Kosmetyki KIKO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 03:08   #1
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630

Kosmetyki KIKO


Hej, jakis rok temu pojawil sie u mnie sklep Kiko. Na poczatku omijalam go szerokim lukiem, bo firma nieznana, ale raz wstapila i od tego czasu moja kolekcja produktow z tej firmy sie systematycznie powieksza.
Maja przystepne ceny, ladnie wygladaja i sa dobrej jakosci (te co ja mam) i, co dla mnie wazne, produkowane sa w Europie, glownie we Wloszech (siedziba firmy) i Niemczech. Ciagle jest tez wybor produktow przecenionych i promocje typu "wszystkie blyszczyki za 3 €".
Maja duzo produktow godnych polecenia,ja np. uwazam ze blyszczyki Extra Volume sa rewelacyjne!

Chyba nie ma jeszcze watku zbiorczego o Kiko, wiec zapraszam do wymieniania sie opiniami i pytaniami. Ja zaraz opisze moja kolekcje .
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2012-11-28 o 16:22
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 13:15   #2
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Na pierwszy rzut ida blyszczyki:

Na zdjeciu od lewej

- Extra Volume 21 fuksja
- Extra Volume 19 zurawina z drobinkami
- Extra Volume 5 czysty czerwony (zdjecie na ustach)

Te blyszczyki powiekszaja usta! Maja super konsystencje, pieknie sie nakladaja i usta po nich sa super gladkie. Lubie je bardzo.

- Super Gloss 110 naturalny zgaszony roz

Bardzo fajny blyszczyk, taki bardziej kremowy.

- Unlimited Lipgloss 19 wino z drobinkami
- Unlimited Lipgloss 07 koralowy

W tubce, lepka konsystencja, jest ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5886.jpg (124,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5889.jpg (87,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5906a.jpg (57,9 KB, 49 załadowań)
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2012-11-28 o 16:14
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 15:51   #3
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki KIKO

Nie lubie kosmetyków Kiko, wedlug mnie są trochę kiepskiej jakości, przynajmniej te, ktore ja mam. Lakiery do pazokci trzymaja sie u mnie jeden dzień, słabo kryją, jedynie pędzelek mi sie podoba. Błyszczyki strasznie się kleją i szybko znikają z ust, a tusze do rzęs nie nadawały się do użytku po ok. 2 tygodniach
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:00   #4
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki KIKO

Szkoda że nie ma tych kosmetyków w Polsce. Chętnie bym przetestowała parę rzeczy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:40   #5
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
Nie lubie kosmetyków Kiko, wedlug mnie są trochę kiepskiej jakości, przynajmniej te, ktore ja mam. Lakiery do pazokci trzymaja sie u mnie jeden dzień, słabo kryją, jedynie pędzelek mi sie podoba. Błyszczyki strasznie się kleją i szybko znikają z ust, a tusze do rzęs nie nadawały się do użytku po ok. 2 tygodniach
U mnie lakiery trzymaja sie dluzej. Z blyszczykow to jedynie te w tubce sa klejaca, a tuszow nie testowalam. Mysle, ze w Kiko stosunek jakosci do ceny jest dobry. Nie sa to oczywiscie kosmetyki profesjonalne czy luksusowe, ale mozna znalesc pare perelek tak samo jak zapewne i bubli. Ale to chyba w duzej czesci firm tak jest. Np. kupilam tusz Hypnose, ktorego nie lubie bo od samego otwarcia tworzyl grudki i nieladnie rzesy wygladaly, natomiast mam tez L´extreme, ktory jest super i pieknie maluje nawet po pol roku od otwarcia.
Z Kiko to slyszalam, ze tusz Ultra Tech WP jest dobry. Jak bede miala okazje to go przetestuje.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Szkoda że nie ma tych kosmetyków w Polsce. Chętnie bym przetestowała parę rzeczy.
Pare rzeczy jest na allegro, chociaz o czywiscie to nie to samo co pojsc do sklepu i sobie pomacac
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:43   #6
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
U mnie lakiery trzymaja sie dluzej. Z blyszczykow to jedynie te w tubce sa klejaca, a tuszow nie testowalam. Mysle, ze w Kiko stosunek jakosci do ceny jest dobry. Nie sa to oczywiscie kosmetyki profesjonalne czy luksusowe, ale mozna znalesc pare perelek tak samo jak zapewne i bubli. Ale to chyba w duzej czesci firm tak jest. Np. kupilam tusz Hypnose, ktorego nie lubie bo od samego otwarcia tworzyl grudki i nieladnie rzesy wygladaly, natomiast mam tez L´extreme, ktory jest super i pieknie maluje nawet po pol roku od otwarcia.
Z Kiko to slyszalam, ze tusz Ultra Tech WP jest dobry. Jak bede miala okazje to go przetestuje.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


