Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 19:24   #61
natalka16
Przyczajenie
 
Avatar natalka16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: okolice gdańska
Wiadomości: 18
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

a gdzie zrobia trwala zebym byla zadowolona macie jakiespropozycje glownie chodzi mi o gdans lub pruszcz gdanski trwala ma byc ziolowa lub owocowa nie zwykla bardzo prosze o pomc pilne z gory dzieki
natalka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 22:00   #62
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dziewczyny, a możecie polecić kogoś w Bognie? Ja mam zawsze takie szczęście, że trafiam do dobrego salonu na nieodpowiednią fryzjerke..
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 23:02   #63
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
Dziewczyny, a możecie polecić kogoś w Bognie? Ja mam zawsze takie szczęście, że trafiam do dobrego salonu na nieodpowiednią fryzjerke..
Tylko Bognę reszta jest moim zdaniem zupełnie średnia, gdy kiedys poszłam do innej fryzjerki, to następnego dnia i tak przyszłam do Bogny na poprawkę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:51   #64
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Tak też pomyślałam Dziękuje
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:35   #65
agnieszka0000
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka0000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 24
GG do agnieszka0000
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

a ja w bognie bylam u pani Kasi chyba i bylam zadowolona bardzo a dodatku chlopak,ktory myl wlosy....mmm....miodzio..
__________________
Jeśli ktoś kocha kwiat, który jest jedyny na milionach i milionach planet, to mu wystarcza do szczęścia patrzenie na gwiazdy i mówi sobie: "Gdzieś tam jest mój kwiat." Lecz jeśli baranek zje kwiat, to tak jakby wszystkie gwiazdy zgasły...
agnieszka0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:39   #66
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Masz na mysli ciemnoskorego Itodo ? ;-)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 14:35   #67
little_my
Przyczajenie
 
Avatar little_my
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja Zdecydowanie Polecam Wiesię I Kamila - Potrafią Zmienić Fryzurę I Klientkę O 180 St. Na Lepsze Dla Miłosniczek Klasyki Polecam Kasię...bognę Raczej Odradzam - Za Dużo Mówi I Robi "wokół", Jest Sztampowa.
little_my jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 12:25   #68
pimpi20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Proszę o pomoc.Mam beznadziejne włosy-są cienkie, skręcają się na wilgotnym powietrzu każdy w inną stronę i strasznie rozdwajają się końcówki.W dodatku nie są ani proste ani kręcone tylko jakieś pofalowane. Chciałabym zrobić coś z włosami. Zastanawiam się nad trwałą. Szukam dobrego fryzjera z Gdańska, który przede wszystkim coś mi doradzi i dobrze ścina. No i jeszcze dobrze by było gdyby zostało mi coś w portfelu.
pimpi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:27   #69
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez pimpi20
Proszę o pomoc.Mam beznadziejne włosy-są cienkie, skręcają się na wilgotnym powietrzu każdy w inną stronę i strasznie rozdwajają się końcówki.W dodatku nie są ani proste ani kręcone tylko jakieś pofalowane. Chciałabym zrobić coś z włosami. Zastanawiam się nad trwałą. Szukam dobrego fryzjera z Gdańska, który przede wszystkim coś mi doradzi i dobrze ścina. No i jeszcze dobrze by było gdyby zostało mi coś w portfelu.
Salon "Bogna" we Wrzeszczu, tuż przy dworcu, albo "Dorota" w Klifie w Gdyni.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 17:40   #70
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A czy znacie moze jakies salony w Gdansku, gdzie mozna zrobic ladnie i niedrogo pasemka ?
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 07:44   #71
pimpi20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Panie na forum polecały salon BOGNA we Wrzeszczu, a czy tóraś z Pań dysponuje numerem tel do tego salonu i w jakich godzinach jest otwarty?
pimpi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 08:58   #72
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Wpisz w google Bogna, wrzeszcz, a znajdziesz wszystkie namiary.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 19:59   #73
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Witajcie, ja zawsze bylam zadowolona po wizycie w Pracowni BOGNA, no wlasnie bylam.........:-(, dopoki nie skusilam sie, zeby zrobic sobie koloryzacje, tzn. diacolor.
Pierwszy raz, kiedy tam poszlam, wyszlam troszke zawiedziona, ale stwierdzilam, ze moze to przez to, ze byl to moj "pierwszy raz" i musze sie przyzwyczaic.
Ale po wczorajszej wizycie plakalam pol dnia :-(. Oczywiscie p. Bogna byla zabiagana, miala tysiac spraw do zalatwienia i siedzialam tam 4, 5 godziny, w miedzyczasie "obskoczyla" chyba ze 3 klientki. Zrobila mi na glowie zupelnie nie to, co chcialam. Obawialam sie, ze kontrast bedzie za duzy,a le ona stwierdzila, ze nie, wiec zaufalam. Po wszytskim stwierdzila, ze.......uwaga ......jets za duzy kontrast i trzeba znow cos tam nakladac, zeby przefarbowac..... . Bylam juz u kresu wytrzymalosci. zamiast rozjasnic, zrobila mi czarno-bialy baleyage na glowie typu "dresiarskiego".
Ale juz zupelnie sie zalamalam , kiedy uslyszalam cene......220 zl.
Zupelnie nie bylam na to przygotowana.
Jeszcze niedawno bardzo lubilam to miejsce, ale musze przyznac, ze naprawde sie zawiodlam i NIGDY tam nie wroce. Dla mnie ten salon jest przereklamowany i chyba dlatego p. Bogna przestala dbac o swoje klientki.
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 11:14   #74
pimpi20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

