Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-10-26, 16:29   #3061
Kamlisa
Zakorzenienie

Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Widok piękny
My też lazimy, nie mam licznika, ale godzina przez piasek to jest coś. Po południu powtórka, nie mam kiedy czytać.
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 17:53   #3062
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Kama znam ten obraz z Grecji. pewnie i tak bym ktoregos z tych psow przywiozla, bo po 2 tygodniach karmienia nie umiałabym się rozstać.

Dziewczyny dzięki za kciuki dla Nerusia. Donoszę, że wstałem, żwawo poszedłem do kuchni i zrobiłem awanti, że miska od wody sucha

Jeden z profili psich ma teraz tymczasa - taki cud miód, wielkie oczy, szczurek wielkości damskiej torebki i już mam chcieja Na szczęście wiem, że choc zmiesciłyby się tu i takie dwa, to raz, że młoda w Warszawie szybciutko znajdzie dobry dom, a dwa - mierzmy siły na zamiary, to jest żywe srebro do wychowania, a mnie męczy spacer do kuchni.

Kark z dnia na dzień boli odrobinę mniej, ale dziś rano znowu z kwikiem unosiłam głowę ręką, a nie siłą mięśni szyi. Teraz jest już prawie ok, ale rano będzie od nowa to samo.

Cinde fajna miejscówka. Ja dzisiaj znowu calutki dzień przemuliłam w necie, a zasnęłam dopiero nad ranem Tak jak sobie obiecywałam, odsyłam całe zamówienie z Zalando, Born2Be i outletu również. Juz mam przesyt. Za to jakieś dwie malutkie przesyłki z outletów czekają w paczkomacie. Wezmę chłopaków na wieczorną wycieczkę do ściany z prezentami, ale może też będę wszystko odsyłać.

Czy też zaczęło się u Was jesienne "zamulanie"? Czy to u mnie jakiś problem?

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-26 o 19:40
mikroREKLAMA
Zbiórka na operację sparaliżowanego psiaka, który całe swoje życie stał na łańcuchu
Leczenie sterydowe, operacja kręgosłupa, rehabilitacja, pampersy oraz podkłady.

Ta reklama pokazywana jest pod 7 266 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Pani_Robot jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 20:41   #3063
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Kama, spacery po piasku A jakieś fotki gdzie?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Czy też zaczęło się u Was jesienne "zamulanie"? Czy to u mnie jakiś problem?
A czym się zamulanie u Ciebie objawia?

Ja przyznam, ze w tych miesiącach jesień-zima, to w 70% wyłączam się z wielu rzeczy. Skupiam się na pracy, a po niej na trollowaniu w domu i relaksie. W ogóle mi się nie chce wychodzić, jeździć nigdzie. Na wiosne wstępują we mnie inne siły, a o lecie już nie wspomne... Dlatego też troszkę zmuszam się by to przełamywać, stąd też pomysł na ten wypad do Warszawy. W ten weekend, a dokładnie w niedziele, znowu też jade do rodziców - posiedze tydzień.

Żre tylko czekolade z orzechami TZ w Katowiach na wyjeździe służbowym. Siedzimy sobie same z Nastusią.

Robyn https://www.youtube.com/watch?v=8o5BHH9U2Mg
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 21:09   #3064
Kamlisa
Zakorzenienie

Pani R, widziałam psy w Grecji, ale tu więcej, wieksze i jakby bardziej zadowolone z życia... Bawią się, zaczepiają trochę ludzi, ale tak przyjaźnie.
Cinde, zdjęć jest mnóstwo,ale na smartfonie i w aparacie, a piszę na tablecie. Coś wrzucę dopiero po powrocie.
Dziś oglądaliśmy kąpiel...konia, pływał razem ze swoim panem, pływał, nie stał.
Dobrze, że Nero się ożywił. Testowalas poduszkę z kolcami na ten kark?
Stary 2021-10-26, 21:32   #3065
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Witam się i tu po dłuższej przerwie

Czytam Was regularnie, zawsze do południowej kawy.
Nie będę się odnosiła do tego co było bo za dużo. Ale mam rękę na pulsie co u której z Was

Cinde podoba mi określenie trollowanie jesienne he he.

