Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-21, 22:34   #3871
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Przegladam imiona dla dziewczynki i zadne mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 05:42   #3872
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Przegladam imiona dla dziewczynki i zadne mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas szaro buro i ponuro. Wieje, trochę pada. Wczoraj prze to bardzo ślę się czułam, już zauważyłam jak źle reaguje fizycznie i psychicznie na taką pogodę. Chcialam by córka ogarnęła zabawki-wiem, że to maluch ale to już może z moją pomocą- miała milion rzeczy do zrobienia zamiast , mnie bolał brzuch, denerwowalo mnie to więc twardniał u tak w koło. W końcu się popłakałam i położyłam. Teraz powinnam wstawać szykować j a do przedszkola ale dzieci spią a mi się nie chce wstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Przegladam imiona dla dziewczynki i zadne mi się nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz czas. Jak zobaczysz dzieciątko to od razu będziesz wiedzieć jak je nazwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 06:22   #3873
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cześć dziewczyny, u mnie od rana kłucie na wysokości pępka, zdaje się, że znowu się macica powiększa. Co jakiś czas mam takie klucia właśnie w różnych miejscach ️ dość bolesne no ale zrosty się bezboleśnie nie rozciągną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 07:47   #3874
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, u mnie od rana kłucie na wysokości pępka, zdaje się, że znowu się macica powiększa. Co jakiś czas mam takie klucia właśnie w różnych miejscach ️ dość bolesne no ale zrosty się bezboleśnie nie rozciągną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja też mam dziwne klucia w różnych miejscach, dziwne uczucie..

Ja za to od rana stoję w korkach bo jadę na badanie krwi i zaraz mi żołądek się wywroci do góry nogami z głodu chyba jakiś maczek wjedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 08:00   #3875
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
A to ja też mam dziwne klucia w różnych miejscach, dziwne uczucie..

Ja za to od rana stoję w korkach bo jadę na badanie krwi i zaraz mi żołądek się wywroci do góry nogami z głodu chyba jakiś maczek wjedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie masz tsh czy glukozy w badaniach to nie musisz być naczczo. Sama mordo można zrobić po jedzeniu


Podczytuje was ale jakoś nie mam czasu się odnieść. Wskakuje tylko z moimi "dobrymi radami"

Czy mi się wydaje czy dla połowy jak nie więcej dziewczyn to nie będzie pierwsze dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 08:24   #3876
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Teraz ja jestem chora o 3.30 się zaczęło, rzygnelam już 5x. Jeszcze musiałam młodego do przedszkola odstawić. Trochę mi głupio było, nie było go w środę i czwartek, aż się prosiło żeby puścić go dopiero w poniedziałek. Ale ja nie dam absutnie rady! Więc syn rozbity emocjonalnie poszedł do tego przedszkola a ja walczę o przetrwanie. (wczoraj popołudniu już było z nim wszystko ok, żeby nie było że rzygajace dziecko z temperatura do przedszkola wepchnelam
Jeszcze do sklepu musiałam podejść bo nic do picia nie mam. A muszę dużo pić, przynajmniej spróbować no irzygnekam pod żabką 🤦☠♀️ ale teraz już w łóżeczku cieplutkim
Misiu zaplakany mówi - to odbierzesz mnie? Ja że tak, poczuje się lepiej i go odbiorę. A on mi na to - to nie myśl o chorobie to szybko będzie dobrze i szybko przyjdziesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
U nas szaro buro i ponuro. Wieje, trochę pada. Wczoraj prze to bardzo ślę się czułam, już zauważyłam jak źle reaguje fizycznie i psychicznie na taką pogodę. Chcialam by córka ogarnęła zabawki-wiem, że to maluch ale to już może z moją pomocą- miała milion rzeczy do zrobienia zamiast , mnie bolał brzuch, denerwowalo mnie to więc twardniał u tak w koło. W końcu się popłakałam i położyłam. Teraz powinnam wstawać szykować j a do przedszkola ale dzieci spią a mi się nie chce wstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Masz czas. Jak zobaczysz dzieciątko to od razu będziesz wiedzieć jak je nazwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje dziecko miało 2 typy imion, nie miismy się dogadać bo ja była troszkę w jedną stronę, mąż troszkę w drugą. Jak urodziłam mąż zaczął nazywać go "moim" imieniem (chyba to co zobaczył przekonało go że mam prawo ostatecznej decyzji ) ale jakoś nie pasowało mi że dla niego to kompromis. I na sali po porodowej tak rzucił jednym imieniem, popatrzelismy i to było to daliśmy sobie jeszcze parę dni na upewnienie - także w szpitalu nie podalismy imienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Któraś pisała że ma bóle po powrocie z pracy - przepraszam że nie cytuję ale jestem polprzytomna... Może czas na zwolnienie iść? Też tak miałam, zdecydowałam się w końcu na zwolnienie i uspokoił się wszystko po ok 2tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 08:42   #3877
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Co do imion, my decydowalismy dla synka juz po porodzie. Mielismy dwa wybrane, ale do zadnego nie bylismy przekonani. Potem nie moglam sie przyzwyczaic i nie mowilam od razu po imieniu.

