Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-16, 17:38   #1501
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jezu takie długie paznokcie i jeden aż do mięsa złamany :/
Patrzcie jak życ?!?!
Ta jak ja mam krótkie paznokcie to się czuję brzydka
Idę pilowac...
Mi ostatnio poszły oba kciuki - jeden już ścięty na zero, drugi jeszcze nie - muszę czekać, aż pęknięcie "odrośnie". Skróciłam wszystkie pozostałe, bo tak być to nie będzie

Czy tylko ja mam tak, że kiedy mam krótkie paznokcie to wolę kwadraty? Mam wtedy wrażenie, że wyglądają na dłuższe niż gdybym spiłowała je na okrągło
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 17:41   #1502
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jezu takie długie paznokcie i jeden aż do mięsa złamany :/
Patrzcie jak życ?!?!
Ta jak ja mam krótkie paznokcie to się czuję brzydka
Idę pilowac...
Piękne masz te paznokcie, bardzo zadbane, super długość i kształt. Kształt jest przecudowny.
Sama lubię długie paznokcie, dodatkowo pomalowane na bordo - ideał. Ale niestety nie mogę ich mieć na co dzień. Jak tylko mam więcej wolnego to czekam aż urosną i zaraz nakładam swój ulubiony kolor.
Pamiętam jak przed studniówką miałam super długie paznokcie, już upiłowane, gotowe na nakładanie lakieru i kilka dni przed studniówką - wskazujący lewej ręki mi się złapał, tak perfidnie na bardzo krótko - za krótko. Przykleiłam tipsa, pomalowałam wszystkie, nic nie odpadło, wyglądało super.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 20:24   #1503
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Razdwapiec i lavender- dzięki za pomoc w ostateczności zamiast rycyny zakupiłam olejek ze słodkich migdałów
Widziałam też olejki z pestek truskawek lub malin! <3 ojaaa, ale mi się ich zachciało
ja miałam nierafinowany olej z pestek zielonych jabłek, polecam! drogi, ale ja miałam buteleczkę 30 ml, super był, pachniał jak aromat migdałowy do ciasta chociaz moj chlopak powiedzial, ze rzeczywiscie czuje zielone jabłka rozjaśniał paznokcie i cudownie nawilżał skórki
http://zielonyklub.pl/olej-jablkowy.html tutaj kupowałam

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ten z truskawek ładnie pachnie . O, przypomniało mi się, że ze względów zapachowych chcę sobie do mojej mieszanki kupić olej śliwkowy. Pachnie marcepanem

Ja dzisiaj ściągam hybrydę, ciekawe jak przyrost
i jak przyrost?

ja miałam olejek z pestek jabłek i pachniał aromatem migdałowym do ciast

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dla mnie właśnie nie wygodne wiem wiem, ale ja mam fetysz na długie paznokcie... -_-
idz do kosmetyczki na jakis fajny manicure na krotkich to nie będziesz się czuła niekobieco krótkie paznokcie nie muszą być brzydkie, czasem umiejętnie pomalowane i z jakąś delikatną biżuterią na dłoniach są szalenie kobiece ja na walentynki miałam na ręce taką cieniutką bransoletkę z takim dużym srebrnym koralikiem z czarnymi kryształkami, a paznokcie miałam krótkie, pomalowane na metaliczny ciemny fiolet i uważam, że ładnie to wyglądało

https://www.instagram.com/p/BBxcQIls7Aa/

https://www.instagram.com/p/BB2Sxc7nqkB/

a może jakiś french albo manicure z brylancikami / ćwiekami?



a czasem zamiast skracać wszystkie jak sie ma mega długie to można iść na samo przedłużenie żelem jednego
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:01   #1504
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez xMayx Pokaż wiadomość
Mi ostatnio poszły oba kciuki - jeden już ścięty na zero, drugi jeszcze nie - muszę czekać, aż pęknięcie "odrośnie". Skróciłam wszystkie pozostałe, bo tak być to nie będzie

