Czy ona ma jakiś problem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-19, 21:13   #1
Jankomuzykant288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12

Czy ona ma jakiś problem?


Witam. Opiszę w skrócie pewną sytuację. Spotkałem się krótki czas z pewną dziewczyną z pracy. Jednak nic z tego nie wyszło. Zakończyła znajomość przez messenger. Po prostu przestała się odzywać. Ja próbowałem reanimować znajomość bez skutku. No i ostatnio zauważyłem, od ponad tygodnia. Przestalala mi się wyświetlać na messenger jako osoba aktywna. Więc najprawdopodobniej musiała wyłączyć dla mnie czat. Jak się z nią mijam w pracy. Nornalnie odpowiadam, mówię cześć.
Ale ostatnio miała miejsce taka sytuacja. Ze przyjechałem na parking na noca zmianę. Bo jesteśmy z innych zmian. Kolega się zamienił i dlatego. Dosłownie 30 sekund przed nią. Ona zaparkowała samochód. Ja zaparkowałem na parkingu wcześniej. Tak, że widziała mnie w lusterku. No i? No i już miała wychodzić z auta. I z niego nie wyszła. Uchyliła tylko drzwi. I te drzwi były ucholone do momentu aż wszedłem do budynku.
Tak samo sytuacja wyglądała drugiego dnia. Jak to jest możliwe, że spotkaliśmy się dwa razy na parkingu? I dwa razy na siebie tak wpadliśmy? Wyjechałem 5 minut wcześniej do pracy. I znów ta sama sytuacja. Wjeżdżam na parking. A ona znów parkuję. I znów delikatnie uchyla drziw. I wychodzi z auta jak byłem już na schodach. Spotkaliśmy się wzorkiem jak byłem na schodach bo jest szyba, ale szybko odwróciła wzrok i zaczęła gdzieś patrzeć w innym kierunku. . A ona akurat wchodziła do hali budynku. Jak byłem na 1 piętrze. Mam wrażenie, że celowo mnie unika. Pewnie byłoby to mało komfortwe pójść razem po schodach i zamienić parę słów z grzeczności. Albo po prostu jej głupio, że tak mnie potraktowała parę miesięcy temu. 2,3. Co o tym myślicie? Ja nie jestem na nią zły. Nie byłby to dla mnie żaden problem z nią wtedy porozmawiać i wymienić dosłownie 2 3 zdania z grzeczności.
Jankomuzykant288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 09:10   #2
Agoose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Jankomuzykant288 Pokaż wiadomość
Witam. Opiszę w skrócie pewną sytuację. Spotkałem się krótki czas z pewną dziewczyną z pracy. Jednak nic z tego nie wyszło. Zakończyła znajomość przez messenger. Po prostu przestała się odzywać. Ja próbowałem reanimować znajomość bez skutku. No i ostatnio zauważyłem, od ponad tygodnia. Przestalala mi się wyświetlać na messenger jako osoba aktywna. Więc najprawdopodobniej musiała wyłączyć dla mnie czat. Jak się z nią mijam w pracy. Nornalnie odpowiadam, mówię cześć.
Ale ostatnio miała miejsce taka sytuacja. Ze przyjechałem na parking na noca zmianę. Bo jesteśmy z innych zmian. Kolega się zamienił i dlatego. Dosłownie 30 sekund przed nią. Ona zaparkowała samochód. Ja zaparkowałem na parkingu wcześniej. Tak, że widziała mnie w lusterku. No i? No i już miała wychodzić z auta. I z niego nie wyszła. Uchyliła tylko drzwi. I te drzwi były ucholone do momentu aż wszedłem do budynku.
Tak samo sytuacja wyglądała drugiego dnia. Jak to jest możliwe, że spotkaliśmy się dwa razy na parkingu? I dwa razy na siebie tak wpadliśmy? Wyjechałem 5 minut wcześniej do pracy. I znów ta sama sytuacja. Wjeżdżam na parking. A ona znów parkuję. I znów delikatnie uchyla drziw. I wychodzi z auta jak byłem już na schodach. Spotkaliśmy się wzorkiem jak byłem na schodach bo jest szyba, ale szybko odwróciła wzrok i zaczęła gdzieś patrzeć w innym kierunku. . A ona akurat wchodziła do hali budynku. Jak byłem na 1 piętrze. Mam wrażenie, że celowo mnie unika. Pewnie byłoby to mało komfortwe pójść razem po schodach i zamienić parę słów z grzeczności. Albo po prostu jej głupio, że tak mnie potraktowała parę miesięcy temu. 2,3. Co o tym myślicie? Ja nie jestem na nią zły. Nie byłby to dla mnie żaden problem z nią wtedy porozmawiać i wymienić dosłownie 2 3 zdania z grzeczności.
No a moze dla niej by byl? No i co z tego? : p
Agoose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 09:14   #3
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Pewnie jest jej niezręcznie po Waszym rozstaniu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 09:43   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Czyżby creep zakładający któryś z kolei wątek o koleżance, która go nie chciała i teraz jest dziwnie? Albo troll. Tylko nick nowy, ale szczegóły te same - praca na hali, zmianowa itd. Jeżeli jesteś prawdziwy, to sobie poczytaj o tym czym jest stalking, bo niestety masz zadatki na kogoś takiego. Doszukiwanie się znaków w przypadkowych zetknięciach się na pracowniczym parkingu brzmi uber niepokojąco. I obstawiam, że w życiu też potrafisz przestraszyć swoim zachowaniem. Podejrzewam, że ja przestraszyłeś na tyle, że dlatego się odcięła.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Pewnie jest jej niezręcznie po Waszym rozstaniu.
Albo się boi, bo może ta cała ich znajomość była głównie w jego wyobraźni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-10-20 o 13:37
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 11:03   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Zablokowala Cię na Messenger. Ja tak zawsze robię z niechcianymi absztyfikantami.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 11:41   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Ona nie ma problemu, to ty masz problem.
Nie docierają do ciebie oczywiste rzeczy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 12:08   #7
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-20, 12:34   #8
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Autorze, co to znaczy, że "próbowałeś reanimować znajomość"? Ile to trwało? Co konkretnie robiłeś?

