Mamusie kwietniowe 2022 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-24, 12:38   #331
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cześć dziewczyny, jak mija niedziela?
Obkupiłam się wczoraj w ciuchy ciążowe, mam nadzieję na szybką dostawę
A w czwartek znowu wizyta, nie wierzę, że już minął miesiąc od ostatniej 🙈
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 16:06   #332
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej ja wczoraj próbowałam wciągnąć na tyłek swoje najluzniejsze spodnie ( chodzę po domu w legginsach) i się mocno zdziwiłam jak nie mogłam ich dopiąć zostały mi dwie luźniejsze sukienki i dresy muszę sobie coś ogarnąć w szperaku.


Ja rodzilam w lutym, grudniu i październiku. Najlepiej wspominam ciążę z tp na grudzień. Pierwszy trymestr wiosna, wiec nie szkoda że się rzyga, bo pogoda nie jest jakaś rewelacyjna. Drugi trymestr latem, przypływ sił a trzeci teymestr już pozna jesienią/ zima i znów można sobie siedzieć w domu i nie puchnac w upaly. Lutowa ciąża - pierwszy trymestr lato i masakra a październikowa w sierpniu już miałam duży brzuch i było mi ciężko


Odkąd czuje ruchy to mam schizy jak młode milczy dłuższy czas, mogłaby już w miarę regularnie kopać matkę
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 19:54   #333
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

U mnie takie pojedyncze bombelkowanie czuc w brzuchu, wiec jestem już spokojniejsza. A jutro wizyta i zajrzymy do bobka małego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 07:12   #334
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Hej 🥰
I po weekendzie. Jadę dzisiaj na wizytę bo będą już wyniki z testu Pappa, a jutro mam wizytę u swojej gin
Oczywiście już zaczynają mi się problemy z hemoglobiną, jak w każdej ciąży, później normy 🤷☠♀️

Fajnie, że już czujecie ruchy, u mnie jeszcze nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 15:12   #335
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Dajcie znać jak po wizytach
U nas szaleństwo, bo tż kupił wyciskarkę wolnoobrotową i robi ze starszą soki 🙈
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 16:12   #336
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja po wizycie. Bobas waży 122 g, jeśli chodzi o plec to nadal niespodzianka poza tym wszystko ok, strasznie ruchliwy bobas nam się trafił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 18:19   #337
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Po omówieniu wyników ok, ryzyka chorób bardzo niskie
Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Dajcie znać jak po wizytach
U nas szaleństwo, bo tż kupił wyciskarkę wolnoobrotową i robi ze starszą soki
Aż żałuję, że moja nie działa. Genialna sprawa z takimi sokami
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Bobas waży 122 g, jeśli chodzi o plec to nadal niespodzianka poza tym wszystko ok, strasznie ruchliwy bobas nam się trafił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już konkretny kawał człowieka prędzej czy później pokaże co ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-25, 18:27   #338
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Po omówieniu wyników ok, ryzyka chorób bardzo niskie Aż żałuję, że moja nie działa. Genialna sprawa z takimi sokami To już konkretny kawał człowieka prędzej czy później pokaże co ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo na pewno, najprędzej pewnie w grudniu na polowkowych poznamy plec ale tak dziwnie, bo z synem wiedzieliśmy już od 12 tygodnia i było mi lepiej jak wiedziałam kto we mnie siedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 19:10   #339
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Super, że po wizytach wszystko ok
Ja też nie liczę na to, że w czwartek poznam płeć, chociaż mam już dosyć pytań od rodziny czy już wiemy... Co chwila od tych samych osób i jeszcze pytają córki, która oczywiście odpowiada, że będzie chłopak, z czego się później trzeba tłumaczyć 🙈
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 21:06   #340
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Super, że po wizytach wszystko ok
Ja też nie liczę na to, że w czwartek poznam płeć, chociaż mam już dosyć pytań od rodziny czy już wiemy... Co chwila od tych samych osób i jeszcze pytają córki, która oczywiście odpowiada, że będzie chłopak, z czego się później trzeba tłumaczyć
U nas wczoraj teściowa pojechała takim tekstem, że chyba do końca ciąży nie pozna imienia. Ale w ciąży z synem było to samo, tez się tak rzucała a poza nią kilka osób pytało o plec, ale o imię na szczęście nikt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 06:17   #341
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