U mnie bez zmian. Ciągnę etat w szpitalu, lubie swoją prace. Będę powtarzała wciąż, że po raz pierwszy mam prace gdzie robię coś dla kogoś. Dla człowieka. Jest to praca wymierna. Jak dotąd to pracowałam dla zarobienia pieniędzy.
Prowadzę wciąż swoją dzialanosc, prawie mnie tam nie ma, ale hula wszystko dobrze to myśle, że jest dobrze.
Partnera u mnie nadal nie ma. Chyba go na serio nie potrzebuje. Kompletnie nie odczuwam potrzeby bycia z kims i żyć w kompromisie. Cudnie być panią siebie. Na moich zasadach raczej chłopaka nie znajdę.

Pozdrawiam Was i mimo, że nie pisałam to jestem z Wami

aaaaaa i mam pytanie, bo mam dylemat.
Idę na osiemnastkę do przemiłej dziewczyny. Jej chce kupić perfumy - tu proszę o radę. Jakie ?
Mamie, kupie białe róże bo rodzicielce tez się należy.
Dziewczyna podpowiedziała mi, że młode lubią Si, Opium… serio ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 22:06   #3066
Soso
Zakorzenienie

Kamlisa z ogromną ciekawością czytam opisy Zielonego Przylądka, pisz, pisz jak najwięcej! Czy planujecie zwiedzić inne wyspy też?

Co do Sycylii to mam mieszane uczucia, jest piękna, kolorowa, miejscami bardziej arabska niż europejska, totalnie odmienna od tak dobrze mi znanych Włoch Północnych. Są miejsca piękne, cudowne małe miasteczka, Dolina Noto, Palermo, saliny, ale są tez miejsca bardzo zaśmiecone i brudne. Widać bardzo, że jest to biedniejsza część Włoch... ale i tak architektura zachwyca, przyroda, ludzie, kuchnia! Wszystko Ostatniego dnia na Etnie spotkała mnie nie lada niespodzianka, bo wydarzyła się erupcja jednego z kraterów <3 Niesamowite wrażenie, bardzo się cieszę, że tego doświadczyłam. Z rzeczy zabawnych to z uwagi na to, ze planowaliśmy objechać wyspę wypożyczyliśmy większy samochód nissan qashqai i omg! to nie był dobry pomysł, te ciasne uliczki! Nie wiem o czym ja myślałam Ale Ł. stanął na wysokości zadania A mieszane uczucia mam dlatego, że ja już chyba wolę klimaty, gdzie jest więcej natury, np. taka Madera. Kusi mnie powrót na Islandię. Choć przecież Włochy na zawsze w moim sercu i zamierzam jeszcze pare regionów (Amalfi!) złapać.

Z rzeczy nowych to wróciłam do blondu, ale dla odmiany takiego ciemniejszego, karmelowego z jaśniejszymi refleksami. Kosztowało mnie to ponad 7 godzin na fotelu (uparłam się, żeby mi to zrobiono w czasie jednej wizyty) i prawie 1000 zł W dodatku wcale nie wiem, czy jestem zadowolona, nigdy nie miałam takie odcienia, no ale nic, chciałam to mam.

Moje malutkie kocie dzieciątko poszło już do nowego domku, na szczęście do mojego kolegi, gdzie czekał na niego drugi kot. Adaptacja już szczęśliwie zakończona, a ja naprawdę tęsknię za tym małym łobuziakiem.

Anyżku dobrze Cię czytać Co do perfum to wpadło mi ostatnio w nos nowe Chloe, piękne, świeże, zielone. Ale gdyby miało być coś z klimatach, które wymieniłaś to masz też mon Guerlain i flankery, YSL Libre, nowa Miss Dior. Ja kupiłam sobie niedawno Van Cleef & Arpels collection extraordinaire bois d'iris, ale to taki delikatny waniliowy obłoczek, nie wiem czy urzeknie młodziutką dziewczynę

Aaa firma zrobiła mi dobrze i dostałam nowy telefon i tym razem jest to składaniec Samsunga, Fold 3. Przyznam, że jest piękny i bardzo intrygujący, ale też kosztuje prawie tyle co mój laptop, co uważam za spore przegięcie jak na cenę telefonu. Z drugiej strony trudno powiedzieć z czego korzystam częściej
Stary 2021-10-26, 22:11   #3067
Soso
Zakorzenienie