Ja to widzę tak - pomijając już to, że ghosting jest bardzo nieelegancki to jeżeli ona właśnie w taki sposób go potraktowała to wcale nie dziwię się, że on mógł od razu nie załapać, o co chodzi i parę razy próbował jeszcze do niej napisać czy gdzieś ją zaprosić.

Jeżeli na tym się skończyło i nie robił przy tym żadnych dramatów to ja w jego zachowaniu nie widzę absolutnie nic złego. Bo co? Ma się zwolnić z pracy, ustawiać sobie pod nią terminarz, żeby gdzieś tam na nią nie wpaść albo nie mówić jej tego "cześć" jak się miną, bo ona go olała? No, nie przesadzajmy.

W takim przypadku to ona ma problem, bo a) nie potrafi w normalny i kulturalny sposób zakończyć znajomości i b) zachowuje się jak jakaś dzika. A wstawki o tym, że autor ma zadatki na stalkera, bo dziewczyna dziwnie się wobec niego zachowuje i zastanawia go, o co chodzi to dla mnie tutaj, póki co, jakiś kosmos.

W tej sytuacji rada jest tylko jedna - olać jej dziwne fazy i żyć dalej swoim życiem.

To powiedziawszy, jeżeli te "reanimowanie znajomości" wyglądało tak, że autor usilnie do niej wypisywał czy odstawiał jakieś szopki to wówczas to on ma problem, bo tak się po prostu nie robi. I w takim wypadku nic dziwnego, że ona go unika i tu moja rada dla autora jest inna - terapia, terapia, terapia.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-20 o 12:56
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 12:46   #9
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
Autorze, co to znaczy, że "próbowałeś reanimować znajomość"? Ile to trwało? Co konkretnie robiłeś?
Dziewczyny, jesli ktoras z was umie i nie jest zabronione, to podrzuccie ElBelzebubowi link do reanimowania znajomosci. W sumie to jest ciag dalszy, wiec mysle ze mozna.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2021-10-20 o 12:49
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 13:17   #10
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Nie lubi cię i cię unika. Bardzo jasny przekaz. Ja robię te wszystkie rzeczy z osobami, za którymi nie przepadam i nie mam ochoty zamieniać nawet tych grzecznościowych dwóch zdań.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 13:46   #11
Jankomuzykant288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Renimowanimowanie znajomości? Już pisze.
Mieliśmy kontakt. Ona do mnie pisała. Były 3 spotkania i nagle z dnia na dzień przestała się odzywać. Więc do niej napisałem. Nie odpisała wtedy. Więc na drugi dzień zaproponowałem spotkanie. Bo nie wiedziałem co się dzieje. A nie dawała żadnych oznak, że coś było nie tak. Nie miała czasu się spotkać. Więc po tygodniu napisałem znów o spotkanie. I powiedziała że nie ma ochoty ani w przyszłym tygodniu ani w ogóle. Napisałem że skoro tak to ok. I to była ostatnia wiadomość jaka do niej napisałem. Nie gadaliśmy od 2 miesięcy w sumie. I ostatnio własnie zauważyłem że wyłączyła dla mnie czat w tamtym tygodniu. Po prostu uciela znajomość nagle i nie wiedziałem co się dzieje. Nie prosiłem, nie błagałem. Przyjąłem do wiadomości. Jedynie się z nią witałem jak ją spotkałem gdzieś. Bo mam reszty kultury.

