakcja dla mnie. Poza tym mam nazwisko, które uwielbiam
Ale, jak ktoś nie lubi swojego, albo przyszły mąż ma lepsze, to jestem w stanie zrozumieć, choć znam dziewczyny, które zmieniły na gorsze no bo... jak to tak!
zależy od podejścia.
ja uważam, że mnie nie identyfikuje nazwisko i nie stanę się nagle inną osobą, bo mam inne nazwisko.

niemniej jednak uważam, że drążenie tego tematu niekoniecznie jest dobrym pomysłem. już w życiu usłyszałam, że muszę nie mieć osobowości i osiągnięć bo w wieku 30 lat zmieniłam nazwisko i nie ukrywam, że działa to na mnie jak płachta na byka

a temat "gorsze nazwisko" vs "lepsze nazwisko" jest bardzo subiektywny. wg Ciebie tamte zmieniły na "gorsze" a może im to wcale nie przeszkadza i nie uważają je za gorsze? (retoryczne pytanie)
i zmiana nazwiska wcale nie musi oznaczać, że nie lubi się panieńskiego, bądź jest "gorsze" od nazwiska męża.

każdy wybiera jak chce i nie widzę powodu, aby jedna bądź druga strona barykady musiała swój wybór usprawiedliwiać lub wymyślać powody dla których ta druga zmieniła/nie zmieniła

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-19 o 14:44
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 15:51   #1475
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

a czy wiadomo coś czy te śluby czerwcowe z tymi gośćmi zaszczepionymi, ponad 50 osób trzeba gdzieś spisać i zgłosić przed weselem?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 15:59   #1476
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
najlepiej było jak nas policja zatrzymała (bo szukali takiego samochodu jak nasz, ponoć kradzionego). i pyta mnie policjant o nazwisko a ja radośnie podałam panieńskie i ten patrzy z dziwną miną na mnie - na mój dowód tożsamości, który miał w ręce - na mnie - na dowód...
a mąż do policjanta "nie, to nie jest fałszywy dowód. ona wzięła ślub niedawno i nie ogarnia jak się teraz nazywa"


Byliśmy dzisiaj na pierwszej lekcji tańca, tż umówił nas na 8:00 rano, także ruch od świtu później pojechaliśmy do takiego centrum garniturowego. Dostaliśmy próbniki materiałów i się zaczęło.. już myślałam, że nic nie zdecydujemy, ale w końcu wybraliśmy. Podoba mi się w tym materiale to, że jest taki nieoczywisty. Ciemny granat jakby przeplatany brązową nitką tworząc taką delikatniutką hm.. jakby krateczkę. No nie da się opisać tego. Dodatki będzie miał brązowe. Na razie czekamy na materiał bo w tym sklepie te z próbników sprowadzają na zamówienie z Włoch. Dziewczyny jeśli mogę spytać ile kosztują/kosztowały garnitury Waszych tż'tów? i czy były szyte na miarę czy np. kupione gotowe + przeróbki? nie wiem czy ta cena nasza jest ok. Teoretycznie według internetu wyszło nas to średnio cenowo, w sensie średnia półka cenowa, o

Odebraliśmy też obrączki. Wrzucę niedługo jakieś zdjęcia na grupę na FB
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 17:12   #1477
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Moj tż za garnitur na miarę + kamizelka zaplacil 1900zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 17:37   #1478
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a czy wiadomo coś czy te śluby czerwcowe z tymi gośćmi zaszczepionymi, ponad 50 osób trzeba gdzieś spisać i zgłosić przed weselem?
pytaj salę, to od nich zależy.
żadnych list nie podaje się automatycznie do sanepidu (ani nigdzie). ale u nas sala wymaga listę osób, oraz ksero/zdjęcie dowodu, że gość jest zaszczepiony. manager sali mówił nam że w zeszłym roku mieli naloty i podanie listy dużo usprawnia. bo sanepid/policja idzie prosto do obsługi i jeśli wszystko jest ok, to nawet nie niepokoją państwa młodych. a jesli listy nie będą mieć, to wtedy musieliby wołać młodych, spisywać listę, robić zamieszanie.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Dziewczyny jeśli mogę spytać ile kosztują/kosztowały garnitury Waszych tż'tów? i czy były szyte na miarę czy np. kupione gotowe + przeróbki? nie wiem czy ta cena nasza jest ok. Teoretycznie według internetu wyszło nas to średnio cenowo, w sensie średnia półka cenowa, o

