Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-08, 16:35   #1
Safe_and_sound
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 69
Exclamation

Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?


Na przykład
- w pracy jak jest nowa to mogą faceci być pomocni, milsi?
- na uczelni zwracać na nią uwagę?
- co mogą robić? jak to można zauważyć?



Zdaje sobie sprawę, że każdemu się pomaga i nie powinno doszukiwać się niczego głębszego, ale jestem ciekawa czy zauważyliście jakieś zależności między wyglądem a specjalnym traktowaniem przez facetów.
Jeśli tak to poproszę przykłady z Waszego życia (osobiste jak i cudze) oczywiście anonimowo

P.S. Skupiam się bardziej na pierwszym wrażeniu niż na szerszym poznaniu danej osoby. I bardziej mi zależy na poznaniu Waszej opinii na temat wyglądu. (tak wiem, że charakter jest równie ważny co zadbanie o siebie pod względem wyglądu).

Jestem ciekawa Waszego zdania. Każde zdanie się liczy
Safe_and_sound jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 20:02   #2
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez Safe_and_sound Pokaż wiadomość
Na przykład
- w pracy jak jest nowa to mogą faceci być pomocni, milsi?
- na uczelni zwracać na nią uwagę?
- co mogą robić? jak to można zauważyć?



Zdaje sobie sprawę, że każdemu się pomaga i nie powinno doszukiwać się niczego głębszego, ale jestem ciekawa czy zauważyliście jakieś zależności między wyglądem a specjalnym traktowaniem przez facetów.
Jeśli tak to poproszę przykłady z Waszego życia (osobiste jak i cudze) oczywiście anonimowo

P.S. Skupiam się bardziej na pierwszym wrażeniu niż na szerszym poznaniu danej osoby. I bardziej mi zależy na poznaniu Waszej opinii na temat wyglądu. (tak wiem, że charakter jest równie ważny co zadbanie o siebie pod względem wyglądu).

Jestem ciekawa Waszego zdania. Każde zdanie się liczy
Zawsze tak jest.

Piękna dziewczyna mogła ze mną robić co chciała. Podejrzewam, że mniej atrakcyjna po 2-3 incydentach dostałaby przysłowiowego kopa w tyłek. Tak już jest ten świat skonstruowany.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 23:03   #3
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez Safe_and_sound Pokaż wiadomość
Na przykład
- w pracy jak jest nowa to mogą faceci być pomocni, milsi?
- na uczelni zwracać na nią uwagę?
- co mogą robić? jak to można zauważyć?



Zdaje sobie sprawę, że każdemu się pomaga i nie powinno doszukiwać się niczego głębszego, ale jestem ciekawa czy zauważyliście jakieś zależności między wyglądem a specjalnym traktowaniem przez facetów.
Jeśli tak to poproszę przykłady z Waszego życia (osobiste jak i cudze) oczywiście anonimowo

P.S. Skupiam się bardziej na pierwszym wrażeniu niż na szerszym poznaniu danej osoby. I bardziej mi zależy na poznaniu Waszej opinii na temat wyglądu. (tak wiem, że charakter jest równie ważny co zadbanie o siebie pod względem wyglądu).

Jestem ciekawa Waszego zdania. Każde zdanie się liczy
Bo to jest prawda. Zawsze ładna atrakcyjna dziewczyna będzie lepiej traktowana niż ta brzydka. To dotyczy każdej sfery życia, czynności. Brutalna prawda, ale prawda. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość naszych czasów. Jest taka książka "Przetrwają najpiękniejsi" i to jest czysta prawda. Brutalna prawda tego świata. Jakkolwiek to nazwać.

Zawsze facet będzie bardziej skóry do pomocy ładnej kobiecie (bezinteresownie bądź też mając jakiś profit z tego, cel etc.) aniżeli brzydkiej.

Po za tym uważam człowiek czy to facet czy kobieta - zawsze istotę ciągnie do tego co ładne, tutaj mam na myśli, ładnych, atrakcyjnych ludzi, ale również doblandych dzieł sztuki, rzeźb, obrazów, biżuterii etc. Z takimi ludzi (ładnymi) wydaje mi się, że ludziom lepiej się rozmawia. Co do facetów...facet uzna, że ładniejsza laska jest mądrzejsza, bardziej inteligentna i ma ciekawe zainteresowania (nie jest nudna w związku z tym) niż ta brzydka.

