wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 19:42   #751
Toxic Bastard
Raczkowanie
 
Avatar Toxic Bastard
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 302
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

To i ja się tu zapytam

Od dłuższego czasu zamierzam kupić emu, ale nie stać mnie na buty za 300 zł ;/
Myślałam żeby kupić w deezee coś podobnego, a dokładnie takie:
http://www.allegro.pl/item499908042_..._black_3 9.html

Może któraś z Was kupowała i może powiedzieć jakiej są jakości i czy warto w ogóle je kupować. Byłabym bardzo wdzięczna.
__________________


Może istnieć sto sposobów
komunikowania się we współczesnym świecie,
ale nic nie zastąpi ludzkiego spojrzenia.
D♥A
Toxic Bastard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:07   #752
piubella
Raczkowanie
 
Avatar piubella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Milano
Wiadomości: 222
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

gdzie mozna znalezc w poznaniu buty emu?? prosze o pomoc bo nigdzie ich nie moge znalezc
__________________
WYMIANA zapraszam
piubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 16:24   #753
dosieńka
Raczkowanie
 
Avatar dosieńka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 294
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny!!
mam nadzieję, że mogę prosić Was o pomoc w tym akurat wątku
upatrzylam cudowne kozaki ze skóry, wysokie do kolana, w kolorze jasnego brązu, wiecie taki karmel i teraz nie wiem, czy będa mi pasować bo mam czarną kurtkę i czarny plaszcz. no i posiadam torebkę czarną i w kolorze butów też. poradźcie czy nie będę wyglądać jak pajac? bo jeśli tak to zakupię ten sam model, ale czarne
chociaż to karmel jest boski
z góry wielkie dzięki!!

kochana, gdzie takie znalazłaś i za jaką kasę jeśli można wiedzieć??
dosieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:44   #754
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

To i ja poprosze o pomoc.
Posiadam skorzane kozaki zimowe, kupione 2 lata temu w Polsce, malo noszone. Rok temu spedzilam pierwszy raz zime w Anglii, a poniewaz zima tutaj wyglada inaczej, tzn. nie jest tak zimno jak w Polsce to praktycznie wcale nie chodzilam w tych kozakach. Wiec butki przelezaly w szafie. Problem polega na tym, ze w poprzednim mieszkaniu mielismy ogromny problem z wilgocia, ubrania doslownie nam gnily w szafach. wiec kiedy szykowalismy sie do przeprowadzki do nowego mieszkania, znalazlam moje ukochane kozaki w w fatalnym stanie, byly cale zielone. Myslalam, ze jak je umyje, to bedzie ok. I faktycznie zielony nalot zszedl i na zewnatarz buty wygladaja normalnie, natomiast pozostal smrod w srodku. Nie jest to smrod przepoconych butow, bo byly malo uzywane, tylko niestety smrod wilgoci, mimo, ze w srodku tego grzyba nie bylo.
I teraz tu pojawia sie pytanie, co moge z nimi zrobic? Czy moge je wyprac? Recznie, w pralce? A moze jest jakis specjalny preparat do czyszczenia butow w srodku? Bo nie wiem, czy zwykly odswiezacz do butow pomoze.
Wiem, ze najprosciej byloby te buty wyrzucic i kupic nowe, ale troche mi ich szkoda, bo wydalam na nie polowe mojej stazowej wyplaty kiedy pracowalam
w Polsce.
Z gory dziekuje za pomoc.
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:08   #755
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
To i ja poprosze o pomoc.
Posiadam skorzane kozaki zimowe, kupione 2 lata temu w Polsce, malo noszone. Rok temu spedzilam pierwszy raz zime w Anglii, a poniewaz zima tutaj wyglada inaczej, tzn. nie jest tak zimno jak w Polsce to praktycznie wcale nie chodzilam w tych kozakach. Wiec butki przelezaly w szafie. Problem polega na tym, ze w poprzednim mieszkaniu mielismy ogromny problem z wilgocia, ubrania doslownie nam gnily w szafach. wiec kiedy szykowalismy sie do przeprowadzki do nowego mieszkania, znalazlam moje ukochane kozaki w w fatalnym stanie, byly cale zielone. Myslalam, ze jak je umyje, to bedzie ok. I faktycznie zielony nalot zszedl i na zewnatarz buty wygladaja normalnie, natomiast pozostal smrod w srodku. Nie jest to smrod przepoconych butow, bo byly malo uzywane, tylko niestety smrod wilgoci, mimo, ze w srodku tego grzyba nie bylo.
I teraz tu pojawia sie pytanie, co moge z nimi zrobic? Czy moge je wyprac? Recznie, w pralce? A moze jest jakis specjalny preparat do czyszczenia butow w srodku? Bo nie wiem, czy zwykly odswiezacz do butow pomoze.
Wiem, ze najprosciej byloby te buty wyrzucic i kupic nowe, ale troche mi ich szkoda, bo wydalam na nie polowe mojej stazowej wyplaty kiedy pracowalam
w Polsce.
Z gory dziekuje za pomoc.

