Irenowa 50 – tka!!! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-10-27, 11:32   #3661
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Bry
Jak ten czas szybko leci. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, zaraz kolejny miesiąc się skończy
Chorobowo w dalszym ciągu. Kuba lepiej, Kacper nadal mocno kaszle, teraz też coś Percyego zaczyna brać.
Kubuś zaczął się obracać na boki. Już się trochę martwiłam, że jeszcze tego nie robi, no ale zaczął
Chłopaki mieli wczoraj jechać do babci, ale miała jakąś awarię z ogrzewaniem, więc dzisiaj prawdopodobnie pojadą i zostaną do piątku.
K. chyba zmieni znowu pracę. Chyba, bo mamy problem z wypełnianiem papierów. Próbowaliśmy z dwóch telefonów i nie idzie złożyć elektronicznego podpisu W ogóle to jestem tak zła, że wybrałam huawei i to ja głupia na 3 lata. A pracę znalazł łasnie płatną, więc stąd decyzja o zmianie. Też ranna zmiana od poniedziałku do piątku, więc fajnie. Mam nadzieję, że się uda. Dzisiaj spróbujemy przejść przez tę papierologię na komputerze.
Troszkę rzeczy wczoraj zamówiłam dla Kuby, mamy już wszystko, żeby mógł wejść w kolejny rozmiar

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Są wyniki, cukrzycy nie ma. Wciągnęłam bułkę i od razu mi lepiej. I jestem z 10 kg lżejsza.

Biorę się za robotę, do 18 będę siedzieć przed komputerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiadomość.
W Anglii tych badań na cukrzycę w ogóle nie robią profilaktycznie.

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jednak wirusik nie odpuścił. Byliśmy u lekarza. Na szczęście czysto przy osłuchaniu ale musi siedzieć w domu do końca tygodnia. Więc jestem na przymusowym l4. Nie na rękę mi te wirusy w domu bo do mamy nie mogę jeździć, ale wykuruje czym prędzej młodego.
Z herbat też lubię zielone różne smakowe i czerwoną ostatnio piłam i mi posmakowała.
Kat, super że wyniki ok. I masz to z głowy już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Ooo takie wieczorki sa the best

Kate- super ze juz po badaniu i wyszlo ok

Beell- zdrowka dla mlodego. Wirusy teraz beda sie panoszyc wszedzie niestety. Trzeba przetrwac. Mojej corze inhalacje z Amolem pomogly i na noc jeszcze sie smarowala nim na klatce piersiowej.

U nas przyjemne 16 stopni i sloneczko

Niestety oferty na dom jak nie bylo tak nie ma
Juz mnie nadzieja powili opuszcza, ze kiedykolwiek uda nam sie sprzedac! Potrzebuje przerwy od tego tematu.
Współczuję, nie fajne to czekanie, aż coś się ruszy. Mam nadzieję, że już długo nie będziecie czekać.

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Gwiazdka zaden projekt - poprostu świąteczny pik sprzedazowy

Prezenty świąteczne to i ja zaczynam juz powoli ogarniać. Narazie koncepcję próbuje znaleźć
Ja tam niby ogólny zarys mam. Będzie skromnie w tym roku. Do obdarowania jest 3 dorosłych i 8 dzieci/młodzieży


Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Kat, to na twoim miejscu szukałabym jakiegoś polskiego fryzjera, nie dziwię się że masz stracha iść. Ale jak byś poszła i powiedziała że chcesz to i to.. To nie wykonaliby usługi? No idziesz, wymagasz, płacisz.
Gwiazdka czym pachną święta?? Świętami a tak naprawdę wyczuwam tam cynamon, wanilie, taki przyjemny zapach.
Prezenty.. Fakt trzeba już zacząć coś myśleć. Bojuu toż to niedawno były święta.. Jak to szybko zleciało
O moje choineczki ekspresowe
Załącznik 7761267

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczne te choineczki

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
No właśnie takie brudne. A czy sterylizują to nie wiem. M jak idzie do fryzjera to sobie myje najpierw włosy bo u niego spryskaja tylko woda i tyle. Dlatego ja nie lubię tu chodzić bo dla mnie serwis to jest umycie, ścięcie, suszenie z układaniem w cenie x a nie wszystko osobno albo wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale nie fajnie z tym fryzjerem i strasznie drogo! Ja płaciłam u polskiej fryzjerki 25f (tzn dałam 5 napiwku, więc 30f), z myciem, ułożeniem i kawką

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 12:11   #3662
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Bry!
u mnie od rana spotkania, ale juz sioe przewaliło. Za tg0o znowu cos wpadło ponadprogramowego. No nie wyrabiam

Bell cudne te choineczki! one bedą jako breloczki czy ozdoby do zawieszania?