U nas wszyscy modlą się o dziewczynkę 🤷☠♀️ my mamy dwóch chłopców już, dodatkowo u mnie w rodzinie ostatnia dziewczynka która się urodziła to ja 🤣 mam samych kuzynów, oni też mają synów 🤣 a ja na przekór wszystkim chciałabym trzeciego syna
W poprzedniej ciąży dowiedzieliśmy się na połówkowych, teraz na pewno będzie tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 08:06   #342
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
U nas wszyscy modlą się o dziewczynkę 🤷♀️ my mamy dwóch chłopców już, dodatkowo u mnie w rodzinie ostatnia dziewczynka która się urodziła to ja 🤣 mam samych kuzynów, oni też mają synów 🤣 a ja na przekór wszystkim chciałabym trzeciego syna
W poprzedniej ciąży dowiedzieliśmy się na połówkowych, teraz na pewno będzie tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od mojej strony z dzieci teraz jest 5 chłopców i 4 dziewczynki, więc gdyby była dziewczynka to będzie po równo. A od strony męża sami chłopcy, dlatego wszystkim marzy się dziewczynka. Ja chcialabym dziewczynkę, ale jeśli okaże się, że jest chlopiec to wcale nie będę zawiedziona po prostu chciałabym wiedzieć

W domu mamy trzech chłopców no i jak zaczną szaleć to jest Sajgon. Choć czasem myślę, że nawet jak będzie dziewczynka to szybko dostosuje się do towarzystwa 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 08:14   #343
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

U nas przewaga dziewczynek ja sama chyba bardziej chciałam dziewczynkę jeden synek mi wystarczy

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U nas wczoraj teściowa pojechała takim tekstem, że chyba do końca ciąży nie pozna imienia. Ale w ciąży z synem było to samo, tez się tak rzucała a poza nią kilka osób pytało o plec, ale o imię na szczęście nikt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja teściowa zareagowała tak na ciążę, że ja tam nie mam zamiaru jeździć :/
Moja mama też ciągle mi truje żebyśmy zmienili imię ale mam to w nosie. Mówię, że jak zmienię to na Kunegundę i temat się urywa.


Właśnie można mi dopisać w liście, że będzie dziewczynka Wanda
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 09:36   #344
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Zaraz zbieram się na wizytę u mojej gin a mam lenia jak nie wiem i nie chce mi się wychodzić z domu
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Od mojej strony z dzieci teraz jest 5 chłopców i 4 dziewczynki, więc gdyby była dziewczynka to będzie po równo. A od strony męża sami chłopcy, dlatego wszystkim marzy się dziewczynka. Ja chcialabym dziewczynkę, ale jeśli okaże się, że jest chlopiec to wcale nie będę zawiedziona po prostu chciałabym wiedzieć

W domu mamy trzech chłopców no i jak zaczną szaleć to jest Sajgon. Choć czasem myślę, że nawet jak będzie dziewczynka to szybko dostosuje się do towarzystwa 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj dziewczynka na pewno by się dostosowała, wiem to bo ja byłam taka dziewczynką. W domu był brat, i dwóch kuzynów, w sąsiedztwie też sami chłopcy. Grałam w piłkę, skakałam po drzewach i budowałam bazy ale uwierz, że chłopcy skakali ze mną też w gumę 🤣
Cytat:
Napisane przez Zenon104 Pokaż wiadomość
U nas przewaga dziewczynek ja sama chyba bardziej chciałam dziewczynkę jeden synek mi wystarczy

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



Moja teściowa zareagowała tak na ciążę, że ja tam nie mam zamiaru jeździć :/
Moja mama też ciągle mi truje żebyśmy zmienili imię ale mam to w nosie. Mówię, że jak zmienię to na Kunegundę i temat się urywa.