Pare rzeczy jest na allegro, chociaz o czywiscie to nie to samo co pojsc do sklepu i sobie pomacac
Ano właśnie - i przebitka też jest...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:59   #7
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ano właśnie - i przebitka też jest...
Masz racje, chociaz jak przeliczylam to np. blyszczyki wychodza prawie tyle samo co w sklepie czyli 7€ z groszami, w regularnej cenie. Ale teraz sa w promocji za 3 no i z tej oferty juz nie mozna na allegro skorzystac.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 10:00   #8
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki KIKO

Uwielbiam KIKO :3 ale najlepiej chyba zamawiać przez internet, bo wydaje mi się że fajniejsze promocje mają Ja aktualnie posiadam dwa cienie water eyeshadow, które są cudne i eyeliner brokatowy, który świetnie się spisuje nawet na dzień

Szczerze jak pierwszy raz weszłam do sklepu kiko to takiego oczopląsu dostałam, że nie wiedziałam za co się łapać >.> teraz w sobotę podjadę chyba sobie do monachium i popatrzę za lakierami i może jeszcze jakieś cienie capnę
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:20   #9
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Czas na pomadki

Od lewej:

-Smart lipstick
79 delikatny pomaranczowy lekko perlowy
92 kremowy brudny roz mat

Lubie ta pierwsza za kolor, natomiast niezbyt ladnie schodzi z ust.
Drugi kolor jest ekstra, ladnie sie naklada, odpowiednio nalozona dlugo sie trzyma.

- Shiny lipstick pearl
191 rozowy
189 rozowy z domieszka pomaranczowego

NIE sa to pomadki perlowe, maja za to delikatne drobinki i sa transparentne. Rewelacyjne do malowania ust w ciagu dnia bez lusterka

- Crystal sheer-glossy lipstick 413 chlodny roz (na zdjeciu)

To jest pol-transparentna pomadka z drobinkami, kolor jest widoczniejszy niz w poprzednich. Nawilza ust i rozswietla je.

Mysle, ze pomadki Kiko sa warte wyprobowania, jest ogromny wybor kolorow i rodzajow no i ceny przystepne, a opakowania sa eleganckie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5931.jpg (130,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5936.jpg (94,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5937.jpg (105,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5944.jpg (66,6 KB, 28 załadowań)
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 15:30   #10
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki KIKO

Co do lakierów to mam na ich temat takie samo zdanie jak BeautyCandy. Na moich paznokciach utrzymują się maksymalnie dwa dni i mają trochę niewygodny pędzelek. Kolory są piękne, ale niestety formuła je dyskwalifikuje (chyba, że ktoś zmienia bardzo często lakier na paznokciach).
Cienie z Kiko są bardzo przyjemne i nieźle napigmentowane, ale moim zdaniem nie są lepsze od łatwo dostępnych Inglotów.
Testowałam jeszcze 2 produkty do ust. Bardzo polubiłam się z kredką do ust Pencil Lip Gloss. Ma kremową konsystencję, nie wysusza ust i stosunkowo długo się na nich utrzymuję. Gorsze są szminki Crystal Sheer. Konsystencję mają podobną do szminek z Essence, na ustach utrzymują się dosyć krótko, ale za to tworzą ładny efekt, zdrowych jędrnych warg. Należy omijać kolory, które zawierają drobinki, bo są dosyć mocno wyczuwalne na wargach.

