zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-26, 07:54   #1
mirabelle_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3

zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie


Cześć Dziewczyny! jestem tu nowa i jest to mój pierwszy wpis postanowiłam spełnić zachcianke mojego TŻ i kupić sobie lateksowe leginsy - nie do chodzenia po ulicy a raczej do patrzenia i podziwiania problem polega na tym, że TŻ ma swoje wymagania tzn powinny być na tyle dopasowane i elastyczne żeby na pupie nie zrobiła sie "buła" a żeby się ładnie układały między pośladkami. Tak jak u tej pani: http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...efd8808fd0.jpg wiecie może gdzie kupie tego typu leginsy (on-line lub w ok. Krk)? czym sie kierować przy zakupie? czy to jak sie układają zależy od szycia czy może od materiału? liczę na Waszą pomoc
mirabelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 08:32   #2
DamnElectric
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 54
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

U tej pani leginsy nie układają się ładnie, ale wbijają, nie tylko z tyłu ale i z przodu... Kup rozmiar mniejsze niż powinny być, i wysoko podciągnij, efekt będzie podobny.
DamnElectric jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 09:21   #3
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Jak masz ładny tyłek to każde leginsy będą dobrze się prezentowały, oczywiście w dobrym rozmiarze. Ta pani ma świetne pośladki i dlatego tak ladnie leginsy się prezentują na niej. Moim zdaniem wygląda w nich świetnie i nic jej się nie wbija.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 12:16   #4
mirabelle_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

DamnElectric, po co ta złośliwość? Tak jak napisałam nie planuje w tym chodzić po mieście, więc nie musze być miss elegancji, ważne żeby się mojemu ukochanemu podobało, a z tym co mu sie podoba nie ma co dyskutować, bo każdy lubi co innego
dzięki tamlin111, może spróbuje kupić w ciemno w sklepie internetowym, chociaż nie chciałabym uzyskać takiego efektu: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/20...ed-d5kvh4s.jpg pupa wygląda ładnie ale nie ma tego dopasowania.. może TŻ ma za duże wymagania, ale zachcianki są po to żeby je spełniać
mirabelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 13:07   #5
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Cytat:
Napisane przez mirabelle_88 Pokaż wiadomość
DamnElectric, po co ta złośliwość? Tak jak napisałam nie planuje w tym chodzić po mieście, więc nie musze być miss elegancji, ważne żeby się mojemu ukochanemu podobało, a z tym co mu sie podoba nie ma co dyskutować, bo każdy lubi co innego
dzięki tamlin111, może spróbuje kupić w ciemno w sklepie internetowym, chociaż nie chciałabym uzyskać takiego efektu: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/20...ed-d5kvh4s.jpg pupa wygląda ładnie ale nie ma tego dopasowania.. może TŻ ma za duże wymagania, ale zachcianki są po to żeby je spełniać
Kup o rozmiar za małe
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 14:45   #6
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

http://www.sisi.pl/legginsy.html
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 16:40   #7
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Zobacz w Marylin, ja mam stamtąd lateksowe leginsy - matowe ale są też błyszczące i jest własnie taki efekt o który chodzi Twojemu TŻ
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 17:15   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Cytat:
Napisane przez mirabelle_88 Pokaż wiadomość
DamnElectric, po co ta złośliwość? Tak jak napisałam nie planuje w tym chodzić po mieście, więc nie musze być miss elegancji, ważne żeby się mojemu ukochanemu podobało, a z tym co mu sie podoba nie ma co dyskutować, bo każdy lubi co innego
dzięki tamlin111, może spróbuje kupić w ciemno w sklepie internetowym, chociaż nie chciałabym uzyskać takiego efektu: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/20...ed-d5kvh4s.jpg pupa wygląda ładnie ale nie ma tego dopasowania.. może TŻ ma za duże wymagania, ale zachcianki są po to żeby je spełniać
ale jaka złośliwość?
na zdjęciu, które pokazałaś pani ma ewidentnie przysłowiowy palec wielbłąda z przodu co jest efektem za ciasnych legginsów zbyt wysoko podciągniętych - taka prawda, żadna złośliwość