Właśnie można mi dopisać w liście, że będzie dziewczynka Wanda
Wanda to jest super imię mi akurat bardzo się podoba

Oki już uzupełniam listę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 10:10   #345
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

A teściowa to temat na osobny wątek
Moje dziewczyny nie mają braci (póki co &#128517, a akrobatki z nich jakich mało 🙈
U nas w rodzinie od strony mamy są same dziewczyny, bo i moja mama ma 2 siostry, mam same kuzynki, tylko mój brat to rodzynek. Dlatego ja też nie liczę jakoś bardzo na chłopca, chociaż jakaś nadzieja jest
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 15:16   #346
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja mam teściową git

Polecimy klasykiem: nie ważne czy chłopak czy dziewczyna, ważne żeby było zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 15:30   #347
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Ja mam teściową git

Polecimy klasykiem: nie ważne czy chłopak czy dziewczyna, ważne żeby było zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja teściowa też superowa

A ja mam odwrotnie, jak mówię, że znam płeć to wszyscy się dziwią jak to, juuuuż? i muszę tłumaczyć


Manka157
U mnie jeszcze do uzupełnienia:
32 lata, TP 23.04.2022, płeć znana- dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 19:01   #348
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Moja teściowa też superowa

A ja mam odwrotnie, jak mówię, że znam płeć to wszyscy się dziwią jak to, juuuuż? i muszę tłumaczyć


Manka157
U mnie jeszcze do uzupełnienia:
32 lata, TP 23.04.2022, płeć znana- dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja koleżanka poznała właśnie płeć na prenatalnych. Fajnie, ale ja w sumie bałbym się, że jednak pomyłka 🤣

Dopisane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 19:12   #349
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Mamusie kwietniowe 2022

Hahaha moja babcia jak zaczęłam jej marudzic że tak chciałam corke a mam 3 synów powiedziała mi... Ale czy płeć jest taka ważna? Zobacz, byłaś dziewczynka i co???? (myślę sobie przepraszam bardzo czy czegoś mi brakuje?! ) bawiłaś się autami, komputerami i robiłaś kurz na rowerze...
No dzięki babcia!! Dokładnie o takiej córce właśnie marzę!

Ja dziś po wizycie. Wszystko ok. 9cm ma młody. Nadal bezimienny. Spędziłam dzień z przyjaciółka i jej roczna córką. Mówiłam już że chce córkę?


I tak rozmawialiśmy z tz o następnym dziecku, ja mówię że nie chce już losować, chce dziewczynkę na 100%! A on że spokojnie, w obu naszych rodzinach są dziewczynki. Co prawda jego brat corke miał dopiero jako czwarta ale jednak. Więc jest dziwnie spokojny ze następna to już będzie córka. A ja czuję że nie :/ nigdy nie marzyłam o takiej ilości dzieci i więcej niż 4 do domu nam nie wejdzie... Ostatnia szansa będzie

Edytowane przez pequenininha
Czas edycji: 2021-10-26 o 19:16
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-26, 22:16   #350
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Hahaha moja babcia jak zaczęłam jej marudzic że tak chciałam corke a mam 3 synów powiedziała mi... Ale czy płeć jest taka ważna? Zobacz, byłaś dziewczynka i co???? (myślę sobie przepraszam bardzo czy czegoś mi brakuje?! ) bawiłaś się autami, komputerami i robiłaś kurz na rowerze...
No dzięki babcia!! Dokładnie o takiej córce właśnie marzę!

Ja dziś po wizycie. Wszystko ok. 9cm ma młody. Nadal bezimienny. Spędziłam dzień z przyjaciółka i jej roczna córką. Mówiłam już że chce córkę?


