"piszcząca torebka" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 07:02   #1
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378

"piszcząca torebka"


Kupiłam jakieś trzy miesiące temu torebkę w sklepie C&A na ramię, z przodu zamykaną na metalowy zatrzask. Ile razy byłam na zakupach to jak przechodziłam przez bramki to włączał sie sygnał, obojętnie czy to w Smyku czy w Pepco czy w CCC czy w Reserved. Głupio sie czułam, jak wchodziłam i piszczała to nieraz sprzedawcy/ochrona: "Tak na wejście". Kupiłam nową torebkę i z nią będę chodzić na zakupy. Też macie takie "piszczące" torebki?
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 08:26   #2
waffe
Przyczajenie
 
Avatar waffe
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: "piszcząca torebka"

ja miałam kiedyś płaszczyk, który tak piszczał. okazało się, że jakiś element metki - chyba takie plastikowe kółeczko, ale nie jestem pewna - nie został przy kupowaniu odczepiony. odczepić go powinna sprzedawczyni. popatrz czy w twojej torebce czegoś takiego nie ma, albo idź do c&a żeby ci ją przebadali ��
__________________
waffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 08:28   #3
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: "piszcząca torebka"

kiedyś przy mnie dziewczyna poprosiła o rozmagnesowanie torebki w sklepie, bo też jej tak piszczała. Kasjerka rozmagnesowała i skonczyło się.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 10:05   #4
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: "piszcząca torebka"

Ja kupiłam kiedyś kurtkę i w środku gdzieś miałam zszyte zabezpieczenie. Pomogło rozmagnesowanie. Innego sposobu nie ma.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 10:34   #5
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: "piszcząca torebka"

Cytat:
Napisane przez Normotonia Pokaż wiadomość
Kupiłam jakieś trzy miesiące temu torebkę w sklepie C&A na ramię, z przodu zamykaną na metalowy zatrzask. Ile razy byłam na zakupach to jak przechodziłam przez bramki to włączał sie sygnał, obojętnie czy to w Smyku czy w Pepco czy w CCC czy w Reserved. Głupio sie czułam, jak wchodziłam i piszczała to nieraz sprzedawcy/ochrona: "Tak na wejście". Kupiłam nową torebkę i z nią będę chodzić na zakupy. Też macie takie "piszczące" torebki?
Idź do C&A i niech Ci ją rozmagnesują Mi torebka z Zary zaczęła piszczeć prawie rok po zakupie, weszłam do Zary i od ręki mi ją rozmagnesowano
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 12:01   #6
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: "piszcząca torebka"

Wytnij metki, kiedyś mi to pomogło albo tak jak radzą dziewczyny idź do C&A niech Ci rozmagnesują torebkę
Miałam kiedyś podobny problem z torebką z Mohito, "piszczała" tylko przy wejściu do Reserved, po kilku wizytach w sklepie pan ochroniarz zaczął mnie już poznawać :P
Dwa razy byłam w Mohito żeby rozmagnesować torebkę, wycięłam metki i póki co jest ok
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 13:44   #7
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: "piszcząca torebka"

Rozmagnesuj w C&A. Możesz też sama sprawdzić w środku czy nie ma gdzieś przyklejonego paska magnetycznego - coś takiego jak przy perfumach w Sephorze. Wystarczy to odkleić. Miałam taki problem z torebką Guess.
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 09:30   #8
Kreaturka30
Raczkowanie
 
Avatar Kreaturka30
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 306
Dot.: "piszcząca torebka"

Ja kiedyś kupowałam sukienkę w jakiejś sieciówce, kasjerka zdjęła mi to zabezpieczenie, zapakowała, pochodziłam jeszcze po sklepach, nic nie piszczało, a w domu okazało się, że mam drugie zabezpieczenie przyczepione do sukienki.
__________________
Kreaturka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 09:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.