Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 11:51   #61
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no nie mogę! Patrzcie co się stało z moim włosami pocieniowanie + OMO + koszulkowanie i fale jak nigdy
super te fale cieniowanie się opłaciło
ja jak miałam kiedyś prosto scięte to... lepiej nie gadać jak wyglądały moje włosy już pomijam fakt, że o nie nie dbałam specjalnie wycieniowane lepiej mi się falują i nie zamierzam rezygnować z cieniowania, no chyba, że zetne sie kiedyś krócej niż do ramion - to wtedy moga być proste
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:58   #62
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
kupilam sese
gdzie dorwałaś?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:02   #63
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
kupilam sese
oo, to pochwalisz się efektami stosowania

mi jakoś bardziej służą mieszanki olejków
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:03   #64
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
gdzie dorwałaś?
niestety allegro
mam nadzieje ze szybko dojdzie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:04   #65
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
niestety allegro
mam nadzieje ze szybko dojdzie
Co niektórzy wysylaja nastepnego dnia po zamowieniu wiec moze po niedzieli juz bedzie

Ja na szalik czekam
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:10   #66
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No tak, każdy ma swoją sylwetkę. Tylko wiesz o co chodzi z chudością -teraz jest na czasie temat anoreksji, problemów modelek i wiele ludzi choruje, dlatego tak się patrzy podejrzliwie na szczupłe osoby ale to na pierwszy rzut oka widać, kto ma anoreksję a kto jest po prostu szczupły -kolor skóry, stan włosów i paznokci, cienie pod oczami -anorektyczki wyglądają dużo gorzej. Ja bym się w Ciebie chętnie powgapiała i powzdychała zapewne bo jak patrzę na galeretę na moich udach ale ja to zamienię w mieśnie, a co! Rower już mam, trochę pobiegam i może spadnie trochę

Piękne, to są Twoje włosy moja droga i takie włośnie chciałabym aby były moje jak dorosną
pewnie tak, ale problem otyłości jest tak samo rozpowszechniony ale masz rację, to od razu widać, po stanie włosów itp zresztą ostatnio gadałam z koleżanką, a ja jej mówię, że mnie to już wkurza jak wszyscy mi mówią, że jestem za chuda, a ona, że też jej się nie podobają takie wychudzone osoby, ale mi to pasuje, bo ja jestem taka drobna, niska i w ogóle... no ja mówię super a do mojej długości to już Ci mało brakuje pół roku i będziesz miała do ramion, później to już z górki ale i tak fajnie Ci się układają, moje niestety nie chcą.. chyba muszę sobie kupić krem do loków z nivei, ten przynajmniej coś działał na mnie, bo na razie nie używam nic bez spłukiwania i jakoś tak się puszą te włosy

tak trochę nie na temat... ale właśnie teraz zauważyłam, że na karniszu od firanki dalej wisi u mnie bombka z Bożego Narodzenia... matko święta...

