Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-25, 13:37   #1
cernentia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Smile

zielony jęczmień


Hej dziewczyny!
Ostatnio w Dzień Dobry TVN oglądałam audycję "diety gwiazd", w której zachwalano zielony jęczmień. Aktualnie jestem na diecie, od tygodnia, muszę uzupełnić braki witamin, spalić nadmiar tłuszczyku, rozbudować mięśnie, ogólnie - poprawić kondycję.
Jednak do rzeczy, owy zielony jęczmień, jest bogaty w witaminki, chlorofil - odkwasza organizm, na czym mi zależy. Poczytałam o tym troszkę w internecie i znalazłam formę w tabletkach i sproszkowany sok. Tabletki są nieco tańsze, jednak nie zwykłam ufać takim specyfikom i komentarzom o nich, więc piszę tutaj.
Czy któraś z was słyszała, zażywała, wie coś na ten temat?? Bo jeśli nawet zdecyduję się na kupno nie mam sprawdzonego źródła, skąd go ściągnąć.
Wszelkie opinie mile widziane! )



Odsyłam do kilku linków o tej bombie witaminowej
http://www.zdrowapolka.pl/odkwaszani...-jeczmien.html
http://vitalia.pl/artykul6556_Czy-je...a-ma-sens.html
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...iu,116764.html
cernentia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:27   #2
TruGee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: zielony jęczmień

Cześć,

podbiję wątek, bo również noszę się z zamiarem wypróbowania działania młodego jęczmienia.


Jestem łasa na produkty które odkwaszają organizm, do tego zachęca koncentracja witamin i składników mineralnych, oczyszczanie z toksyn i pomoc w zwalczaniu anemii.

Chciałabym zapytać, czy ktoś mógłby polecić konkretny produkt z własnego doświadczenia, bo rzecz jasna z opisu na stronach wszystkie są najlepsze.


Z własnej lektury wiem już, że lepiej szukać sproszkowanego soku (ekstrakt z liści) a nie mielonej trawy (która jest tańsza ale gorzej się wchłania).


Zastanawiam się, czy lepiej szukać produktu 100%, bo dość popularny producent dodaje brązowy ryż i maltodekstrynę. A może przesadzam, i taka mieszanka będzie równie dobra?
TruGee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 00:27   #3
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: zielony jęczmień

Podbijam. Ktoś? Coś? Mi chodzi bardziej o właściwości zdrowotne, choć nie będę kłamać, że nie zależy mi na utracie kilku kilogramów ^^


TruGee na kafeterii przeczytałam, że najlepszy jest ten z firmy Bio Organic Foods. Ale jeszcze nie stosowałam więc nie mogę tego określić z własnego doświadczenia.

Cernentia, TruGee, może wy już próbowałyście?

Edytowane przez Tovia
Czas edycji: 2014-07-13 o 00:29
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 20:27   #4
millian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Question Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Hej,

Od pewnego czasu do zdrowego trybu życia postanowiłam dołączyć naturalną suplementację. Zwykle jeśli chcę poznać opinię na temat produktu związanego ze zdrowiem i urodą zaglądam na Wizaż ale nie znalazłam żadnych informacji na temat Młodego Zielonego Jęczmienia.

Podobno hit i absolutny must have dla każdego kto dba o siebie i świetny środek na oczyszczenie organizmu oraz wspomagający odchudzanie. Postanowiłam zakupić ten produkt w proszku i zaczynam regularna kurację. Ciekawiło mnie czy są tu może osoby które mają doświadczenie z tym produktem i które mogłyby się podzielić doświadczeniami.

Czekam na Wasze opinie i zachęcam do poczytania więcej na ten temat.
millian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:20   #5
dominej
Raczkowanie
 
Avatar dominej
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 470
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

No ja tez jestem ciekawa opinii innych kupiłam nawet proszek do robienia roztworu, ale przyznam, że jeszcze nie piłam....
__________________
Szukam swojego miejsca na ziemi....