I tak rozmawialiśmy z tz o następnym dziecku, ja mówię że nie chce już losować, chce dziewczynkę na 100%! A on że spokojnie, w obu naszych rodzinach są dziewczynki. Co prawda jego brat corke miał dopiero jako czwarta ale jednak. Więc jest dziwnie spokojny ze następna to już będzie córka. A ja czuję że nie :/ nigdy nie marzyłam o takiej ilości dzieci i więcej niż 4 do domu nam nie wejdzie... Ostatnia szansa będzie
Moj lekarz wczoraj na pytanie o plec zapytał co mam w domu. Mowie, ze chłopca. Aaa to pewnie dziewczynkę by pani chciała. To trzeba męża zapytać co zrobił. Wiec odpowiadam mu, że w pierwszej ciąży od początku był pewien, że chlopiec, a teraz mówi, że dziewczynka. Lekarz odpowiada "aha, czyli mówi, że robil dziewczynke". No przynajmniej się starał. I tu mnie nie pocieszył i mówi "wie pani, ja też się czasem staram w niektórych sprawach, ale jakoś różnie to wychodzi" lubię takie luźne gadki z nim, zawsze mnie czymś rozśmieszy na wizycie.

Tez musisz męża spytać, bo to maz musi wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 10:36   #351
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez pequenininha Pokaż wiadomość
Hahaha moja babcia jak zaczęłam jej marudzic że tak chciałam corke a mam 3 synów powiedziała mi... Ale czy płeć jest taka ważna? Zobacz, byłaś dziewczynka i co???? (myślę sobie przepraszam bardzo czy czegoś mi brakuje?! ) bawiłaś się autami, komputerami i robiłaś kurz na rowerze...
No dzięki babcia!! Dokładnie o takiej córce właśnie marzę!

Ja dziś po wizycie. Wszystko ok. 9cm ma młody. Nadal bezimienny. Spędziłam dzień z przyjaciółka i jej roczna córką. Mówiłam już że chce córkę?


I tak rozmawialiśmy z tz o następnym dziecku, ja mówię że nie chce już losować, chce dziewczynkę na 100%! A on że spokojnie, w obu naszych rodzinach są dziewczynki. Co prawda jego brat corke miał dopiero jako czwarta ale jednak. Więc jest dziwnie spokojny ze następna to już będzie córka. A ja czuję że nie :/ nigdy nie marzyłam o takiej ilości dzieci i więcej niż 4 do domu nam nie wejdzie... Ostatnia szansa będzie
Oho odważnie 🙈 Ja fabrykę zamykam, produkcja zakończy się w kwietniu 😅



Jak tam się czujecie dziewczyny, jest chociaż trochę lepiej?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 11:49   #352
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Ja mam dwa dni super później jeden dzień zdycham. Wczoraj trochę pograbilam, później zabawki dzieci w piaskownicy ogarnęłam i tak mnie brzuch zaczął boleć że jadłam kolacje w łóżku
Strasznie mi twardnieje brzuch mimo magnezu i luteiny. A chciałam pracować do końca listopada

Jedziemy dziś zobaczyć wózek, jak będzie jeździł to bierzemy
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 16:22   #353
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Oho odważnie Ja fabrykę zamykam, produkcja zakończy się w kwietniu



Jak tam się czujecie dziewczyny, jest chociaż trochę lepiej?
Jak tylko pomyślałam, że mi lepiej to wczoraj zwróciłam kolacje zanim zdarzylam ja dobrze przełknąć.
Cytat:
Napisane przez Zenon104 Pokaż wiadomość
Ja mam dwa dni super później jeden dzień zdycham. Wczoraj trochę pograbilam, później zabawki dzieci w piaskownicy ogarnęłam i tak mnie brzuch zaczął boleć że jadłam kolacje w łóżku
Strasznie mi twardnieje brzuch mimo magnezu i luteiny. A chciałam pracować do końca listopada

Jedziemy dziś zobaczyć wózek, jak będzie jeździł to bierzemy
Mnie też strasznie brzuch twardnieje, ale nie biorę żadnych "wspomagaczy" póki co.

My kupiliśmy tylko gondolę do spacerówki po synku. Bardzo ja lubiliśmy, więc od razu wiedzieliśmy, że tak zrobimy tym bardziej, że szkoda nam było inwestować znowu w 2w1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 16:26   #354
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Jak tylko pomyślałam, że mi lepiej to wczoraj zwróciłam kolacje zanim zdarzylam ja dobrze przełknąć. Mnie też strasznie brzuch twardnieje, ale nie biorę żadnych "wspomagaczy" póki co.

