Prezenty świąteczne 2019 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-16, 07:20   #1
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319

Prezenty świąteczne 2019


Cześć,

Wiem, że do świąt jeszcze trochę czasu ale już w niektórych wątkach pojawił się temat świątecznych prezentów :spin gwinek: dlatego postanowiłam założyć osobny temat dotyczący pomysłów na prezenty świąteczne
Piszcie jaki prezent i dla kogo planujecie kupić

Ja w tym roku mam totalną pustkę w głowie .. a poszukuje prezentów dla :
- 12 latka który gra w tenisa stołowego, jest harcerzem a pozostałą wolną część swojego czasu spędza przed komputerem..
- 14 latki w zasadzie nie mam pojęcia jakie ma zainteresowania na pewno lubi konie i gry komputerowe,
- 10 latka który na tą chwilę ma "faze" na Fortnite,
- 13 latki która lubi grać w gry planszowe i jest w szkolnej drużynie siatkarskiej,
- 2 letniego chłopca,
- 5 latki która bynajmniej jeszcze 2 tygodnie temu była zapatrzona w kucyki Ponny,
- 7 latka którego zainteresowań niestety nie znam więc może coś edukacyjnego z racji że to pierwszoklasista
- 6 latki wielkiej fanki Myszki Minnie oraz Maszy
- oraz niespełna 2 latki...

Może macie dzieciaki w podobnym wieku i macie jakieś pomysły ? Ja w tym roku to mam ochotę
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 14:29   #2
EwaMos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Zawsze myślałam, że prezenty dla dzieci to taka prosta sprawa - w końcu dzieci ucieszą się ze wszystkiego. Aż potem moi chrześniacy podrośli i okazało się, że tak naprawdę mają wszystko, a i tak najlepiej się bawią, jak znajdą jakiegoś śmiecia na placu zabaw :P

Jak dzieciak ma na coś fazę, to jest łatwiej - dlatego temu co lubi Fortnite kupiłabym jakiś gadżet właśnie z tym. Tak samo fance Myszki Miki - jest mnóstwo poduszek, kocyków, pościeli, maskotek z tym motywem. Nawet kredki z opakowaniem z myszką będą dla niej ekstra

Kiedyś widziałam w Ikei takie fajne zestawy dla mniejszych dzieci, które były czymś w rodzaju małego majsterkowicza - zabawkowy młotek, duże drewniane gwoździe i deseczka z dziurami do ich "wbijania" - może coś takiego dla harcerza?

Dla mnie jak na razie największą zagwozdką jest prezent dla brata, którego dawno nie widziałam. Natknęłam się kiedyś na taki lokalizator do kluczy notiOne i wydaje mi się on na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że chyba się ku temu skłonię. Bo ile można kupować alkohol czy krawaty...
EwaMos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 15:08   #3
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez EwaMos Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że prezenty dla dzieci to taka prosta sprawa - w końcu dzieci ucieszą się ze wszystkiego. Aż potem moi chrześniacy podrośli i okazało się, że tak naprawdę mają wszystko, a i tak najlepiej się bawią, jak znajdą jakiegoś śmiecia na placu zabaw

Jak dzieciak ma na coś fazę, to jest łatwiej - dlatego temu co lubi Fortnite kupiłabym jakiś gadżet właśnie z tym. Tak samo fance Myszki Miki - jest mnóstwo poduszek, kocyków, pościeli, maskotek z tym motywem. Nawet kredki z opakowaniem z myszką będą dla niej ekstra

Kiedyś widziałam w Ikei takie fajne zestawy dla mniejszych dzieci, które były czymś w rodzaju małego majsterkowicza - zabawkowy młotek, duże drewniane gwoździe i deseczka z dziurami do ich "wbijania" - może coś takiego dla harcerza?