Gosia kciuki za nową prace dla K

cos jeszcze miałam napisac, ale juz nie pamietam co No nic... Lece dalej z robotą

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

aaaa! juz mi sie przypomniało Magu sałatkę znam i bardzo lubię
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 13:17   #3663
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

A wiecie jeszcze co mnie wkurza? Ogłoszenia o pracę do mojej firmy i przyjmują za wyższą stawkę niż ja mam na kontrakcie Wrócę do roboty to zobaczę jak będę z pensją wychodzić, czy uda mi się wyrobić jakiś bonus, bo dziwue się z tym porobiło. Ale jeśli nie, to też będę szukać innej pracy.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 13:44   #3664
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry środowo. U nas piękna szarówka, że mi się nie chce z łóżka wyjść. Coś czuje że będzie spokojny dzień w pracy, tzn. będę sobie powoli wszystko ogarniać i robić dużo przerw. Zostało mi 7 tygodni pracy.

Gwiazdko, u nas mówią że te problemy są związane przede wszystkim z korkami w portach, że statki nie mogą być rozładowane na czas. Głównie chodzi o elektronikę. Ja co prawda chyba nie będę zamawiać elektroniki tym razem, ale jednak się wezmę za prezenty na wszelki wypadek. Ja wczoraj na śniadanie sobie kakao zrobiłam. Ale Baileysa mam to możesz wpadać.

Sand, uwielbiam takie własnoręcznie zrobione prezenty. Pomysł z zadaniami super! Kradnę na przyszłość. Ja chyba z 2 lata temu zrobiłam mojemu M własnoręcznie kalendarz, też się cieszył jak dziecko.

Jasia, ja też zapisuje. I czasem się śmieje bo ktoś tam w końcu oficjalnie mówi co by chciał, a ten pomysł już jest na mojej liście.

Bell, może rzeczywiście należałoby kogoś z Polski znaleźć. Jak zapłacisz to pewnie zrobią wszystko. Ale to poniżej 100 eur nie wyjdzie takie najprostsze strzyżenie. Choineczki cudne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Coby nie bylo, lepiej prezenty miec z glowy wczesniej

A Baileysa wlasnie kupilam wiec jestem uratowana

7 tyg w pracy zleci w mgnieniu oka!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A wiecie jeszcze co mnie wkurza? Ogłoszenia o pracę do mojej firmy i przyjmują za wyższą stawkę niż ja mam na kontrakcie Wrócę do roboty to zobaczę jak będę z pensją wychodzić, czy uda mi się wyrobić jakiś bonus, bo dziwue się z tym porobiło. Ale jeśli nie, to też będę szukać innej pracy.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka

Moze podwyzka bedzie juz na ciebie czekac jak wrocisz?

No i powodzenia dla K. oby udalo sie z nowa praca. Jak lepsze godziny i lepiej platna to zdecydowanie warto.

A podpis elektroniczny z reguly latwiej na kompie wlasnie. Nie kazdy tel sobie z tym radzi.


Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Kat, to na twoim miejscu szukałabym jakiegoś polskiego fryzjera, nie dziwię się że masz stracha iść. Ale jak byś poszła i powiedziała że chcesz to i to.. To nie wykonaliby usługi? No idziesz, wymagasz, płacisz.
Gwiazdka czym pachną święta?? Świętami a tak naprawdę wyczuwam tam cynamon, wanilie, taki przyjemny zapach.
Prezenty.. Fakt trzeba już zacząć coś myśleć. Bojuu toż to niedawno były święta.. Jak to szybko zleciało
O moje choineczki ekspresowe
Załącznik 7761267

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale fajowe! Czyzbys juz wybrala kolorystyke na swieta?
Bedziesz wieszac na choinke?

A czym pachna swieta? Dla mnie pierogami

A tak serio, troszke mandarynka, cynamonem i zywa choinka!

Mag, ja tez nie mam pomyslu na choinke na ten rok, ale napewno nie chce nic dokupowac wiec bede musiala uzyc to co mam.

Za buraczkami nie przepadam, to salatka nie dla mnie
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.