Ludzi nieatrakcyjnych (mam takie wrażenie) czasem traktuje się z politowaniem, z litością i nie ma tego zainteresowania w przypadku ładnych ludzi.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że kobieta też może być atrakcyjna, a kompletne siano we łbie, kompletny pustak, ale to już inna opowieść nie na ten wątek. Nie na dziś.

Odnoszę również nieodparte wrażenie, że jednak, ładni ludzie mają łatwiej w życiu i jest to po części prawdą. Nie musi być to czynnik decydujący, ale jednak tak jest, tak się dzieje.

Z ładniejszą również chętniej idzie się do łóżka. Nie twierdzę, że faceci nie biorą też nieatrakcyjnych kobiet (bo biorą niektórzy), ale zdecydowanie wolą ładne kobiety.

No i na ładne kobiety milej się patrzy. To taki miły, przyjemny, czasem seksowny obraz dla oka. Chyba, że taka ma podły charakter to wtedy może przechodzi. No ale to przy poznaniu. Jednak na pierwszy "raz", "rzut oka" nie zna się czyjegoś charakteru. Zawsze dominuje wygląd jako pierwszy czynnik bo ludzie (nie tylko faceci, ale oni głównie) są wzrokowcami i pierwsze co możemy zauważyć to wygląd, aparycję.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-08-08 o 23:05
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 07:47   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Były jakieś badania, że atrakcyjnie ludzie mają łatwiej. Zarówno na polu zawodowym, jak i towarzyskim. Tyczy się to nie tylko kobiet, ale też mężczyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 08:37   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Jakkolwiek seksistowsko to zabrzmi- ładne kobiety/mężczyźni mają łatwiej w życiu.

Był taki eksperyment (darujcie, nie pamiętam kto go przeprowadzał):

Kobieta stoi na poboczu przy zepsutym aucie (auto na awaryjnych). Z tym, ze ta sama kobieta jest w "dwóch" odsłonach:

1. Elegancki makijaż, zrobiona fryzura, sexi sukienka (nie mylić z tandeciarską), szpilki.

2. Ta sama kobieta bez makijażu, w niedopasowanych ciuchach, włosy ciasno spięte.

W 1 wersji zatrzymywało się sporo aut kierowanych przez mężczyzn (ale bywały i kobiety) i ludzie pytali się, co zaszło i proponowali pomoc. W 2 wersji, w tym samym przedziale czasowym zatrzymało się JEDNO auto i była jedna oferta pomocy.

Wszyscy chcemy byc postrzegani jako "ładni". Grecki stereotyp (co ładne to musi być dobre) nadal zyje i ma się dobrze. Niestety, też nie jestem od niego wolna (chyba niewiele osób jest). Mogę sprzątać kocie domki w kocim miasteczku, czy pojechać na zakupy do spożywczaka bez makijażu, w trampkach, z włosami związanymi w ogon, spiętymi klamrą. Ale już do galerii handlowej/ do pracy/ do kina, teatru, opery/( dopisz pozostałe miejsca) już tak "saute" nie wyjdę. Właśnie dlatego, że podświadomie mam ten stereotyp zakodowany i mam wewnętrzną potrzebę bycia postrzeganą jako "ładna".

Prywatnie: niestety, próżność i pycha to mój prywatny grzech (podobno ulubiony grzech szatana).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:07   #6
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Nie może, tylko jest zdecydowanie lepiej traktowana.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:09   #7
Chicatimida89
Romantyczna
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 172
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Niestety to prawda z tym wyglądem. Przytoczę 2 sytuacje, które teraz przychodzą mi do głowy.

1) zwykle ubieram się jak szara myszka, ale kiedyś ubrałam się inaczej. Założyłam bluzkę wiązaną na szyi, spodenki do kolan i rozpuściłam włosy. Ludzie, których mijałam uśmiechali się, byli bardziej przyjaźni.