Czy tylko ja mam tak, że kiedy mam krótkie paznokcie to wolę kwadraty? Mam wtedy wrażenie, że wyglądają na dłuższe niż gdybym spiłowała je na okrągło
Ojjj
Noo ja też lekko skróciłam i nie jest tak źle Wam powiem nie skróciłam do "zera" tylko tak lekko wychodzą za opuszek i nie rzuca się to aż tak w oczy xd
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Piękne masz te paznokcie, bardzo zadbane, super długość i kształt. Kształt jest przecudowny.
Sama lubię długie paznokcie, dodatkowo pomalowane na bordo - ideał. Ale niestety nie mogę ich mieć na co dzień. Jak tylko mam więcej wolnego to czekam aż urosną i zaraz nakładam swój ulubiony kolor.
Pamiętam jak przed studniówką miałam super długie paznokcie, już upiłowane, gotowe na nakładanie lakieru i kilka dni przed studniówką - wskazujący lewej ręki mi się złapał, tak perfidnie na bardzo krótko - za krótko. Przykleiłam tipsa, pomalowałam wszystkie, nic nie odpadło, wyglądało super.
Dziękuje Ale jeszcze trzeba nad nimi popracować xd
O totototototto :slina ::sl ina: jezu wielbie bordo i czerwienie
A no raz też przykleiłam se na szybko w domu tipsa pamiętam
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55841691]ja miałam nierafinowany olej z pestek zielonych jabłek, polecam! drogi, ale ja miałam buteleczkę 30 ml, super był, pachniał jak aromat migdałowy do ciasta chociaz moj chlopak powiedzial, ze rzeczywiscie czuje zielone jabłka rozjaśniał paznokcie i cudownie nawilżał skórki
http://zielonyklub.pl/olej-jablkowy.html tutaj kupowałam



i jak przyrost?

ja miałam olejek z pestek jabłek i pachniał aromatem migdałowym do ciast



idz do kosmetyczki na jakis fajny manicure na krotkich to nie będziesz się czuła niekobieco krótkie paznokcie nie muszą być brzydkie, czasem umiejętnie pomalowane i z jakąś delikatną biżuterią na dłoniach są szalenie kobiece ja na walentynki miałam na ręce taką cieniutką bransoletkę z takim dużym srebrnym koralikiem z czarnymi kryształkami, a paznokcie miałam krótkie, pomalowane na metaliczny ciemny fiolet i uważam, że ładnie to wyglądało

https://www.instagram.com/p/BBxcQIls7Aa/

https://www.instagram.com/p/BB2Sxc7nqkB/

a może jakiś french albo manicure z brylancikami / ćwiekami?



a czasem zamiast skracać wszystkie jak sie ma mega długie to można iść na samo przedłużenie żelem jednego[/QUOTE]

Aaa poszły pod pilnik(skracam teraz paznokcie pilniczkiem papierowym jakoś się "przemogłam" i tak jak mówiłam nie jest tak źle
No w sumie ładnie pomalowane krótkie są też seeeksyyy
Tylko kurde akurat miałam iść na manicure japoński z kształtem od razu i już se poszłam w piz :P
Byłam raz to zrobiła mi za dyszkę, ale potem trzymał się dziad paznokcia chyba z 3 miechy i nie chciał odejść więć podaruje sobie xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:14   #1505
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jezu takie długie paznokcie i jeden aż do mięsa złamany :/
Patrzcie jak życ?!?!
Ta jak ja mam krótkie paznokcie to się czuję brzydka
Idę pilowac...
O mamuniu, jakie Ty masz śliczne te paznokcie


Ale wam powiem, że mi ostatnio też się paznokieć złamał. I to też kciuk :P
Wrzucam zdjęcia z moimi pazurami. Cieszę się, póki jeszcze mogą być długie Krzywo spiłowane i w ogóle, ale się trzymają. ^^
No i przy okazji pochwalę się nowym lakierem <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png prawa łapka.png (940,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: png lewa łapka.png (795,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: png pomalowane.png (595,3 KB, 12 załadowań)
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 22:35   #1506
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
O mamuniu, jakie Ty masz śliczne te paznokcie