Mam nadzieję, że komuś pomogłam
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 15:48   #11
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Co do lakierów to mam na ich temat takie samo zdanie jak BeautyCandy. Na moich paznokciach utrzymują się maksymalnie dwa dni i mają trochę niewygodny pędzelek. Kolory są piękne, ale niestety formuła je dyskwalifikuje (chyba, że ktoś zmienia bardzo często lakier na paznokciach).
Cienie z Kiko są bardzo przyjemne i nieźle napigmentowane, ale moim zdaniem nie są lepsze od łatwo dostępnych Inglotów.
Testowałam jeszcze 2 produkty do ust. Bardzo polubiłam się z kredką do ust Pencil Lip Gloss. Ma kremową konsystencję, nie wysusza ust i stosunkowo długo się na nich utrzymuję. Gorsze są szminki Crystal Sheer. Konsystencję mają podobną do szminek z Essence, na ustach utrzymują się dosyć krótko, ale za to tworzą ładny efekt, zdrowych jędrnych warg. Należy omijać kolory, które zawierają drobinki, bo są dosyć mocno wyczuwalne na wargach.

Mam nadzieję, że komuś pomogłam
Musze sie zgodzic co do drobinek, chociaz zalezy od koloru. Bo w jednych sie nie wyczuwa a w innych tak. Np. w nr 191 nie czuc.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 16:25   #12
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Kosmetyki KIKO

Mam 2 lakiery Kiko, dobrze się trzymają
Chętnie kupiłabym więcej, ale w Polsce nie ma, kupowałam na wakacjach.

Mam też jakiś róż (baaardzo napigmentowany) i cienie (też fajnie napigmentowane, dobrze się trzymają).

Błyszczyków nie testowałam.

A gdzie można je kupić przez internet, jak nie na allegro?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:47   #13
vanilla71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki KIKO

Witam dziewczęta Uwielbiam kosmetyki Kiko. Odkryłam je dosyć niedawno będą na wakacjach u mamy we Francji. Najpierw jakoś głupio było mi tam wejść bo myślałam, ze ceny powalą mnie na kolana, a tu ku moim zdziwieniu okazało się, że ceny mają bardzo fajne, szczególnie przy promocjach. Na chwilę obecna chciałabym mieć wszystko ze sklepu hihi :p, ale póki to nastąpi moje zbiory przedstawiają się tak: 2 Kredki do oczy Kajal Khal Pencil- czarną i turkusową rewelacyjnie utrzymują się na linii wodnej, dwie kredki Smoky Eye Pencil- czarną i butelkową zieleń z jednej stony jest kredka natomiast z drugiej skośny pędzelek wiec można to wykorzystać na kilka sposobów zarówno do samych kresek jak również po roztarci jako cień., na lini wodnej również się dobrze sprawdzają. Mam jeszcze dwie wysuwane kredki, które z drugiej strony mają gąbeczke do rozcierania, te natomiast nie nadają sie na linie wodną . Wszystkie są mocno napigmentowane i trwałe. Prócz kredek posiadam jeszcze dwa tusze do rzęs z tej samej serii Super Color- grafitowy z drobinkami oraz turkusowy co do tego drugiego to nigdy nie miałam równie napigmentowanego tuszu nie mówiąc już o takim kolorze. Mam też chabrowy liner z którego również jestem bardzo zadowolona. Ogólnie jestem baardzo zadowolona z tych kosmetyków i bardzo je polecam Zapomniałam jeszcze, że mam dwa lakiery do paznokci mają ładne kolory już jedna warstwa wystarczy by uzyskać ich kolor, jeśli chodzi o trwałość to wycierają się na końcówkach. To chyba byłoby na tyle

Edytowane przez vanilla71
Czas edycji: 2012-11-29 o 20:50
vanilla71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 20:30   #14
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Kosmetyki KIKO

Mam 3 lakiery od kiko, są takie kremowe i wystarcza jedna warstwa. Mam różowy, fioletowo brązowy i fioletowy magnetyczny.

