Żony 2016 część 10 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu, przygotowania do ślubu > Po ślubie i weselu

Notka

Po ślubie i weselu Miesiąc miodowy, podróż poślubna, zdjęcia i relacje.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 11:27   #4681
smerfetk_a
Żona Gargamel

Dot.: Żony 2016 część 10

Oj ja też chciałabym mieć zaprojektowane wnętrza ale już wiem że tego mieć nie będę, na początku na pewno będzie pusto i zbieranina mebli, tak byle objechać Także aktualnie przeglądam olx w poszukiwaniu perełek, już 2 fotele czekają na odnowienie, na pewno chciałabym jeszcze porządny drewniany stół i krzesła, nowych na pewno nie kupię więc chce stare do renowacji

O prezentach nawet nie pomyślałam, nie umiemy się z mama dogadać w jakim gronie święta (z jednym moim bratem nikt nie chce ale mama twierdzi że wypada w końcu ich zaprosić też ), więc nawet nie wiem dla kogo będę kupować

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

smerfetk_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:33   #4682
Sophie24
Zakorzenienie

Ja to pracy mam jakieś 15-20 minut autem jak nie ma korków (czyli nierealne), pieszo szłabym pewnie gdzieś w okolicy godziny (raczej jednak ponad). Komunikacją zajmuje mi to 30-50 minut. Zależy czy trafiam na awarię czy nie. A i tak dzień w dzień głównie o 7 wychodzę i albo jestem na styk, albo dużo wcześniej. Teraz to z uwagi na remont bo albo stoję 10 minut i czekam na autobus albo akurat właśnie stoi.

Grejpfrutowa, jedź powybierać kolory/rodzaje a w black friday pozmawiaj farby i podłogi. Zawsze to już coś. A jak nawet nie będzie promocji to już tydzień nie wiele zmieni. Oszczędność może być całkiem spora tak jak Zxc pisze.

U nas prezenty już prawie gotowe - 8/10, nas samych nie liczę bo najwyżej nic sobie nie damy. Został bratanek oraz mąż mojej mamy. Dla bratanka ma iść seria z bajki Biedronka i Czarny kot więc kupie jakieś duperele z tym motywem. Dla męża mamy pomysłu brak, totalnie (budżet do 150zł więc niby nie mało ale i tak to nic nie daje). I muszę zamówić worki lniane jako opakowania prezentów.

A, no nie wiem czy coś na mikołajki będziemy kupować. Muszę dopytać M. o tą kwestię. To już wtedy zawsze jest drobiazg dla każdego, taki uniwersalny jak mydełko, maseczka do twarzy, czekolada itd.
Sophie24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:06   #4683
grejpfrutowa01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zxcvbnmasd Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie chcesz farby, ale jeżeli Flugger cię interesuję to poczekaj, bo rok temu na Black Friday kupiliśmy -40%.
tak, właśnie do fluggera. dzięki. poczekam w takim razie
grejpfrutowa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:09   #4684
kotzdzisiu
Wtajemniczenie

My dziś rano znaleźliśmy prosiaka biegającego po drugiej stronie tęczy. Smutno, ale przez to, że chorował przewlekle mogliśmy się tego spodziewać wcześniej, czy później. Wiem, że i on i my i nasze cudownie panie weterynarz walczyły o niego, ale miał prawo już być bardzo, bardzo zmęczony. Wczoraj jeszcze tak ruszył z jedzeniem, tyle jadł chętnie, ale w czwartek miał co miesięcny zabieg na zęby i zrobił mu się ropień na nóżce to też usunęli, w sobotę poleciałam z guzem, a to się okazała niewchłonięta kroplówka (tak metabolizm zwolnił po narkozie...), w poniedziałek na kontroli wszystko szło w dobrym kierunku, wczoraj po kroplówce nam przez pół stołu uciekał (chyba już go bardzo to codzienne kłucie wkurzało), szliśmy spać to wcinał, a rano Mąż go znalazł już bez żadnych oznak życia, nawet nie dzwoniliśmy na telefon alarmowy. Pocieszające jest to, że chyba nie bolało go, na noc dostał leki przeciwbólowe i raczej wtedy kwiczałby, a mamy klatkę przy łóżku i słyszelibyśmy. Kolejna świnka która odeszła po cichu, w nocy.

Ja mam do pracy autem około 25 minut. Najczęściej jeżdżę komunikacją miejską w systemie trochę idę na pieszo, potem przesiadka w autobus, zajmuje mi to około 50 minut. Nno ale staram się te 10000 kroków wyrabiać i bilet tańszy niż benzyna :p.

Ja mam tylko wymyślony prezent dla brata i mamy. Sama w tym roku chcę dostać jakiś bon do spa/sesję zdjęciową, bo oprócz ekspresu do kawy nic nie potrzebuję, a tego mi nikt nie kupi .

Trzeci dzień jestem na L4 i szału dostaję.

Edytowane przez kotzdzisiu
Czas edycji: Wczoraj o 17:11
kotzdzisiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:45   #4685
smerfetk_a
Żona Gargamel

Bardzo mi przykro Ale już się biedactwo nie męczy..

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

smerfetk_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 18:05   #4686
klakla91
Zakorzenienie

Kotzdzisiu przykro mi

51/2019
klakla91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:06   #4687
fioleciasto
Zakorzenienie

Kotzdzisiu bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jesteś już z nami Córeczko!

2018 : 49
2019 : 47
fioleciasto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:11   #4688
pannamima
Zakorzenienie

Szkoda malucha ...

Fajnie mieć projektanta, bo jednak trochę szybciej idzie ze wszystkim i nie ma ryzyka, że coś nie będzie pasowało do siebie.

Co do prezentów nie mamy nic pomysłów też brak.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:03   #4689
LadyI
Zakorzenienie

O jejku jakie biedactwo bardzo wspolczuje

Mi jeszcze został prezent dla taty i małża , ale on nie wiem czy w ogole coś dostanie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Po ślubie i weselu

Ten wątek obecnie przeglądają: 7 (0 użytkowników i 7 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości