Wróżka- Wrocław - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 21:13   #31
spoiled
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
GG do spoiled
Dot.: Wróżka- Wrocław

Troche zajelo mi znalezienie wrozki, takiej z prawdziwego zdarzenia, ale udalo sie ! Do pani Malgosi trafilam 2 lata temu, z polecenia - dzieki kolezance. Profesjonalna a przy okazji taka bardzo 'zyciowa', madra, otwarta i naturalna - nie bylam przy niej skrepowana i rozmawialam jak z bliska mi osoba. Wlasnie - rozmawialam a nie sluchalam wyuczonych formulek - bardzo mi pomogla odnalezc sie w zyciu - polecam jak najabrdziej - wszystko o czym mowila, rzeczywiscie potem sie stalo. Podaje adres strony internetowej - jest tam numer telefonu
/edytowane przez moderatora-reklama/

Mam nadzieje, ze komus pomoglam

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2009-02-02 o 14:47
spoiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:34   #32
agrusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
GG do agrusz
Dot.: Wróżka- Wrocław

Witam.ja tez slyszalam o tym wrozbicie z rynku czy ktos ma do niego namiar. Z gory dziekuje
agrusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 11:50   #33
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Wróżka- Wrocław

kiedyś w parku zaczepiła mnie wróżka. takich głupot to w zyciu nie słyszałam
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:00   #34
empata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

pierwszy post i podejrzenie o spam - usunięty przez admina

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-08-03 o 17:16
empata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:34   #35
agata108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

witam! dziewczyny prosze podajcie mi namiary na emila! albo jakąś dobra wróżke na maila: agata.golabek1@wp.pl
prosze to pilan sprawa!!
agata108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:02   #36
magdalena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

Witajcie

Dziewczyny jesli któras z Was dysponuje jakimś kontaktem do Wroza Emila bardzo proszę o info na priv:
mglena@onet. eu

Dzięki bardzo
magdalena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:10   #37
amibial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

Jeżeli możecie to ja także bardzo bardzo prosiłabym o namiary do wróża Emila (mkissy@o2.pl)
Z góry dzięki wielkie

Edytowane przez amibial
Czas edycji: 2010-07-05 o 21:15
amibial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 20:48   #38
566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wróżka- Wrocław

W Akademii na Saatarogranicznej ,miałam wykład z tarocistką Anną Majchrowicz.
Wiedziałyśmy że Akademia zaprosiła wróżke znaną z tv ze ezo.
Nawet myślałyśmy,ze wróżka Ania to taka postać bradziej wykreowana na potrzeby telewizji.
Ale jak zaczęła nas uczyć to nam szczęki opadły.Wszystko nagrałam na dyktafon,bo Ania pozwoliła.Wiedza,wiedza,w iedza.
Poza wiedzą Pai Ania ma coś takiego nieuchwytnego-urok,charyzma,przysiągani e,ciepło.
Jak szukacie prawdziwejWróżki to szukajcie we Wrocławiu na Starogranicznej.To Wróżka Ania.Jak chcesie się uczyć wróżenia to też tam warto u Pani Ani.
566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:48   #39
martin714
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

cześć czy mozesz mi przesłac namiary na ta Pania Anie wrózkę?

z góry dziekuje

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Potrzebuje namiary na dobrą sprawdzona z polecenia wróżke.
Bardzo prosze o informacje na marlon17@vp.pl

dzięki
martin714 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 13:31   #40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wróżka- Wrocław

Zainteresowala mnie ta wrozka z Wolowa polecana przez jedna z wizazanek na poprzedniej stronie. Czy ktos u niej byl i moglby cos powiedziec?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:28   #41
edi1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
Mam zamiar wybrać sie do wrózki. Bardzo nagła sprawa Dziewczynki znacie we Wrocławiu godna polecenie wróżke taka równiez zeby nie oczysciła mi dosadnie portfel... dziekuje bardzo z góry
Polecam świetną wróżkę Krystynę z ul. K. Wielkiego zajmuje się tarotem i białą magią mi pomogła
edi1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 18:27   #42
zosiaa1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wróżka- Wrocław

Mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej? Pogubiłam się trochę i bardzo chciałabym pójść do dobrej wróżki/wróża. Polecacie kogoś?
zosiaa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 09:42   #43
d67ba9711d78e97d81c8c91a60f9064f3ff4a45c_65209172b9a58
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

Witam. Czy ktoś mógłby mi podać namiar do P. Emila??
d67ba9711d78e97d81c8c91a60f9064f3ff4a45c_65209172b9a58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:10   #44
Monmajg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżka- Wrocław

Hej Byłam ostatnio u wróżki Beaty która wróży z kart klasycznych. Powiedziała mi wiele o mojej przyszłości, ale też o tym co dzieje się moim życiu teraz. Poleciła mi ją koleżanka, i nie jestem zawiedziona
Monmajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 15:51   #45
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Wróżka- Wrocław

hej czy mozesz cos wiecej powiedziec, jakie wrazenie odnioslas o tej osobie?
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 15:35   #46
Monmajg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżka- Wrocław

Bardzo sympatyczna osoba Wiedziała o kilku rzeczach którymi raczej nie chwalę się swoim znajomym więc wydaje mi się, że można na niej polegać. Cena też nie jest wygórowana
Monmajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 14:40   #47
ignis84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Wróżka- Wrocław