My kupiliśmy tylko gondolę do spacerówki po synku. Bardzo ja lubiliśmy, więc od razu wiedzieliśmy, że tak zrobimy tym bardziej, że szkoda nam było inwestować znowu w 2w1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja chciałam kupić gondolę do naszej spacerowki ale nie mogłam znaleźć używanej w promieniu 100km a nowa 550 zł

Kupiliśmy tą używke za dwie stówki, stan idealny, piękny jest
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 17:00   #355
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

My mamy wózek jeszcze po pierwszej córce, druga w nim też śmigała, a teraz mi się chce czegoś innego, ale mamy sporo innych wydatków i chyba gondola zostanie, a najwyżej kupimy później nową spacerówkę

To mi się brzuch nie spina i w ogóle gdyby nie to, że brzuch tak urósł to nie czuję się w ogóle w ciąży 🙄 Wczoraj mnie tylko lekko coś pukało w podbrzuszu, ale krótką chwilę 😍
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 18:17   #356
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez Zenon104 Pokaż wiadomość
Ja chciałam kupić gondolę do naszej spacerowki ale nie mogłam znaleźć używanej w promieniu 100km a nowa 550 zł

Kupiliśmy tą używke za dwie stówki, stan idealny, piękny jest
Mnie jakoś na początku ciąży trafiła się właśnie używana w idealnym stanie za 150 zl, wiec od razy wzięliśmy a jaki kupiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 18:55   #357
Zenon104
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś na początku ciąży trafiła się właśnie używana w idealnym stanie za 150 zl, wiec od razy wzięliśmy a jaki kupiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
X- landera
Zenon104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 21:24   #358
pequenininha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 63
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Moj lekarz wczoraj na pytanie o plec zapytał co mam w domu. Mowie, ze chłopca. Aaa to pewnie dziewczynkę by pani chciała. To trzeba męża zapytać co zrobił. Wiec odpowiadam mu, że w pierwszej ciąży od początku był pewien, że chlopiec, a teraz mówi, że dziewczynka. Lekarz odpowiada "aha, czyli mówi, że robil dziewczynke". No przynajmniej się starał. I tu mnie nie pocieszył i mówi "wie pani, ja też się czasem staram w niektórych sprawach, ale jakoś różnie to wychodzi" lubię takie luźne gadki z nim, zawsze mnie czymś rozśmieszy na wizycie.

Tez musisz męża spytać, bo to maz musi wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Świetny mój też taki jest! Ale kiedy dzieje się coś złego to w moment poważnieje.



Ja czuję się jak na ciąże ok. Czasem dopada rwa kulszowa. Czasem bola plecy. A mentalnie to nie mogę się skupić :p ale z brzuchem na szczęście ok. Zwracać chce mi się tylko przy myciu zębów :p
pequenininha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 09:49   #359
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Kurczę, stresuję się trochę przed wizytą 😬 Czy z dzidzią wszystko ok, na pewno dostanę opierdziel, że tyle przytyłam 🙈 To mnie w moim doktorku akurat denerwuje, wg niego najlepiej przytyć jak najmniej i zawsze o tym przypomina, a teraz w miesiąc przybyło mi prawie 3 kg. Ale mam argument, że po prostu wróciłam do swojej wagi 😅
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-28, 12:54   #360
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamusie kwietniowe 2022

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Kurczę, stresuję się trochę przed wizytą Czy z dzidzią wszystko ok, na pewno dostanę opierdziel, że tyle przytyłam To mnie w moim doktorku akurat denerwuje, wg niego najlepiej przytyć jak najmniej i zawsze o tym przypomina, a teraz w miesiąc przybyło mi prawie 3 kg. Ale mam argument, że po prostu wróciłam do swojej wagi
Ja od ostatniej wizyty do tej przytyłam cale 400 g, ale jeszcze nie osiągnęłam wagi sprzed ciąży. Cieszę się z tego powodu, bo w ciąży z synem przytylam 20 kg, ale lekarz nic nie mówił. Szybciutko po porodzie zrzuciłam praktycznie wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-29 21:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.