Kupiłam też cień w sztyfcie biały perłowy, używam go jako baza pod inne jesne cienie. Trzeba rozetrzec najlepiej palcem żeby było równomiernie.
Mascarę mam podkręcającą rzęsy, ma silikonową szczoteczkę i bardzo dokładnie rozdziela rzęsy. Jest trwała.
Mam też pisak do brwi który muszę się nauczyc stosowwac Nigdy nie miałam takiego produktu. Pomazałam nim na dłoni i jest bardzo trwały.
Temperówka biała też jest bardzo fajna
Najbardziej jestem zadowolona z 2 pędzelków i eyelinera, który ma śliczny kolor taki metaliczny brązowo- złoty- jest ciemny ale ma połysk na złoto. Śliczny kolor- numer- 113. Bardzo trwały.

Kosmetyki są włoskie, ceny ok, każdy produkt który kupiłam poniżej 10 euro.
Miałam ochotę na cienie ale ostatnio powiedziałam sobie że nie kupuje już żadnych cieni bo mam ich bardzo dużo i nie potrzebne mi nowe
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2012-11-30 o 20:36
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 16:28   #15
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki KIKO

jeeaaa, wreszcie wątek o Kiko!

Kocham Kiko. Za jakość, za kolory, za dizajn, za cenę, za stosunek ceny do jakości, za limitowanki, za wszystko!
Moja kolekcja wygląda nastepująco (część tych łupów mam dopiero od dwóch dni, gwiazdka * oznacza, że pokazywałam dany kosmetyk u siebie):

róże
* Blooming Origami Bloom Blush 01 Light Sienna
* City Summer Sun Bronzing Blush 03 Beyond Coral
* Lavish Oriental Alluring Print Multicolour Bronzer 02 Plush Deep Rose
* Chic Chalet Adjustable Colour Blush 01 Vintage Ginger, * 02 Fancy Coral

rozświetlacze
- Dashing Holidays Shimmer Powder 01 Surreal Sparkle
- Light Impulse Silver Drops
* Light Impulse Shimmer Pearls 02 Optical Highlighter
* Light Impulse Shimmer Distilled 03 Sensual Pearl

cienie, korektory
* Chic Chalet Color Fever Eyeshadow Palette 02 Luxurious Gold And Plum, * 03 Hyperreal Green Wood
- Natural Concealer 01 Chiaro, 02 Naturale
- Full Coverage Concealer 01 Chiaro, 02 Naturale

kredki, baza, błyszczyki
- Precision Eye Pencil 300 Nero, 301 Marrone
- Vibrant Eye Pencil 604 Viola Intenso
- Eye Base Primer
- Pencil Lip Gloss 09 Beige Chiaro
- Extra Volume Lipgloss 04 Rosa Guava

lakiery
* 278 Viola Orchidea Microglitter
* 280 Arancione
- Rosa Fenicottero
* 295 Azzurro Ceruleo
* 318 Malva Chiaro
- 320 Malva Beige
* 336 Blu Elettrico
- 346 Verdone Chiaro
* 359 Pesca Chiaro
* 373 Terra Di Siena Bruciata
- 381 Viola Grigio
- Dashing Holidays 408 Chemical Purple
* Lavish Oriental 401 Peacock Green
- Gel Look Top Coat

- resztka kremu do ciała Light Impulse Emerald Distilled
- dwufazówka do demakijażu Cleansing Eyes & Lips
- kosmetyczka

Wszystkie te rzeczy kupowałam w ciemno, bez macania, ogladania, testowania, (moja ciotka mieszka we Włoszech i stamtąd mi je przesyła). Jak do tej pory trafiły mi się tylko dwie kiepskie rzeczy - błyszczyk w tubce Lip Glaze, odstąpiłam go kumpeli, która się nim zachwyca i tusz Super Colour Mascara - kolorowa woda.
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 18:52   #16
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Kosmetyki KIKO

Wow Cucuma ale boska kolekcja
Zazdroszczę

Ja z Kiko na razie mam kilka lakierów i pomadek, z wszystkiego jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z pomadek nabłyszczających
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 19:47   #17
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki KIKO

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;37928263]jeeaaa, wreszcie wątek o Kiko!