Przede wszystkim butów skórzanych nie powinno się prać!!
Nie wiem czy to coś pomoże ale ja zastosowałabym do środka jakiś środek bakterio i grzybobójczy. Możesz spróbować z deo do obuwia. Ponadto są wkładki higieniczne do butów, np. o zapachu mięty (zawierają węgiel aktywny, absorbujący nieprzyjemne zapachy i mikrokapsułki, które uwalniają się podczas chodzenia, zapewniając przyjemną woń)
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 00:03   #756
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
To i ja poprosze o pomoc.
Posiadam skorzane kozaki zimowe, kupione 2 lata temu w Polsce, malo noszone. Rok temu spedzilam pierwszy raz zime w Anglii, a poniewaz zima tutaj wyglada inaczej, tzn. nie jest tak zimno jak w Polsce to praktycznie wcale nie chodzilam w tych kozakach. Wiec butki przelezaly w szafie. Problem polega na tym, ze w poprzednim mieszkaniu mielismy ogromny problem z wilgocia, ubrania doslownie nam gnily w szafach. wiec kiedy szykowalismy sie do przeprowadzki do nowego mieszkania, znalazlam moje ukochane kozaki w w fatalnym stanie, byly cale zielone. Myslalam, ze jak je umyje, to bedzie ok. I faktycznie zielony nalot zszedl i na zewnatarz buty wygladaja normalnie, natomiast pozostal smrod w srodku. Nie jest to smrod przepoconych butow, bo byly malo uzywane, tylko niestety smrod wilgoci, mimo, ze w srodku tego grzyba nie bylo.
I teraz tu pojawia sie pytanie, co moge z nimi zrobic? Czy moge je wyprac? Recznie, w pralce? A moze jest jakis specjalny preparat do czyszczenia butow w srodku? Bo nie wiem, czy zwykly odswiezacz do butow pomoze.
Wiem, ze najprosciej byloby te buty wyrzucic i kupic nowe, ale troche mi ich szkoda, bo wydalam na nie polowe mojej stazowej wyplaty kiedy pracowalam
w Polsce.
Z gory dziekuje za pomoc.
niestety wiem coś o tym, zimy tu praktycznie nie ma ale wilgoć jest potwornie dokuczliwa. Też stracialm w ten sposob kilka par butów niestety moje poszły na śmietnik bo zapach był nie do zniesienia, nie odwazyłabym sie włożyc ich na nogi. Ale jeżeli naprawdę bardzo ci zależy, to po pierwsze musisz sie pozbyć grzyba, także polecam jakiś srodek grzybobójczy (Bo to że grzyba nie widać gołym okiem wcale nie znaczy, że go nie ma).One zwykle mają już dość mocny zapach chloru to powinno pozbawic buty odoru wilgoci. Poźniej buty musza wyschnąć i można się bawić w odświerzacze i zapachowe wkładki.