Więc właśnie byłem zdziwiony, że tak postąpiła. Zwłaszcza, że nic jej nie zrobiłem. I wszystko przyjąłem na chłodno.
Mimo wszystko dzisiaj mieliśmy alarm w pracy. I były dwie zmiany. Odwróciłem się i widziałem jak mi się przygląda. Spotkaliśmy się wzrokiem.

Edytowane przez Jankomuzykant288
Czas edycji: 2021-10-20 o 13:55
Jankomuzykant288 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-20, 13:58   #12
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Myslę, że według przysłowia "dac kurze grzędę, to powie wyzej będę", czyli obawia się, po ostatnich doświadczeniach, jak ona ci odpowie na" cześc", to opatrznie zrozumiesz, jako zaproszenie do kolejnego reanimowania.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:00   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Rany, chłopie.
Nie zaiskrzyło z jej strony, choć 3 razy próbowała.
A widocznie ty jesteś z tych, co nie potrafią odpuścić, to dziewczyna woli poczekać na parkingu, aż sobie pójdziesz, bo spodziewa się, że będziesz dalej ją nagabywał. Jeśli nie o same spotkania, to o przyczyny, dlaczego nie chce spotkań. Ewentualnie nie chce iść obok ciebie w niezręcznym milczeniu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:02   #14
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Jankomuzykant288 Pokaż wiadomość
Były 3 spotkania i nagle z dnia na dzień przestała się odzywać. Więc do niej napisałem. Nie odpisała wtedy. Więc na drugi dzień zaproponowałem spotkanie. Bo nie wiedziałem co się dzieje. A nie dawała żadnych oznak, że coś było nie tak. Nie miała czasu się spotkać. Więc po tygodniu napisałem znów o spotkanie. I powiedziała że nie ma ochoty ani w przyszłym tygodniu ani w ogóle. Napisałem że skoro tak to ok. I to była ostatnia wiadomość jaka do niej napisałem. Nie gadaliśmy od 2 miesięcy w sumie.
No cóż - nie należysz może do najbardziej domyślnych, ale moim zdaniem zachowałeś się poprawnie. Nie widzę tu żadnego racjonalnego powodu, aby ona miała się Ciebie bać czy unikać z lęku przed napastowaniem.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:05   #15
Jankomuzykant288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Nie ma takiej opcji, żebym do niej coś pisał. Ani ja o cokolwiek prosił. I nigdy po jej odmowie nie pisałem do niej. Tylko po prostu zdziwiło mnie to, że tak się zachowała. A dzisiaj na alarmie. Non stop się patrzyła.
Jankomuzykant288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:06   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Jankomuzykant288 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko dzisiaj mieliśmy alarm w pracy. I były dwie zmiany. Odwróciłem się i widziałem jak mi się przygląda. Spotkaliśmy się wzrokiem.
Kurcze, na mnie ostatnio też jakiś typ się gapi i strasznie mnie to drażni, wszedł za mną do sklepu i też się spotkaliśmy wzrokiem, bo chciałam zobaczyć czy to napewno ten typ, wcześniej też wysyłał mi jakieś emotikony na Messenger. Ja się boje takich ludzi, bo mam przykre doświadczenia.
Także ona pewnie patrzy, czy ty się patrzysz.

