Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 21:00   #3091
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

ale ja mam wzrok jak najbardziej ok i dla mnie jesteś też takim aniołkiem w kędziorkach zaglądaj do nas częściej jak będziesz mieć chwilkę

ja wybieram się spać dobranoc
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:07   #3092
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm a tak w jakims przedziale podasz cenę? mojej owczesnej kierowniczki corka miala, zdawałoby sie zwyklą, wiazana na szyi sukienkę, długą z atłasu chyba (dobrze mówię? wiecie o co chodzi, śliski materiał) wybrała ja sobie w katalogu i zapłaciła za nia 4100zł i to cena czynila z niej niezwykłą suknię

mi będzie trudno sie zdecydowac
no właśnie w granicach 4-5tys dla mnie masakra no ale co zrobić, takiej drugiej nigdzie nie widziałam zawsze można uszyć samemu na zamówienie, pewnie taniej wyjdzie niż płacić za metkę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:08   #3093
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Kalpana
oj kochana, ja Cie rozumiem, ciesz sie, ze nie masz kasy, bo bys zbankruttowala i tak bys jej nie miala
ale nie oklamujmy sie, jestesmy tutaj dla swojej motywacji, pochwaleniu sie nowymi cudami jakie znalazlysmy i jak tak samo jak Kitka, dzieki wizazowi rpzestalam ladowac we wlosy maski profesjonalne, a przeszlam na biovaxa, oleje, wlosy myje odzywka za 4zl, dzieki temu watkowi i innym, moj portfel nie chudnie tak szybko i ja jestem bardziej zadowolona.
uznaje to za Twoj gorszy dzien, na prawde nie masz powodu do odchodzenia, poatrz ile noowcyh dziewczyn przylacza sie, a Ty chcesz odejsc? ehh, nie zrobisz nam tego

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej piękne Już prawie mamy weekend Ja kolejny dzień z Tz spędziłam cudownie, a dziś mija nam trzy i pół roczku Taka niepełna nasza rocznica,ale z drugiej strony tyle juz czasu razem...

Kitka
wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze Spełnienia zawodowego, żebyśmy mogły podziwiać Cię na niebie Szczęście z K i spełnienia najskrytszych nawet marzeń

Co do Twojego pytania, ja stosuję zarówno sudocrem jak i alantan. Ten pierwszy jest niezawodny jeśli chodzi o podrażnienia po depilacji, co wiem dzięki Shadii , ale także nakładam go zawsze punktowo na wypryski i również pomaga Odkąd stosuję Alantan, to dzięki Alessandrze zniknął problem z podrażnieniami na twarzy, zaczerwieniami i przesuszoną skórą. Mimo iż Pani w aptece uprzedzała że mogę się po nim świecić, do mojej naprawdę suchej cery jest niezastąpiony. Nie świecę się po nim, a wręcz przeciwnie fajnie matowi mi skórę, nakładam go rano pod makijaż i na noc. Jak dla mnie chyba jak dotąd KWC.




nic z nimi nie robię prócz standardowej pielęgnacji:
-szampon + odżywka
-maseczka jaką w danej chwili posiadam 3 x w tygodniu co najmniej
- jedwab na końce
-czasem jakaś kuracja odbudowująca bądź serum

i właściwie tyle jeśli chodzi o produkty zawsze szybko mi rosły, odkąd pamiętam. A swoją drogą za niedługo będzie dzień mierzenia i zobaczymy jak to będzie w tym miesiącu. Albo faktycznie rosną tak szybko albo bratmierzyć nie potrafi



jasne witaj

caate

na pewno osiągniesz upragniony cel jeśli o włosy chodzi, bardzo o nie dbasz więc pozostaje im tylko rosnąć przykro mi z powodu poronienia... dawno to było??