I parę zdjęć 20211023_121447-01.jpg2019_1109_23165600-01.jpg2019_1109_23110200-01.jpg2019_1109_00543900-02.jpg2019_1109_01072600-01.jpg2019_1109_00532100-01.jpg2019_1107_23285800-01.jpg2019_1107_23230600-01.jpg2019_1107_23161900-01.jpg2019_1107_01420500-01.jpg2019_1107_02173700-01.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Stary 2021-10-26, 22:15   #3068
Soso
Zakorzenienie

I nie spodziewałam się że na Sycylii w październiku jest tak cieplo 2019_1107_01291000-01.jpg2019_1107_01353800-01.jpg2019_1107_02024600-01.jpg2019_1107_02174900-01.jpg2019_1105_22552300-02.jpg2019_1105_22510700-01.jpg2019_1105_22451100-01.jpg20211017_162157-01.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Stary 2021-10-26, 22:15   #3069
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Soso zdj wulkanu widziałam. Piękne.

Pokaz zdj włosów. To jak opisujesz to barwy, które lubię.

Stary 2021-10-26, 22:17   #3070
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Soso zdj wulkanu widziałam. Piękne.

Pokaz zdj włosów. To jak opisujesz to barwy, które lubię.

Zrobię w świetle dziennym i wstawię, to operacja z dzisiaj i ciągle jeszcze dochodzę do siebie
Stary 2021-10-26, 23:40   #3071
Kamlisa
Zakorzenienie

Soso, zdjęcia przepiękne, Sycylii zazdroszczę... Nigdy nie byłam we Włoszech.
Wysp archipelagu, poza Sal w tej chwili zwiedzać się nie da. Przy covidzie mieli lockdown, to jest biedny region, bez turystyki padło wiele firm, także jedyne linie lotnicze, które organizowały loty między wyspami. Oprócz samolotu są tylko rejsy statkami, nieregularne i wolne, nie dla celów zwiedzania. Turystyka ruszyła od grudnia i tylko na Sal. I tak jest mało ludzi, wcześniej przylatywalo ok 15000 na tydzień, aktualnie 1500. Ludność wysp to niecałe pół miliona, milion to diaspora. Ci co wyjechali nielegalnie nie mogą wrócić. Wyjechać legalnie jest trudno i drogo. Średni wiek mieszkańców to 28 lat, średnia przeżywalność to 55... Wyspy Zielonego Przylądka uwolniły się od protektoratu Portugalii, ale nadal są od niej w wielu dziedzinach zależne.
Anyż, naprawdę ciesze się czytając wieści od Ciebie. Dobrze, że oderwalas się na chwilę od codzienności i odpoczęłas.
Stary 2021-10-27, 00:23   #3072
gosia261282
Gang Iren

Soso, ale zdjęcia

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Stary 2021-10-27, 09:34   #3073
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Dziś oglądaliśmy kąpiel...konia, pływał razem ze swoim panem, pływał, nie stał.
Ale pięknie

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
U mnie bez zmian. Ciągnę etat w szpitalu, lubie swoją prace. Będę powtarzała wciąż, że po raz pierwszy mam prace gdzie robię coś dla kogoś. Dla człowieka. Jest to praca wymierna. Jak dotąd to pracowałam dla zarobienia pieniędzy.
Bardzo ładnie to napisałaś. I wiem o czym piszesz - też swego czasu porzuciłam biuro z tępymi (o ile tak to można określić?) emocjami dla pracy z człowiekiem. Miło od Ciebie usłyszeć

Jeżeli chodzi o perfumy, to mam siostrzenice w podobnym wieku i każda marzy o wspomnianej już przez Soso - Miss Dior . To wdzięczny, dziewczęcy zapach. Mojej siostrzenicy marzy sie: https://www.notino.pl/mugler/angel-n...saAprhEALw_wcB

Miała próbke i rozkochał ją ten zapach - prym w nim wiedzie malina. Pewnie gówniarz dostanie ode mnie na gwiazdke

Soso, przepiękne zdjęcia! A co do włosów: Ty to odważna dziewczyna jesteś! Ja to jestem tchórz do tak radykalnych zmian u siebie. Również jestem ciekawa jak wyglądasz.

Na Sycylie mnie nie ciągnie - nie wiem dlaczego. Może kiedyś. Mieszkając w Anglii mocno zaprzyjaźniłam się z grupą Sycylijczyków - to bardzo mili ludzie, otwarci, zabawni, ciepli, wolni od uprzedzeń. Jeżeli chodzi o Włochy to do tej pory byłam tylko w Rzymie i Wenecji. Almafi coast, fakt - cudo , aczkolwiek aktualnie bardzo trendy - masa ludzi tam gna, co może być minusem dla tych, którzy lubia mniej turystyczne miejsca.