Sens mojego życia - Dobrusia (12.10.2011r.)
dominej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 17:40   #6
b_ober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

hej,
ja zakupiłam młody jęczmień i..zmuszam się do picia tego diabelstwa, bo jest OBRZYDLIWE w smaku.
Jeśli chodzi o właściwości i działanie, to jeszcze nic nie zaobserwowałam, ponieważ stosuję dopiero od kilku dni.
b_ober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:27   #7
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Swego czasu bardzo modne było wyciskanie z niego soku, tak samo z trawy pszenicznej.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 10:38   #8
beetlejuice73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cześć dziewczyny.
Ja próbowałam soku z jęczmienia. Tzn kupiłam proszek sprzedawany na allegro jako sok, ale mam podejrzenia, że to jednak zmielona trawa. Mimo to i tak jestem pod wrażeniem. Skończyłam właśnie dawkę 300 gram, teraz chcę kupić prawdziwy sok. Schudłam dzięki trawie około 5 kg, ale co ważniejsze moja skóra i ciało są bardziej zbite i jędrne. Oprócz tego zaaplikuję sobie chlorellę, co powinno dodatkowo wspomóc kurację. Oczywiście moja dieta była dość zrównoważona, nie szalałam specjalnie z kaloriami i utrzymywałam się w granicach 1500-1700. Dodam, że mam 41 lat i chudnięcie staje się coraz trudniejsze.
Pozdrawiam i szczerze polecam picie soku z jęczmienia.
beetlejuice73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 19:54   #9
88agnik
Rozeznanie
 
Avatar 88agnik
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 762
Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Witam,
czy ktoś słyszał o takim suplemencie?
A może jest tu ktoś kto stosował Młody Zielony Jęczmień?
88agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:23   #10
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

według jest to po prostu modny produkt, nie jest to coś niezbędnego
Ma cenne składniki, ale można je uzyskać z innych produktów (o ile zdrowo się odżywiamy)
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 21:35   #11
rudnikova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Piję go od 10 dni i jestem zadowolona,schudlam 3 kg.Dodam, ze po ciazy bezskutecznie probowalam zrzucic spory nadmiar kilogramow.W koncu cokolwiek ruszylo, wiec zamowilam kolejne opakowanie.Nawet jesli to placebo, to skoro kilogramy ruszyly, nie zamierzam rezygnować z picia.
rudnikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 11:50   #12
88agnik
Rozeznanie
 
Avatar 88agnik
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 762
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Cytat:
Napisane przez rudnikova Pokaż wiadomość
Piję go od 10 dni i jestem zadowolona,schudlam 3 kg.Dodam, ze po ciazy bezskutecznie probowalam zrzucic spory nadmiar kilogramow.W koncu cokolwiek ruszylo, wiec zamowilam kolejne opakowanie.Nawet jesli to placebo, to skoro kilogramy ruszyly, nie zamierzam rezygnować z picia.
A gdzie kupiłaś?
__________________
114,7-108,9
88agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 18:37   #13
Werka2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Moim zdaniem młody zielony jęczmień to bardzo dobry produkt, suplement diety. Wiem, że wiele osób jest sceptycznie nastawionych do tego produktu, ale chyba głównie dlatego, ze nic o nim nie wiedzą. Bardzo dobrze działa na organizm, oczyszcza go, wspomaga trawienie. Z tego co wiem w sklepie nie ma tego produktu, ja zamawiam xxx A Wy? Ktoś jeszcze stosuje zielony jęczmień?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-12-08 o 10:08 Powód: nazwa
Werka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 18:53   #14
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
według jest to po prostu modny produkt, nie jest to coś niezbędnego
Ma cenne składniki, ale można je uzyskać z innych produktów (o ile zdrowo się odżywiamy)
Zgadzam się.

Można go chyba hodować w domu i wyciskać z niego sok.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 11:13   #15
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

A czy ten jęczmień można kupić w aptece???
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 12:25   #16
88agnik
Rozeznanie
 
Avatar 88agnik
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 762
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Cytat:
Napisane przez Werka2000 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem młody zielony jęczmień to bardzo dobry produkt, suplement diety. Wiem, że wiele osób jest sceptycznie nastawionych do tego produktu, ale chyba głównie dlatego, ze nic o nim nie wiedzą. Bardzo dobrze działa na organizm, oczyszcza go, wspomaga trawienie. Z tego co wiem w sklepie nie ma tego produktu, ja zamawiam z xxxx. A Wy? Ktoś jeszcze stosuje zielony jęczmień?
Ja widziałam w sklepie na półce ze zdrową żywnością i znacznie tańszy niż ten co był kiedyś pokazywany w tv.
__________________
114,7-108,9