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-06-23 o 12:12
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:24   #67
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
tak trochę nie na temat... ale właśnie teraz zauważyłam, że na karniszu od firanki dalej wisi u mnie bombka z Bożego Narodzenia... matko święta...
wiesz co już jej nie ściagaj, wisi tyle a do świąt bliżej jak dalej
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 12:36   #68
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi się chudzielce nie podobają zbytnio. nie takie mocno chude. wolę normalne albo trochę grubsze. sama mam 38/40 rozmiar i mi jest ok. jedynie bym trochę z ud chciała zjechac, ale to się uda, bo lato, spacery z psem itd
ja ma rozmiar 38, ale marzy mi się 36 muszeeee
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:43   #69
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
wiesz co już jej nie ściagaj, wisi tyle a do świąt bliżej jak dalej
już ściągnęłam trudno... ale najlepsze jest to, że zobaczyłam to dopiero jak przeglądałam zdjęcia... jakoś na żywo nie rzuciło mi się w oczy...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:49   #70
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Espoir91 pisałaś coś o perfumach, ja osobiście polecam "Euphoria" - Calvin Klein, drogie to cholerstwo ale pięknie pachnie, niestety już mi się kończy i powiedziałam swojemu lubemu, że jak by chciał mi zrobić niedługo prezent to tymi perfumami nie pogardzę.
Używam teraz też Gucci Eau de Parfum II ( 75 ml kosztuje około 300 zł, więc nie ma tragedii ), taki kwiatowy zapach, słodki ale przekonał mnie do siebie tym "czymś", pomimo że nie lubie słodkich perfum.
Aaa i polecam też te http://www.luxlux.pl/artykul/perfumy-versace-4585
na początku wydają się za mocne, ale potem nosa nie da się od nich oderwać
A coś z zupełnie innej pułki. Nie wiem dlaczego je kupiłam, ale nie żałuje bo czasami są takie chwile że chcę się poczuć jak "czekoladka"
Dolce & Gabbana - Sexy Choclate - tylko radziłabym kupować je w drogerii albo na sprawdzonych stronach bo pełno jest podróbek które po kilkunastu minutach po prostu śmierdzą
Z nieco tańszych ale nadal ładnych mogę polecić 212 Sexy - Carolina Herrera. Moja mama kocha Angel - Thierry Mugler. Bardzo ładne i nawet po praniu utrzymują się nadal na ubraniach. Jej szafa jest cała wypełniona tym zapachem.
To by było na tyle. Sama wiem jak to jest jak się wyda fortune na coś co tak naprawde okazuje się być kompletnie nietrafione. Więc życzę strzału w 10
dzięki wielkie sztachnę się tymi zapachami przy najbliższej okazji

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

makeup, co ja według Ciebie takiego strasznego napisałam?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:51   #71
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Powiem Wam,że na studiach przytyłam... mając 165 cm ważyłam 55kg.. było mi strasznie źle.... ale schudłam.... do 50 kg.. potem dalej samo poszło do 46 kg... tak się trzyma ale czy się lepiej czuję?? wcale nie. Mówią mi też,że jestem za chuda, czy ja jem coś więcej niż kawałek chleba. Jem, jem Wróciłam do swojej wagi, ale bywaja gorsze dni... czasem tydzień ,dwa,że mi zejdzie ze 2 kg... bo prawie nic nie jem bo uważam,że mam za duży brzuch.

Swojego czasu asystowałam przy sesjach zdjęciowych i jak się napatrzyłam na te szczuplutkie modelki z tali po 58 - 60 cm... to też tak chciałam
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 13:00   #72
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Powiem Wam,że na studiach przytyłam... mając 165 cm ważyłam 55kg.. było mi strasznie źle.... ale schudłam.... do 50 kg.. potem dalej samo poszło do 46 kg... tak się trzyma ale czy się lepiej czuję?? wcale nie. Mówią mi też,że jestem za chuda, czy ja jem coś więcej niż kawałek chleba. Jem, jem Wróciłam do swojej wagi, ale bywaja gorsze dni... czasem tydzień ,dwa,że mi zejdzie ze 2 kg... bo prawie nic nie jem bo uważam,że mam za duży brzuch.

Swojego czasu asystowałam przy sesjach zdjęciowych i jak się napatrzyłam na te szczuplutkie modelki z tali po 58 - 60 cm... to też tak chciałam
nie ma czego zazdrościć, one też pewnie się odchudzają, albo tak jak my tak mają, ale to raczej rzadkość, ale akurat takie wychudzone modelki to mi też się nie podobają, te ubrania to na nich wiszą jak na trupach... naprawdę, mimo że też jestem chuda, może za bardzo to w miarę normalnie wyglądam, ale jak czasem patrzę na te wybiegi to to już jest przesada według mnie..