EDIT: poszukałam jakie ludzie mają inne sposoby na nieprzyjemne zapachy w butach:

*SODA - przetrzeć wnętrze buta wilgotną namydloną ściereczką i zostawic na kilka minut do wyschnięcia. Wsypać sodę i zostawić na noc. Rano wytrzepać sodę a resztki wyciągnąc odkurzaczem
*TABLETKI - Xynokizon, 5 tabletek rozpuścić w szklance wody, umoczyć wacik w przygotowanym roztworze. Wsadzić wacik do buta i na kilka godzin zamyknąć szczelnie w torebce foliowej.
*HERBATA - Wsypać do skarpety sypką herbatę, dodać olejek zapachowy i włożyć do buta.

moja rada, jak nei uda ci sie dostac tych tabletek to spróbuj najpierw sody, bo ma właściwosci pochłaniania zapachów, a anstępnego dnia triku z herbatą, żeby zapach się zmienił w przyjemniejszy Ludzie tego próbowali i mówią, ze dziala. Ja osobiście nie próbowałam
__________________

Edytowane przez cookiemonster
Czas edycji: 2008-12-15 o 00:16 Powód: research ;P
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:43   #757
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez cookiemonster Pokaż wiadomość
niestety wiem coś o tym, zimy tu praktycznie nie ma ale wilgoć jest potwornie dokuczliwa. Też stracialm w ten sposob kilka par butów niestety moje poszły na śmietnik bo zapach był nie do zniesienia, nie odwazyłabym sie włożyc ich na nogi. Ale jeżeli naprawdę bardzo ci zależy, to po pierwsze musisz sie pozbyć grzyba, także polecam jakiś srodek grzybobójczy (Bo to że grzyba nie widać gołym okiem wcale nie znaczy, że go nie ma).One zwykle mają już dość mocny zapach chloru to powinno pozbawic buty odoru wilgoci. Poźniej buty musza wyschnąć i można się bawić w odświerzacze i zapachowe wkładki.

EDIT: poszukałam jakie ludzie mają inne sposoby na nieprzyjemne zapachy w butach:

*SODA - przetrzeć wnętrze buta wilgotną namydloną ściereczką i zostawic na kilka minut do wyschnięcia. Wsypać sodę i zostawić na noc. Rano wytrzepać sodę a resztki wyciągnąc odkurzaczem
*TABLETKI - Xynokizon, 5 tabletek rozpuścić w szklance wody, umoczyć wacik w przygotowanym roztworze. Wsadzić wacik do buta i na kilka godzin zamyknąć szczelnie w torebce foliowej.
*HERBATA - Wsypać do skarpety sypką herbatę, dodać olejek zapachowy i włożyć do buta.

moja rada, jak nei uda ci sie dostac tych tabletek to spróbuj najpierw sody, bo ma właściwosci pochłaniania zapachów, a anstępnego dnia triku z herbatą, żeby zapach się zmienił w przyjemniejszy Ludzie tego próbowali i mówią, ze dziala. Ja osobiście nie próbowałam
Dzieki wielkie za podpowiedz, postaram sie skorzystac z Twoich rad. Moze uda mi sie uratowac te buty.
A tak offtopujac, to bedac w Polsce nigdy nie pomyslalam, ze mozna tak bardzo tesknic za prawdziwa zima, z ogromna iloscia bialego puchu. Swieta bez sniegu to nie to samo Mam dosyc tej angielskiej wilgoci.
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 13:19   #758
arletta22
Raczkowanie
 