Teraz totalnie nie wiem. Moze sie skonczy na tej drugiej niewybranej opcji, ale maz jest teraz na nie. Ale zadnej alternatywy nie podal.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 09:13   #3878
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
A to jest obowiązkowe ? Czy dodatkowe jakieś ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To test jak pappa ale badane są 3 parametry i na ich podstawie ocenia się ryzyko wystąpienia wad. Ja na połówkowych mam odebrać wynik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:16   #3879
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Teraz ja jestem chora o 3.30 się zaczęło, rzygnelam już 5x. Jeszcze musiałam młodego do przedszkola odstawić. Trochę mi głupio było, nie było go w środę i czwartek, aż się prosiło żeby puścić go dopiero w poniedziałek. Ale ja nie dam absutnie rady! Więc syn rozbity emocjonalnie poszedł do tego przedszkola a ja walczę o przetrwanie. (wczoraj popołudniu już było z nim wszystko ok, żeby nie było że rzygajace dziecko z temperatura do przedszkola wepchnelam
Jeszcze do sklepu musiałam podejść bo nic do picia nie mam. A muszę dużo pić, przynajmniej spróbować no irzygnekam pod żabką ale teraz już w łóżeczku cieplutkim
Misiu zaplakany mówi - to odbierzesz mnie? Ja że tak, poczuje się lepiej i go odbiorę. A on mi na to - to nie myśl o chorobie to szybko będzie dobrze i szybko przyjdziesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Moje dziecko miało 2 typy imion, nie miismy się dogadać bo ja była troszkę w jedną stronę, mąż troszkę w drugą. Jak urodziłam mąż zaczął nazywać go "moim" imieniem (chyba to co zobaczył przekonało go że mam prawo ostatecznej decyzji ) ale jakoś nie pasowało mi że dla niego to kompromis. I na sali po porodowej tak rzucił jednym imieniem, popatrzelismy i to było to daliśmy sobie jeszcze parę dni na upewnienie - także w szpitalu nie podalismy imienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Któraś pisała że ma bóle po powrocie z pracy - przepraszam że nie cytuję ale jestem polprzytomna... Może czas na zwolnienie iść? Też tak miałam, zdecydowałam się w końcu na zwolnienie i uspokoił się wszystko po ok 2tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To moje bóle chyba Benetta
No myśle, ze tak trzeba będzie... zobaczymy jak dzisiaj będzie ale coś czuje, ze w czwartek na tym się skończy jak będziemy u lekarza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:19   #3880
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
To było w pakiecie w ramach prenatalnych drugiego trymestru. Też byłam w szoku bo przy pierwszej nie miałam. Teraz mam w ramach programu finansowanego przez Unię i za darmo. Nie jestem z Lublina. Jestem ze Śląska Tez słyszałam że uzupełnienie podwójnego bo coś tam jeszcze jest. Ciekawe jak wyjdzie.

