Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-01, 16:43   #31
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: Jeanine

niedawno zamiescilam w swoim poscie artykul, ktory znalazlam. poszukaj i poczytaj. napisali ze to stary lek pod nowa nazwa (stara to valette-czy jakos podobnie), produkowany jeszcze w NRD. mega dawka hormonow!!! to proszki prawie sprzed 20 lat! dopytalam u znajomej farmaceutki.
mi zatrzymywal H2O w organizmie i mialam wielkie brzuszysko. zrezygnowalam po 2 opakowaniach.

koniecznie poszukaj tego we wczesniejszych tematach i przeczytaj !!!
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-01, 18:14   #32
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Jeanine

To, że jest to ex-Valette, to wiem. Niemniej jednak moje inne leki i choroby, kwalifikują mnie najbardziej pod tą pigułkę Dlatego interesuje mnie najbardziej fakt, czy któraś z was po nich przytyła, bo tego obawiam się najbardziej. Mimo to, Wero, bardzo dziękuję Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 14:01   #33
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Jeanine

Up!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 14:43   #34
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
logest - czy to przejsciowe??

dziewczyny jak juz pisalam lekarz zmienil mi cilest na logest i kurcze jestem zalamana, nie mam zadnych dolegliwosci procz jednej, juz po kilku latbletkach czuje ze gromadzi mi sie woda w organizmie, brzuszek wydety i najgorsze jest to ze na wadze nadrabiam szybko to co stracilam przez wakacje intensywnie cwiczac, a dalej cwicze i jem mniej!!! no i wlasnie apetyt mi sie zwiekszyl!!! dziewczyny prosze napiszcie czy u was tez tak bylo? jesli tak to czy wam to przeszlo gdy juz organizm sie przyzwyczail do leku ( czytalam ze potrzebuje na to 3 miesiace) czy po tym okresie nadal przybieralyscie na wadze?? prosze odpowiedzcie bo martwie sie strasznie, nie chce znowu przezywac tego co po dianie i microgynonie
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 13:23   #35
Patrysiatrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: Jeanine

Witam!!
Biorę już trzecie opakowanie, więc chyba mogę się troszkę na ten temat wypowiedzieć! Ja sobie baaaaaardzo chwalę Jeanine, w przeciwieństwie do Cilestu cera zaczyna mi się poprawiać, schudłam 3 kg, chociaż jem to co jadłam, a przede wszystkim nie czuje sie już jak foliowa torebka wypełniona wodą Na duży plus jest u mnie fakt że przy tych tabletkach hormony nie kumuluja się w organiźmie, co sprawiło, że okres dostaję 2 dni wcześniej niż własnie przy Cilescie. Czuję sie bardzo dobrze, główka mnie nie boli, ale jak wiadomo jest to sprawa całkowicie indywidualna, każdy reaguje inaczej. Serdecznie pozdrawiam
Patrysiatrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 16:39   #36
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Jeanine

Zostało mi jeszcze 7 tableteczek do końca listka i mogę się podpisać pod tym co napisałaś - czuję się bardzo dobrze, buzia wygląda ładnie, włosy się nie przetłuszczają i... schudłam 4 kg
Pełnię szczęścia przyćmiewa u mnie tylko to, że od pierwszego dnia bezustannie pobolewa mnie podbrzusze. Miałaś może jakiekolwiek negatywne objawy przy pierwszym opakowaniu?
Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 17:17   #37
Patrysiatrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: Jeanine

Hmmm ja nie miałam bólu w podbrzuszu, ani plamień. Ale mój ginekolog mówił, że jeśli cos takiego będzie miało miejsce, to nic złego się nie dzieje, organizm musi się poprostu przystosować, może własnie dlatego u Ciebie wystąpiły te bóle. Także nie ma się czym przejmować Pozdrowionka
Patrysiatrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-16, 17:24   #38
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Jeanine

To o plamieniach słyszałam, zaś ten ból niepokoił mnie troszkę - do teraz Ślicznie Ci dziękuję za pomoc. Pozdrawiam cieplutko
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 17:30   #39
Patrysiatrysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: Jeanine

Nie ma za co
Patrysiatrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 11:47   #40
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Re: logest - czy to przejsciowe??