Edytowane przez gwiazdeczka26
Czas edycji: 2021-10-27 o 13:45
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 16:24   #3665
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A wiecie jeszcze co mnie wkurza? Ogłoszenia o pracę do mojej firmy i przyjmują za wyższą stawkę niż ja mam na kontrakcie Wrócę do roboty to zobaczę jak będę z pensją wychodzić, czy uda mi się wyrobić jakiś bonus, bo dziwue się z tym porobiło. Ale jeśli nie, to też będę szukać innej pracy.

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka

To opłacałoby sie zwolnić i zatrudnić od nowa. Ale wiadomo ze nie zawsze sie tak da.


Magus sałatka podobna do carpaccio, tylko inaczej krojona, ja wole te cieniutkie plasterki buraka.

Mi zapach świąt kojarzy sie z pomarańcza. To chyba jeszcze za czasów PRLu, gdy pomarańcze były tylko na święta.


Jasia gorący okres u ciebie, pracujesz w biurze ?
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 16:34   #3666
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Dla mnie zapach świąt, to zapach gotującego się bigosu
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 17:03   #3667
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Evelka dzisiaj w biurze byłam. Normalnie to na HO cały czas

Dla mnie święta pachną choinka, barszczem i grzybami
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-27, 17:07   #3668
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Wpadłam dziś po pracy na 15 minut do lumpka
Wszystko nowe! Za całość dalam 140 zl a 2 sweterki sa z milusiej wełny 20211027_161338.jpg20211027_161306.jpg20211027_161222.jpg20211027_161146.jpg20211027_161027.jpg20211027_160853.jpg
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 18:09   #3669
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
To opłacałoby sie zwolnić i zatrudnić od nowa. Ale wiadomo ze nie zawsze sie tak da.


Magus sałatka podobna do carpaccio, tylko inaczej krojona, ja wole te cieniutkie plasterki buraka.

Mi zapach świąt kojarzy sie z pomarańcza. To chyba jeszcze za czasów PRLu, gdy pomarańcze były tylko na święta.


Jasia gorący okres u ciebie, pracujesz w biurze ?
No właśnie nie da rady tak. Jak ktoś się sam zwalnia, to przez pół roku nie może się zatrudnić z powrotem
Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś po pracy na 15 minut do lumpka
Wszystko nowe! Za całość dalam 140 zl a 2 sweterki sa z milusiej wełny Załącznik 7761295Załącznik 7761296Załącznik 7761297Załącznik 7761298Załącznik 7761299Załącznik 7761300
Wow!! Ale świetne łowy. Wszystko super

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 18:38   #3670
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Hmmm zapach Świat... Choinka, marcepan, świece... Uwielbiam.

Sand, szczerze to właśnie tak jest fajnie - małe upominki. Albo jak się losuje komu trzeba kupić prezent. My kupujemy każdemu po 2 a czasem więcej i jak są braki w kasie to to może być kłopotliwe.

Maguś, u mnie będzie żywa choinka ubrana na biało, jak co roku. Staram się kupować wyjątkowe bombki i co roku dorzucam jakieś nowe. Kiedyś to będzie piękna choinka. Fajna ta sałatka! Uwielbiam buraki. Może się skuszę po ciąży.

Gosia, ale się Was choróbska trzymają. Zdrowia chłopakom, niech im w końcu odpuści. Gratulacje dla Kubusia! Krok do przodu zrobiony. I kciuki dla K.! A co do Twojej pracy to trochę to niefajne. Ale może rzeczywiście dostaniesz lepszą stawkę jak wrócisz. Pogadać zawsze można.

Jasia, ale masz stresu przed Świętami, a to dopiero październik. Jakie mega łupy! Ten pierwszy sweterek szczególnie mi się podoba.

Gwiazdko, no to Twoje zdrówko (ja dzisiaj colą). 🥂

Evelka, masz rację z pomarańczami! Jeszcze mandarynki, jak są w sklepach już dobre to wiadomo że Święta tuż tuż.

A to moje ostatnie zakupy, spiworek za 5 eur a wózek od dziadków. 🤭Screenshot_20211027-192429_Gallery.jpgScreenshot_20211027-174913_Vinted.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 18:45   #3671
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Kate wypasiony wózek
Przypomnisz na kiedy masz termin?

