Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-30, 18:27   #1
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447

Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa


Cześć, czy ktoś mógłby mi polecić jakiś godny kurs przygotowujący do egzaminu CAE w Warszawie? Dotychczas miałam na oku British Council, ale po przeczytaniu opinii zaczęłam mieć wątpliwości.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 17:11   #2
margolcia21a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 32
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Cześć, czy ktoś mógłby mi polecić jakiś godny kurs przygotowujący do egzaminu CAE w Warszawie? Dotychczas miałam na oku British Council, ale po przeczytaniu opinii zaczęłam mieć wątpliwości.
British Council jest raczej drogi, ale według mnie to dobra szkoła z oddziałam na całym świecie
margolcia21a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 19:41   #3
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

ja właśnie kończę w TFLS kurs przygotowujący do CPE i jestem zadowolona wiem, że przygotowują też do CAE. kurs jest mocno nastawiony na egzamin, książka jest typowo pod egzamin, czuję że ten kurs pomógł mi zrozumieć czego mogę się spodziewać na egzaminie - mocno bazuje na zadaniach typowo egzaminacyjnych, robiliśmy sporo różnych ćwiczeń z każdej z części, które się pojawiają na egzaminie. wiadomo, można to ogarnąć samemu, bo w internecie jest wszystko, ale pomoc lektora imo jest bardzo przydatna.

rozważałam British Council też, ale ceny mają kosmiczne
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 07:58   #4
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

Cytat:
Napisane przez kombinacja Pokaż wiadomość
ja właśnie kończę w TFLS kurs przygotowujący do CPE i jestem zadowolona wiem, że przygotowują też do CAE. kurs jest mocno nastawiony na egzamin, książka jest typowo pod egzamin, czuję że ten kurs pomógł mi zrozumieć czego mogę się spodziewać na egzaminie - mocno bazuje na zadaniach typowo egzaminacyjnych, robiliśmy sporo różnych ćwiczeń z każdej z części, które się pojawiają na egzaminie. wiadomo, można to ogarnąć samemu, bo w internecie jest wszystko, ale pomoc lektora imo jest bardzo przydatna.

rozważałam British Council też, ale ceny mają kosmiczne
Dziękuję za opinię! Wiem że CPE to wyższy poziom, ale czy idąc na te kursy trzeba znać angielski bardzo dobrze, czy jest szansa na "nadgonienie"? Kiedyś język nie sprawiał mi problemu, jednak nie ukrywam że teraz musiałabym sobie dużo odświeżyć.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 09:47   #5
Derman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

A nie myślałaś o korepetycjach indywidualnych? Ja byłam w szkole językowej i teraz, gdy mam korepetycje 1-1 czuję, że robię o wiele większe postępy.
Derman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:38   #6
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Derman Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o korepetycjach indywidualnych? Ja byłam w szkole językowej i teraz, gdy mam korepetycje 1-1 czuję, że robię o wiele większe postępy.
Zastanawiałam się, ale szczerze mówiąc nie znam ani nikt nie polecał mi konkretnych osób więc trochę bałam się pójść "w ciemno". A Ty przygotowujesz się do konkretnego egzaminu?
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 13:55   #7
malenkamimi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 25
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

Wiesz, zależy, czy lubisz zajęcia w grupach czy indywidualnie. Ja próbowałam w grupie chyba w trzech szkołach, ale nie wiem, mi to w ogóle nic nie dało, bo jestem wstydliwa i się nie odzywam, jak nie muszę, więc w efekcie tyle co gramę w ćwiczeniach wyniosłam.

Ale teraz właśnie też przygotowuję się do certyfikatu indywidualnie u lektorki i jestem przeszczęśliwa z wyboru, bo babeczka jest doświadczona i mega zna się na rzeczy i cała uwaga jest skupiona na mnie. Mogę podać kontakt na privie jakby co.
malenkamimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-23, 20:52   #8
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię! Wiem że CPE to wyższy poziom, ale czy idąc na te kursy trzeba znać angielski bardzo dobrze, czy jest szansa na "nadgonienie"? Kiedyś język nie sprawiał mi problemu, jednak nie ukrywam że teraz musiałabym sobie dużo odświeżyć.
szansa na nadgonienie zawsze jest, pytanie jaki masz poziom teraz i ile będziesz wkładać w naukę w trakcie kursu, bo praca własna jest kluczowa. przed przyjęciem na kurs u mnie był test i rozmowa poziomująca z metodykiem, więc poziom jest mniej więcej weryfikowany. myślę, że wszystkie szkoły sprawdzają poziom przed zapisaniem na dany kurs. co prawda u mnie i tak można było się uprzeć, żeby przystąpić do tego kursu, nawet jeśli metodyk stwierdził, że ma się niewystarczający poziom. i tak trafiła do nas osoba, której której lektor musiał tłumaczyć zagadnienia znane przez wszystkich innych uczestników, często dopytywała o proste rzeczy i nam opóźniała często postęp na zajęciach. cóż, zajęcia grupowe idealne nie są ale ja i tak jestem zadowolona, naprawdę sporo się nauczyłam, ale też sporo własnej pracy musiałam w to wsadzić.
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 13:09   #9
monia_white
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kurs przygotowujący do CAE - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Derman Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o korepetycjach indywidualnych? Ja byłam w szkole językowej i teraz, gdy mam korepetycje 1-1 czuję, że robię o wiele większe postępy.
Trzeba tylko trafić na dobrego korepetytora a to nie jest łatwa sprawa. Trzeba mieć spory fart
monia_white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 14:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.