Piękny poranek dzisiaj - słonecznie, rześko, bezwietrznie, nawet nie zimno. Napawam się wolnym porankiem, bo prace dzisiaj zaczynam trochę później.

Edytowane przez Cinderella Girl
Czas edycji: 2021-10-27 o 11:33
Stary 2021-10-27, 16:34   #3074
Kamlisa
Zakorzenienie

My już po obiedzie i przepysznej kawie, naprawdę jak smakoszem nie jestem, to ta ma głębię smaku i aromatu. Na ogół w all inclusive dają o wiele gorszą, a tu nie wiem, czy nie najlepsza, jaką piłam ever
Kupiłam dziś bransoletki z muszli, nie mogłam się zdecydować, więc wzięłam 3, z poczuciem, że pomagam miejscowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211027_172630.jpg (70,8 KB, 64 załadowań)
Stary 2021-10-27, 17:16   #3075
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Dziękuje za polecenie zapachów. Cinde właśnie różowy Mugler to podobno najbardziej pożądany zapach wśród młodzieży.

U mnie szaro. Taka pogoda pod koc.

Stary 2021-10-27, 20:15   #3076
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Dzień dobry... czy taki sredni właściwie. Mam brać NLPZ, zresztą budzę się z takimi napięciowymi bólami głowy, że dochodzę do siebie dłuższą chwilę nawet po lekach. Do tego rozważyć rehabilitację jak nie przejdzie w ciągu tygodnia i wytrzeć kurz z Soluxa. Ale to tylko konsultacja z POZ. Rozumiem przynajmniej to rozbicie i uczucie "choroby", które trzyma się pierwsze godziny po wstaniu z łóżka. Z dwojga złego wolę zapalenie niż stany depresyjne oczywiście.

Kama to co piszesz jest przerażające Długośc życia... Że są jeszcze takie miejsca na swiecie, to my w Europie o tym zbyt często nie myślimy.

Testowałam. Zrobiłam też risercz, że moja jest taka najtańsza bez certyfikatów, a te z certyfikatem i np wypełnieniem z kokosa (u mnie jest po prostu gąbka, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ, bo i tak lezy się na łóżku i kolcach, a podstawa maty ma może 2cm grubości) dostępne są w sklepach rehabilitacyjnych po jakieś 150zł i na Allegro.
Dwa razy na niej przysnęłam, więc chyba działa odprężająco, a raz byłam jakaś taka rozbita i leżenie mnie tylko irytowało. Zaraz się walnę tak jeszcze za dnia i zobaczę. Zdam później relację, bo siedzę taka ponaciągana właśnie na plecach przez ten bolący, sztywni kark, więc jeśli będzie różnica, to odczuję.

Ja dziś czytałam o Afganistanie. USA zamrozilo pieniadze, Talibowie nie płacą od 2-3 mcy ludziom za pracę, Panstwo Islamskie oferuje za wstąpienie w ich szeregi 300 Euro, co w kraju, gdzie panuje głód jest dziką kwotą. Ekskport uniemożliwiony, bo granice zamknięte. Ludzie na ulicach wyprzedają, co mają w domu. W takich warunkach łatwo o radykalizowanie się i Pentagon ostrzega, że ataki na USA będą wkrótce całkiem realne. (Państwo Islamskie to nie Talibowie, oni między sobą walczą. Jest też jeszcze Al-Kaida.)

Anyż jakiś czas temu zaglądałam, czy się logujesz, bo chciałam w jakiś sposób sprawdzić co u Ciebie. Fajnie, że się odezwałaś! Ja niestety z młodzieżą nie mam kontaktu, więc nie umiem nic wytypować. Co do bycia sobie żeglarzem, sterem, okrętem, morzem, wiatrem, wędką i rybą doskonale rozumiem To jest całkiem wygodna opcja.