Odebraliśmy też obrączki. Wrzucę niedługo jakieś zdjęcia na grupę na FB
szyte na miarę wychodzą drogo. wszędzie nam mówili że od 3 tys wzwyż - mowa o szytych na miarę. takich gdzie jest ściąganie miary i szycie od zera. za takie gdzie szyją z półgotowych produktów i jedynie dopasowują do sylwetki - od 600 zł w górę w zależności od materiału.
mój kupił w giacomo conti, rozmiar akurat pasował idealnie, 100% wełna, czarny, bez udziwnień. więc nie było potrzeby szyć na miarę, chociaż brał pod uwagę taką opcję, jeśli nie znajdzie nic pasującego. za garnitur, 2 koszule, pasek, spinki, poszetkę i krawat wyszło mu równe 2 tys.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-19 o 17:39
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 17:50   #1479
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mój kupił gotowy, był na niego jak szyty na miarę, nie musiał robić żadnej poprawki. Udało się znaleźć ten idealny w Conti, razem z koszulą i paskiem oraz poszetką i muszką. Łącznie otrzymaliśmy 400 zł rabatu, garnitur 70% wełny (wyżej jednak odradzali), zapłaciliśmy jakieś 1700 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2021-05-19 o 17:51
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 18:25   #1480
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Moj tż za garnitur na miarę + kamizelka zaplacil 1900zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, to u nas podobnie. Wyszło 2 tysiące. Nie bardzo się orientowałam w cenach i na początku się zastanawiałam czy nie przesadziliśmy.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
szyte na miarę wychodzą drogo. wszędzie nam mówili że od 3 tys wzwyż - mowa o szytych na miarę. takich gdzie jest ściąganie miary i szycie od zera. za takie gdzie szyją z półgotowych produktów i jedynie dopasowują do sylwetki - od 600 zł w górę w zależności od materiału.
mój kupił w giacomo conti, rozmiar akurat pasował idealnie, 100% wełna, czarny, bez udziwnień. więc nie było potrzeby szyć na miarę, chociaż brał pod uwagę taką opcję, jeśli nie znajdzie nic pasującego. za garnitur, 2 koszule, pasek, spinki, poszetkę i krawat wyszło mu równe 2 tys.
To wyszło nam jakoś podejrzanie tanio w takim razie bo nie braliśmy gotowego ani materiału na stanie tylko sprowadzenie z Włoch + szycie na miarę marynarki i spodni. Mój tż nie chciał kamizelki. Muchę mają mu uszyć w gratisie z materiału, z którego będzie garnitur. Czyli uważasz, że spoko cenowo wyszliśmy?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 18:31   #1481
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My kupiliśmy w Pawo garnitur leżał idealnie, 590 zł na wyprzedaży. Koszula Wólczanki 49zł buty 250 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-19, 18:34   #1482
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ok, to u nas podobnie. Wyszło 2 tysiące. Nie bardzo się orientowałam w cenach i na początku się zastanawiałam czy nie przesadziliśmy.



To wyszło nam jakoś podejrzanie tanio w takim razie bo nie braliśmy gotowego ani materiału na stanie tylko sprowadzenie z Włoch + szycie na miarę marynarki i spodni. Mój tż nie chciał kamizelki. Muchę mają mu uszyć w gratisie z materiału, z którego będzie garnitur. Czyli uważasz, że spoko cenowo wyszliśmy?
jeśli materiał jest porządny (ponad 70% wełny) to zdecydowanie spoko cena. a podejrzewam, że jak sprowadzają zza granicy, to raczej właśnie taki
gdzie zamawialiście?