Avatar arletta22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania:)
Wiadomości: 79
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Witam!jakiś tyd temu kupiłam w zarce moje pierwsze buciki na b.duzym obcasie(10cm),mimo wysokiego obcasu są bardzo stabilne.nosiłam je parę razy po domu,aby je rozchodzic i sie do nich przyzwyczaic,ponieważ zamierzam przetańczyc w nich całą noc...dzisiaj na nie spojrzałam i zauważyłam,że prawy obcas jest krzywy!!!nie wiem czy to ja zrobiłam ,czy to już było,ale ogólnie jest gnój,ponieważ w zarze nie ma juz mojego rozmiaru,a ja ich oddać nie chce,bo są przepiękne...jakieś doświadczenie w tym temacie?pomocy!
arletta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:07   #759
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez arletta22 Pokaż wiadomość
Witam!jakiś tyd temu kupiłam w zarce moje pierwsze buciki na b.duzym obcasie(10cm),mimo wysokiego obcasu są bardzo stabilne.nosiłam je parę razy po domu,aby je rozchodzic i sie do nich przyzwyczaic,ponieważ zamierzam przetańczyc w nich całą noc...dzisiaj na nie spojrzałam i zauważyłam,że prawy obcas jest krzywy!!!nie wiem czy to ja zrobiłam ,czy to już było,ale ogólnie jest gnój,ponieważ w zarze nie ma juz mojego rozmiaru,a ja ich oddać nie chce,bo są przepiękne...jakieś doświadczenie w tym temacie?pomocy!
Idz i je zareklamuj i niech Ci je naprawią (mają 14 dni kalendarzowych na ustosunkowanie się do reklamacji), ewentualnie jeżeli zależy Ci na czasie sama mozesz dac je do szewca by wbil Ci prosto obcas, przy czym pamietaj, ze pozniej tracisz mozliwosc ewentualnej reklamacji tej wady w sklepie!!
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:38   #760
arletta22
Raczkowanie
 
Avatar arletta22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania:)
Wiadomości: 79
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

byłam najpierw u szewca i ten kazał mi oddać,wiec z wieeeelkim bólem je oddałam...i teraz znowu muszę rozpocząć poszukiwania...a tak mi się te buciki podobały(((
arletta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 09:25   #761
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

moj sprawdzony sposób na smierdzace buty (ostry zapach fabryczny) a sciagniety z wizazu to proszek do prania - wsypałam go do butów tak by zakrył całą podeszwe, trzymałam kilka dni, wysypałam , wytrzepałam (bo przyczypił sie do ocieplanego wnetrza moich botków) i zapach znikł, proszek wchłonął zapaszek
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 11:13   #762
Fantastica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

mam straszny problem może znajdzie się tu jakas kochana osóbka i mi cos doradzi??

kupiła jakiś czas temu byty w Bacie. niestety okazało się, że skóra jest zle zszyta i brzydko się marszczy. próbowałam dokonac reklamacji lecz została odrzucona. Powód był tak głupi, że nie wiem czy smiac sie czy płakac. mianowicie zle zszyta skóra spowodowana jest złym dobraniem rozmiaru do stopyXD xD dzwoniłam do tej instytucji praw konsumenta a tam mi kobieta powiedziała, że bede musiała zapłacic 40 zł za ponowne rozpatrzenie reklamacji a rzeczoznawca moze potwierdzic orzeczenie baty.
Co robić?? domagac się swoich praw?? dodam, że buty kosztowały 300 zł więc nie wiem czy opłaca się dopłacac jeszcze 40 jak to może pójść w błoto.
Był ktos w podobnej sytuacji? ślicznie prosze o pomoc. nie wiem juz co mam z tymi bu tami robić, wyglądaja okropnie:///
Fantastica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:19   #763
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Fantastica Pokaż wiadomość
mam straszny problem może znajdzie się tu jakas kochana osóbka i mi cos doradzi??

kupiła jakiś czas temu byty w Bacie. niestety okazało się, że skóra jest zle zszyta i brzydko się marszczy. próbowałam dokonac reklamacji lecz została odrzucona. Powód był tak głupi, że nie wiem czy smiac sie czy płakac. mianowicie zle zszyta skóra spowodowana jest złym dobraniem rozmiaru do stopyXD xD dzwoniłam do tej instytucji praw konsumenta a tam mi kobieta powiedziała, że bede musiała zapłacic 40 zł za ponowne rozpatrzenie reklamacji a rzeczoznawca moze potwierdzic orzeczenie baty.
Co robić?? domagac się swoich praw?? dodam, że buty kosztowały 300 zł więc nie wiem czy opłaca się dopłacac jeszcze 40 jak to może pójść w błoto.
Był ktos w podobnej sytuacji? ślicznie prosze o pomoc. nie wiem juz co mam z tymi bu tami robić, wyglądaja okropnie:///