Cinde wiesz co u mnie to jest pranie na suszarce, które stoi już 5 dni, nierozpakowane od niedzieli zakupy w kuchni, przekładanie mycia włosów, którym się naprawdę należy, postanowienia do ogarnięcia tego, czy tamtego, które czekają na lepsze czasy, całe dnie w internecie z tyłkiem na kanapie, czy bardzo trudne pobudki i problem ze wstaniem z łóżka. Tylko teraz wychodzi, że to może być po prostu przez stan chorobowy

Kliknęłam termometr na Allegro, bo nawet tego nie mam w domu

Czas edycji: 2021-10-27 o 20:18
mikroREKLAMA
Zbiórka na operację sparaliżowanego psiaka, który całe swoje życie stał na łańcuchu

Ta reklama pokazywana jest pod 7 266 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2021-10-27, 20:51   #3077
Kamlisa
Zakorzenienie

Na obrzeżach stolicy jechaliśmy przez ich slumsy. Skrzyżowanie naszych śmietników i małych metalowych garaży. Rezydentka wyjaśniła, że tam wcale nie mieszkają bezdomni czy leniwi czy bez pracy, ale na przykład ci, co chcą, by ich dzieci chodziły do szkoły, miały mundurek, zeszyty, skserowane książki, a to wszystko kosztuje. Jak masz 5 czy 7 dzieci i każdemu szkolną wyprawkę to z minimalnej pensji 120 euro nie stać cię już na inne mieszkanie...
Mnie co prawda do nastolatki już daleko, a pewnie też kupię sobie muglera

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-10-27 o 20:55
Stary 2021-10-27, 21:06   #3078
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Ja wyjątkowo zapachowo wyciszona, snuję się między Loewe, a Le Couvent juz ze trzy miesiące.

Stary 2021-10-27, 21:10   #3079
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde wiesz co u mnie to jest pranie na suszarce, które stoi już 5 dni, nierozpakowane od niedzieli zakupy w kuchni, przekładanie mycia włosów, którym się naprawdę należy, postanowienia do ogarnięcia tego, czy tamtego, które czekają na lepsze czasy, całe dnie w internecie z tyłkiem na kanapie, czy bardzo trudne pobudki i problem ze wstaniem z łóżka. Tylko teraz wychodzi, że to może być po prostu przez stan chorobowy
A to ja tak mam całe życie i pora roku raczej tego nie zmienia - też mi kopczyki prania często leżą, od wielkiego dzwonu sprzątam, też dużo siedze na kanapie/leze w lozku robiąc coś na necie. Gdybym nie musiala, to też bym pewnie rzadziej włosy myła i się nie malowała, ale muszę przez wzgląd na prace. tylko, że ja jestem leniwa, a u Ciebie może być tego inna przyczyna...

I jeszcze jedno mi przychodzi na myśl, ze ja, jak i większość ludzi teraz, jestem chyba uzależniona od neta - od czytania w nim, oglądania różnych rzeczy, gadania na messenger ze znajomymi, scrollowania po Insta, oglądaniach ciuchów, Wizażu - to wciąga i kradnie czas jak nic innego. Kiedyś o tym myślałam, że musze dać sobie szlaban i maks 2 godziny dziennie.

Praca mnie trzyma w ryzach - tu nie mam taryfy ulgowej. Gdybym nie miała pracy, to bym chyba popłyneła daleko na falach gnojówki .

Edytowane przez Cinderella Girl
Czas edycji: 2021-10-27 o 21:13
Stary 2021-10-27, 23:04   #3080
Kamlisa
Zakorzenienie

Dziś wreszcie testowałam truskawkowe daiquiri, które chodziło za mną od kilku dni. Porównanie miałam tylko do Mango z polskiej restauracji. Cóż...Mango mi smakowało bardziej, było tam więcej owoców, a mało rumu, tu odwrotnie, łatwiej o rum niż o truskawki, więc drink był mocniejszy i było go dwa razy więcej następny do testów banana daiquiri, tylko muszę poprosić o mniejszą ilość alkoholu...
A tz mnie zaskoczył, bo powiedział, że MOŻE tu jeszcze wrócimy po pierwszym dniu, gdy stracił okulary w oceanie- jego odczucia były całkiem inne...
Stary 2021-10-28, 10:01   #3081
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
A tz mnie zaskoczył, bo powiedział, że MOŻE tu jeszcze wrócimy po pierwszym dniu, gdy stracił okulary w oceanie- jego odczucia były całkiem inne...
Haha, Kama, rozbawiło mnie to . To faktycznie musi sie dobrze bawić - już chwile na tym wątku siedze i pamietam co czasami o nim przebąkujesz .

U mnie dzisiaj od rana: https://www.youtube.com/watch?v=XblHep3x0w8

Jennifer Connelly Nie mam do niej słów.