Ja zaraz wskakuję do łazienki na małą pielęgnacje Zakupiłam dziś dwa lakiery, pudrowy i czerwony i zaraz pudrowy pójdzie w ruch XD
super, ze TZ wrocil i spedzacie milo czas
u mnie tez dzisiaj taka miesiecznica, bo za 2miesiace mamy pelna rocznice-5lat

mnie to spotkalo jakos 2lata temu na wiosne, stosowalalismy wtedy mialam 2tyg plastrow, wiec dodatkowo prezerwatywy. bedac u TZta ogladalismy film, mialam dostac okres wtedy normalnie, nagle mialam bolesne, no myslalm ze umre, siedzialam, plakalam i krwawilam. bylam u ginekologa, okazalo sie, ze mam ciaze pozamaciczna, bylismy w wielkim szoku i to juz nie chodzi, ze ja poronilam, tylko ze ja bylam w ciazy i to w 4tyg. cos strasznego, myslalam wtedy, ze oszaleje, nie moglam uwierzyc, ze to sie stalo, gdyby nie TZ i jego pomoc, wsparcie, zapewne bym sie zalamala duzo,duzo bardziej. dlatego teraz biore tabletki, uwazam, pilnuje godziny co do minuty...
bo to nie jest tak, ze ja nie chce miec dziecka, chcialabym i licze sie z tym, ze wpadka gdyby byla to bym wychowywala to dziecko, skoro uprawiam seks, to musze liczyc sie z tymi konsekwencjami, ja po prostu nie chcialabym przechodzic tego bolu, cierpienia, to jest najgorsze...

do dzis mam obawy,ze dzieci nie bede mogla miec, bo np. kiedy odstawie tabletki, bede chciala zajsc w ciaze to bede miala ciagle poronienia, dlatego moze i glupie, ze biore hormony, ale innego wyjscia zabezpieczania sie nie widze...


catttt
a moze lekka na skos? w prostej tez Cie widze

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
dziękuję za info o sudokremie i alantanie kupię sobie sudo bo mam podrażnienia po goleniu...

co do podkładu- zaczęłam używać na początku LO ale to sporadycznie było... a tak na codzień- od studiów dopiero....

własnie piję piwko i sziszę rozpalam a co tam- w urodzinki można
ja zaczelam pod koniec 3klasy gimnazjum, ale to korektora i tuszu do rzes. w 1kl. LO doszedl podklad, kredka jakas do ocuz, walczylam wtedy z tradzikiem, wiec chcialam zakrywac ten caly syf na twarzy

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
A mi się nie podoba ani ona ani jej sukienka . Ma dziwne czoło i brwi - czy tylko ja to widzę?

Co do drugiego filmiku - no fajnie, ale ja też wolę suknie w stylu empire ogólnie takie w "greckim" stylu




no właśnie, miało być farbowanie, miały być zdjęcia, a tu nic..
tez zauwazylam, ma cozlo jak jakis pies, typu mops
do psow nic nie mam, ale jak widze takie osoby, to za piekne one dla mnie nie sa, wiadomo, ze nic nie moze na to poradzic,ale zeby sie nia zachwycac to uwazam, ze nie ma czym, ot zwykla, ladna, zadbana dziewczyna


ale naskrobalyscie
myslalam, ze w zyciu nie nadrobie

h temu wrocilam od TZta, odwolali mu zajecia i o 13 dzwoni, ze mozemy sie widziec, a ja ledwo wlosy umylam, zajelam sie projektami, cala w proszku, wyszykowalam sie w 30min i przyjechalam pod uczelnie. ciesze sie, bo mial konczyc o 16, ale chcialam ladnie wygladac, a tak to mu wyjechalam z burza lokow, gdzie on nie lubi lokow ale za to zrobilismy u niego przepyszna pizze, jego mama dala nam przepis, mniaaaam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:09   #3094
Patka1881
Raczkowanie
 
Avatar Patka1881
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 317
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

dobry wieczór kochane nie mam czasu się udzielać, ale czytam was na bieżąco w miare ucze się na jutro na zaliczenie dla mnie baaardzo ważne, także jutro prosze trzymajcie za mnie kciuki bo jak nie zdam to masakra
__________________


Patka1881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:09   #3095
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość

Jestem bardzo mlodziutkim No musialam to napisac bo tak naprawde lekow hormonalnych jest mnostwo tylko ludzie sobie z tego nie zdaja sprawy a ja nie lubie gadania w stylu - to jest zle bo ktos tam mi tak powiedzial wiec podaje dalej - bez wlasnego stosowania czy chociaz glebszego zainteresowania sie tematem