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
makeup, co ja według Ciebie takiego strasznego napisałam?
ja też się właśnie zastanawiałam.. nie wiem za bardzo co chodziło
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:30   #73
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Właśnie dobry temat poruszyłaś Od czego zależy czy się nadajesz do oddania krwi? Ja już 3razy byłam za pierwszym wszystko cacy ale nie mogłam oddać bo świeże tatuaże Za drugim, próbkę pobrali a potem jak stanęłam na wagę podziękowali więc poszłam kilka tyg później i ta sama sytuacja Dlatego jak mi nie pozwolą teraz to się przynajmniej do banku szpiku zarejestruję, jakiś pożytek będą mieli.
Mam za niską hemoglobinę, tzn. jak to mi pani dr powiedziała: za niską by oddać krew, ale do życia odpowiednią. Zaproponowała zmianę diety i miałam przyjść pod koniec maja. No to pójdę może w czwartek jak jeszcze w mieście będę...
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ale fajnie Ci się ułożyły!
urocze prawda? i to po pierwszym w życiu koszulkowaniu tylko czegoś mi brakuje bez spłukiwania
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
kupilam sese
o super, w końcu daj znać jak przyjdzie
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
super te fale cieniowanie się opłaciło
ja jak miałam kiedyś prosto scięte to... lepiej nie gadać jak wyglądały moje włosy już pomijam fakt, że o nie nie dbałam specjalnie wycieniowane lepiej mi się falują i nie zamierzam rezygnować z cieniowania, no chyba, że zetne sie kiedyś krócej niż do ramion - to wtedy moga być proste
no, teraz to już w ogóle nie żałuję

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
pewnie tak, ale problem otyłości jest tak samo rozpowszechniony ale masz rację, to od razu widać, po stanie włosów itp zresztą ostatnio gadałam z koleżanką, a ja jej mówię, że mnie to już wkurza jak wszyscy mi mówią, że jestem za chuda, a ona, że też jej się nie podobają takie wychudzone osoby, ale mi to pasuje, bo ja jestem taka drobna, niska i w ogóle... no ja mówię super a do mojej długości to już Ci mało brakuje pół roku i będziesz miała do ramion, później to już z górki ale i tak fajnie Ci się układają, moje niestety nie chcą.. chyba muszę sobie kupić krem do loków z nivei, ten przynajmniej coś działał na mnie, bo na razie nie używam nic bez spłukiwania i jakoś tak się puszą te włosy

tak trochę nie na temat... ale właśnie teraz zauważyłam, że na karniszu od firanki dalej wisi u mnie bombka z Bożego Narodzenia... matko święta...
mi kiedyś mówiły koleżanki, że mam figurę idealną, klepsydra bla bla ba, a teraz nic nie mówią ale klepsydrę mam dalej. Ostatnio w lumpku kupiłam sobie spodnie z wysokim stanem, akurat w talii sie kończą i figurę podkreślają dodatkowo ale i tak zazdroszczę Tobie i innym szczupłym -zostaje mi patrzeć i wzdychać

A właśnie myślałam o czymś, żeby te fale się tak nie puszyły... Co polecasz?

no ładnie ładnie
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja ma rozmiar 38, ale marzy mi się 36 muszeeee
i mi też... Ale ja się nie znoszę odchudzać ale muszę coś z sobą zrobić, tylko póki co mam chaos w głowie


DZIEWCZYNY!!!!! Mamy chyba samochód -obym tylko nie zapeszyła ojdi atszy

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
makeup, co ja według Ciebie takiego strasznego napisałam?
No ja też nie kumam, albo zaszła jakaś pomyłka (bo chyba nie chodziło o samo słowo "gruba" ) -aż z ciekawości przejrzałam wątek i też nie widzę nic obraźliwego, ujmującego czy coś. Poczekajmy może aż wróci makeup i wyjaśni

Dziewczyny, co do fal kupić by się nie puszyły?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:44   #74
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
urocze prawda? i to po pierwszym w życiu koszulkowaniu tylko czegoś mi brakuje bez spłukiwania
jeszcze nigdy nie stosowałam tej metody ale wybiorę się do szmatola po jakąś dużą męską bluzkę, wypiorę i będzie jak znalazł
a b/s polecam joannę naturię ;D fajne odżywki mają z tej serii.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:49   #75
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
o super, w końcu daj znać jak przyjdzie
na pewno dam znac
w ogole teraz mam troche rzeczy na glowie, ale od przyszlego tygodnia mam zamiar zadbac o wloski
-bede regularnie olejowac (min 2 razy w tyg)
-pic drozdze
-herbatka z pokrzywy i skrzypu
-wcierka (bo ostatnio bylo goraco i nie chcialam jeszcze dawac na glowe alkoholu )

zrobie tez zdjecie odrostow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 14:50   #76
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jeszcze nigdy nie stosowałam tej metody ale wybiorę się do szmatola po jakąś dużą męską bluzkę, wypiorę i będzie jak znalazł
a b/s polecam joannę naturię ;D fajne odżywki mają z tej serii.
ja dziś pierwszy raz, kiedyś widziałam filmik (szukam go bo chciałam na blogu o tym napisać i nie mogę znaleźć ) -zapadło mi w pamięć i sobie dziś zrobiłam tak. Ale się spuszyły na mocno moim zdaniem i chcę właśnie jakąś odżywkę do fal i loków -u anweny cztałam pozytywną opinię o pantene sprężyste loki i fale i jeszcze nad Nivea Flexible Curls się zastanawiam