MartychaK, ty lepiej zmień te tabletki czym prędzej, albo zmień ginekologa, czytałam na innym forum,że jednej dziewczynie zaczęła nagle gromadzić się woda w organizmie (po 1,5 roku przyjmowania logest) i po kilku dniach trafiła do szpitala z chorobą zatorowo-zakrzepową żył głebokich i innymi poważnymi dolegliwościami. Długo dochodziła do siebie. A właśnie opuchlizna była pierwszym objawem.
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 19:58   #41
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: logest - czy to przejsciowe??

tak tak wlasnie podjelam decyzje skonczylam z logestem mimo iz ogromadzenie sie wody szybko ustapilo i zadnych dolegliwosci nei mialam nawet nei tylam ale jest jedno wielkie i podstawowe ale!!! sex to cos co mogloby nie istniec!! oj straszna sprawa!! rzucilam to w pieruny i wlasnie jestem w trakcie miesiaczki i nastepnego opakowania juz nei wezme!!! wogole robie przerwe w braniu tabletek bo hormony tarczycy mi strasznie skoczyly do gory , po odstawieniu chce sobei ponownie zrobic badania i zobaczyc jak to wyglada caluje mocno!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-19, 11:58   #42
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Jeanine

Może jeszcze ktoś się wypowie? Zastanawiam się nad zmianą Minuletu na Jeanine, ale nadal sama nie wiem... Czy to objawy uboczne występują zawsze i u każdego? Nawet jak się zmienia pigułki, a nie zaczyna dopiero brać? Po jakim czasie da się odczuć pozytywne działanie na włosy, cerę? Jak jest ze zmianami nastrojów? Jak z libido? Jak w ogóle czujecie się po dłuższym ich zażywaniu?
Tylko nie odsyłajcie mnie do archiwum. To, co tam było już przejrzałam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-13, 06:59   #43
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
....i jeszcze raz jeanine

Niedawno zaczęłam przyjmować ,wcześniej była diane.Cały czas się trzęsę,czy nie będzie kłopotów z cerą.Moje ptanie do dziewczyn ,które biorą Jeanine,napiszcie kochane ,po jakim czasie można zauwazyć wpływ na cerę,zwłaszcza negatywny.Czy już po pierwszym opakowaniu,czy to jest kwestia miesięcy.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 19:31   #44
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: ....i jeszcze raz jeanine

Hejka Ja kończę właśnie drugie opakowanie Jeanine wlasnie na trądzik hormonalny. Po pierwszym moja cera byla taka sama, moze nawet troszkę gorsza zwlaszcza na zuchwie i brodzie. Natomiast w polowie drugiej wszystko nagle zniknelo. Teraz zostaly mi 3 tabletki a ja nie mam ani jednej grudki zapalnej. Jedyne co mi zostalo to przebarwienia ale z tym juz duzo latwiej sobie poradzic Dla mnie Jeanine okazalo sie swietne, zadnych skutkow ubocznych ( no moze zmniejszony apetyt ).
Pozdrawiam i nie martw sie ewentualnym pogorszeniem To tylko chwilowe
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 23:44   #45
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: ....i jeszcze raz jeanine

hej, a ile kosztują te tabletki?
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 08:53   #46
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: ....i jeszcze raz jeanine

April dzięki za pocieszenie,świetnie,że u Ciebie sie sprawdziły.Angela kosztuja niestety niemało,35-40zł.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 11:33   #47
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: ....i jeszcze raz jeanine

ja wlasnie wrocilam od pani ginekolog ktora mi przepisala ostatnie 3 opakowania diane gdyz podobno nie mozna ich brac dluzej niz rok... strasznie mnie to zmartwilo ale powiedzialam ze chcialabym potem dostac jakies inne tabletki,mowila ze niby wszystkie maja wplyw na cere,ale ja bym chciala te jeanine,pociesza mnie wypowiedz april007 Jesli ktoras z was wie jeszcze cokolwiek na ten temat niech wpisuje
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-17, 11:57   #48
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: ....i jeszcze raz jeanine

a jak to jest,ja pozbylam sie tradziku dzieki diane i np jesli zaczne brac jeanine to moze mi sie wrocic skoro juz go nie mam? a moze znacie jakies inne pigulki o mniejszej dawce hormonow niz diane,wplywajacych dobrze na cere.Bede wdzieczna za odpowiedz,podejrzewam ze nie tylko ja
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-18, 07:50   #49
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: ....i jeszcze raz jeanine

Ja tez bralam Diane przez rok i po pol roku dostalam spory wysyp. Tyle ze ja mam tradzik typowo hormonalny. Potem dostalam Logest ale niestety na cere nie wplywal wiec sama spytalam czy moglabym Jeanine. Innych tabletek niestety juz nie znam. Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-22, 17:07   #50
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: ....i jeszcze raz jeanine

april czyli mowisz ze jak uzywasz jeanine to z buzką ok?? a jak zazywalas diane to tez pozbylas sie tradziku?? bo ja nie mam nic a tak mnie kusza te jeanine bo wyczytalam ze u 97% kobiet dobrze wplywa na cere
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 19:06   #51
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: ....i jeszcze raz jeanine