Stary 2021-10-28, 16:18   #3082
Kamlisa
Zakorzenienie

Cinde, mój tz ma wady, ale z uwagi na zalety nie zamieniłabym go na inny model To ktoś, kto narzuci na Ciebie koszulę, gdy wieje zimny wiatr, kto nakarmi bezdomnego psa czy kota, kto codziennie mówi mi, że jestem piękna i mnie kocha
Stary 2021-10-28, 19:54   #3083
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Przyszły moje satynowe poszewki i różnica między jedwabiem jest kolosalna. Chyba sobie powoli odłożę na cały komplet jedwabnej pościeli, bo to jest takie uczucie otulenia i delikatności, które ciężko do czegoś porównać.

Zebrałam się i zrobiłam włosing, pedicure, dwa prania, zmieniłam pościel, ręczniki, zapakowałam zwroty, wyprałam kocyki, pościel, wykapałam się z jedwabnymi poszewkami, bo nie wiedziałam jak je uprać

Był też w koncu test suszarki z silnikiem bezszczotkowym. Grube włosy do sucha w 5 minut, czyli faktycznie o jakieś 4 krócej niż normalnie, wiatrzysko niesamowite, brak uczucia ciepła z uwagi na prędkość podmuchu. To jest taki kaliber jak wystawienie głowy za okno w jadącym samochodzie, tylko... kiedy się nie umie, to można skończyć jak Bridget Jones w kabriolecie, czyli z kołtunem-gniazdem. Na pewno będę musiała się tej suszarki nauczyć. Ale jest cichutka, w ogóle się nie grzeje, leciutka, mała. Idealnie ułozyła mi grzywkę, której zwykła suszarka nie daje rady, bo mam wicherki. Myślę, że przy takim silnym nawiewie należy chyba suszyć tylko od góry, czyli tym sposobem, który jest właściwy do zamknięcia łusek. No i trafienie w ucho nieprzyjemne takim wiatrzyskiem. Zobaczymy za pół roku - rok, czy włosy będą mniej przesuszone w dolnej partii, bo myślę, że robi im to w dużej mierze kontakt z ciepłem. A poszewkę jedwabną suszyłam 5 minut.

Musiałam mieć rano bardzo dużo siły woli, bo zobaczyłam to, a nie wolno spać na kapanie - raz, że na ogół po nocy pielucha jest zasikana, więc koc do prania (dzisiaj na szczęście miał czystą), a dwa, że Nero będzie zazdrosny, a on nie da rady wejść tak wysoko. Pracujemy z małym nad pilnowaniem zasobów. Chyba jest lekka poprawa. I skubaniec umie już bezbłędnie siad i do mnie na komendę migową. Chcę je nauczyć wyczekiwania na sygnał, kiedy można jeść. To jest dobre dla psiej psychiki, uczy kontrolować emocje. I Felek nie umie odpoczywać. Tego też będzie się musiał uczyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4E8198DB-1401-4C8B-B0C9-555F4D370C87.jpg (80,3 KB, 58 załadowań)

Czas edycji: 2021-10-28 o 19:58
mikroREKLAMA

Stary 2021-10-28, 22:34   #3084
Kamlisa
Zakorzenienie

Poszewka jedwabna na poduszkę jest fajna, ale na kołdrę chyba by mnie ziebila...
Padłam na łóżko, spacery są zdrowe, ale ponad godzina przed i to samo po południu- daje w kość... Zwłaszcza po plaży, w wodzie, pod wiatr...
Pogoda taka sobie, mamy skojarzenia z Teneryfa, bo tam było podobnie, te, pochmurno i też kropił deszcz...
Stary 2021-10-28, 23:10   #3085
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Kołdra mnie zastanawia, szczególnie przy tej małej gangrenie, która drapie co popadnie, tylko nie swoje ku temu przeznaczone sprzęty, ale prześcieradło, to moje marzenie. Muszę ją jutro złapać na manicure, bo nie piłowałam pazurów ze trzy tygodnie. Chłopakom tez obciąć przy okazji.

W Sephora są solidne obniżki, nawet 45% i wchodzi na wszystkie kosmetyki do makijazu dodatkowo 23% zniżki, także sporo rzeczy topowych marek wychodzi jak w drogerii. Mam coś tam w koszyku, ale w czasach, kiedy właściwie wcale się nie maluję... niech sobie w tym koszyku poleżą do końca promocji, a ja się dogłębnie zastanowię, czy jest mi to potrzebne. Pewnie nie jest.