dziewczyny polecam fryzjerkę Andżelikę z Lublewa (15 km od Gdańska). Super ścina i jest niedroga! Dojechać można autobusem Rocky Trans lub PKSem. Jest to ok 30 min jazdy ale warto!!!
pimpi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 07:47   #75
sylwiam227
Raczkowanie
 
Avatar sylwiam227
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Jeśli chodzi o salon "Bogna". Byłam tam. Obcinała mnie p. Kasia i jestem naprawde zadowolona. Mam bardzo gęste, ciężkie włosy i trzeba wysiłku żeby coś fajnego z nich zrobić. Polecam p. Kasię, może nie jest najmilsza ale strzyc umie
sylwiam227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 07:49   #76
sylwiam227
Raczkowanie
 
Avatar sylwiam227
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

aaaaaa jeszcze odnosnie cen, za mycie obcięcie i ułożenie zaplaciłam 50 zł. to chyba nie jest wygórowana cena
sylwiam227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 11:08   #77
cytrusowa
Przyczajenie
 
Avatar cytrusowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 4
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

no chyba najwyższa pora, abym i ja sie wypowiedziala.
tym bardziej ze tu prawie same peany na czesc salonu bogna.
do tej pory jedna negatywna opinia.
Moja bedzie druga:

mam krecone wlosy, wciaz szukam kogos, kto pomimo krecenia obetnie mnie w miare modnie i tak, jak ja sobie to wyobrazam i bym chciala.

Do tego salonu robilam dwa podejscie.
za pierwszym razem, w okolicach świąt Wielkanocnych zapisalam sie duzo wczensiej do Bogny.
Gdy przyszlam na dzien dobry zobacyzlam jej kwaśną mine - taka jest.
pozniej musialam dlugo czekac, bo miala jeszcze wczensiejsząklientkę, pozniej to jeszcze jakąs inną robila i w efekcie usiadlam na fotel z godzinnym opoznieniem!!!
Powiedzialam o co mi chodzi, jakie ciecie i kolor...
Naprawde kobieta jest tak malomowna, ze az przykro. czulam sie na fotelu jak niepożądana osoba, jak amlolata,ktora moze byc skarcona.

No ale przejdzmy dalej:
kolor nalozyla ok i ostrzygla tez dobrze, tu musze jej przyznac racje. choc jakos w miare dokladnie tego nie robila - chyba zdawala sobie sprawe, ze na kreconych wlosach roznicy zbyt wielkiej nie bedzie widac...

w efekcie moja wizyta w salonie Bogna trwala okolo 4 godzin i kosztowala duzo, okolo 200zlotych.
fakt, kupialm jeszcze kosmetyki i sie stargowalam na 20 zlotych.

z salonu wyszlam srednio zadowolona:-(

po jakims czasie wlosy zaczely zle odrastac, nie podobalo mi sie, a i farba zeszla w tempie wkspresowym.