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2021-10-20 o 14:08
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:07   #17
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
obawia się, po ostatnich doświadczeniach, jak ona ci odpowie na" cześc", to opatrznie zrozumiesz, jako zaproszenie do kolejnego reanimowania
Po jakich doświadczeniach? Po tym, że jak mu powiedziała, że nie chce się z nim spotykać to on dał jej spokój i poza zwykłym "cześć", gdy wleźli na siebie w pracy, kompletnie dał jej spokój?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A widocznie ty jesteś z tych, co nie potrafią odpuścić
Pomijając to, że zdaniem autora - właśnie odpuścił i przez dwa miesiące nie szukał z nią kontaktu.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-20 o 14:09
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:09   #18
Jankomuzykant288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Dokładnie. Odrazu dałem spokój. I się odciąłem. Nie byłem nachalny ani nic w tym stylu.

Tak patrzy czy patrzy. I ja patrzyłem czy ona patrzy.
Jankomuzykant288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:11   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Jankomuzykant288 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Odrazu dałem spokój. I się odciąłem. Nie byłem nachalny ani nic w tym stylu.

Tak patrzy czy patrzy. I ja patrzyłem czy ona patrzy.
Tak bardzo się odciąłeś, że dalej przeżywasz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-20, 14:13   #20
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
Po jakich doświadczeniach? .
Może ona ma jakąś traumę, kto wie. Znamy historie tylko z jednej strony.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:14   #21
Jankomuzykant288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Tak. Ale nic do niej nie pisze. Mam tak zwany okres żałoby, który minie niedługo pewnie. Ale nic do niej nie pisze.
Jankomuzykant288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:14   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Jeśli ona patrzy, to uśmiechnij się do niej, albo pomachaj ręką. Tak po przyjacielsku.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:18   #23
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:19   #24
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Jankomuzykant288 Pokaż wiadomość
Tak. Ale nic do niej nie pisze. Mam tak zwany okres żałoby, który minie niedługo pewnie. Ale nic do niej nie pisze.


Najlepiej traktuj ją jak powietrze i nie patrz się, czy wsiadła/wysiadła z auta, kiedy wyszła/weszła.

Trudno.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:31   #25
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Może ona ma jakąś traumę, kto wie. Znamy historie tylko z jednej strony.
Oczywiście, ale ja bym zwrócił uwagę na to, że jeżeli dobrze rozumiem, jego zachowanie w stosunku do niej nie zmieniło się przez ostatnie dwa miesiące, tzn. wcześniej też mówił jej te "cześć" i jakoś przez tyle czasu nie było z tym problemu. Dlaczego więc pojawił się teraz?

Innymi słowy, dlaczego np. teraz miałaby się obawiać, że odpowie mu "cześć" i on zacznie znowu "reanimować" tę znajomość, skoro przed dwa miesiące to robiła i nic takiego nie miało miejsca? Albo, dlaczego teraz miałaby dojść do wniosku, że musi go unikać, bo on nie odpuszcza, skoro przez tyle czasu nie czuła takiej potrzeby, a w jego zachowaniu - jak mniemam - nic się nie zmieniło?