szok ze w Polsce jeszcze nie da sie bez problemu wymienic zakupionego towaru
ale wiesz co najłatwiej by było gdybyś wrzuciła na wątek zdjęcie, może da się cos z tym zrobić. Powiedz mi czy to marszczenie się jest na butach od poczatku, tzn od nowości?? czy dopiero po jakimś czasie to wyszlo?? i skąd wiesz ze to zle szycie jest powodem tego marszczenia (czynniki moga być inne)?? I czy nie zaproponowali ci wymiany na inną parę?? I jeszcze czy rozmiar jest dobry? tzn w kazdym innym miejscu pasuje. wiekszosć butow jest robiona na standardowe wymiary stopy. i wogule gdzie jest to marszczenie?? bo jeżeli sa to kozaki i marszczenie jest na przegubie to powód marszczenia jest jasny jak dla mnie.
Jak podasz wiecej szczegułów to zobaczymy czy da sie coś zdziałać
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:22   #764
Fantastica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

wydaje mi się, że rozmiar jest ok. na drugim bucie również się marszczy ale naturalnie. a prawy wygląda jakby był po prostu zle zszyty. Wada chyba była od poczatku. zobaczyłam ją mniej więcej po kilku dniach noszenia i zaprzestałam ich nosić. kurcze, one mi nawet tydzien nie posłużyły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0693.jpg (32,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but.jpg (45,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0692.jpg (29,9 KB, 35 załadowań)
Fantastica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 17:36   #765
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Fantastica Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że rozmiar jest ok. na drugim bucie również się marszczy ale naturalnie. a prawy wygląda jakby był po prostu zle zszyty. Wada chyba była od poczatku. zobaczyłam ją mniej więcej po kilku dniach noszenia i zaprzestałam ich nosić. kurcze, one mi nawet tydzien nie posłużyły
Na pewno buty po tygodniu nie powinny tak wyglądać! Jednak mam pytanie czy buty faktycznie są dobrze dobrane rozmiarowo i czy nie masz tzw. haluksów, bo one często odkształcają skórę na butach i to też niestety może być przyczyną
A tak w ogóle to sprawdź kto odpisał na tą reklamację. Obecnie opinię może wydać zwykły sprzedawca! Musisz się odwołać od w/w opinii. Niech napiszą, że nie zgadzasz się z ich decyzją, buty są odpowiednio dopasowane do Twojej stopy, że wada została zauważona po tygodniu od zakupu towaru, w ogóle, że wygląda to bardzo nieestetycznie i chcesz wymiany na nowy towar wolny od wad. Jeżeli wczesniejsza opinia sklepu była wydana przez sprzedawcę czy też kierownika sklepu zażądaj opinii rzeczoznawcy!! Wiadomo, że sklepy maja swoich rzeczoznawców, niemniej jednak większość opinii jest podpisywana bez wczesniejszej konsultacji z osobami kompetentnymi. Oczywiście poinformuj ich, ze byłaś w federacji konsumentów i znasz swoje prawa jako klient

Edytowane przez Reniz
Czas edycji: 2008-12-17 o 17:45
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 17:43   #766
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dodaj jeszcze,że towar jest niezgodny z umową, ponieważ but został nieprawidłowo zszyty, a w/w wada uwydatnia sie w trakcie uzytkowania
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:56   #767
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Fantastica Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że rozmiar jest ok. na drugim bucie również się marszczy ale naturalnie. a prawy wygląda jakby był po prostu zle zszyty. Wada chyba była od poczatku. zobaczyłam ją mniej więcej po kilku dniach noszenia i zaprzestałam ich nosić. kurcze, one mi nawet tydzien nie posłużyły