Dla mnie jak na razie największą zagwozdką jest prezent dla brata, którego dawno nie widziałam. Natknęłam się kiedyś na taki lokalizator do kluczy notiOne i wydaje mi się on na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że chyba się ku temu skłonię. Bo ile można kupować alkohol czy krawaty...
Kurczę maseczka gwoździe i młotek dla 12 latka wydają mi się kiepskim pomysłem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

*deseczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 15:04   #4
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Też się już rozglądam za prezentami, bo nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę. Z dzieciakami zawsze jest problem, dlatego stwierdziłam, że dam im bony na Allegro albo do Empiku, żeby sobie same zamówiły gry czy jakiejś akcesoria gamingowe. Rodzicom zamówiłam iRobota 605, bo narzekają na kręgosłup, a siostra i szwagier bon do spa.
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 15:11   #5
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez majeczqaczaj Pokaż wiadomość
Też się już rozglądam za prezentami, bo nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę. Z dzieciakami zawsze jest problem, dlatego stwierdziłam, że dam im bony na Allegro albo do Empiku, żeby sobie same zamówiły gry czy jakiejś akcesoria gamingowe. Rodzicom zamówiłam iRobota 605, bo narzekają na kręgosłup, a siostra i szwagier bon do spa.
Ja na pewno nie jestem zwolennikiem dawania kasy, bon to w takiej ewentualność ale jakimś starszakom dla maluchów staram się coś zawsze kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 16:04   #6
Ooshatka
Raczkowanie
 
Avatar Ooshatka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

A ja wlasnie juz wole dawać kase niz bony. Tzn. osobom starszym to jeszcze, ale w przypadku dzieciakow bon do okreslonego sklepu jest raczej ograniczajacy. Zwlaszcza, ze gry w empiku są paskudnie drogie i mozna je kupic nowe nawet dwa razy taniej, to samo inne rzeczy.
Ooshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 12:45   #7
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Dużo zależy też od tego, jaką kwotę chcesz przeznaczyć i oczywiście od tego co już posiadają (myślę, że to największy problem bo dzieci teraz mają mnóstwo rzeczy i jak przychodzi do kupna prezentu to już nie ma co kupić):


- 12 latka - grę na komputer/konsolę (chociaż za tym nie jestem). Znam chłopaka w tym wieku, który lubi dłubać w drewnie dłutem dziadka.
- 14 latki - bon do sklepu odzieżowego
- 10 latka - gadżety z Fortnite, albo jakieś klocki typu konstruktor
- 13 latki- grę planszową lub bon do sklepu odzieżowego
- 2 letniego chłopca - drewnianą kolejkę, w Lidlu bywają fajne w okresie mikołajkowo-świątecznym, lego duplo najprostsze, samochody
- 5 latki - z Ponny też chyba jest mnóstwo fajnych zabawek-koników, więc może coś takiego
- 7 latka - klocki lego
- 6 latki - może lalkę Maszy
- oraz niespełna 2 latki - kuchnię zabawową, skoczek (nie wiem czy tak się to nazywa), jakąś lalę/bobasa, wielkiego miśka

Oczywiście zawsze polecam książki na prezent, chociaż wiem, że to bardziej mnie cieszy niż większość dzieci
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 13:03   #8
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez lusia032 Pokaż wiadomość
Dużo zależy też od tego, jaką kwotę chcesz przeznaczyć i oczywiście od tego co już posiadają (myślę, że to największy problem bo dzieci teraz mają mnóstwo rzeczy i jak przychodzi do kupna prezentu to już nie ma co kupić):


- 12 latka - grę na komputer/konsolę (chociaż za tym nie jestem). Znam chłopaka w tym wieku, który lubi dłubać w drewnie dłutem dziadka.
- 14 latki - bon do sklepu odzieżowego
- 10 latka - gadżety z Fortnite, albo jakieś klocki typu konstruktor
- 13 latki- grę planszową lub bon do sklepu odzieżowego
- 2 letniego chłopca - drewnianą kolejkę, w Lidlu bywają fajne w okresie mikołajkowo-świątecznym, lego duplo najprostsze, samochody
- 5 latki - z Ponny też chyba jest mnóstwo fajnych zabawek-koników, więc może coś takiego
- 7 latka - klocki lego
- 6 latki - może lalkę Maszy
- oraz niespełna 2 latki - kuchnię zabawową, skoczek (nie wiem czy tak się to nazywa), jakąś lalę/bobasa, wielkiego miśka