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
na pewno dam znac
w ogole teraz mam troche rzeczy na glowie, ale od przyszlego tygodnia mam zamiar zadbac o wloski
-bede regularnie olejowac (min 2 razy w tyg)
-pic drozdze
-herbatka z pokrzywy i skrzypu
-wcierka (bo ostatnio bylo goraco i nie chcialam jeszcze dawac na glowe alkoholu )

zrobie tez zdjecie odrostow
no to do dzieła
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 15:42   #77
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kat dzięki za wyjaśnienie

Odnośnie tych kosmetyków do fal to nivea nie polecam, miałam do prostych włosów i jednym słowem dziadostwo ale może do kręconych będzie inna
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 15:46   #78
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kat dzięki za wyjaśnienie

Odnośnie tych kosmetyków do fal to nivea nie polecam, miałam do prostych włosów i jednym słowem dziadostwo ale może do kręconych będzie inna
Niby czytałam pozytywne w miarę opinię. Teściowa pojechała do Niemiec na zakupy, dałam jej kartkę z nazwą i rysunkiem opakowania -jak znajdzie to mi kupi

Dodałam wpis na blogu i porównałam dzisiejsze fale z wcześniejszymi włosami -zajrzyjcie -sama aż w szoku jestem zmiany
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 15:49   #79
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Już się biorę za lekturę

EDIT: Ale różnica Super masz te fale
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-23 o 15:51
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 15:54   #80
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Niby czytałam pozytywne w miarę opinię. Teściowa pojechała do Niemiec na zakupy, dałam jej kartkę z nazwą i rysunkiem opakowania -jak znajdzie to mi kupi

Dodałam wpis na blogu i porównałam dzisiejsze fale z wcześniejszymi włosami -zajrzyjcie -sama aż w szoku jestem zmiany
super fale
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 15:59   #81
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

W porównaniu do tych smutnych strzępów to jest moc hehehe
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 16:55   #82
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Niby czytałam pozytywne w miarę opinię. Teściowa pojechała do Niemiec na zakupy, dałam jej kartkę z nazwą i rysunkiem opakowania -jak znajdzie to mi kupi

Dodałam wpis na blogu i porównałam dzisiejsze fale z wcześniejszymi włosami -zajrzyjcie -sama aż w szoku jestem zmiany
ja mam krem do loków z nivei i to był jedyny kosmetyk, który podkręcał mi skręt, dodatkowo jest bez silikonów
Edit... oczywiście miało być podkreślał, ale podkręcał w sumie pasuje ehh ja ostatnio jestem zakręcona...

Edytowane przez spiritusmovens
Czas edycji: 2012-06-23 o 16:56
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 17:00   #83
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja mam krem do loków z nivei i to był jedyny kosmetyk, który podkręcał mi skręt, dodatkowo jest bez silikonów
Edit... oczywiście miało być podkreślał, ale podkręcał w sumie pasuje ehh ja ostatnio jestem zakręcona...
dosłownie czy w przenośni? fajnie wiedzieć, że dokonałam bezsilikonowego wyboru oby teściowa go znalazła myślisz, że zdyscyplinuje trochę moje loki?

Buuu nie znalazłam moja prawie-mama tego może jutro TŻ naciągnę i pojedziemy gdzieś kupić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-06-23 o 17:22
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:08   #84
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
dosłownie czy w przenośni? fajnie wiedzieć, że dokonałam bezsilikonowego wyboru oby teściowa go znalazła myślisz, że zdyscyplinuje trochę moje loki?