Kocham Kiko. Za jakość, za kolory, za dizajn, za cenę, za stosunek ceny do jakości, za limitowanki, za wszystko!
Moja kolekcja wygląda nastepująco (część tych łupów mam dopiero od dwóch dni, gwiazdka * oznacza, że pokazywałam dany kosmetyk u siebie):

róże
* Blooming Origami Bloom Blush 01 Light Sienna
* City Summer Sun Bronzing Blush 03 Beyond Coral
* Lavish Oriental Alluring Print Multicolour Bronzer 02 Plush Deep Rose
* Chic Chalet Adjustable Colour Blush 01 Vintage Ginger, * 02 Fancy Coral

rozświetlacze
- Dashing Holidays Shimmer Powder 01 Surreal Sparkle
- Light Impulse Silver Drops
* Light Impulse Shimmer Pearls 02 Optical Highlighter
* Light Impulse Shimmer Distilled 03 Sensual Pearl

cienie, korektory
* Chic Chalet Color Fever Eyeshadow Palette 02 Luxurious Gold And Plum, * 03 Hyperreal Green Wood
- Natural Concealer 01 Chiaro, 02 Naturale
- Full Coverage Concealer 01 Chiaro, 02 Naturale

kredki, baza, błyszczyki
- Precision Eye Pencil 300 Nero, 301 Marrone
- Vibrant Eye Pencil 604 Viola Intenso
- Eye Base Primer
- Pencil Lip Gloss 09 Beige Chiaro
- Extra Volume Lipgloss 04 Rosa Guava

lakiery
* 278 Viola Orchidea Microglitter
* 280 Arancione
- Rosa Fenicottero
* 295 Azzurro Ceruleo
* 318 Malva Chiaro
- 320 Malva Beige
* 336 Blu Elettrico
- 346 Verdone Chiaro
* 359 Pesca Chiaro
* 373 Terra Di Siena Bruciata
- 381 Viola Grigio
- Dashing Holidays 408 Chemical Purple
* Lavish Oriental 401 Peacock Green
- Gel Look Top Coat

- resztka kremu do ciała Light Impulse Emerald Distilled
- dwufazówka do demakijażu Cleansing Eyes & Lips
- kosmetyczka

Wszystkie te rzeczy kupowałam w ciemno, bez macania, ogladania, testowania, (moja ciotka mieszka we Włoszech i stamtąd mi je przesyła). Jak do tej pory trafiły mi się tylko dwie kiepskie rzeczy - błyszczyk w tubce Lip Glaze, odstąpiłam go kumpeli, która się nim zachwyca i tusz Super Colour Mascara - kolorowa woda.[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę - zwłaszcza tych limitek .
Szkoda że nie zrobiłaś zdjęcia otwartych kosmetyków.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2012-12-02 o 19:49
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:21   #18
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę - zwłaszcza tych limitek .
Szkoda że nie zrobiłaś zdjęcia otwartych kosmetyków.

sporo kosmetyków jest zaprezentowanych na moim blogu, resztę będę stopniowo recenzować, jeśli zależy Ci na czymś szczególnie to nie ma problemu - mogę obfocić
niooo, limitki to prawdziwe perełki
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 12:20   #19
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Spora kolekcja!

Tez mam ten krem do ciala w kwadratowym opakowaniu (ktore sobie zachowam bo jest b.ladne!) ale nie moge go zmeczyc przez zapach .
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 12:56   #20
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki KIKO

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;37928263]jeeaaa, wreszcie wątek o Kiko!

Kocham Kiko. Za jakość, za kolory, za dizajn, za cenę, za stosunek ceny do jakości, za limitowanki, za wszystko!
Moja kolekcja wygląda nastepująco (część tych łupów mam dopiero od dwóch dni, gwiazdka * oznacza, że pokazywałam dany kosmetyk u siebie):

róże
* Blooming Origami Bloom Blush 01 Light Sienna
* City Summer Sun Bronzing Blush 03 Beyond Coral
* Lavish Oriental Alluring Print Multicolour Bronzer 02 Plush Deep Rose
* Chic Chalet Adjustable Colour Blush 01 Vintage Ginger, * 02 Fancy Coral