:/ nie wygląda to na złe szycie tylko kiepski montaż, ale zdjecia nie sa wyraźne także nie wiem czy ten garbek jest tak przeszyty czy poprostu skóra była źle naciagnieta na kopyto. W kazdym razie jest to raczej wada fabryczna. o ile nei wkładałaś do tego buta nogi w supergrubej skarpecie albo gipsie () to odkształcenie nie jest twoją winą. Teoretycznie produkt powinien zaostać wymieniony. Najlepiej poszukaj jakie dokladnie prawa daje ci prawo w Polsce i porozmawiaj z kierownikiem sklepu przedstawiając mu całą sytuację. Jeśli trzeba to weź kontakt do siedziby gółwnej firmy
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:27   #768
Fantastica
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

nie mam haluksów, z moją stopą wszystko w pożądku dlatego mnie wkurzyła opinia, że to wina mojej stopy!
Cookiemonster I Reniz - bardzo Wam dziękuję nie wiedziałam zupełnie jak się za to zabrać. Wasze rady bardzo mi pomogły jak myslicie, rzecz jest warta świeczki? mieszkam dosyć daleko od miejsca zakupu butów więc na te wszystkie działania strace mnóstwo energii i czasu. Myslicie, że moge wygrać ta sprawę?
Fantastica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:32   #769
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Fantastica Pokaż wiadomość
nie mam haluksów, z moją stopą wszystko w pożądku dlatego mnie wkurzyła opinia, że to wina mojej stopy!
Cookiemonster I Reniz - bardzo Wam dziękuję nie wiedziałam zupełnie jak się za to zabrać. Wasze rady bardzo mi pomogły jak myslicie, rzecz jest warta świeczki? mieszkam dosyć daleko od miejsca zakupu butów więc na te wszystkie działania strace mnóstwo energii i czasu. Myslicie, że moge wygrać ta sprawę?

Zależy jak bardzo ci na tych butach zależy ja sie osobiście nie orientuje co mowi na ten temat prawo w Polsce
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 12:50   #770
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Fantastica Pokaż wiadomość
nie mam haluksów, z moją stopą wszystko w pożądku dlatego mnie wkurzyła opinia, że to wina mojej stopy!
Cookiemonster I Reniz - bardzo Wam dziękuję nie wiedziałam zupełnie jak się za to zabrać. Wasze rady bardzo mi pomogły jak myslicie, rzecz jest warta świeczki? mieszkam dosyć daleko od miejsca zakupu butów więc na te wszystkie działania strace mnóstwo energii i czasu. Myslicie, że moge wygrać ta sprawę?
Tak jak wspomniała cookiemonster najważniejsza jest kwestia czy Ci tak bardzo zależy na tych butach i czy faktycznie tak bardzo przeszkadza Ci ta wada, że w nich nie chodzisz...
Ja osobiście uważam, że masz duże szanse do wygrania tej sprawy, ale to jest tylko moje zdanie. Jeśli za buty dałaś 300 zl to wydaje mi się, że warto powalczyć jeżeli mieszkasz daleko od sklepu, w którym zakupiłas obuwie to dowiedz się czy reklamacji nie można złozyć w miejscowości, która znajduje się bliżej Twojego miejsca zamieszkania. Często takie zgłoszenie można złozyć w innym punkcie sprzedaży
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:43   #771
anymarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

CZeść.
szukam butów, podobnych do botków ale płaskich i ze sznurówkami, coś jak te chicandcheap.blox.pl/resource/placzabaw2.jpg
albo te które serena ma na tym zdjęciu bp0.blogger.com/___2tJY1Rixs/SA0KES6YBDI(…)s.jpg
czy ktoś wie gdzie mogę kupic buty podobne do tych i jak właściwie te buty sie nazywają?
anymarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:29   #772
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez anymarie Pokaż wiadomość
CZeść.
szukam butów, podobnych do botków ale płaskich i ze sznurówkami, coś jak te chicandcheap.blox.pl/resource/placzabaw2.jpg
albo te które serena ma na tym zdjęciu bp0.blogger.com/___2tJY1Rixs/SA0KES6YBDI(…)s.jpg
czy ktoś wie gdzie mogę kupic buty podobne do tych i jak właściwie te buty sie nazywają?

to sa Oxfordy , buty wywodzace sie z mody meskiej. Czasami nazywane rowniez Balmoral, od regionu Anglii z ktorym sa kojarzone. Tradycyjnie wykonywane ze skory bez zdobien. A rozne wariacje na temat oxfordow, tudziez krojw Derbowych, ktore roznia sie konstrukcja ale efekt jest pdobny, znajdziesz w sklepach typu H&M, jak rowniez w drozszysch salnach z obuwiem
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 10:00   #773
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Question Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny z Torunia!
Są tu takie?