Buuu nie znalazłam moja prawie-mama tego może jutro TŻ naciągnę i pojedziemy gdzieś kupić
Kat a rosska masz u siebie? Bo wiem, że tak jest
O ile to to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...jacy-loki.html
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:16   #85
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Kat a rosska masz u siebie? Bo wiem, że tak jest
O ile to to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...jacy-loki.html
mam, tzn. ja ogólnie mieszkam na wsi, ale w miastach w których bywam są Rosski
Tak tak, to jutro właśnie do większego miasta jedziemy płacić "kurierowi" za auto i może wpadniemy do jakiegoś centrum bo teraz sesja to poza dniami egzaminów będę gnić w domu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:24   #86
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
mam, tzn. ja ogólnie mieszkam na wsi, ale w miastach w których bywam są Rosski
Tak tak, to jutro właśnie do większego miasta jedziemy płacić "kurierowi" za auto i może wpadniemy do jakiegoś centrum bo teraz sesja to poza dniami egzaminów będę gnić w domu
hehe no to spoko a ja teraz patrze ze to co ja mialam do prostych wlosow to calkiem inne opakowanie ma i czytam opinie tego Twojego do kreciolkow. Dziewczyny zachwalaja Swoja droga ciekawe jakie ja mam wlosy, bo ani nie sa proste ani krecone
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:26   #87
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja dziś pierwszy raz, kiedyś widziałam filmik (szukam go bo chciałam na blogu o tym napisać i nie mogę znaleźć ) -zapadło mi w pamięć i sobie dziś zrobiłam tak. Ale się spuszyły na mocno moim zdaniem i chcę właśnie jakąś odżywkę do fal i loków -u anweny cztałam pozytywną opinię o pantene sprężyste loki i fale i jeszcze nad Nivea Flexible Curls się zastanawiam
ponoć tej nivei już nie ma w PL. jest wersja z silikonami
osobiście silikony dopuszczam tylko w maskach raz na jakiś czas

i zmieniłam taktykę olejowania. zwykle robiłam to 2 razy w tygodniu na noc, a teraz robię to w dzień, namoczę włoski, nakładam odżywkę, olej i tak chodzę, aż wyschnie. potem spłucze po 3-4 h i są super
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:35   #88
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hehe no to spoko a ja teraz patrze ze to co ja mialam do prostych wlosow to calkiem inne opakowanie ma i czytam opinie tego Twojego do kreciolkow. Dziewczyny zachwalaja Swoja droga ciekawe jakie ja mam wlosy, bo ani nie sa proste ani krecone
falowane może? zobacz jak moje wyglądały, falom też trzeba pomóc
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ponoć tej nivei już nie ma w PL. jest wersja z silikonami
osobiście silikony dopuszczam tylko w maskach raz na jakiś czas

i zmieniłam taktykę olejowania. zwykle robiłam to 2 razy w tygodniu na noc, a teraz robię to w dzień, namoczę włoski, nakładam odżywkę, olej i tak chodzę, aż wyschnie. potem spłucze po 3-4 h i są super
jeszcze zależy jaki ten silikon ale spróbuję i tak, nic ciekawszego w tej cenie na kwc nie widzę

buu moje włosy ostatni raz olej widziały z 3 tygodnie temu dziś chyba im sesę na noc nałożę. a odżywka jak na włosach wyschnie to się nic nie stanie? też bym na odżywkę nałożyła może
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:45   #89
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
falowane może? zobacz jak moje wyglądały, falom też trzeba pomóc


jeszcze zależy jaki ten silikon ale spróbuję i tak, nic ciekawszego w tej cenie na kwc nie widzę

buu moje włosy ostatni raz olej widziały z 3 tygodnie temu dziś chyba im sesę na noc nałożę. a odżywka jak na włosach wyschnie to się nic nie stanie? też bym na odżywkę nałożyła może
wywijaja mi sie konce i od ucha do koncow mam takie fale cos jak po warkoczu

Wiesz co po odzywce nic nie powinno Ci byc jak wyschnie ja na suche wlosy maske nakladam i paraduje po kilka godzin
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 18:50   #90
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
buu moje włosy ostatni raz olej widziały z 3 tygodnie temu dziś chyba im sesę na noc nałożę. a odżywka jak na włosach wyschnie to się nic nie stanie? też bym na odżywkę nałożyła może
Hmm moje az wstyd sie przyznac ale ponad miesiac jak nie wiecej nie widzialy Ale za to masek im nie szczedze
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.