Powiem wam szczerze że jak powiedziała że dziewczynka to czułam lekki zawód. Chyba bardziej chciałam chłopca. A zwłaszcza jak koleżanka która też jest w ciąży teraz będzie mieć chłopaka i napisała post ze marzenia się spełniają. Pierwszy raz też byłyśmy razem w ciąży.
Wiem że nie powinnam się tym sugerować i żeby było zdrowe to najważniejsze ale czuję się jakoś dziwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się dowiedziałam że będzie 3 córka. Szczerze liczyliśmy bardzo na chłopaka i pewnie byłabym rozczarowana gdyby nie ten przeklęty test Pappa który wyszedłntragiczbiebi czekanie na wyniki amniopunkcji... dostałam wyniki, jednocześnie dowiedzieliśmy się że wszystko ok i że dziewczynka i ta pierwsza wiadomość była istotniejsza, ta dziewczynka to już przeszła bokiem. Teraz się strasznie cieszę, będzie mała Ala a potem to może moje córki śię synów doczekają haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:37   #3881
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Ja się dowiedziałam że będzie 3 córka. Szczerze liczyliśmy bardzo na chłopaka i pewnie byłabym rozczarowana gdyby nie ten przeklęty test Pappa który wyszedłntragiczbiebi czekanie na wyniki amniopunkcji... dostałam wyniki, jednocześnie dowiedzieliśmy się że wszystko ok i że dziewczynka i ta pierwsza wiadomość była istotniejsza, ta dziewczynka to już przeszła bokiem. Teraz się strasznie cieszę, będzie mała Ala a potem to może moje córki śię synów doczekają haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak to jest, ja chciałam córkę a będę miała synka. Za to mąż najszczęśliwszy. Najważniejsze, żeby zdrowe było.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Przez którąś z Was wczoraj popłynełam na 5 10 15 takie śliczne te wszystkie body, śpioszki itp
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 09:42   #3882
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Mamusie KWIETNIOWE 2020

My nawet jak nie byłam w ciąży to mówiliśmy ze jak będzie dziewczynka to damy na imię Hania i tak ciagle dziewczynka, dziewczynka
Nawet mąż jak wieczorem się przytula do brzuszka to mówi „cześć Hania to ja Twój tata”
A tu lekarz już trzy razy mówił ze wyglada na chłopaka ale ze bez przekonania to czekamy na czwartek bardzo
A póki co w szał zakupów wpadam taki neutralny ale widzę, ze chyba ze wskazaniem na chłopaka jednak, a czuje dziewczynkę Adjustments.jpg

meencantalavida to ja to jaaaa linka wrzuciłam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:47   #3883
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
To moje bóle chyba Benetta
No myśle, ze tak trzeba będzie... zobaczymy jak dzisiaj będzie ale coś czuje, ze w czwartek na tym się skończy jak będziemy u lekarza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No, i odsapniesz sobie trochę, ostatni taki moment. Choć troszkę nudno się robi po jakimś czasie Byłam w szoku ze mi się tak ładnie wyciszylo, gdyby nie to że się dziec bardzo rusza to pewnie bym panikowala czy z ciąża ok bo nic nie boli 🤦☠♀️🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:48   #3884
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej u nas szaro i buro.
Ja bardzo chciałam dziewczynkę. Wręcz nie uznałam,że może być inaczej ;p a tu zonk. Chłopak. I już zaakceptowałam. Najważniejsze aby było zdrowe co do imion mamy dwa typy,ale oczywiście teściowa swoje i ciągle gada ,że nasze to brzydkie i jej się w ogóle nie podobają.
Wkurzyłam się.Bo ja nigdy nikomu imion dla dziecka nie wybierałam. Ale gadać sobie może.
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:55   #3885
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
My nawet jak nie byłam w ciąży to mówiliśmy ze jak będzie dziewczynka to damy na imię Hania i tak ciagle dziewczynka, dziewczynka
Nawet mąż jak wieczorem się przytula do brzuszka to mówi „cześć Hania to ja Twój tata”
A tu lekarz już trzy razy mówił ze wyglada na chłopaka ale ze bez przekonania to czekamy na czwartek bardzo
A póki co w szał zakupów wpadam taki neutralny ale widzę, ze chyba ze wskazaniem na chłopaka jednak, a czuje dziewczynkę Załącznik 7698615