Stary 2021-10-29, 03:23   #3086
kasztanka3
Pani Mizantrop

Prawda, ze jest wyczuwalna roznica miedzy satyna (ktora zazwyczaj jest poliestrem) a jedwabiem?
Poszewki to jeszcze nic, przy scrunchies to dopiero jest kolosalna roznica, w ogole nie mam ochoty uzywac tych satynowych, zwlaszcza ze udalo mi sie bardzo tanio kupic jedwabne.
Przescieradlo z jedwabiu mnie jakos nie kusi, kupuje bawelniane o satynowym splocie i thread count co najmniej 400, mam same takie i one na moje potrzeby sa wystarczajace.
Stary 2021-10-29, 11:57   #3087
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Póki co czekam na satynową pościel i prześcieradło, więc może to wystarczy, bo jednak twarz jest bardziej czuła niż skóra na ciele. Udało mi się dostać pasujący odcień, albo chociaż zbliżony do jedwabnych poszewek, które mam.

Znowu wstałam z bólem gardła

Widziałyście ten cyrk z "dowodami" przeciwko osobom LGBT, a przy okazji edukacji seksualnej, o której zakazie również jest projekt Godek? Użyli smiesznych fotomontaży z internetu... Gdzie np ktoś protestującym przeciwko lockdownowi w USA podmienił karabiny na kolorowe penisy w Photoshopie, albo dziadkowi z biegu dla nudystów dokleił obok zdziwionego chłopca. Tylko cienko im to wyszło, bo te zdjęcia, w oryginałach, wiszą od lat w artykułach na stronach różnych zagranicznych gazet i sprawdzenie ich autentyczności to pare sekund.

Dobijamy powolutku do 10tys zakażeń.
Co robicie w weekend?

Czas edycji: 2021-10-29 o 15:15
mikroREKLAMA

Stary 2021-10-29, 16:24   #3088
Kamlisa
Zakorzenienie

U nas dziś słonecznie, póki co, bo po południu zapowiadają chmury. Obiad zjedzony, kawa wypita...
Oto kącik deserów i owoców w porze lunchu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211029_163405.jpg (192,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211029_163354.jpg (152,1 KB, 60 załadowań)
Stary 2021-10-29, 16:48   #3089
Anyzkowa
Wtajemniczenie

Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Witam.

Czy pościel jedwabna nie jest chłodna w obyciu ?
Mam lekkiego fioła na punkcie pościeli. Bardzo lubię bawełnę satynową i adamaszek. I takie też lubię prześcieradła.

Ja wieczorem wybywam do kosmetyczki. Na 100% masaz kobido oraz jakiś mało inwazyjny zabieg nawilżający.
To już mój rytuał - piątkowe popołudnie pełen relaks. Jadę do kosmetyczki już po kąpieli. Bez gaci, same dresy. Wychodzę i tak po nocy, wracam autem.
Potem już tylko dobre wino.
Reszta weekendu to pewnie spacery po lesie i tyle. Może jakieś spotkanie ze znajomymi, ale jakoś ochoty nie mam.

Dziś szczepiłam się trzecią dawką na covida.
U mnie w pracy umiera 45 letni mężczyzna. Oddział normalnie funkcjonuje. Oczywiście izolacja chorego jest zachowana. I dlatego również w podskokach szlam na szczepienie.
Oddziały covidowe dopiero są organizowane.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Kama apetyczne widoki. A jak ocenisz słodycze ?

Stary 2021-10-29, 17:10   #3090
Pani_Robot
Śnięta Mucha

Te ciasta… na bank bym cierpiała po zeżarciu całego półmiska, bo umiar to nie jest coś, co by widniało w moim słowniku, choć bardzo się staram…

Lecę z psiakami i do paczkomatu. Wrzuciłam kilka rzeczy na Vestiaire Collective - to taki międzynarodowy serwis z produktami premium (za nic nie mogę ich sprzedać w Polsce, bo nasze krajanki nauczyły się kupować podróbki torebek po 100zł) i w związku z tym na szybko ułożyłam tło do zdjęć - narzuta, sztuczna owieczka.

No jak ładnie i nowe, to przecież dla kota, nie?

IMG_6045.jpg

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (2 użytkowników i 3 gości)
monikaggg
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości