Darsonwal - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 11:53   #91
foczkaszu
Przyczajenie
 
Avatar foczkaszu
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Darsonwal

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać czy coś na skóre głowy Ci pomogło.Moja siostra tez ma problem z ŁZS .
Jak na razie przeprowadziłam ok 8-10 zabiegów na twarzy. Na włosy zastosowałam może 4 razy. Jeśli chodzi o łzs zmniejszyło się ale nie znacznie. Myślę że to jeszcze za mało zabiegów. Odnośnie wyglądu twarzy to muszę przyznać że pomaga. Miałam problem z trądzikiem na tle hormonalnym, nie był on strasznie widoczny ale pryszcze pojawiały się zawsze tam gdzie ich nie chciałam (nos, broda, czoło). Poprawa jest widoczna. Jeszcze nie dojrzałe pryszcze znikają. Myślę że po jakimś czasie będzie wystarczał jeden zabieg przypominający na tydzień. Teraz skupię się bardziej na łzs głowy i podam wyniki.

Na dzień dzisiejszy szczerze polecam, ja mam urządzenie o mocy 15W ale widziałam też takie o mocy 10W dużo tańsze.
foczkaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 12:12   #92
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Darsonwal

Cytat:
Napisane przez foczkaszu Pokaż wiadomość
Jak na razie przeprowadziłam ok 8-10 zabiegów na twarzy. Na włosy zastosowałam może 4 razy. Jeśli chodzi o łzs zmniejszyło się ale nie znacznie. Myślę że to jeszcze za mało zabiegów. Odnośnie wyglądu twarzy to muszę przyznać że pomaga. Miałam problem z trądzikiem na tle hormonalnym, nie był on strasznie widoczny ale pryszcze pojawiały się zawsze tam gdzie ich nie chciałam (nos, broda, czoło). Poprawa jest widoczna. Jeszcze nie dojrzałe pryszcze znikają. Myślę że po jakimś czasie będzie wystarczał jeden zabieg przypominający na tydzień. Teraz skupię się bardziej na łzs głowy i podam wyniki.

Na dzień dzisiejszy szczerze polecam, ja mam urządzenie o mocy 15W ale widziałam też takie o mocy 10W dużo tańsze.
Musze znowu zacząć go regularnie stosować
Tylko potrzebne mi sa jakies okulary ochronne bo on chyba faktycznie ma zły wpływ na moje oczy
I na włosy tez musze go zacząć stosowac bo ostatnio zaczeły mi wypadać .Może akurat pomoże
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:47   #93
yjlona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Darsonwal

Cześć

Przeczytałam wszystkie komentarze. Jestem pod wrażeniem działania sprzętu Widzę ze większość używa go walki z trądzikiem, a ja mam pytanko odnośnie włosów. Czy to prawda że Darsnoval powoduje "odrost" włosów? Przez ostatnie czasy wypadło mi jakieś 3/4mojej czupryny i chciałabym żeby odrosły mi włoski, przynajmniej część I drugie pytanie, jak tego używać na włosy? Bo jest napisane, ze do skóry należy przyłożyć z mniejszą częstotliwością, a następnie zwiększyć ja. Grzebień raczej kojarzy mi się z czesaniem, wiec mam za każdym razem zwiększać i zmniejszać częstotliwość? Czy mam go przyłożyć do głowy i nie odrywać? Nie bardzo wiem jak tego używać

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko
yjlona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:04   #94
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Darsonwal

Cytat:
Napisane przez yjlona Pokaż wiadomość
Cześć

Przeczytałam wszystkie komentarze. Jestem pod wrażeniem działania sprzętu Widzę ze większość używa go walki z trądzikiem, a ja mam pytanko odnośnie włosów. Czy to prawda że Darsnoval powoduje "odrost" włosów? Przez ostatnie czasy wypadło mi jakieś 3/4mojej czupryny i chciałabym żeby odrosły mi włoski, przynajmniej część I drugie pytanie, jak tego używać na włosy? Bo jest napisane, ze do skóry należy przyłożyć z mniejszą częstotliwością, a następnie zwiększyć ja. Grzebień raczej kojarzy mi się z czesaniem, wiec mam za każdym razem zwiększać i zmniejszać częstotliwość? Czy mam go przyłożyć do głowy i nie odrywać? Nie bardzo wiem jak tego używać

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko
Może chodzi o to żeby na poczatku kilka razy przeczesać skalp darsonvalem ustawionym na słabsza moc (aby skóra sie przyzwyczaiła ) a potem dopiero jak coś ją zwiekszyć
Czesz sie jak normalnym grzebieniem tylko ,że przesuwaj pelote po skórze głowy
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 08:58   #95
yjlona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Darsonwal

hmm..być może będę próbować i z pewnością znajdę dobry sposób
yjlona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 18:38   #96
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 118
Dot.: Darsonwal

Treść usunięta
cf41f2cfb5bf51377c5e2faa4e88c532d7ca03d8_609b0c72c088a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 07:41   #97
anikaes
Raczkowanie
 
Avatar anikaes
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 68
Dot.: Darsonwal

Który Darsnoval według Was najlepiej wybrać?

1. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/?zobacz=513...☠☠

2. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Darsonval_m...sny_p6543.html

3. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/MINI_CLASSI...cy_p30914.html

No i nie bardzo wiem czym właściwie się różnią... Hurtownia nie podaje w opisie jaką moc mają (poza jednym), no i oczywiście nie wiem czy peloty nie będą się obluzowywać- a tego najbardziej chciałabym uniknąć. Czy miałyście może któryś z nich? Jak wrażenia?
anikaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 09:21   #98
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Darsonwal

I ja zamierzam się do zakupu Darsonvala. Oferty na Allegro kuszą, ale nie wiem któremu sprzedawcy zaufać. Czy ktoś kupował na na tym portalu i mógłby kogoś polecić?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 12:20   #99
Vanek_Vanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Darsonwal

Zobacz tutaj http://newfacebeauty.pl/urzadzenie-d...lizacji-lw-018
Vanek_Vanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 18:39   #100
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Darsonwal

Przyszedł właśnie pocztą mój darsonval niestety z taką pelota... Nie będzie przewodziła prądu? :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (54,3 KB, 0 załadowań)
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 19:03   #101
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Darsonwal

Cześć dziewczyny. A czy miałyście przypadek że darsonval razi prądem mimo ustawienia małej mocy i na sucha skóre?? :/ testuje na sobie i wiem, że za pierwszym razem mogło mnie kopnąć bo głupia nie wsadziłam peloty do końca :| ale za drugim razem było wszystko ok a poczułam kopniecie w szyje jak używałam do włosów...mam nową pelote.. Szczerze to się zaczynam już trochę bać
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-28, 21:22   #102
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Darsonwal

A ja właśnie się zastanawiam nad zakupem, ale mam inny problem.
Męczę się już kilka lat z zapaleniem mieszków na udach i pośladkach, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zastosowaniem darsonvalu na zapalenie mieszków
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 23:17   #103
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Darsonwal

Mi pomaga na trądzik i na mieszki lecz na same włosy głowy nie widzę różnicy od prawie trzech tygodni użytkownika. .
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-24, 14:22   #104
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Darsonwal

Odkopuję wątek Planuję kupić Darsonwala do odkażania skóry głowy przed innymi zabiegami, m.in. dermapenem. Czy kupowała któraś z Was to urządzenie na Allegro? Przeglądam asortyment różnych sklepów i mam wrażenie, że to jest ten sam chiński sprzęt, co na Allegro. Zależy mi na oryginalnym sprzęcie, ponieważ boję się porażenia prądem - czy możecie polecić sprawdzoną markę/sklep/sprzedawcę?
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 13:01   #105
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Darsonwal

Nie ma czegoś takiego jak oryginalny lub podróbka, nikt nie ma patentu na to więc nie może wciskać kitu, że tylko jego produkt jest oryginalny. Wszystko i tak w dzisiejszych czasach jest produkcji chińskiej. Twój dermapen zapene też, a nie boisz się go używać. W darnsonvalu jak pelota jest cała nie pęknięta to Cie nic nie popieści. Patrz na moc urządzenia i końcówki dostępne i tyle w dobieraniu sprzętu.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-25 14:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.