nastepnym razem znalazlam innego fryzjera - zadecydowal przypadek, a wlasciwie kupon do darmowego 100zlotowego strzyzenia.
poszlam do Trendy.
zapisalam sie i poszlam - oczywiscie bylo male zamieszanie -niestety dosc czeste u nich - okazlo sie,z e zle mnie zapisali.
ale mi to nie przeszkadzalo - pogadalam sobiez milym szefem, a potem dwie osoby mnie robily.
strzygl mnie chlopak - i tego juz nie zmienie! a farbe kladla dziewczyna.
ogolnie pwoeim tak - zadowolona jestem bardzo, ale bardziej z koloru i dokladnosci strzyzenia. a ze jestem sama osobą niezdecydowaną, to chcialam mimo to cos innego - trudno mi dogodzic

Podkusilo mnie i poszlam 3mce temu znow do Bogny.
tym razem postanowilam pojsc do Wiesi, zrazona wynioslością Bogny.
i....
kolor dobierala uwaznie, konsultowala sie, zamiast blondu walnela mi rudosci z blondem - ok, mzoe byc. ale inaczej obstrzygla niz szefowa.

wszystko byloby ok, gdyby nie to, ze w domu zorienowalam sie, ze mnie krzywo obciela!!!!
dosc widoczne to bylo, gdy loki sie troche rozprostowaly, a juz wogole rzycilos ie w oczy, gdy rozporstowalam wlosy.
lewa strona wyraznie dluzsza od prawej!!!
ile sie nawku...., to moje. nie moglam tam wrocic na poprawke, bo mieszkam w innym miejcu i nie maialam mozliwosci powrotu do Gdanska na nast. dzien.

Nigdy wiecej nie pojde juz do tego salonu - uwazam, ze ejst przereklamowany.
owszem, moze dobrze by strzygly, gdyby nie byly nastawione na kase i masowy przertob!!!
nie wiem czy wiecie, ale Bogna ma jescze drugi salon - rozdwaja sie miedzy jednym, a drugim.

teraz jade do Gdanksa w srode i pierwsze co robie, to dzwonie do Trendy i umawiam sie z "moim" ulubionym mlodym fryzjerem.
nie dosc, ze dobry w tym co robi, trendy - jak sama nazwa salonu sugeruje, to jeszcz emozna sobie pogadac, pozartowac i ogolnie jest przyjemnie.
i najwazniejsze, ze ceny nie są wygorowane.

ufff, duzo tego bylo,a le uwazam, ze nalezy wam sie rzetelny opis moich przygod z salonem Bogna

ODRADZAM!
__________________
Ty i ja. Ja i Ty. Jedna całość.
Od 11 września 2004 r. na zawsze!

: love::l ove::lo ve::lov e::love :
cytrusowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 19:33   #78
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytrusowa powiedz gdzie salon tredny się znajduje? Bo na www.trojmiasto.pl wyswietla się kilka salonów o tej nazwie
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 22:35   #79
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Mi się wydaje, ze Cytrusowa miala na mysli ten:

Trendy - Studio fryzur
80-844 Gdańsk, Pańska 9/11 tel. 320-16-09
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 12:27   #80
Versa
Raczkowanie
 
Avatar Versa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 346
GG do Versa
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Dziękuję
Versa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:46   #81
brylcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
GG do brylcia
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