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-19 o 18:38
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 18:55   #1483
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jeśli materiał jest porządny (ponad 70% wełny) to zdecydowanie spoko cena. a podejrzewam, że jak sprowadzają zza granicy, to raczej właśnie taki
gdzie zamawialiście?
W tym ,,salonie'' ceny garniturów z lepszego materiału zaczynały się od 1400 zł, z takiego ,,podstawowego'' od 700 zł. Podobał nam się jeszcze jeden wzór, ale miał 280 g i Pani stwierdziła, że to raczej grubość bardziej na jesień niż na sierpień. Ten co wybraliśmy ma 235 g. Mogę w sumie podesłać Ci zdjęcie tej próbki (bo w opisy to ja kiepska jestem ). Zamawialiśmy w takim sklepie o nazwie ,,Centrum garniturowe'' (żadna sieciówka), oni są już na rynku od lat i szyją właśnie z włoskich materiałów. Na stanie mieli tylko takie zwykłe garnitury, no nie to czego szukaliśmy, więc wybór materiału, sprowadzenie i uszycie na miarę to super opcja. Tych katalogów to był z 15 a w każdym ze 30 próbek

Ps. nie chcę kłamać, ale wydaje mi się, że te wzory co braliśmy pod uwagę to miały 100% wełny w składzie, ale mogę się mylić a sobie nie zrobiłam zdjęcia tej nalepki z informacją o materiale.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-05-19 o 18:57
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 21:03   #1484
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W Rolandzie garnitur smokingowy 1200, kamizelka 350. W sumie nie wiem czy szyty od podstaw czy z jakiegoś rozmiaru dopasowywany.

Dziewczyny czy w garniturze przy podnoszeniu rąk ta góra, jakby to określić, na barkach, powinna się podnosić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 22:36   #1485
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ciri a Ty jesteś w Warszawy bo my wlasnie braliśmy w Rolandzie na Jana Pawła II i wlasnie za tą cenę jest sklad 100% wełna, buty tż kosztowały 1200, a koszula 300

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-19, 22:43   #1486
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ciri a Ty jesteś w Warszawy bo my wlasnie braliśmy w Rolandzie na Jana Pawła II i wlasnie za tą cenę jest sklad 100% wełna, buty tż kosztowały 1200, a koszula 300

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, ale z okolic... Buty w Rolandzie 1200? Koszula 300 też Roland? Ja poprosiłam o koszule, bo nie mieliśmy do mierzenia, to 160. A buty u nas w miasteczku z tej firmy co w Rolandzie mieli za 300.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 08:22   #1487
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nie, ale z okolic... Buty w Rolandzie 1200? Koszula 300 też Roland? Ja poprosiłam o koszule, bo nie mieliśmy do mierzenia, to 160. A buty u nas w miasteczku z tej firmy co w Rolandzie mieli za 300.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie tylko garnitur w Rolandzie, buty kupowaliśmy w galerii Powiśle Klasyczne buty ten sklep sie nazywał, kosmos nie wiedziałam że faceci są az na takim poziomie obsługiwani A koszule w Bytomiu bo tam akurat rozmiarowka idealnie podchodziła
U nas 2 dni nie mogę się doczekać..a mam wrażenie że sprawy przed samym slubem się mnożą mimo ze codziennie cos załatwiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 08:30   #1488
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mój Tż to chyba najbardziej wybrzydzający gość na ziemi. On ma tylko jedną firmę od garniturów z Holandii, której ufa i ten garnitur wyjdzie drożej niż moja suknia....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 09:31   #1489
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

garnitur (70% wełny), buty, pasek i dał 1150. kupowaliśmy w factory.
jeszcze musimy koszulę znaleźć. i muchę. podobają nam się drewniane.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-20, 09:56   #1490
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mój Tż to chyba najbardziej wybrzydzający gość na ziemi. On ma tylko jedną firmę od garniturów z Holandii, której ufa i ten garnitur wyjdzie drożej niż moja suknia....
Moj tez jest wybredny i wszystko musi do siebie pasować...u niego wszystkie rzeczy kosztowały tyle co moja suknia..a gdzie jeszcze moje buty dodatki i biżuteria Ale to w końcu najwazniejszy dzień na sobie nie ma co oszczędzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 09:59   #1491
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