rozświetlacze
- Dashing Holidays Shimmer Powder 01 Surreal Sparkle
- Light Impulse Silver Drops
* Light Impulse Shimmer Pearls 02 Optical Highlighter
* Light Impulse Shimmer Distilled 03 Sensual Pearl

cienie, korektory
* Chic Chalet Color Fever Eyeshadow Palette 02 Luxurious Gold And Plum, * 03 Hyperreal Green Wood
- Natural Concealer 01 Chiaro, 02 Naturale
- Full Coverage Concealer 01 Chiaro, 02 Naturale

kredki, baza, błyszczyki
- Precision Eye Pencil 300 Nero, 301 Marrone
- Vibrant Eye Pencil 604 Viola Intenso
- Eye Base Primer
- Pencil Lip Gloss 09 Beige Chiaro
- Extra Volume Lipgloss 04 Rosa Guava

lakiery
* 278 Viola Orchidea Microglitter
* 280 Arancione
- Rosa Fenicottero
* 295 Azzurro Ceruleo
* 318 Malva Chiaro
- 320 Malva Beige
* 336 Blu Elettrico
- 346 Verdone Chiaro
* 359 Pesca Chiaro
* 373 Terra Di Siena Bruciata
- 381 Viola Grigio
- Dashing Holidays 408 Chemical Purple
* Lavish Oriental 401 Peacock Green
- Gel Look Top Coat

- resztka kremu do ciała Light Impulse Emerald Distilled
- dwufazówka do demakijażu Cleansing Eyes & Lips
- kosmetyczka

Wszystkie te rzeczy kupowałam w ciemno, bez macania, ogladania, testowania, (moja ciotka mieszka we Włoszech i stamtąd mi je przesyła). Jak do tej pory trafiły mi się tylko dwie kiepskie rzeczy - błyszczyk w tubce Lip Glaze, odstąpiłam go kumpeli, która się nim zachwyca i tusz Super Colour Mascara - kolorowa woda.[/QUOTE]

Ładną kolekcję uzbierałaś. Ja się cały czas czaję na czwórkę cieni, ale jak już jestem w Kiko to rezygnuję, bo stwierdzam, że mam i tak za dużo cieni
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:58   #21
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Spora kolekcja!

Tez mam ten krem do ciala w kwadratowym opakowaniu (ktore sobie zachowam bo jest b.ladne!) ale nie moge go zmeczyc przez zapach .

zapach jest specyficzny, fakt... są dni kiedy się nim upajam i są dni (np. podczas niedyspozycji), że nawet nie otwieram pudełka, bo migrena gwarantowana

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ładną kolekcję uzbierałaś. Ja się cały czas czaję na czwórkę cieni, ale jak już jestem w Kiko to rezygnuję, bo stwierdzam, że mam i tak za dużo cieni

a mnie kuszą pojedyncze cienie, ale też rezygnuję, bo na co dzień maluję się beżowym cieniem, do tego krecha i styka a znowuż smoki czy wymyślne cieniowo mejkapy robię tylko na większe wyjścia
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:23   #22
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Rozpoczela sie nowa promocja, tym razem na cienie za 3 €. Ale z tego co widzialam, to tylko te pojedyncze sa faktycznie w tej cenie.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:34   #23
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki KIKO

ja czekam na przecenę Dashing Holidays, bo mam jeszcze chęć na kilka smakołyków
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:20   #24
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;37948407]ja czekam na przecenę Dashing Holidays, bo mam jeszcze chęć na kilka smakołyków [/QUOTE]
Ja tez! Ciekawe kiedy ja przecenia, czy tuz po swietach w styczniu? Chcialabym ta kredke do oczu zelowa (ciekawe czy jest tak dobra jak podobno ta z Avonu), cienie czworki i lakier brokatowy.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 21:03   #25
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki KIKO

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;37932436]sporo kosmetyków jest zaprezentowanych na moim blogu, resztę będę stopniowo recenzować, jeśli zależy Ci na czymś szczególnie to nie ma problemu - mogę obfocić
niooo, limitki to prawdziwe perełki[/QUOTE]
Weszłam na bloga i jeszcze bardziej ci zazdroszczę .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 11:31   #26
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Rozpoczela sie nowa promocja, tym razem na cienie za 3 €. Ale z tego co widzialam, to tylko te pojedyncze sa faktycznie w tej cenie.
Szkoda, że nie będę miała możliwości się na nią załapać Uwielbiam ich przeceny. Do tej pory skorzystałam ze zniżek na lakiery i szminki i mocno się wtedy obkupiłam
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:59   #27
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Kosmetyki KIKO

Witam

bardzo lubie kosmetyki KIKO a poniewaz od ponad roku otworzyli u nas sklep firmowy to moja kolekcja jest nawet nawet...