Zrobiłam pranie. Ogarnełam lazienke i ogłaszam, ze juz nic nie robię!
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-27, 18:54   #3672
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Jasia, Ty tytanie pracy! Podziwiam Cię. Dziękuję, jak widać retro musiał być, bajery typu skrętne kilka są super ale jednak jak się uprę to koniec. Termin mam na 12.02.22

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 18:56   #3673
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jasia, Ty tytanie pracy! Podziwiam Cię. Dziękuję, jak widać retro musiał być, bajery typu skrętne kilka są super ale jednak jak się uprę to koniec. Termin mam na 12.02.22

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee tam! Żaden ze mnie pracuś. Poprostu wkurzylo mnie brudne lustro w lazience i jakos tak poszło hurtem

Kate bedzie idealny. A spiworek super ekstra słodki
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 19:13   #3674
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Irenowa 50 – tka!!!

Kate, zdrowko z piwkiem narazie
Do obiadu jakos tak mi sie zachcialo.

Wozeczek mega luksusowy , i spiworek sliczny! A date porodu masz fantastyczna! Ciekawe czy sie mala wpasuje w ten dzien

Jasia, przynajmniej sprzatanie lazienki w piatek bedziesz miala z glowy
Ale Ci sie zakupy udaly! Czy ty masz jeszcze miejsce w szafie?
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 19:15   #3675
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Kate, zdrowko z piwkiem narazie
Do obiadu jakos tak mi sie zachcialo.

Wozeczek mega luksusowy , i spiworek sliczny! A date porodu masz fantastyczna! Ciekawe czy sie mala wpasuje w ten dzien

Jasia, przynajmniej sprzatanie lazienki w piatek bedziesz miala z glowy
Ale Ci sie zakupy udaly! Czy ty masz jeszcze miejsce w szafie?
W piątek to ja na parapetówke ide, wiec sprzątanie odpada

Z tym miejscem w szafie to troche problem, ale jakos to upcham
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 19:35   #3676
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Jasia, Ty tytanie pracy! Podziwiam Cię. Dziękuję, jak widać retro musiał być, bajery typu skrętne kilka są super ale jednak jak się uprę to koniec. Termin mam na 12.02.22

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Duże koła sa lepsze od skrętnych.



Jasia świetne zakupy.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 19:41   #3677
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Gwiazdko, może być piwkiem. Jak to napisałaś to mi się mojego piwka zachciało o smaku marzanki wonnej. Jeju!

Datę mam fajna, ale już się śmieje że mała 2 dni przed Superbowl ma być to gdzie ja sobie mecz obejrzę? M będzie musiał z laptopem przyjść, ale to pod warunkiem że dostaniemy pokój rodzinny.

Jasia, to gdybyś moja szafę zobaczyła to byś się za głowę złapała. Zawsze chciałam mieć pełno fajnych ubrań ale co poradzić jak się zakupów nie lubi?

Evelka, oby oby! Liczę na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 19:46   #3678
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Kate to Ty juz dzisiaj rezerwuj salę z meczem live

A kto powiedział, ze ja lubie zakupy?? Chodzenie po sklepach to dla mnie katorga. Za to uwielbiam zakupy w 15 minut - zarówno online jak i tradycyjnie.
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 19:50   #3679
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

No właśnie się nie da na zaś. A mecz jest w nocy więc jak będę miała sąsiadkę w pokoju to nie ma szans.

Jak to nie lubisz zakupów? No to ja nie wiem jak Ty dajesz radę. Chociaż ja też online więcej kupię niż na żywo. Tylko buty typu kozaki muszę kupować normalnie bo mam grube nogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-27, 19:56   #3680
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
No właśnie się nie da na zaś. A mecz jest w nocy więc jak będę miała sąsiadkę w pokoju to nie ma szans.

Jak to nie lubisz zakupów? No to ja nie wiem jak Ty dajesz radę. Chociaż ja też online więcej kupię niż na żywo. Tylko buty typu kozaki muszę kupować normalnie bo mam grube nogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaopatrz sie w zatyczki do uszu i w razie W jej daj a Ty sobie obejrzysz meczyk

Ja 90% zakupów robie online. Buty tez. Nie ma dla mnie problemu jak trzeba zwrócić. Wolę tak niż łazić po sklepach
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 20:12   #3681
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Kate, super wózek i śpiworek
Jasia, za łupy z lumpka
Magu, sałatka brzmi smacznie, lubię buraki z fetą

Wróciliśmy z młodym z sali zabaw, wyszalał się z dziećmi porządnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 20:14   #3682
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
W piątek to ja na parapetówke ide, wiec sprzątanie odpada

Z tym miejscem w szafie to troche problem, ale jakos to upcham

Ja od 7 tyg sprzatam na biezaco ale juz mam dosyc

A w pt mam randke z mezem i idziemy do kina na Bonda

Co tam szafa! Na nowe ciuszki zawsze sie miejsce znajdzie

Kate, no to ciekawe czy mala da wam w spokoju ten ostatni mecz obejrzec
A buty to ja zawsze kupuje z mierzeniem, za duzo razy nie pasowaly jak zamowione online.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.