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-12-08 o 10:09 Powód: nazwa
88agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 12:35   #17
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Oczywiście, że tak jak wspomniała takasobie - można go hodować w domu i samodzielnie wyciskać sok, ale minus jest taki, że to czasochłonne, a wiele osób po prostu woli kupić i mieć na gotowe, zawsze pod ręką.
Osobiście nie miałam jeszcze okazji próbować tego młodego jęczmienia - czekam na wrażenia koleżanki, która pije od ok 1,5 tygodnia, więc to jeszcze za krótko.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:03   #18
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Podbijam temat. Ktoś, coś? Ja nieświadomie (niedoczytałam, myślałam że to wszystko jedno) kupiłam suszoną trawę ale planuję kupić ekstrakt. W smaku paskudztwo, piję go w koktajlu po treningu.
Jakieś doświadczenia z młodym jęczmieniem macie? Jakieś efekty?
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 11:56   #19
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Ja stosowałam zielony jęczmień. Ale w okresie "świątecznym" więc nie liczyłam na utratę kg ale waga raczej nie skoczyła. Trawienie nie powiem chyba jakieś działanie było bo nie miałam żadnych problemów a teraz jest w sumie gorzej od kiedy przestalam stosować. Więc ten zielony proszek ma jakieś dobre właściwości. Nic więcej nie zauważyłam.Może poza tym że wzmocniły mi się paznokcie i nie złamał mi się ani jeden od grudnia. Są bardzo mocne aż jestem pełna podziwu jak to możliwe. Ale nie wiem czy to zasługa jęczmienia. Bo wcześniej mi się ciągle łamały a teraz są długie i trzymają się tak od dwóch miesięcy (niektórzy znajomi się mnie pytają czy to tipsy
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 13:42   #20
Blanka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Młody Zielony Jęczmień- suplement diety ZNACIE?

Ja kupiłam tabletki młodego jęczmienia i łykam od wczoraj. Zaczęłam je brać na odkwaszenie organizmu, bo mam nadkwaśność żołądka. Ale też chcę schudnąć. Raczej nie dam rady pić go z proszku.
Blanka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:47   #21
Blanka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Ja zaczęłam brać młody jęczmień w tabletkach.
Kupiłam go tutaj xxx

Myślę, że proszku nie dam rady pić. Mam nadzieję, że mnie odkwasi, bo mam problem z nadkwaśnością. Przy okazji chcę schudnąć

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-02-23 o 13:57 Powód: reklama
Blanka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:51   #22
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: zielony jęczmień

Dla mnie niesmaczny byli tylko z woda. Polecam z sokami
A i pamiętajcie nie można z gorącymi plynami. Tylko chlodne.
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 12:17   #23
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

No właśnie z wodą jest strasznie okropnie paskudny... Ale w sokach czy koktajlach ok (chociaż same smakują lepiej). Biorę na odkwaszenie i liczę na schudnęcie. Moja koleżanka z pracy go piła z polecenia lekarza na odkwaszenie trzy razy dziennie przez trzy miesiące, faktycznie odkwasiła pięknie organizm ale efektu ew. chudnięcia po niej nie widać bo ona nie ma z czego się odchudzać

Podobno na włosy, skórę i paznokcie działa cuda.
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 16:56   #24
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cześć, zielony jęczmień jest ciekawym preparatem - z tego postu dowiecie się, skąd się wziął w sprzedaży.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:05   #25
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: zielony jęczmień

W sklepie eko jak go kupowalam mily Pan sprzedawca zdecydowanie polecal w proszku zamiast tabletek. Ciekawe czy tabletki sa gorsze w dzialaniu? Pojęcia nie mam
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 20:51   #26
zeberi
Przyczajenie
 
Avatar zeberi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 4
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cześć dziewczyny,

Wczoraj przypadkiem wpadłam na temat trawy jęczmiennej w internecie, wszystkie opinie brzmią pięknie, ale czy działa? Tego nie wiem, ale mam zamiar się przekonać. Dziś kupiłam 200 gram ekstraktu w proszku - powinno starczyć na dwa tygodnie, więc trzymajcie mnie za słowo, za dwa tygodnie dam wam znać, jakie są moje odczucia i czy warto sięgnąć po kolejne opakowania.