i sądzę, ze efekt w większej mierze zależy od samej pupy niż modelu spodni - jak kupisz dobrze dopasowane legginsy i masz ładnie ukształtowane pośladki to taki efekt uzyskasz a jak Twoja pupa nie zaznała ćwiczeń ani nie spadła Ci taka pupa z niebios to żadne legginsy takiego efektu nie dadzą (chyba, że z wkładkami)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 18:52   #9
DamnElectric
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 54
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Cytat:
Napisane przez mirabelle_88 Pokaż wiadomość
DamnElectric, po co ta złośliwość? Tak jak napisałam nie planuje w tym chodzić po mieście, więc nie musze być miss elegancji, ważne żeby się mojemu ukochanemu podobało, a z tym co mu sie podoba nie ma co dyskutować, bo każdy lubi co innego
dzięki tamlin111, może spróbuje kupić w ciemno w sklepie internetowym, chociaż nie chciałabym uzyskać takiego efektu: http://fc06.deviantart.net/fs71/f/20...ed-d5kvh4s.jpg pupa wygląda ładnie ale nie ma tego dopasowania.. może TŻ ma za duże wymagania, ale zachcianki są po to żeby je spełniać
To nie złośliwość, tylko fakt. Pani na zdjęciu ma z przodu wbity szew od leginsów. Z tyłu też. Żeby w ogóle podobny efekt osiągnąć potrzebne są odpowiednio wyglądające pośladki. Jeżeli je masz, i nie zależy Ci na elegancji, to podciągnij leginsy w miejscu gdzie jest szew, i efekt będzie jak na zdjęciu.
DamnElectric jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 19:00   #10
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Cytat:
Napisane przez DamnElectric Pokaż wiadomość
U tej pani leginsy nie układają się ładnie, ale wbijają, nie tylko z tyłu ale i z przodu... Kup rozmiar mniejsze niż powinny być, i wysoko podciągnij, efekt będzie podobny.
Definicyjny "camel toe"
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 19:49   #11
mirabelle_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Ja jednak wyczuwam drobną złośliwość - jest pewna różnica między "kiepski wybór, wg mnie za ciasne/zbyt obcisłe" a "kup za małe i naciągnij, efekt będzie podobny". Jakbyście założyły za małe rajstopy czy legginsy to zauważyłybyście, że nic sie wam nie opina a po prostu śmiesznie leci z tyłka. Wg mnie laska ze zdjęcia ma bardzo ładne pośladki i bardzo obcisłe - ale nie za małe - legginsy, które faktycznie dużo pokazują, co mi w tym momencie akurat nie przeszkadza. Wiem, że facet oszaleje na widok mojej pupy w czymś takim i to jest najważniejsze Niczego nie będe naciągać, bo to samo w sobie brzmi prześmiewczo, tylko kupie odpowiednie legginsy. Tak jak nie każdy fason spodni dobrze leży na pupie tak i nie wszystkie legginsy (przede wszystkim te grubsze na zime czy właśnie lateksowe) uszyte są na jedno kopyto. Ciesze się, że mój facet nie ma innych, o niebo bardziej kontrowersyjnych zachcianek, bo dopiero zaczęłaby sie rozprawa... o szwach i elegancji :P jasnosz, Nelly99 - dzięki za podpowiedź, poszukam
mirabelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 20:07   #12
DamnElectric
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 54
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Ja mam leginsy- i lateksowe, i "lateksowe". Jak znajdziesz takie, które będą tak wyglądać jak te ze zdjęcia podeślij link do sklepu. I nadal uważam, że pani na zdjęciu ma wbity szew, bo to po prostu widać.
Ewentualnie, może ktoś produkuje leginsy z nierozciągliwym szwem.
DamnElectric jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 20:37   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

Cytat:
Napisane przez mirabelle_88 Pokaż wiadomość
Ja jednak wyczuwam drobną złośliwość - jest pewna różnica między "kiepski wybór, wg mnie za ciasne/zbyt obcisłe" a "kup za małe i naciągnij, efekt będzie podobny". Jakbyście założyły za małe rajstopy czy legginsy to zauważyłybyście, że nic sie wam nie opina a po prostu śmiesznie leci z tyłka. Wg mnie laska ze zdjęcia ma bardzo ładne pośladki i bardzo obcisłe - ale nie za małe - legginsy, które faktycznie dużo pokazują, co mi w tym momencie akurat nie przeszkadza. Wiem, że facet oszaleje na widok mojej pupy w czymś takim i to jest najważniejsze Niczego nie będe naciągać, bo to samo w sobie brzmi prześmiewczo, tylko kupie odpowiednie legginsy. Tak jak nie każdy fason spodni dobrze leży na pupie tak i nie wszystkie legginsy (przede wszystkim te grubsze na zime czy właśnie lateksowe) uszyte są na jedno kopyto. Ciesze się, że mój facet nie ma innych, o niebo bardziej kontrowersyjnych zachcianek, bo dopiero zaczęłaby sie rozprawa... o szwach i elegancji :P jasnosz, Nelly99 - dzięki za podpowiedź, poszukam
ja się nie dziwię, że wyczuwasz złośliwość bo to co pokazałaś jest po prostu brzydkie - stąd, kiedy opisujemy fakty Tobie się wydaje, że jesteśmy złośliwe - nie chcę mi się naprawdę robić zbliżeń na krocze tej pani natomiast no ewidentnie widać czym jest ten magiczny efekt spowodowany no ale "szukajcie a znajdziecie"

a pani ze zdjęcia poza klasycznym palcem wielbłąda to ma jeszcze przede wszystkim obrobione zdjęcie także szczerze życzę powodzenia w szukaniu rzeczywistego odzwierciedlenia nierealnego efektu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:04   #14
iwonafetysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: zachcianka TŻ - leginsy - gdzie takie kupie

moje drogie latex to (guma) jesli mirabelle_88 chce legginsy z latexu to dlaczego proponujecie jej ala'latex. Legginsy wykonane z prawdziwego latexu prezentują sie jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=QSAH8VXQb3A
Jesli hodzi legginsy wykonane z ala'latexu to wyglądają tak http://bilder1.eazyauction.de/slinky...lder/24408.jpg

ps;jeli kogoś interesują legginsy z prawdziwego latexu to wykonuje na wymiar
iwonafetysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 21:04:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.