Witam, niestety nie znam dobrego jasnowidza, ale za to mogę ostrzec państwa przed Panią Elwirą Jarosz (która na YT i FB reklamuje się jako jasnowidz i trener rozwoju osobistego) przyjmuje w swoim salonie fryzjerskim. Pani Elwira nie wiedziała podstawowych rzeczy na mój temat. Jej przekaz od mojej duszy, w ogóle nie pokrywał się z moim życiem, a rzeczy które mi powiedziała to tzw uniwerslana prawda, w stylu "pokochaj swoją duszę, ona zawsze jest przy Tobie"
Pani Elwira za to odstawiłą wg, mnie oczywiście, nizły teatr z pokazywaniem gęskiej skórki na ciele "objaw" energii. Dowiedziałam się, że jestem aniołem, a moja dusza jest piękna i dostojna...a jak jej napisałam, że czuję się przez nią oszukana to dowiedziałam się, że przepełnia mnie negatywna energia i że nie mam prawa jej oceniać. Cóż, przetrzymała mnie dwie godziny i skasowała 230zł a nie dowiedziałam się od niej nic cennego. Załuję, że zapłciłam tej pani, przecież wcale nie musiałam. Usłyszałam ode niej tylko zlepek haseł z poradkników o rozwoju duchowym, ale nic do naprawdę by mnie dotyczyło. Oczywiście to moje odczucia.
Piszę to po to aby przestrzec ludzi, niestety moje komentarze pod filmami z jej udziałem na YT znikają...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Serdecznie polecam wróżkę Beatę Jeske, chodzę do niej od 2008 roku, mniej więcej co dwa lata... Pani Beata jest bardzo sympatyczna, ale przede wszystkim mistrzwowsko rozumie znaczenie kart...
Przez chwilę z wami porozmawia o tym co was najbardziej nurtuje i na każde pytanie, każdą sprawę rozłoży karty... Większość rzeczy się sprawdza i to nawet po latach. Jeśli macie dużo spraw do obgadania, to najlepiej od razu powiezieć, że potrzebujecie więcej niż godzinę.
Jak wygląda cennik? Pani Beata bierze tyle ile możecie jej dać, przyjęło się, że jeśli macie możliwość płacicie 100zł - 150zł jak byłam spłukana to dawałąm 50zł (mniej trochę głupio). Wysyłam do niej moich znajomych i wszyscy wychodzą zadowoleni ale też zdziwieni trafnością słów Pani Beaty.
Znajdziecie ją na FB a przyjmuje w Feniksie we Wrocławiu po wcześniejszym umówieniu.
ignis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 12:40   #48
daguskaaa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Wróżka- Wrocław

Hej dziewczyny, kojarzycie jakąś dobrą wróżkę we Wrocławiu? ewentualnie jakieś namiary na nią plus ile taka wizyta kosztuję. Pozdrawiam
daguskaaa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 15:05   #49
Tanishka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżka- Wrocław

Opis oferty:

Uwaga na oszusta Czesława z Allegro o nazwie statyw666 jak sama liczba wskazuje to znak szatana. Wrózby tego pana nie maja nic wspólnego z jasnowidzeniem. Podaje się za jasnowidza a nie potrafi odpowiedziec na pytanie dotyczące najblizszej przyszlosci.

Jasnowidz, potrafi okreslic przyszlosc czlowieka az do chwili smierci poczynając od narodzin.Dodatkowo podaje ze ma doświadczenie we wróżeniu ponad 50 lat, więc od kiedy wrózy od kołyski?



Radze nie korzystac z usług tego pana, bo mozna się nie mile rozczarować.

Pan namawia na rytuały i oferuje ściągnięcie klątwy bądz uroku, czy takiemu człowiekowi mozna zaufać?

Ja juz nie skorzystałam, i moge powiedzieć szkoda czasu.



Ten człowiek szuka zysku. Działa w imię zasady nie ważne co się wywróży, byle to było miłe bo się dobrze sprzedaje. Tak jak napisał ktoś wcześniej to naciągacz, Pewne jest tylko to, że na wróżbie on zarobi, ale nie ważne czy się sprawdzi czy nie, przecież zawsze można powiedzieć że są jakieś blokady, klątwy czy uroki, które on z chęcią za odpowiednią opłatą zdejmie.



Korzystałam z rytuału - na początku było ok, ale po czasie miałam co noc koszmary i lęki, chaos. To znikło, gdy zerwałam kontakt. Może to przypadek. Czegoż się spodziewać po osobie, która epatuje (nieprzypadkowo) w swoim loginie diabelskimi szóstkami z Apokalipsy? Osobiście uciekam od osób, które posługują się znakami uznanymi za satanistyczne, niepokojące, czarno-magiczne w swoich usługach. Co innego szeptucha, która pomaga modlitwą, a co innego osoba, która odwołuje się do negatywnych sił, które znajdują odbicie w loginie, używanej talii tarota (mam na myśli talie, gdzie wszystkie karty są ponure, makabryczne, ociekające krwią, śmiercią i są używane do każdej prognozy) czy ponurym wizerunku czy wystroju. Nie szukajcie pomocy u tego czlowieka!!! Unikać!!!
Tanishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-29 16:05:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.