No ja tez mam problem z fryzjerem w Gdańsku. Studiuje tu tylko i z reguly jak juz musze to sie umawiam z fryzjerka w moim rodzinnym miescie.
Czasem jednak czlowiek chce od razu cos zrobic z wlosami i z takim zamiarem poszlam do salonu Wellnes w Manhattanie na 4 pietrze.
No coz, bez rewelacji. Chcialam pasemka + przyciemnienie wlosow. To pani sie badzo zdziwila ze nie chce blond pasemek na brazowych wlosach. Ogolnie atmofera troche dziwna. Mialam wrazenie ze szef caly czas obserwuje wszyskie pracownice i w miedzyczasie strofowal je za blahostki. Nie wiem czy tak sie powinno robic w obecnosci klientow, ja czulam sie nieswojo. No i ceny tez wygorowane. Moze odwiedze zachwalany przez dziewczyny salon Trendy.
brylcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:04   #82
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Post Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Od kilku tygodni powaznie mysle o zmianie fryzury..Mam dosc moich "blond"( jesli mozna to tak nazwac ) pasemek tylko nie mam zielonego pojecia co na tej glowie mam zrobic tzn moje wizje sa przerozne ale do mojej buzki wiekszosc z nich by nie pasowala Czytajac wasze komentarze zaczelam powaznie zastanawiac sie nad JLD i Trendy.. Tylko dla mnie wazna jest mila obsluga, ktora fachowo doradzi, nie narzuci i jakos sie zainteresuje ta czuprynka i oczywiscie ceny.. ktore zapewne nie sa za niskie orientuje sie ktoras cenowo? jakiego fryzjera byscie mi polecily? Jesli macie swoich ulubionych? Z gory dziekuje i pozdrawiam
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 14:12   #83
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Tylko nie JLD - ja byłam w gdańskim City Forum i nigdy więcej, najokropniejsza wizyta w moim życiu.
Ścięcie do bani, farba też. Nie wiem, czy trafiłam na kieskiego fryzjera, czy to norma, ale odradzam wszystkim.

Miałam włosy za ramiona, musiałam ściąć po wizycie u nich az do brody bo po cieniowaniu moich włosów nie zostało z nich nic i żaden inny fryzjer nie był w stanie pomóc .
Chciałam miec na włosach ciepły oddcień kasztanu z odcieniem rudego - naturalnie jestem własnie ruda, a co mi zrobili ? zimny odcień ciemnej czekolady - koszmar, wyglądąłam jak upiór w jakimś kiepskim horrorze.

przezyłam traumę, gdy byłam po fryzjerze umówiona z mężem na zakupy, stanęłam przed nim, a on mnie nie poznał - czujecie, własny mąż

Na szczęście przeszłam dekoloryzację u innego fryzjera i mogłam nosić włosy w wymarzonym kolorze, ale niestety uratowac fryzury się nie dało i pozostało tylko ścięcie.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:58   #84
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Post Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Łojejku a moze trafilas po prostu do niezbyt dobrego fryzjera..? Z tego co slyszalam kazdy zachwala JLD tylko mowia ze ceny sa b. wysokie..
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:23   #85
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ceny sa cąłkiem normalne, dla studentów i uczniów maja chyba 20% znizki

nie jestem jedyna niezadowoloną osobą, jasne, że to nie wina cąłego zakładu, ale więcej nie pójde tam, całe szczęście jest mnóstwo innych fryzjerów do wyboru
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:40   #86
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja rowniez musze przyznac, ze w nie bylam zadowolona z wizyty w JLD, ale chyba trudno mi dogodzic :-( dziewczyny, podajcie jakies salony, w ktorych jest profesjonalna obluga, bo zaczynam tracic nadzieje :-(
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:50   #87
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja tam wielkich wymagań nie miałam, ale najwyraxniej za wielkie jednak jak na umiejętności fryzjerek
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:25   #88
Nobek
Raczkowanie
 
Avatar Nobek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk Moim Miastem!!! gdzie mnei nei zdziwi nic już
Wiadomości: 45
GG do Nobek
Dot.: GDAŃSK WRZESZCZ "Bogna"-kto byl???

Ja nie jestem "dziewczynką" ale może też sie wypowiem byłem ostatnio u BOGNY i jestem naprawdę zadowolony!!! Ścinała mnie Pani Kasia serdecznie polecam!!! cena może nie jest rewelacyjna bo za mycie i strzyzenei zapłaciłęm 30 zł ale za to po wyjściu jestem naprawde w 100% zadowolony a nie jak to było w innych przypadkach :P
__________________
Mogę popełnic błąd wszystko stracić od ręki, może już go zrobiłem myśląc, że był niewielki...
Nobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 11:11   #89
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

mam pytanie, podobno na zabiance gdzies kolo zatoki jest fryzjer..ktos cos slyszal czy jest dobry? niestety nie znam nazwy salonu...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 13:53   #90
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez grin_ajz
mam pytanie, podobno na zabiance gdzies kolo zatoki jest fryzjer..ktos cos slyszal czy jest dobry? niestety nie znam nazwy salonu...
Kolo Zatoki na Zabiance sa 2 zaklady fryzjerskie
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.