meencantalavida to ja to jaaaa linka wrzuciłam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Muszę kupic takie portki z misiem na pupie. Syn i pół przedszkola maja fazę na hasło "pupa" i "majtki" - dzikie chichoty odstawiają 🤣🤦☠♀️
Jak mu pokazuje małe ciuszki to najbardziej się cieszy z tych porteczek maleńkich, i chichra że taką małą pupę będzie miała dzidzia.
Ostatnio w galerii pyta mnie na ucho- gdzie tu jest "siusialnia" ? I chichotek 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:56   #3886
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez meencantalavida Pokaż wiadomość
Tak to jest, ja chciałam córkę a będę miała synka. Za to mąż najszczęśliwszy. Najważniejsze, żeby zdrowe było.

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Przez którąś z Was wczoraj popłynełam na 5 10 15 takie śliczne te wszystkie body, śpioszki itp
Ja źle trafialam na body z 5 10 15. Daj znać czy lepsza jakość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
My nawet jak nie byłam w ciąży to mówiliśmy ze jak będzie dziewczynka to damy na imię Hania i tak ciagle dziewczynka, dziewczynka
Nawet mąż jak wieczorem się przytula do brzuszka to mówi „cześć Hania to ja Twój tata”
A tu lekarz już trzy razy mówił ze wyglada na chłopaka ale ze bez przekonania to czekamy na czwartek bardzo
A póki co w szał zakupów wpadam taki neutralny ale widzę, ze chyba ze wskazaniem na chłopaka jednak, a czuje dziewczynkę Załącznik 7698615

meencantalavida to ja to jaaaa linka wrzuciłam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skąd ubranka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 09:59   #3887
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja źle trafialam na body z 5 10 15. Daj znać czy lepsza jakość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Skąd ubranka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z AliExpress
Groszowe sprawy a dobra jakoś ale na 3-6 miesięcy akurat te

Tksmama. Store

https://s.click.aliexpress.com/e/t5KhwllMB

Z tego sklepu wszystkie rzeczy ze zdjęcia zamawiałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 10:54   #3888
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja źle trafialam na body z 5 10 15. Daj znać czy lepsza jakość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie połakomiłam się na promocję, bo miałam kilka rzeczy z tego sklepy i wszystkie robiły się po praniu jakieś nieforemne, rozwleczone, później już nie próbowałam. Ale nie odradzam bo może akurat miałam pecha. Teraz wszystko biorę z H&M, trochę z Lupilu i jeszcze zamówienie Next mam w planach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 11:53   #3889
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam jak narazie zawalony koszyk w h&m ale czekam na wyprzedaże świąteczne bo teraz za parę ciuszków wyszło ponad 1000zl jeszcze mega mi się podobają ciuszki chłopięce z newbie ale drozyzna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 12:05   #3890
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
My nawet jak nie byłam w ciąży to mówiliśmy ze jak będzie dziewczynka to damy na imię Hania i tak ciagle dziewczynka, dziewczynka
Nawet mąż jak wieczorem się przytula do brzuszka to mówi „cześć Hania to ja Twój tata”
A tu lekarz już trzy razy mówił ze wyglada na chłopaka ale ze bez przekonania to czekamy na czwartek bardzo
A póki co w szał zakupów wpadam taki neutralny ale widzę, ze chyba ze wskazaniem na chłopaka jednak, a czuje dziewczynkę Załącznik 7698615

meencantalavida to ja to jaaaa linka wrzuciłam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A te piękne ciuszki, które wrzuciłaś na zdjęciu to skąd?