Ale wam powiem, że mi ostatnio też się paznokieć złamał. I to też kciuk :P
Wrzucam zdjęcia z moimi pazurami. Cieszę się, póki jeszcze mogą być długie Krzywo spiłowane i w ogóle, ale się trzymają. ^^
No i przy okazji pochwalę się nowym lakierem <3
co to za lakier?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 23:29   #1507
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

u mnie aktualizacja po dwóch tygodniach:
używałam serum Evree i Regenerum, zmieszanego olejku pomarańczowego z Alterry z rycyną, a do tego codziennie moczyłam w ciepłej mieszance (olej sezamowy, kokosowy, arganowy, z orzeszków ziemnych, Hipp, Babydream fur Mama, rycynowy, kilka kropek olejów eterycznych: pomarańczowego i herbacianego).

cały ten czas miałam na paznokciach hybrydę, więc nie kusiło mnie, żeby pod nimi grzebać.

Sama nie wiem, czy coś się ruszyło z przyrostem.
Zdjęcie "przed" jest dokładnie sprzed dwóch tygodni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7825.jpg (94,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7794.jpg (100,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7795.jpg (110,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7792.jpg (96,3 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-02-17 o 08:23
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 07:27   #1508
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55850286]co to za lakier?[/QUOTE]

Sally Hansen hard&nails xtreme wear, kolor 320
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 08:14   #1509
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czy komuś jeszcze, oprócz mnie, nie wyświetlają się zdjęcia w wątku?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 08:30   #1510
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mi też przynajmniej na telefonie muwze wtedy wchodzić normalnie nie przez aplikację :-/
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 08:43   #1511
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Mi też przynajmniej na telefonie muwze wtedy wchodzić normalnie nie przez aplikację :-/
Mnie właśnie z przeglądarki się nie wyświetlają :<. Podmieniłam zdjęcia w swoim poście i na razie są widoczne ;-)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 08:51   #1512
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
u mnie aktualizacja po dwóch tygodniach:
używałam serum Evree i Regenerum, zmieszanego olejku pomarańczowego z Alterry z rycyną, a do tego codziennie moczyłam w ciepłej mieszance (olej sezamowy, kokosowy, arganowy, z orzeszków ziemnych, Hipp, Babydream fur Mama, rycynowy, kilka kropek olejów eterycznych: pomarańczowego i herbacianego).

cały ten czas miałam na paznokciach hybrydę, więc nie kusiło mnie, żeby pod nimi grzebać.

Sama nie wiem, czy coś się ruszyło z przyrostem.
Zdjęcie "przed" jest dokładnie sprzed dwóch tygodni.
Masz bardzo długą płytkę już teraz, jak Ci jeszcze przyrośnie to Ci się palce wydłużą chyba. Ja nie widzę wielkiej różnicy, to tylko dwa tygodnie w sumie, no i masz paznokcie w super stanie więc nie żebym Cię demotywowała ale może być tak że wiele Ci się nie zmieni ich wygląd, bo tu nie ma co ulepszać.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:22   #1513
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Przy każdym lakierze? W sensie firmy? Może jakaś konkretna nie służy?
Niestety po każdym jakiego używałam a miałam różnych firm.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:36   #1514
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
u mnie aktualizacja po dwóch tygodniach:
używałam serum Evree i Regenerum, zmieszanego olejku pomarańczowego z Alterry z rycyną, a do tego codziennie moczyłam w ciepłej mieszance (olej sezamowy, kokosowy, arganowy, z orzeszków ziemnych, Hipp, Babydream fur Mama, rycynowy, kilka kropek olejów eterycznych: pomarańczowego i herbacianego).

cały ten czas miałam na paznokciach hybrydę, więc nie kusiło mnie, żeby pod nimi grzebać.