Tak, po Diane35 tradzik mi minal, ale po pol roku wrocil. Teraz po Jeanine znow zaczyna sie lepiej. Ale nie wiem czy to wplywa na kazdy rodzaj. Ja mam hiperandrogenizacje i na mnie skutkuje
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 08:30   #52
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Yasmine a Jeanine

Witam?
Mam kilka pytań co do wyżej wymienionych tabletek: czym one się różnią, jak wpływają na organizm, jaka jest ich cena. Ja od okoł roku biorę Diane 35, wcześniej brałam Logest po którym bolał mne brzuch, Microgynon po którym czułam się żle psychicznie. Cciałabym jak najwięcej dowiedzieć się o tych nowych tabletkach.

pozdrawiam
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:43   #53
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Yasmine a Jeanine

Witaj
Yasmine brałam przez 3 miesiące, to są tabletki które miały nie zatrzymywać wody w organiźmie u mnie niestety było odwrotnie przytyłam 3 kilo, miałam silny ból piersi, mdłośći i zawroty głowy, czasmi bolące łydki. Wróciłam do Logestu, tabletek które wcześniej stosowałam i jak do tej pory jeszcze nie wróciłam do tej wagi przed Yasimne.
Pozdrawiam
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:46   #54
edipig
Raczkowanie
 
Avatar edipig
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 132
Dot.: Yasmine a Jeanine

Cytat:
Napisane przez daphne81
Witam?
Mam kilka pytań co do wyżej wymienionych tabletek: czym one się różnią, jak wpływają na organizm, jaka jest ich cena. Ja od okoł roku biorę Diane 35, wcześniej brałam Logest po którym bolał mne brzuch, Microgynon po którym czułam się żle psychicznie. Cciałabym jak najwięcej dowiedzieć się o tych nowych tabletkach.

pozdrawiam
a ja tez kiedyś chciałam zacząć brać te tabletki, ale lekarka powiedziała mi, że są przereklamowane, skład mają podobny do innych i na pewno nie wyszczuplają
edipig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 11:46   #55
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Yasmine a Jeanine

Ślicznie dziękuję za wasze zdanie na temat Yasmine
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 12:23   #56
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Yasmine a Jeanine

Mój Ty Panie, dziewczyny, co wy gadacie?? wyszczuplajace tabletki?
Wbijcie sobie raz na zawsze do glowy - nie ma zlych lub dobrych pigulek!!!!!
Sa tylko ZLE lub DOBRZE DOBRANE!!!!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 17:11   #57
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Yasmine a Jeanine

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Mój Ty Panie, dziewczyny, co wy gadacie?? wyszczuplajace tabletki?
Wbijcie sobie raz na zawsze do glowy - nie ma zlych lub dobrych pigulek!!!!!
Sa tylko ZLE lub DOBRZE DOBRANE!!!!
Ja nie mówie że od tabletek się tyje albo chudnie, ale jeśli są żle dobrane powodują zatrzymanie wody w organiźmie i powodują wzrost masy ciała tak jak było w moim przypadku.Wiem z doświaczenia bo przetestowałam na sobie różne hormony zanim znalazłam odpowiednie dla siebie.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 03:30   #58
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Yasmine a Jeanine

Cytat:
Napisane przez edipig
a ja tez kiedyś chciałam zacząć brać te tabletki, ale lekarka powiedziała mi, że są przereklamowane, skład mają podobny do innych i na pewno nie wyszczuplają
Nikt tak nie twierdzi, a juz na pewno nie producent. Nie wiem, skad ten pomysl?? Tabletki te maja nie zatrzymywac wody w organizmie (ja dobrze je wspominam), ale kto tu mowi o wyszczuplaniu?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:26   #59
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Dot.: Yasmine a Jeanine

Ja wlasnie drugi miesiac biore Yasmin, czuje sie bardzo dobrze. Zgadzam sie ze pigulki trzeba przede wszystkim dobrze dobrac do swoich potrzeb. Mnie chodzilo miedzy innymi o poprawe cery. W moim przypadku Yasmin rzeczywiscie nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie bo waze mniej, nie stosujac przy tym zadnej diety odchudzajacej.
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 10:40   #60
Qyodai
Raczkowanie
 
Avatar Qyodai
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 205
Dot.: Yasmine a Jeanine

Cytat:
Napisane przez Milka1981
Ja wlasnie drugi miesiac biore Yasmin, czuje sie bardzo dobrze. Zgadzam sie ze pigulki trzeba przede wszystkim dobrze dobrac do swoich potrzeb. Mnie chodzilo miedzy innymi o poprawe cery. W moim przypadku Yasmin rzeczywiscie nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie bo waze mniej, nie stosujac przy tym zadnej diety odchudzajacej.
A czy zauważyłaś u siebie poprawę cery po przyjmowaniu tych tabletek?
Qyodai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 20:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.