Innym razem byłam z koleżanką w centrum handlowym. Ja ubrana standardowo, jak szara mysz. Ona odstawiona, w topie i krótkich spodenkach. Idziemy a ja widzę gościa przed nami na ławce który oblookał ją od stóp do głów. Ja jakbym nie istniała. Aaaa i jeszcze miałam taką sytuację że założyłam letnią sukienkę ... Od razu znaleźli się chętni, którzy chcieli mi pomóc z walizką na schodach. Zdecydowanie, wygląd pomaga.
Chicatimida89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 09:39   #8
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Myślę, że to ma jeszcze wiele wspólnego z mową ciała i nastawieniem. Zauważyłam, że jak mam dobry humor i jestem uśmiechnięta i bardziej otwarta na ludzi, są dla mnie bardziej pomocni i mili. Natomiast jak zdarzy mi się nastrój w typie "nie podchodź do mnie, bo ugryzę" to też jest to wyczuwalne i daje efekt. No i jeszcze jest ten problem określenia co oznacza atrakcyjność, bo każdemu podoba się coś innego. Plus naprawdę piękne kobiety mogą się spotykać z zazdrością innych kobiet, co też bywa uciążliwe.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:42   #9
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Nie moze, tylko jest. Zreszta przystojni faceci tez maja lepiej.


Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
BJest taka książka [B] "Przetrwają najpiękniejsi"
Tez polecam te ksiazke.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jakkolwiek seksistowsko to zabrzmi- ładne kobiety/mężczyźni mają łatwiej w życiu.

Był taki eksperyment (darujcie, nie pamiętam kto go przeprowadzał):

Kobieta stoi na poboczu przy zepsutym aucie (auto na awaryjnych). Z tym, ze ta sama kobieta jest w "dwóch" odsłonach:

1. Elegancki makijaż, zrobiona fryzura, sexi sukienka (nie mylić z tandeciarską), szpilki.

2. Ta sama kobieta bez makijażu, w niedopasowanych ciuchach, włosy ciasno spięte.

W 1 wersji zatrzymywało się sporo aut kierowanych przez mężczyzn (ale bywały i kobiety) i ludzie pytali się, co zaszło i proponowali pomoc. W 2 wersji, w tym samym przedziale czasowym zatrzymało się JEDNO auto i była jedna oferta pomocy.
Takich eksperymentow bylo wiecej.

Polecam
https://www.youtube.com/watch?v=QRoVKVjILG4
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 09:51   #10
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87066974]

Polecam
https://www.youtube.com/watch?v=QRoVKVjILG4[/QUOTE]

Bardzo cenię Łukaszewskiego
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 10:06   #11
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Ja też mam tak, że jak się "odwalę", to się czuję w pewien sposób bardziej pewna siebie, bo na co dzień ubieram się tak, że się wtapiam w szary tłum i nie bardzo chcę się z niego wybić i wyróżnić.
Może to też tego kwestia, że atrakcyjny jest ten, kto jest świadom swojego potencjału (i tu - nie w sensie fizycznym).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 17:18   #12
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Oczywiscie ze atrakcyjna dziewczyna bedzie miala latwiej w zyciu, tak samo jak i facet. Dziewczyna, ktorej sie wydaje ze jest super atrakcyjna a nie jest i ktora bedzie ksiezniczkowac tak latwo juz nie bedzie miala.
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 19:00   #13
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87067049]Ja też mam tak, że jak się "odwalę", to się czuję w pewien sposób bardziej pewna siebie, bo na co dzień ubieram się tak, że się wtapiam w szary tłum i nie bardzo chcę się z niego wybić i wyróżnić.
Może to też tego kwestia, że atrakcyjny jest ten, kto jest świadom swojego potencjału (i tu - nie w sensie fizycznym).[/QUOTE]
Właśnie o to chodzi. Poza tym warto też zwrócić uwagę, że żeby ładnie wyglądać, niekoniecznie trzeba dostać pulę genialnych genów. Bardzo dużo robi tutaj sposób ubierania się i styl, postrzeganie własnego ciała. Oczywiście jest też tak, że ładnemu we wszystkim ładnie, ale wydaje mi się, że jednak na świecie jest więcej osób o przeciętnej urodzie. Każdy ma jakieś wady, zalety itd.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 09:58   #14
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

ładni ludzie mają w życiu łatwiej, niezależnie od ich płci. z resztą sama pomyśl... prędzej podejdziesz do przystojnego mężczyzny czy takiego nieatrakcyjnego? który wzbudzi Twoje zaufanie?
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 14:25   #15
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jakkolwiek seksistowsko to zabrzmi- ładne kobiety/mężczyźni mają łatwiej w życiu.