To mój Tż kupował garniak w Factory. Gotowy z salonu, idealny rozmiar, bez żadnych poprawek. Kupił w Pako L. za 1000 zł zestaw: garnitur, koszula, spinki, poszetka, mucha, pasek, buty. Dokupiliśmy tylko kamizelkę gdzie indziej - ciężko w ogóle było znaleźć bo jakiś szał był wtedy na te rzeczy i sklepy miały pustki 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 10:00   #1492
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W moim podczas przymiarek również obudził się znawca wełny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 10:12   #1493
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
W moim podczas przymiarek również obudził się znawca wełny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My preferujemy bardziej wyluzowany styl i mój ma tylko spodnie, koszule, muszkę i kamizelkę. Mierzyliśmy w pierre cardin i ostatecznie w innym miejscu wydaliśmy 300zł Jeszcze brakuje nam koszuli. Ale moja sukienka kosztowała tak nieco ponad 500 z poprawkami (plus zapasowa 150), a nie odbiega jakością od tych z salonu więc my jakoś po taniości lecimy
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 10:32   #1494
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mój to mam wrażenie że beze mnie wzialyby pierwszy lepszy garniak ciemny bez wzorów z wieszaka. Aby był luźny i nie krępował ruchow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 10:34   #1495
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a czy wiadomo coś czy te śluby czerwcowe z tymi gośćmi zaszczepionymi, ponad 50 osób trzeba gdzieś spisać i zgłosić przed weselem?
Jak już gdzieś wspomniane pytaj salę, a znajomi w sanepidzie to już złoto U nas na przykład zarówno sala jak i sanepid mają wywalone. Praktycznie zero kontroli, zero obostrzeń. Ja się wprost zapytałam jak to u nich jest i Pani mi bardzo szczerze odpowiedziała
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 13:43   #1496
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
W Rolandzie garnitur smokingowy 1200, kamizelka 350. W sumie nie wiem czy szyty od podstaw czy z jakiegoś rozmiaru dopasowywany.

Dziewczyny czy w garniturze przy podnoszeniu rąk ta góra, jakby to określić, na barkach, powinna się podnosić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ciri a Ty jesteś w Warszawy bo my wlasnie braliśmy w Rolandzie na Jana Pawła II i wlasnie za tą cenę jest sklad 100% wełna, buty tż kosztowały 1200, a koszula 300

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My szyliśmy garnitur smokingowy w Rolandzie na radzymińskiej. Do tego braliśmy dodatkową marynarkę i myszkę i za całość wyszło chyba 2200.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 15:56   #1497
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny które mają poprawiny, macie już sukienki ? Białe czy jakie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 17:00   #1498
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają poprawiny, macie już sukienki ? Białe czy jakie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy poprawiny Chciałam iść w białej, jakiejś luźnej ala letniej sukience, ale ciężko było mi cokolwiek znaleźć ładnego... Ostatecznie mam sukienkę niby białą, ale w motyw różowych kwiatów, krótka taka przed kolano, trochę rozkloszowana Muszę chyba tylko uciąć w niej rękawki, wolę odkryte ramiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a czy wiadomo coś czy te śluby czerwcowe z tymi gośćmi zaszczepionymi, ponad 50 osób trzeba gdzieś spisać i zgłosić przed weselem?
U nas sala powiedziała, żeby przygotować listę osób zaszczepionych w razie kontroli, bo będziemy mieć ponad 50 gości, ale też zasugerowała, że na tej liście nie muszą być koniecznie osoby, które fizycznie będą na weselu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 18:33   #1499
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają poprawiny, macie już sukienki ? Białe czy jakie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam biała i pudrowy róż, zdecyduje w zależności od pogody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-20, 19:46   #1500
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja nie mam poprawin, ale myślę, żeby zamówić sobie jakąś wystrzałową czerwoną, gdyby po północy było mi bardzo niewygodnie w ślubnej. Nie chcę się na siłę męczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.