Problemy z miesiączkowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 16:45   #1
felka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3

Problemy z miesiączkowaniem


Witam, mam problem od około 8 miesięcy z miesiączką. Przed wakacjami zdarzyła mi się nieregularna miesiączka, co było dla mnie zdziwieniem, ponieważ od około 13 lat miesiączkowałam regularnie. Podczas wakacji wszystko wróciło do normy, tj. okres dostawałam mniej więcej co 30 dni, tak jak przez wcześniejsze lata. Późną jesienią znowu zaczęłam mieć problem z nieregularnością cyklu, być może ze względu na to, że dużo się działo w moim życiu. W styczniu udałam się do ginekologa, bo sprawa spóźniającej się miesiączki i negatywnych testów ciążowych zaczęła mnie martwić. Okazało się, że na usg wszystko jest w porządku. Dostałam Duphaston na wywołanie okresu i po około dwóch tygodniach ten nadszedł.. A było to 4 lutego. W marcu powinnam mieć kolejną miesiączkę, liczyłam, że być może dostanę ją w podobnym terminie co kiedyś, ale spóźniła się około 3 tygodnie! Po drodze wzięłam resztę Duphastonu. Okres trwał 3 dni i był bardzo skąpy (zwykle trwał 4-5 dni). Według robionej rok temu cytologii miałam jedynie infekcje. Nie wiem więc co może być przyczyną moich problemów. Wierzyć temu, co mówi lekarz, że czasem się tak zdarza i wierzyć w dobre usg dopochwowe. Czy może powinnam wykonać jakieś badania?
Dodam, że w lutym byłam poważnie przeziębiona, przez około 3 tygodnie. Dodatkowo mam nadwagę, ale nigdy nie wpływało to na moje cykle. I w tej chwili biorę antybiotyk na infekcję dróg moczowych.


edit: Nikt nie miał podobnych kłopotów?

Edytowane przez felka90
Czas edycji: 2014-03-31 o 20:26
felka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-30 16:45:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.