Oczywiście zawsze polecam książki na prezent, chociaż wiem, że to bardziej mnie cieszy niż większość dzieci
No właśnie problemem jest to że o cokolwiek nie spytam rodziców to zawsze słyszę że dzieciaki już to mają.. obłęd..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 14:54   #9
Igaruniek
Raczkowanie
 
Avatar Igaruniek
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 47
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Cześć,

Wiem, że do świąt jeszcze trochę czasu ale już w niektórych wątkach pojawił się temat świątecznych prezentów :spin gwinek: dlatego postanowiłam założyć osobny temat dotyczący pomysłów na prezenty świąteczne
Piszcie jaki prezent i dla kogo planujecie kupić

Ja w tym roku mam totalną pustkę w głowie .. a poszukuje prezentów dla :
- 12 latka który gra w tenisa stołowego, jest harcerzem a pozostałą wolną część swojego czasu spędza przed komputerem..
- 14 latki w zasadzie nie mam pojęcia jakie ma zainteresowania na pewno lubi konie i gry komputerowe,
- 10 latka który na tą chwilę ma "faze" na Fortnite,
- 13 latki która lubi grać w gry planszowe i jest w szkolnej drużynie siatkarskiej,
- 2 letniego chłopca,
- 5 latki która bynajmniej jeszcze 2 tygodnie temu była zapatrzona w kucyki Ponny,
- 7 latka którego zainteresowań niestety nie znam więc może coś edukacyjnego z racji że to pierwszoklasista
- 6 latki wielkiej fanki Myszki Minnie oraz Maszy
- oraz niespełna 2 latki...

Może macie dzieciaki w podobnym wieku i macie jakieś pomysły ? Ja w tym roku to mam ochotę
12 latek - gra na komputerze czy konsoli? Kup mu kartę prepaid na Steam (komputer) lub PS Store/ Xbox Marketplace (zaleznie od tego jaka konsole ma)

14 latka - jakis ładny sweter lbo gadżet w temacie koni?

13 latka - jakaś popularna i w miare świeża planszówka

5 latka - gadżetow z kucykami Pony jest na hektolitry, cos znajdziesz

Nie kupuj siedmiolatkowi żadnych edukacyjnych rzeczy, to jest najwiekszy koszmar i zawód dla dziecka dostać tego typu "nudny" prezent. No chyba, że jest naprawdę intelektualista, ale nic o tym nie pisalas.
Igaruniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 09:14   #10
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
No właśnie problemem jest to że o cokolwiek nie spytam rodziców to zawsze słyszę że dzieciaki już to mają.. obłęd..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie tylko Ty coś takiego słyszysz, teraz to prawie norma. Starszym można bony do sklepów odzieżowych, ewentualnie po prostu kasę (w moim otoczeniu dają kasę dzieciakom w tym wieku, bo właśnie nie ma co kupić). Młodszym może do kina wejściówki, a tym najmłodszym to może na jakieś sale zabaw.
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 19:28   #11
daria_tkaczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Sobin, Polkowice, Polkowicki, DOLNOŚLĄSKIE
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Dla 14 i 13 latki polecam jakieś perfumy, kosmetyki lub biżuterię, a dla najmłodszych dzieciaków jakieś ciuszki
daria_tkaczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-14, 11:17   #12
Martynka837
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Ja swojemy chrześniakowi zamówiłam lampkę na biurko [ciach ciach] można też poszukać na allegro, jest kilka fajnych modeli. Myślę, że to fajnie sprawdzi się zarówno dla chłopca do nauki i dla starszej dziewczynki do malowania paznokci itd

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-11-16 o 20:48 Powód: link
Martynka837 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 09:34   #13
zwinka055
Raczkowanie
 