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

okk, już doczytałam
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 12:07   #3891
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja mam jak narazie zawalony koszyk w h&m ale czekam na wyprzedaże świąteczne bo teraz za parę ciuszków wyszło ponad 1000zl jeszcze mega mi się podobają ciuszki chłopięce z newbie ale drozyzna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo Kaphal są śliczne!! Wszystkie promocje omijają newbie teraz jest chyba - 25% dla klubowiczów z wyłączeniem niemowlaków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 12:08   #3892
meencantalavida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ja też nie połakomiłam się na promocję, bo miałam kilka rzeczy z tego sklepy i wszystkie robiły się po praniu jakieś nieforemne, rozwleczone, później już nie próbowałam. Ale nie odradzam bo może akurat miałam pecha. Teraz wszystko biorę z H&M, trochę z Lupilu i jeszcze zamówienie Next mam w planach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że piszecie. Zobaczę co to przyjdzie.. jak szajsik to od razu do zwrotu pójdą
meencantalavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 12:09   #3893
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Umieram wypiłam tylko tyci wody..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 12:51   #3894
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja mam jak narazie zawalony koszyk w h&m ale czekam na wyprzedaże świąteczne bo teraz za parę ciuszków wyszło ponad 1000zl jeszcze mega mi się podobają ciuszki chłopięce z newbie ale drozyzna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też 50 zł za jedno body w kappahl to trochę za dużo, szczególnie że na początku idą tego hurtowe ilości. A w H&M jak coś mi się bardzo podoba, to biorę od razu, bo jak czekam to zawsze wyprzedane, a ja później pluję sobie w brodę

Benetta, może spróbuj pić elektrolity po parę kropelek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 12:57   #3895
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

My dziś domowo pranie, mąż myję okna ,firanki zdjął . Potem je powiesi na obiad ryba i oczywiście kiszona kapusta .
U Nas chyba piłkarz będzie kopie oj kopie . Problemy z snem mamy do 3 rano siedzę i nie mogę zasnąć. Może to głupie ,ale czytam bajki na głos jakoś Nas to wycisza.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 13:00   #3896
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Dla mnie też 50 zł za jedno body w kappahl to trochę za dużo, szczególnie że na początku idą tego hurtowe ilości. A w H&M jak coś mi się bardzo podoba, to biorę od razu, bo jak czekam to zawsze wyprzedane, a ja później pluję sobie w brodę

Benetta, może spróbuj pić elektrolity po parę kropelek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pospalam chwilkę. Przedwczoraj byłam w aptece z myślą żeby dla syna kupić te elektrolity to farmaceuta trochę odradzila - że jasne, jak najbardziej wskazane ale mają paskudny smak- słodko-słony i właściwie wypicie tego w ostrej fazie powoduje kolejne wymioty. Zalamalam się tym nie dałabym rady tego przełknąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 13:02   #3897
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

No i są IMG_20191122_140126.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 13:03   #3898
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość



Angel skąd ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 13:06   #3899
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość

Angel skąd ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tego co wam tu pisałam, dolce sonno slodkisen strona. Na fb szybko możesz znalezc. Jestem zadowolona jakościowo super, zamówiłam jeszcze sobie koszule i rajstopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 13:07   #3900
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Z tego co wam tu pisałam, dolce sonno slodkisen strona. Na fb szybko możesz znalezc. Jestem zadowolona jakościowo super, zamówiłam jeszcze sobie koszule i rajstopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No cofnęłam się w wątku ale chyba zbyt mało żeby znaleźć skąd zamawiałas
Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.