Moim zdaniem autor nie zrobił nic złego i to, że dziewczyny wyżej od razu jadą po nim, że pewnie materiał na stalkera, albo nie umie odpuścić i ona się go boi jest zwyczajnie nie fair. Wcale nie dziwię się temu, że jest zmieszany przez zachowanie tej dziewczyny, bo jest ono dziwne - nie tyle to, że nie chce mieć z nim kontaktu, bo to mogę zrozumieć, ale to, że nagle i bez powodu zmieniła podejście.

Nie zmienia to jednak mojej rady dla autora - to, że ona ma jakąś fazę i coś jej odwidziało nie oznacza, że trzeba nad tym dumać. Radzę to olać, zachowywać się normalnie i żyć dalej swoim życiem, nie zwracając uwagi na jej dzikie zachowania. W końcu przestanie, a jak nie to cóż - jej problem, a nie Twój.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-20 o 14:39
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:33   #26
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Może ona ma jakąś traumę, kto wie. Znamy historie tylko z jednej strony.
Nie musi mieć żadnej traumy. Sama spotykałam się z chłopakiem z pracy. Niepotrzebnie uległam jego namowom i w końcu po paru spotkaniach zerwałam. Potem oboje bardzo staraliśmy się nie spotkać na korytarzu, bo zamiast uśmiechnąć się jak zwykle na powitanie, to nie wiedzieliśmy, gdzie podziać oczy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:38   #27
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie musi mieć żadnej traumy. Sama spotykałam się z chłopakiem z pracy. Niepotrzebnie uległam jego namowom i w końcu po paru spotkaniach zerwałam. Potem oboje bardzo staraliśmy się nie spotkać na korytarzu, bo zamiast uśmiechnąć się jak zwykle na powitanie, to nie wiedzieliśmy, gdzie podziać oczy.
Ale dlaczego nie można przejść naturalnie z takiej sytuacji, kilka randek nic nie znaczy, nie wyszło, trudno. Ale pracujemy razem, możemy dalej się znac, być znajomymi z pracy. Po co tworzyć takie niezręczne sytuacje.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 14:46   #28
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego nie można przejść naturalnie z takiej sytuacji, kilka randek nic nie znaczy, nie wyszło, trudno. Ale pracujemy razem, możemy dalej się znac, być znajomymi z pracy. Po co tworzyć takie niezręczne sytuacje.
Tak byłoby najlepiej, ale nie wszyscy to potrafią, m.in. dlatego randki "w pracy" to często śliska sprawa.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2021-10-20 o 14:50
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 15:26   #29
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego nie można przejść naturalnie z takiej sytuacji, kilka randek nic nie znaczy, nie wyszło, trudno. Ale pracujemy razem, możemy dalej się znac, być znajomymi z pracy. Po co tworzyć takie niezręczne sytuacje.
Ale nikt żadnych sytuacji nie tworzył i nie przestaliśmy się znać. Po prostu było niezręcznie, bo ja wiedziałam, że jemu nadal zależy, a z mojej strony było "ok, spróbowałam i nie chcę więcej"
Jeśli miałaś na myśli mnie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-20, 16:15   #30
Jankomuzykant288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ona ma jakiś problem?

Rozumiem. Nie mniej jednak zastanawiało mnie to dlaczego tak zrobiła i tyle. Już nawet nie chodzi o ten parking. Ale o messenger. Wyłączyła czat dla mnie. Dzisiaj przyłapałem ją co najmniej dwa razy jak na mnie patrzy. Nie szukałem jej specjalnie wzrokiem. Po prostu stanęła w takim miejscu, że miała mnie na widoku praktycznie. A mogła stanąć za koleżanka albo z drugiej strony.

Popatrzyłem na telefon która godzina. A ona po chwili odrazu też wyciąga swój. I co chwile na niego spogląda, że niby z kimś pisze

Edytowane przez Jankomuzykant288
Czas edycji: 2021-10-20 o 16:28
Jankomuzykant288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 19:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.