Sama nie wiem, czy coś się ruszyło z przyrostem.
Zdjęcie "przed" jest dokładnie sprzed dwóch tygodni.
Piękne paznokcie, ja właśnie psułam sobie efekt grzebiąc pod nimi, ale teraz pomalowałam kryjącym lakierem żeby nic nie świtało i jest lepiej bo nie grzebie wcale.
Jak nie mam lakieru to kilka godzin wytrzymam bez grzebania, zawsze złapie za jakąś wykałaczkę by pogrzebać, muszę po zmyciu zaraz znowu malować.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:40   #1515
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja jak mam ładnie pomalowane paznokcie to mnie to motywuje, żeby nie grzebać przy nich, chociaż mnie kusi. Mimo, że wiem, że będą wyglądały gorzej. A jak mam niepomalowane to najczęściej obgryzam skórki. :/
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:30   #1516
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Masz bardzo długą płytkę już teraz, jak Ci jeszcze przyrośnie to Ci się palce wydłużą chyba. Ja nie widzę wielkiej różnicy, to tylko dwa tygodnie w sumie, no i masz paznokcie w super stanie więc nie żebym Cię demotywowała ale może być tak że wiele Ci się nie zmieni ich wygląd, bo tu nie ma co ulepszać.
Dziękuję
O nie, jeszcze dłuższe? Już teraz mam chude i długie, jeśli jeszcze urosną, będą jak patyki

Zdjęcia wstawiłam dla porządku, bo robię je co dwa tygodnie . A przyrost nie jest w zasadzie moim priorytetem, bo mam dość długą płytkę, ale chodzi mi o wzmocnienie paznokci olejkami
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 12:08   #1517
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziękuję
O nie, jeszcze dłuższe? Już teraz mam chude i długie, jeśli jeszcze urosną, będą jak patyki

Zdjęcia wstawiłam dla porządku, bo robię je co dwa tygodnie . A przyrost nie jest w zasadzie moim priorytetem, bo mam dość długą płytkę, ale chodzi mi o wzmocnienie paznokci olejkami
Mi bardziej niż olejowanie na zewnątrz na wzmocnienie paznokci pomogło olejowanie "wewnątrz". To znaczy wiesiołek w Capivicie i pewnie te witaminy w nim również. Miałam kruche paznokcie, łamały mi się dość często, rozdwajały i w ogóle były jakieś cienkie, a pół roku łykałam i paznokcie jak nowe. Wszystkim polecam.

A Ty masz paznokcie cudne, myślę źe mało która dziewczyna bardzo dbająca ma takie ładne. Ja od ponad 2 lat olejuję i o takiej płytce pomarzyć mogę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 12:48   #1518
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi bardziej niż olejowanie na zewnątrz na wzmocnienie paznokci pomogło olejowanie "wewnątrz". To znaczy wiesiołek w Capivicie i pewnie te witaminy w nim również. Miałam kruche paznokcie, łamały mi się dość często, rozdwajały i w ogóle były jakieś cienkie, a pół roku łykałam i paznokcie jak nowe. Wszystkim polecam.

A Ty masz paznokcie cudne, myślę źe mało która dziewczyna bardzo dbająca ma takie ładne. Ja od ponad 2 lat olejuję i o takiej płytce pomarzyć mogę.
Ja jem bardzo dużo warzyw i olei roślinnych, to na pewno też pomaga. No i dodatkowo biorę suplementy, aktualnie Vitapil.

Dziękuję Ci za te miłe słowa. Bardzo długo obgryzałam paznokcie, przez co jeszcze długo po tym jak przestałam miałam je w opłakanym stanie. Długo chowałam dłonie, bo były moim dużym kompleksem przez te brzydkie pazury ;-)

Olejowanie na pewno ogarnęło moje skórki: przedtem miałam ciągle zadziorki, które oczywiście zrywałam i chodziłam z takimi obolałymi paznokciami. Teraz, od ponad miesiaca, nie miałam z tym problemu ani raz.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 13:11   #1519
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Niestety po każdym jakiego używałam a miałam różnych firm.
Wow, z tym się jeszcze nie spotkałam. Może wymyślam, ale może to kwestia jakiegoś składnika?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 13:15   #1520
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wow, z tym się jeszcze nie spotkałam. Może wymyślam, ale może to kwestia jakiegoś składnika?
Czy dobrze zrozumiałam, że paznokieć łuszczy się w miejscu, gdzie wyrasta z macierzy? Czyli ta część, ktora nie ma bezpośredniego kontaktu z lakierem? Bo jeśli tak, to może problem jest w czymś innym? Na przykład w zmywaczu?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 13:46   #1521
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja jem bardzo dużo warzyw i olei roślinnych, to na pewno też pomaga. No i dodatkowo biorę suplementy, aktualnie Vitapil.