Avatar zwinka055
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 49
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Możesz kupić jakiś gadżet na wyjazdy harcerskie, termos, śpiwór. 14 latce może jak lubi konie i gry komputerowe, to grę o koniach? a poza tym to może piłkę do siatkówki, zabawki pluszowe, dla malucha jakiś jeździk albo pojazd - dzieciaki to uwielbiają dobre są zabawki edukacyjne, zestawy małych chemików, mikroskopy, czy coś w tym stylu, na pewno wciągają dzieciaki podczas zabawy.
zwinka055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 11:50   #14
Prezentowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Kupiłem mojej dziewczynie na swieta taki zestaw do paznokci do hybryd. Możecie mi powiedzieć czy o czymś nie zapomnialem?



Kupilem zestaw set exclusive z neonail + w gratisie bylo:

1x Zestaw☠15 pędzelków do zdobień☠(w tym sonda)



1x☠Klipsy☠do zdejmowania lakieru (opakowanie 10 szt.)



1x☠Efekt syrenki - pyłek 1g



1x☠Pacynka☠do aplikacji pyłków



1x☠Gąbka☠do ombre



10x☠Forma☠do paznokci



50x Wacik bezpyłowy



1x☠Wzornik



5x☠Patyczek☠drewniany



1x☠Szczoteczka☠do odpylania



1x☠Pilnik☠prosty 100/180



1x☠Blok polerski



Oraz dokupilem do tego jeszcze w neonail:



Magnes do cat eye

Dlugopis do cat eye

Lakier hybrydowy magnetyczny 5d

Lakier hybrydowy magnetyczny cat eye

Lamier hybrydowy termiczny

Lakier hybrydowy czarny oraz jeszcze jakis inny taki kolorowy

Nail cleaners 100ml

Acetone 100ml (tutaj nie spojrzalem ze juz jest w zestawie ale trudno nie zmarnuje sie)

Oraz frezarke tp502.



Czy zestaw kompletny czy o czyms eaznym zapomnialem?
Prezentowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 23:04   #15
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

W tym roku kupiłam:

TŻ - żel pod prysznic Calvina Klein'a + słodycze

Mama - Bransoletka z aparatu

Tata - koszula

Brat i bratowa - książki

przyjaciółka 1 - balsam pod prysznic + kolczyki

przyjaciółka 2 - kieliszki do wina + ciepły koc

przyjaciółka 3 - zestaw szalik + czapka
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 21:28   #16
kiniaczek93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 18
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Ja w tym roku poszłam trochę na łatwiznę i mamie i siostrze wzięłam zestawy prezentowe z semilaca mamie z kremem a siostrze z lakierami, tacie zestaw z croppa świąteczne skarpetki i mucha (rewelacyjne są te zestawy!!!) i nalewka piernikowa własnej roboty
kiniaczek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 13:46   #17
Ginger333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 29
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez kiniaczek93 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku poszłam trochę na łatwiznę i mamie i siostrze wzięłam zestawy prezentowe z semilaca mamie z kremem a siostrze z lakierami, tacie zestaw z croppa świąteczne skarpetki i mucha (rewelacyjne są te zestawy!!!) i nalewka piernikowa własnej roboty

Ja tam myślę, że kosmetyki zawsze miło dostać ;-). Pod warunkiem, ze wiemy co się podoba i służy obdarowywanemu. Znając np markę ulubionych perfum można dobrać fajny zestaw w sklepach internetowych - w okresie przedświątecznym jest tego masa do wyboru.
Ginger333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 22:28   #18
silok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Prezenty świąteczne 2019

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość

Może macie dzieciaki w podobnym wieku i macie jakieś pomysły ? Ja w tym roku to mam ochotę
Pomysły, bardzo proszę. Dobrym prezentem może być stacja pogodowa, najlepiej z promieniowaniem słonecznym i przesyłaniem danych do serwisów pogodowych lub z analizowaniem na komputerze (można spędzić długie godziny przy tym). Świetna zabawa, bardzo wciąga i ładnie wygląda pod choinką .


Edytowane przez silok
Czas edycji: 2023-12-20 o 22:23
silok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 22:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.