Szukam informacji , ile jest sklepów w Toruniu z butami Dr.Martens. W sieci znalazłam info tylko o jednym sklepie, a z tego co pamiętam ,gdy kilka lat temu jezdzilam kupować do Krzyżakolandii martensy, to były chyba ze trzy ,ale coż mogło nastąpić jakieś zmiany...

Mieszkam w Poznaniu, lecz tam jest tylko jeden sklep, i wybór mały , a często bywam w moim rodzinnym miescie na Kujawach, gdzie mam do Torunia blisko i chciałabym tam zakupić buty, bo własnie kiedyś wybór był ogromny.

Będę wdzięczna za szybką pomoc.

Strasznie mi zalezy na czasie, bo nie mam w czym chodzić prawie że.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:53   #774
fdjkfvksfghfbduyfuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam takie pytanie które lepsze? białe czy czarne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_88703_FS.jpg (16,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8835-723073-3.jpg (24,5 KB, 15 załadowań)
fdjkfvksfghfbduyfuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:04   #775
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez fdjkfvksfghfbduyfuy Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie które lepsze? białe czy czarne?
Pewnie zależy od tego, do czego będziesz je nosić. Jeden i drugie są fajne, ale tak na powiększeniu wydaje mi się, że białe lepsze. Z drugiej strony częściej będziesz musiała je myć :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:33   #776
fdjkfvksfghfbduyfuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

no wlasnie biale wydaja sie byc fajniejsze ale mysle jednak ze czarne sa praktyczniejsze i pasuja bardziej do wsystkiego
__________________
nuvany
fdjkfvksfghfbduyfuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:09   #777
Patryk Odziez24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 16
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

A co powiecie o takim dodatku do szpilek??

SoleMates to dyskretne i łatwa do wykorzystania nakładki na obcasy, ułatwiające poruszanie się w tym rodzaju obuwia. Opatentowana konstrukcja uchwytu jest, tak zaprojektowane, że dopasowuje się praktycznie do każdego rodzaju obcasów, nie psując przy okazji estetyki buta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sole1.jpg (12,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sole3.jpg (19,3 KB, 62 załadowań)
Patryk Odziez24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:52   #778
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

cześć dziewczyny
zamówiłam sobie właśnie buciki na stronie butyk.pl model bronx erika 13231.
Czy znacie buty tej firmy? Czy są one dobrej jakości?
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:23   #779
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
Dot.: spadające buty :(

Witam
Noszę rozmiar buta 35 i do tego mam szczupłą nogę .Gdy kupiłam żelowe zapiętki to noga bez rajstop dobrze się trzymała, ale W rajstopach było ślisko i mi noga wychodziła czy powinnam nosić skórzane zapiętki??

Pozdrawiam
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:28   #780
poduchowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie...
Chce kupić buty na zimę i nie wiem jaki rozmiar wziąć
Mierzyłam stopę według zaleceń w tym wątku i długość wynosi dokładnie 23,5cm.
W rozmiarach butów podane jest, że 24cm=37 25cm=38.
Więc sie zastanawiam.... Wiadomo, zima, grubsze skarpetki...

Poratujcie, które wziąć??
Kochana ja od jakiegos czasu kupuję buty przez internet, nie mam większych problemów z doborem wielkości, jeśli mam to zawsze pytam sprzedawcy. Ostatnio kupuję na fleq.pl i tylko raz wymieniałam rozmiar, oczywiście szybko i bez problemów.Najlepiej kupować u sprawdzonych już sprzedawców czy sklepów, wtedy napewni się nie przejedziesz a jak ktoś zna się na tym co robi to napewno Ci dobrze doradzi
poduchowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.