ach te wąsiki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-13, 18:38   #1
panterkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 20

ach te wąsiki...


Witam wszystkich moim problemem są wąsiki (wogóle moje ciało jest bardzo owłosione.. nie wiem czemu, szczególnie brzuch ) Chciałabym sie dowiedzie czy po usunięciu włosków z nad wargi, będę opuchnita w tym miejscu?? jeżeli tak, to jak długo i co stosować na podrażnienia. Za wszystkie rady serdecznie dziękuje
panterkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-15, 12:51   #2
Rega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 5
Re: ach te wąsiki...

Moim zdaniem powinnas zgłosić sie do lekarza bo byc może są to problemy związane z hormonami. Mogę Ci polecic rozjaśniacz do ciała (twarz, ramiona, nogi)Sally Hansen kosztuje około 40 zł. ale wystarcza na pare razy.
panterkaa napisał(a):
> Witam wszystkich moim problemem są wąsiki (wogóle moje ciało jest bardzo owłosione.. nie wiem czemu, szczególnie brzuch ) Chciałabym sie dowiedzie czy po usunięciu włosków z nad wargi, będę opuchnita w tym miejscu?? jeżeli tak, to jak długo i co stosować na podrażnienia. Za wszystkie rady serdecznie dziękuje
Rega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 09:57   #3
bianca-z-kedarstreet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 7
Re: ach te wąsiki...

Witam, mam dokładnie ten sam problem, co partnerkaa. Będę wdzięczna za radę jeżeli jakoś sobie z tym problemem poradzicie. Już jakieś dwa lata temu kupiłam rozjaśniacz sally hansen, ale nie jest on idealny:
-wysusza skórę (używałam na przedramionach)
-włosy po około 2 tygodniach zaczynaja ciemnieć u nasady (wygląda to tak jakby odrastały)
-po jakimś czsie są już całkowicie ciemne, nawet ciemniejze niż przed rozjaśnianiem i jakby trochę dłuższe
Mimo tych wad mam zamiar nadal go używać, bo nie znalazłam jeszcze żadnego substytutu. pa!
bianca-z-kedarstreet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 10:25   #4
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Re: ach te wąsiki...

Przedstawiam swój sposób na wąsik. Otóż poprosiłam zaprzyjaźnioną aptekarkę o żel znieczulający. No i smaruję sobie wargę żelem i po chwili usuwam pęsetą . Trochę czuć ale nie jest już tak mocno bolesne jak bez żelu. Wargę po zabiegu miałam trochę zaczerwienioną ale szybko minęło, tzn robiłam wieczorem a rano było wszystko cacy.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 10:38   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: ach te wąsiki...

Panterkaa, poszukaj na forum, na temat wąsika było już bardzo dużo wątków.
Co do Twojego pytania: nie ma opuchlizny, jast nieiwelkie zaczerwienienie (znika b. szybko), na podrażnienia można stosowac (a nawet trzeba) oliwke, zpaobiegającą stanom zapalnym. Przejżyj forum, tam to wszystko jest.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 10:45   #6
A-nett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 26
Re: ach te wąsiki...

Wasiki...yhh znam ten bol
Stosowałam kremy do depilacji (do twarzy)- skutek-uczulenia, stosowałam depilacje woskiem, w gabinecie kosmetycznym-skutek-okropny bol (niestety/stety wargi i okolice ust to jedno z najsilniej unerwionych miejsc naszego ciała)i rowniez uczulenie.
Dletego znalałam inne rozwiazanie- pracochłonne , ale przynajnmniej nie ryzykuje podraznień. Wole wykonac zan zabieg czesciej i nie matrwic sie komplikacjami.
Odkazam skore spirytusem kosmetycznym lub tonikiem antybakteryjnym, to samo czynie z metalowymi nozyczkami do paznokci(mam osobna sztuke do tego celu).
Przycinam (robi sie to bezproblemowo, bardzo łatwo nawet w przypadku krociutkich, drobnych włoskow, ktore mam)włoski.Nastepnie znowu dezynfekuje skore.
Wcale nie odrastaja grubsze, czy dłuzsze. Taka "depilacje" powtarzam co 1-1,5 tyg i mam spokoj
Pozdrawiam
A-nett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.