Edytowane przez gwiazdeczka26
Czas edycji: 2021-10-27 o 20:19
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 20:21   #3683
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Ooo! Daj znać czy warto sie wybrać nue chce zmarnować 3h
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 20:29   #3684
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Sand, te sale zabaw są super, już się cieszę na pierwszą wizytę. Ile Twój synek ma lat?

Gwiazdko, sprzątasz w związku z ewentualnymi zainteresowanymi kupnem? Udanej randki Wam!

M. sobie dziś zakupił bilety na Genesis. Podobno ostatnie koncerty Phila Collinsa. Ale mu zazdroszczę... No ale cena powalająca a poza tym miesiąc po porodzie nie widzę siebie na koncercie. Będzie musiał się bawić za nas oboje.

A w ogóle to co polska telewizja mówi o karach nałożonych przez Unię? Ciekawa jestem jak to wygląda z drugiej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 20:40   #3685
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Kate u nas punkt widzenia zależy od TV. TVP jest "rządowa", wiec mówią o szantazujacej UE, która wtrąca sie bezprawnie w nasze sprawy. Media niezależne od rządu grzmią, ze to zmierza w bardzo złą stronę i jesteśmy skłóceni juz ze wszystkimi
Atmosfera w PL robi sie coraz gęstsza
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2021-10-27 o 20:41
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 20:46   #3686
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Sand, te sale zabaw są super, już się cieszę na pierwszą wizytę. Ile Twój synek ma lat?

Gwiazdko, sprzątasz w związku z ewentualnymi zainteresowanymi kupnem? Udanej randki Wam!

M. sobie dziś zakupił bilety na Genesis. Podobno ostatnie koncerty Phila Collinsa. Ale mu zazdroszczę... No ale cena powalająca a poza tym miesiąc po porodzie nie widzę siebie na koncercie. Będzie musiał się bawić za nas oboje.

A w ogóle to co polska telewizja mówi o karach nałożonych przez Unię? Ciekawa jestem jak to wygląda z drugiej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdroszcze tego koncernu, z chęcią bym poszła

Nie oglądam tv to nic zbytnio nie wiem. Tylko w radiu słyszałam o tych karach.
Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Zaopatrz sie w zatyczki do uszu i w razie W jej daj a Ty sobie obejrzysz meczyk

Ja 90% zakupów robie online. Buty tez. Nie ma dla mnie problemu jak trzeba zwrócić. Wolę tak niż łazić po sklepach

Dla mnie zakupy online trwają bardzo długo, bo mam czas i mogę się zastanawiać nawet tydzień. I to jest wada tych zakupów.
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 21:09   #3687
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Dzięki Jasia. Tak myślałam że rząd będzie budował odczucie nagonki na Polskę, oczywiście bezpodstawnej. Trochę to smutne jak się obserwuje z boku. Te kary wydają mi się przerażające...

Evelka, ja też się zastanawiam. Czasem tak długo ze mi wykupią ciucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 21:10   #3688
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Za to ja kupuje i podejmuję decyzje szybko. Nie lubię jak sie zdecyduje i juz nie ma tego co bym chciała
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 21:14   #3689
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

Też nie lubię, ale mój poziom zdecydowania jest powalający Ten spiworek obserwowałam chyba z 2 tygodnie. Kosztował 7 eur czyli tyle co nic, ale nie byłam pewna. Aż przyszło powiadomienie z Vinted i myślałam, że to informacja, że ktoś kupił i wtedy zrobiło mi się przykro. I zrozumiałam, że chciałam go mieć. Ale okazało się, że został przeceniony na 5 eur to już kliknęłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-10-27, 21:16   #3690
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Irenowa 50 – tka!!!

No nieee i po co Ci bylo czekać tak długo?
Mnie szkoda nerwów
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 09:49:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.