W postaci sproszkowanej można ją kupić np tutaj: http://ekolubek.pl/napoje/485-mlody-...fi-pharma.html

Na ceneo też mają sporo ofert: http://www.ceneo.pl/;szukaj-trawa+j%C4%99czmienna

Czołem, dajcie znać, jak było u was
zeberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:45   #27
UberLilith666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 31
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Razem z dziewczynami z pracy zaczęłam kurację dokładnie wczoraj Mam jęczmień w formie proszku firmy My Vita. Za 500 g zapłaciłam 29,50 zł bez kosztów przesyłki. Piję 3 szklanki dziennie (jedna łyżeczka na szklankę soku lub wody) razem z dwiema szklankami naparu z czystka oraz dwoma kapsułkami Acai. Przeczytałam, że jęczmień oprócz aminokwasów i witamin zawiera żelazo, a że poziom mojego żelaza jest dramatyczny bardzo mnie to ucieszyło Będę zdawać relacje co tydzień, czy widoczne są jakiekolwiek efekty. Smak faktycznie niespecjalny, jednak da się przeżyć.
UberLilith666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:00   #28
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez UberLilith666 Pokaż wiadomość
Razem z dziewczynami z pracy zaczęłam kurację dokładnie wczoraj Mam jęczmień w formie proszku firmy My Vita. Za 500 g zapłaciłam 29,50 zł bez kosztów przesyłki. Piję 3 szklanki dziennie (jedna łyżeczka na szklankę soku lub wody) razem z dwiema szklankami naparu z czystka oraz dwoma kapsułkami Acai. Przeczytałam, że jęczmień oprócz aminokwasów i witamin zawiera żelazo, a że poziom mojego żelaza jest dramatyczny bardzo mnie to ucieszyło Będę zdawać relacje co tydzień, czy widoczne są jakiekolwiek efekty. Smak faktycznie niespecjalny, jednak da się przeżyć.
Ja również mam jęczmień z tej firmy. za 200g zapłaciłam 17,50. Zastanawiałam sie czemu tak mało bo moj poprzedni jęczmień był o wiele droższy (80g- 30zł). Od paru dni go stosuje i czekam na efekty.
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:44   #29
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez valentine26 Pokaż wiadomość
Ja również mam jęczmień z tej firmy. za 200g zapłaciłam 17,50. Zastanawiałam sie czemu tak mało bo moj poprzedni jęczmień był o wiele droższy (80g- 30zł). Od paru dni go stosuje i czekam na efekty.
Tu jezt fajnie opisane z czego wynika różnica w cenie.
http://storeko.pl/blog/2013/11/28/so...nna-co-wybrac/

Ja piłam na początku zmieloną trawę jęczmienną, niecałe 20 zł za bodajże 200 g, teraz kupiłam sok, 135 g za 99 zł...
Różnica przede wszystkim w smaku jest kolosalna. Tak jak susz powodował odruchy wymiotne (dosłownie), tak sok jest... Smaczny I piję go z przyjemnością. A efekt po 3 tygodniach suszu i 2 tygodniach soku: mam więcej energii, -4 kg- ale praktycznie codziennie ćwiczę więc nie wiem czy to efekt ćwiczeń czy jęczmienia i (mam nadzieję że to chwilowe) pełno pryszczy. Takich bolących i paskudnych, już od lat tak nie miałam. Liczę na to że to efekt oczyszczania organizmu
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 14:27   #30
valentine26
Raczkowanie
 
Avatar valentine26
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 70
Dot.: Młody zielony jęczmień - odchudza, oczyszcza, leczy!

Cytat:
Napisane przez lilo Pokaż wiadomość
Tu jezt fajnie opisane z czego wynika różnica w cenie.
http://storeko.pl/blog/2013/11/28/so...nna-co-wybrac/

Ja piłam na początku zmieloną trawę jęczmienną, niecałe 20 zł za bodajże 200 g, teraz kupiłam sok, 135 g za 99 zł...
Różnica przede wszystkim w smaku jest kolosalna. Tak jak susz powodował odruchy wymiotne (dosłownie), tak sok jest... Smaczny I piję go z przyjemnością. A efekt po 3 tygodniach suszu i 2 tygodniach soku: mam więcej energii, -4 kg- ale praktycznie codziennie ćwiczę więc nie wiem czy to efekt ćwiczeń czy jęczmienia i (mam nadzieję że to chwilowe) pełno pryszczy. Takich bolących i paskudnych, już o d lat tak nie miałam. Liczę na to że to efekt oczyszczania organizmu
no fakt, musi być jakaś różnica bo odczuwam ją nieco w smaku. Ten tańszy bardziej ziołowo mi pachnie... jakby delikatniejszy był. Zastanawiałam się czy to nie jest ogólnie mieszanka jakiś różnych ziół. Ale na opakowaniu nie ma żadnej wzmianki.Jedynie informacja "sproszkowany młody jęczmień" i certyfikat. Ale trawienie i tak mam zdecydowanie lepsze.
__________________
"Kiedy nie można dodać dni do swojego życia, trzeba dodać życia swoim dniom"
valentine26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-22 11:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.