Dziękuję Ci za te miłe słowa. Bardzo długo obgryzałam paznokcie, przez co jeszcze długo po tym jak przestałam miałam je w opłakanym stanie. Długo chowałam dłonie, bo były moim dużym kompleksem przez te brzydkie pazury ;-)

Olejowanie na pewno ogarnęło moje skórki: przedtem miałam ciągle zadziorki, które oczywiście zrywałam i chodziłam z takimi obolałymi paznokciami. Teraz, od ponad miesiaca, nie miałam z tym problemu ani raz.
W życiu bym nie powiedziała że te paznokcie były obgryzane. Tym bardziej podziwiam.

Fakt, skórki też kiedyś miewałam suche i zdarzało mi się że coś tam oderwałam a potem miałam ranki. Od kiedy olejuję (i częściej kremuję) problemu nie ma.

A dzisiaj muszę zmyć lakier, najlepsze że nie dlatego że mi coś odprysło a dlatego że mam już spory odrost i wygląda to dziwnie. A malowałam w niedzielę. Rosną mi te paznokcie jak szalone.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:28   #1522
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mam nietypowe pytanie, ale tutaj zmagamy się, ze swoimi paznokciami. Mam pytanie do dziewczyn, które maja małą płytke jak je malujecie, żeby wyglądało estetycznie. Szaleństwo kolorami mam za soba, nie mogę ich zapuścić, bo się haczą i malować jakimikolwiek kolorami.
mimo olejowania przyrost jest słaby.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 22:52   #1523
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi bardziej niż olejowanie na zewnątrz na wzmocnienie paznokci pomogło olejowanie "wewnątrz". To znaczy wiesiołek w Capivicie i pewnie te witaminy w nim również. Miałam kruche paznokcie, łamały mi się dość często, rozdwajały i w ogóle były jakieś cienkie, a pół roku łykałam i paznokcie jak nowe. Wszystkim polecam.

A Ty masz paznokcie cudne, myślę źe mało która dziewczyna bardzo dbająca ma takie ładne. Ja od ponad 2 lat olejuję i o takiej płytce pomarzyć mogę.
który Capivit? A+E? czy total action
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 06:20   #1524
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

u mnie to już reguła, ładnie rosną mi paznokcie i jeden zawsze musi się uszkodzić
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 07:13   #1525
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55912906]który Capivit? A+E? czy total action[/QUOTE]
Total Action.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 08:43   #1526
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Czy dobrze zrozumiałam, że paznokieć łuszczy się w miejscu, gdzie wyrasta z macierzy? Czyli ta część, ktora nie ma bezpośredniego kontaktu z lakierem? Bo jeśli tak, to może problem jest w czymś innym? Na przykład w zmywaczu?
Tak jakby na granicy, do której dochodzi lakier. Zgadzam się, że to może też być kwestia zmywacza.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 09:29   #1527
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Tak jakby na granicy, do której dochodzi lakier. Zgadzam się, że to może też być kwestia zmywacza.
myślę, że gdyby problem był w lakierach, dotyczyłoby to dalej płytki, a nie tej części, ktora w zasadzie z lakierem nie ma kontaktu. Jakiego zmywacza używasz?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 09:35   #1528
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
myślę, że gdyby problem był w lakierach, dotyczyłoby to dalej płytki, a nie tej części, ktora w zasadzie z lakierem nie ma kontaktu. Jakiego zmywacza używasz?
Różnych. Teraz zielony z Rossmanna, wcześniej różowy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:47   #1529
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Czy dobrze zrozumiałam, że paznokieć łuszczy się w miejscu, gdzie wyrasta z macierzy? Czyli ta część, ktora nie ma bezpośredniego kontaktu z lakierem? Bo jeśli tak, to może problem jest w czymś innym? Na przykład w zmywaczu?
A może preparat do zmiękczania i rozpuszczania skórek, on też zmiękcza paznokcie jak na nich poleży. Miejsce łuszczenia by się zgadzało.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:14   #1530
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
A może preparat do zmiękczania i rozpuszczania skórek, on też zmiękcza paznokcie jak na nich poleży. Miejsce łuszczenia by się zgadzało.
Nie używam takich specyfików. Pozostaje mi chyba jedynie nie malować.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.