Był taki eksperyment (darujcie, nie pamiętam kto go przeprowadzał):

Kobieta stoi na poboczu przy zepsutym aucie (auto na awaryjnych). Z tym, ze ta sama kobieta jest w "dwóch" odsłonach:

1. Elegancki makijaż, zrobiona fryzura, sexi sukienka (nie mylić z tandeciarską), szpilki.

2. Ta sama kobieta bez makijażu, w niedopasowanych ciuchach, włosy ciasno spięte.

W 1 wersji zatrzymywało się sporo aut kierowanych przez mężczyzn (ale bywały i kobiety) i ludzie pytali się, co zaszło i proponowali pomoc. W 2 wersji, w tym samym przedziale czasowym zatrzymało się JEDNO auto i była jedna oferta pomocy.

Pamiętam jeszcze inny eksperyment, dla studentów prawa. Za zadanie mieli poprzydzielać kary ludziom, dostali dokumentację zbrodni, było też dołączone zdjęcia. Niektóre ludzi bardzo atrakcyjnych, innych nie bardzo Oczywiście "ładni" dostali mniejsze kary i wyroki.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 14:56   #16
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
ładni ludzie mają w życiu łatwiej, niezależnie od ich płci. z resztą sama pomyśl... prędzej podejdziesz do przystojnego mężczyzny czy takiego nieatrakcyjnego? który wzbudzi Twoje zaufanie?
No zaufania akurat bym w to nie mieszała, bo myślę, że (tak sobie dumam) wzbudza je inny typ człowieka niż przystojny.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 17:58   #17
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87070381]No zaufania akurat bym w to nie mieszała, bo myślę, że (tak sobie dumam) wzbudza je inny typ człowieka niż przystojny.[/QUOTE]
no masz koło siebie dwóch ludzi, tak samo ubranych, tak samo zachowujących się. różnią się jedynie wyglądem twarzy. prędzej podejdziesz do kogoś atrakcyjnego czy brzydkiego?
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 18:16   #18
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
no masz koło siebie dwóch ludzi, tak samo ubranych, tak samo zachowujących się. różnią się jedynie wyglądem twarzy. prędzej podejdziesz do kogoś atrakcyjnego czy brzydkiego?
To zależy w jakim celu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 22:25   #19
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Skad udalo sie wam dorwac przetrwaja najpiekniejsi dziewczyny? Szukalam po bibliotekach, ksiegarniach, stronach internetowych i nic ma moze ktoras w wersji elektronicznej i moze sie podzielic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 22:39   #20
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Skad udalo sie wam dorwac przetrwaja najpiekniejsi dziewczyny? Szukalam po bibliotekach, ksiegarniach, stronach internetowych i nic ma moze ktoras w wersji elektronicznej i moze sie podzielic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam ebooka na Amazonie, tyle że w angielskiej wersji (tytul: "Survival of the Prettiest")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 18:33   #21
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez glossyzuz Pokaż wiadomość
no masz koło siebie dwóch ludzi, tak samo ubranych, tak samo zachowujących się. różnią się jedynie wyglądem twarzy. prędzej podejdziesz do kogoś atrakcyjnego czy brzydkiego?
Często podobają mi się mężczyźni, którzy nie są atrakcyjni dla innych. Mam specyficzny gust. Podeszłabym więc pewnie do tego, którego nie nazywasz atrakcyjnym
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:23   #22
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest.