Mi nie robisz problemu, pytaj o co chcesz, ja chetnie odpowiem.
Pewnie ze masz szanse, ja jestem zdania ze nalezy walczyc o to co sie chce robic w zyciu. Powiem Ci ze ja to sie za duzo nie uczylam w liceum ale ciiiii Jak Ci te przedmioty podchodza to swietnie, a jak stoisz z fizyka? Bo w zaleznosci od uczelni jest wymagana badz nie, roznie to jest teraz, jak ja jeszcze zdawalam to wszystkie 3 byly obowiazkowe.

Bede trzymac kciuki

Hehe, u mnie w domu wszyscy się dziwią bo mówią że nic się nie uczę a mam dobre oceny . Cieszę się że mogę pytać bo nie mam w rodzinie żadnego lekarza i nie mam z kim o tym pogadać . No niestety fizyka mi za bardzo nie idzie, ale z tego co się orientowałam to teraz większość uczelni wymaga biologii + chemii/fizyki do wyboru..
Dziękuję za odpowiedzieć, za kciuki też, skoro już wiem że mam szanse to będę się starać, myślę też żeby znaleźć jakiegoś dobrego korepetytora z chemii bo w przyszłym roku chemia nam odejdzie i nie wiem czy sama nadrobię ten materiał

Ok, ostatnie pytanie bo dziewczyny będą krzyczeć że offtopuję .
A jesteś jeszcze na stażu czy już po ?
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:09   #3096
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Talullah pamiętamy o Tobie cały czas i ja uwielbiam Twoje posty, zawsze czegoś mądrego można się dowiedzieć
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:10   #3097
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
ale ja mam wzrok jak najbardziej ok i dla mnie jesteś też takim aniołkiem w kędziorkach zaglądaj do nas częściej jak będziesz mieć chwilkę

ja wybieram się spać dobranoc
Dziekuje Dobranoc

Tez zmykam, dobranoc wszystkim
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:11   #3098
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no właśnie w granicach 4-5tys dla mnie masakra no ale co zrobić, takiej drugiej nigdzie nie widziałam zawsze można uszyć samemu na zamówienie, pewnie taniej wyjdzie niż płacić za metkę
tak tylko że sukienka która pokazalas jest piekna a jej byla prosta, gladka, bez zadnych wiekszych zdobien, naprawdę bez szału

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
dobry wieczór kochane nie mam czasu się udzielać, ale czytam was na bieżąco w miare ucze się na jutro na zaliczenie dla mnie baaardzo ważne, także jutro prosze trzymajcie za mnie kciuki bo jak nie zdam to masakra
trzymam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:15   #3099
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
dobry wieczór kochane nie mam czasu się udzielać, ale czytam was na bieżąco w miare ucze się na jutro na zaliczenie dla mnie baaardzo ważne, także jutro prosze trzymajcie za mnie kciuki bo jak nie zdam to masakra
będę trzymać
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:15   #3100
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
Czesc

Dawno mnie nie bylo ale w sumie tylko Loluska o mnie pamietala wiec przynajmniej wiem ze raczej potrzebna tu nie jestem.

No to w skrocie:

Loluska - ciesze sie ze jestes taka szczesliwa z TZ i bardzo ladne prezenty

Kitka - spoznione ale bardzo szczere zyczenia, wszystkiego najlepszego dla Ciebie, spelnienia kazdego Twojego marzenia

Kalpana - ale glupoty gadasz, ja nie wiem o co chodzi z tymi markowymi kosmetykami, markowe tz jakie, od ilu zl w gore? Ja znam naprawde super kosmetyki za mini mini pieniadze

Caate - widze ze przydaly sie moje PW, fajnie

Co do makijazu - ja zaczelam uzywac podkladu na 5 roku studiow. Od tak jakos wyszlo i mi sie to spodobalo, takie kobiece zajecie rano Tuszu do rzes uzywalam wczesniej ale nie pamietam dokladnie kiedy zaczelam. Cieni mam mnostwo, mam paletke ale rzadko uzywam mimo ze mam komplet pedzli.

Moj makijaz jest bardzo minimalistyczny - cos lekkiego na twarzy, w sensie ze maaala ilosc, odrobina rozu badz nie i tusz na rzesach.

Egzamin z angielskiego zdalam, prof stwierdzil ze gdyby wstawial oceny (bo to zdanie lub nie bylo) to bylaby piatka. Przy okazji uslyszalam ze jestem piekna kobieta
W nagrode kupilam troche kosmetykow a dzis bylam u fryzjera pocieniowac wlosy

Aaaa, mam ostatnio ciezki okres w pracy ale pacjenci poprawiaja mi humor - ostatnio uslyszalam ze mam idelnie gladka twarz, bez zadnej zmarszczki, ze mam piekne oczy, ze mam twarz aniola
I ostatnio mi sie jeden pan prawie poplakal ze widzi. A ja prawie ze z nim ze szczescia i takie momenty mi osladzaja ten ciezki okres.

Co tam jeszcze
Aaaa hormony - ale tu sie nie bede rozpisywac, bylo o tym juz w klubie to co sie bede powtarzac.

W kazdym razie ktos napisal ze to zabawa w Boga (przepraszam, nie pamietam kto ).
A czy leczenie nadczynnosci/niedoczynnosci tarczycy to tez zabawa w boga? Bo to tez sie leczy hormonami stale przymowanymi. Moze zostawmy tych pacjentow w spokoju, niech maja uporczywe dolegliwosci i fatalny komfort zycia, niech umra wczesniej np z powodu migotania przedsionkow tak czesto wystepujacego w nadczynnosci? No bo po co bawic sie w boga, skoro chcial zeby byli chorzy to niech sa. Albo dzieci z niedoborem wzrostu - po co im leczenie hormonalne? Niech sa jakie sa.

Cukrzyca - po co podawac im insuline? Przeciez to tez powazny hormon, wplywa na cala gospodarke glikemiczna. Niech maja poziomy cukru powyzej 200, niech slepna (retinopatia cukrzycowa), niech maja amputacje konczyn. Po co leczyc cukrzyce? Przeciez hormony sa takie zle i nie bawmy sie w boga.

To takie najprostsze przyklady, najbardziej znane. Dlaczego tylko jeden rodzaj hormonow jest uwazany za zly, to ja tego nie rozumiem.
eeeej, jak Tylko Loluska? ja chyba z 3-4x wspominalam o Tobie... cos srednio nas nadrobilas, ze to przeoczylas

ogromnie sie ciesze, ze zaliczylas ten ang, dlatego uwazalam tez, ze nie ma Cie na forum, bo sie uczyszm, pisalas o tym wiele razy wczesniej

komplementow nigdy za duzo, wszystkie Ci tu mowilysmy jaka piekna jestes i jakie loki masz cudne
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:21   #3101
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
dobry wieczór kochane nie mam czasu się udzielać, ale czytam was na bieżąco w miare ucze się na jutro na zaliczenie dla mnie baaardzo ważne, także jutro prosze trzymajcie za mnie kciuki bo jak nie zdam to masakra
będziemy trzymać

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak tylko że sukienka która pokazalas jest piekna a jej byla prosta, gladka, bez zadnych wiekszych zdobien, naprawdę bez szału

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------


trzymam
no to fakt tu przynajmniej wiesz za co się płaci
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:21   #3102
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
tez zauwazylam, ma cozlo jak jakis pies, typu mops
do psow nic nie mam, ale jak widze takie osoby, to za piekne one dla mnie nie sa, wiadomo, ze nic nie moze na to poradzic,ale zeby sie nia zachwycac to uwazam, ze nie ma czym, ot zwykla, ladna, zadbana dziewczyna
Haha, a już myślałam że tylko ja taka "wybredna"

Przeczytałam to co napisałaś, współczuję Ci bardzo i rozumiem to że się teraz boisz Ale spokojnie, na pewno wszystko będzie dobrze i jeśli kiedyś zdecydujecie się już na "ten" krok, to uda Wam się i wszystko przebiegnie bez komplikacji Najważniejsze to żebyś nie martwiła się na zapas - bo po co ?