Mam kilka paletek cieni, cieni pojedynczych i tych wodnych...

Lakiery urzekaja kolorami, ale trwalosc jest kiepska z tym, ze ja ratuje sie topcoatem Essie GTG i w tym zestawie trzymaja sie spokojnie 2-3 dni
I lakiery holograficzne z przedostatniej LE sa naprawde bosssskie... Nawet gdyby trzymaly sie jeden dzien to i tak bym chyba kupila...

Poza tym puder wykonczeniowy jest moim wieeeeelkim skarbem, mam chyba 2 czy 3 opakowanie...

Baza do cieni jest tez fajna...

Lubie rowniez kredki do oczu z limitek i rozswietlacze...

Postaram sie wrzucic kilka fotek


Pozdrawiam!
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:58   #28
vanilla71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Witam

bardzo lubie kosmetyki KIKO a poniewaz od ponad roku otworzyli u nas sklep firmowy to moja kolekcja jest nawet nawet...

Mam kilka paletek cieni, cieni pojedynczych i tych wodnych...

Lakiery urzekaja kolorami, ale trwalosc jest kiepska z tym, ze ja ratuje sie topcoatem Essie GTG i w tym zestawie trzymaja sie spokojnie 2-3 dni
I lakiery holograficzne z przedostatniej LE sa naprawde bosssskie... Nawet gdyby trzymaly sie jeden dzien to i tak bym chyba kupila...

Poza tym puder wykonczeniowy jest moim wieeeeelkim skarbem, mam chyba 2 czy 3 opakowanie...

Baza do cieni jest tez fajna...

Lubie rowniez kredki do oczu z limitek i rozswietlacze...

Postaram sie wrzucic kilka fotek


Pozdrawiam!
Byłoby fajnie gdybyś wrzuciła fotki pudru i rozświetlaczy chciałabym kupic od nich ale nie wybieram się w najbliszym czasie do Francji a ze zdjęć na ich strnie nie mogę się zdecydowa jeśli odzi o kolory.
A czy króraś z Was miała od nich pokłady i róże? Jak ich jakością?
vanilla71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 19:37   #29
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki KIKO

Cytat:
Napisane przez vanilla71 Pokaż wiadomość
Byłoby fajnie gdybyś wrzuciła fotki pudru i rozświetlaczy chciałabym kupic od nich ale nie wybieram się w najbliszym czasie do Francji a ze zdjęć na ich strnie nie mogę się zdecydowa jeśli odzi o kolory.
A czy króraś z Was miała od nich pokłady i róże? Jak ich jakością?
Hej, ja mam tylko BB cream. Nazwa jest mylna, bo jest to wlasciwie krem nawilzajacy :| i jako takiego go uzywam, bo nie ma zadnego krycia ani nawet ujednolicenia. Chcialam kupic jakis podklad, ale nie moglam dobrac koloru! (jasnego w zoltym odcieniu), wiec zrezygnowalam.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:36   #30
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki KIKO

hmmm, narzekacie na lakiery a ja nie mogę złego słowa powiedzieć... oczywiście, że glassflecki, brokaty czy holo zaczynają się ścierać na drugi dzień po pomalowaniu, ale kremy na moich pazurkach wytrzymują dwa-trzy dni w idealnym stanie i to bez bazy i topcoatu, dłużej nie sprawdzałam, bo lubię często zmieniać lakier..... a np. lakiery Catrice odpryskują mi wielkimi kawałami parę godzin po aplikacji jak widać każde paznokcie lubią co innego
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-14 11:27:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.