Piękna dziewczyna mogła ze mną robić co chciała. Podejrzewam, że mniej atrakcyjna po 2-3 incydentach dostałaby przysłowiowego kopa w tyłek. Tak już jest ten świat skonstruowany.
co byś ślicznej wybaczył?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:30   #23
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Często podobają mi się mężczyźni, którzy nie są atrakcyjni dla innych. Mam specyficzny gust. Podeszłabym więc pewnie do tego, którego nie nazywasz atrakcyjnym
ja nie muszę go nazwać atrakcyjnym wystarczy, ze Ty podejdziesz do tego, który dla Ciebie jest atrakcyjny.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:33   #24
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest.

Piękna dziewczyna mogła ze mną robić co chciała. Podejrzewam, że mniej atrakcyjna po 2-3 incydentach dostałaby przysłowiowego kopa w tyłek. Tak już jest ten świat skonstruowany.
Przykre...

Ale niestety tak często bywa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 20:35   #25
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Uważam, że to taki miecz obosieczny, bo z jednej strony uroda ułatwia kontakty z mężczyznami, a z drugiej często budzi niechęć innych kobiet.

Z tymi mężczyznami to w sumie też różnie, często myślą, że jak kobieta jest ładna, to zdecydowanie nie może być mądra. Nie wspominając o niepożądanej adoracji
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 10:27   #26
yohimba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 185
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Oczywiście, że atrakcyjna kobieta jest lepiej traktowana przez facetów. Facecie który lepiej traktujesz atrakcyjną kobietę chociaż wiesz, że nie będziesz próbował ją poderwać, zastanów się. Ona ma łatwiej w życiu od mniej atrakcyjnej, gdzie tu sprawiedliwość? Zacznij lepiej traktować te mnie atrakcyjne.
yohimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 10:41   #27
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez yohimba Pokaż wiadomość
Oczywiście, że atrakcyjna kobieta jest lepiej traktowana przez facetów. Facecie który lepiej traktujesz atrakcyjną kobietę chociaż wiesz, że nie będziesz próbował ją poderwać, zastanów się. Ona ma łatwiej w życiu od mniej atrakcyjnej, gdzie tu sprawiedliwość? Zacznij lepiej traktować te mnie atrakcyjne.
nawet jak nie będą próbowali poderwać, to w głowie mają akcje rodem z pornoli, w których piękność podchodzi i mówi, że nigdy jeszcze nie próbowała z mechanikiem/policjantem/panem z obsługi sklepu AGD itd., więc nadzieja jest
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 10:51   #28
yohimba
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 185
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
nawet jak nie będą próbowali poderwać, to w głowie mają akcje rodem z pornoli, w których piękność podchodzi i mówi, że nigdy jeszcze nie próbowała z mechanikiem/policjantem/panem z obsługi sklepu AGD itd., więc nadzieja jest
A wiesz, to możliwe że i tak sobie czasem myślą. Jednak w większości przypadków chyba chcą skraść uśmiech piękności w zamian usłużność, to im wystarcza. Banda kretynów
yohimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 16:01   #29
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Z tym ubieraniem się malowaniem to rzeczywiście coś jest. Jak byłam młodsza, to rzeczywiście częściej chodziłam ładnie ubrana i umalowana i faceci mnie zaczepiali na ulicy. Tylko, że dla mnie to akurat był ból d*py, bo nie lubię, jak mi ktoś bez potrzeby zawraca gitarę. Teraz chadzam w dresie i bez make-upu, to mam spokój.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 16:16   #30
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Czy atrakcyjna kobieta może być lepiej traktowana przez facetów?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Z tym ubieraniem się malowaniem to rzeczywiście coś jest. Jak byłam młodsza, to rzeczywiście częściej chodziłam ładnie ubrana i umalowana i faceci mnie zaczepiali na ulicy. Tylko, że dla mnie to akurat był ból d*py, bo nie lubię, jak mi ktoś bez potrzeby zawraca gitarę. Teraz chadzam w dresie i bez make-upu, to mam spokój.
A ja jak byłam młodsza to nie malowałam się i myślę, że chodziłam normalnie ubrana i też mnie ciągle jacyś chłopacy/faceci zaczepiali, ale też mi to bardziej przeszkadzało, niż sprawiało jakąś przyjemność
No fakt, że byłam wtedy szczuplejsza, to może atrakcyjniej wyglądałam
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 14:02:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.