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
dobry wieczór kochane nie mam czasu się udzielać, ale czytam was na bieżąco w miare ucze się na jutro na zaliczenie dla mnie baaardzo ważne, także jutro prosze trzymajcie za mnie kciuki bo jak nie zdam to masakra
Będę trzymać !
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:24   #3103
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cześć dziewczynki
Zaraz się biorę za nadrabianie Was, ale najpierw muszę się pożalić Od wakacji mam wygolone boki (na zmniejszenie objetości i ogólnie jakoś tak ) no i juz miałam zapuszczać wloski, juz miały 4cm, ale okropnie się wywijały, więc stwierdzialm, ze pojde podciac jednak te boczki. Zawsze obcinalam na 10 lub 8mm, a patrzcie co mi fryzjerka dzisiaj zafundowala -4mm Tragedia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0081.jpg (52,1 KB, 56 załadowań)
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:26   #3104
Patka1881
Raczkowanie
 
Avatar Patka1881
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 317
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

ariadna nie wiem czy ktoś Ci odpowiedział czy nie odnośnie tego podkładu z rimmela recover nie kupuj tego absolutnie ! shit jakich malo i ma taki okropnie widoczny brokat na twarzy ze ja cie krece

dziękuję kochane

ucze sie majac w zakladce stronke z ktorej sie ucze i wizaz yhyyy pouczone wygońcie mniee !
__________________


Patka1881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:28   #3105
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
ariadna nie wiem czy ktoś Ci odpowiedział czy nie odnośnie tego podkładu z rimmela recover nie kupuj tego absolutnie ! shit jakich malo i ma taki okropnie widoczny brokat na twarzy ze ja cie krece

dziękuję kochane

ucze sie majac w zakladce stronke z ktorej sie ucze i wizaz yhyyy pouczone wygońcie mniee !
uciekaj się uczyć, to i ja jutro będę trzymać kciuki
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:29   #3106
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Zaraz się biorę za nadrabianie Was, ale najpierw muszę się pożalić Od wakacji mam wygolone boki (na zmniejszenie objetości i ogólnie jakoś tak ) no i juz miałam zapuszczać wloski, juz miały 4cm, ale okropnie się wywijały, więc stwierdzialm, ze pojde podciac jednak te boczki. Zawsze obcinalam na 10 lub 8mm, a patrzcie co mi fryzjerka dzisiaj zafundowala -4mm Tragedia.
ojej no faktycznie ale jak ułożysz włoski to tego nie widać tak?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:31   #3107
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Zaraz się biorę za nadrabianie Was, ale najpierw muszę się pożalić Od wakacji mam wygolone boki (na zmniejszenie objetości i ogólnie jakoś tak ) no i juz miałam zapuszczać wloski, juz miały 4cm, ale okropnie się wywijały, więc stwierdzialm, ze pojde podciac jednak te boczki. Zawsze obcinalam na 10 lub 8mm, a patrzcie co mi fryzjerka dzisiaj zafundowala -4mm Tragedia.
Dlatego właśnie nie chodzę do fryzjerki! No, ale Ty nie miałaś w sumie wyboru.. Współczuję - ale jedno mnie zszokowało : "wygolone boki na zmniejszenie objętości" - ile ja bym dała za zbyt dużą objętość, kurcze, nie mogłaś oddać tych niepotrzebnych włosów mi?

Cytat:
Napisane przez Patka1881 Pokaż wiadomość
ariadna nie wiem czy ktoś Ci odpowiedział czy nie odnośnie tego podkładu z rimmela recover nie kupuj tego absolutnie ! shit jakich malo i ma taki okropnie widoczny brokat na twarzy ze ja cie krece

dziękuję kochane

ucze sie majac w zakladce stronke z ktorej sie ucze i wizaz yhyyy pouczone wygońcie mniee !
Mówisz? No właśnie, chciałam coś rozświetlającego ale jednocześnie bez brokatu na twarzy :/. No nic, poszukam jeszcze może znajdę coś lepszego . A Ty sio do nauki!
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:34   #3108
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

była podstawa na twarz, peeling dłoni i krem regenerujący na nie.
teraz idę spać. dobranoc
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:39   #3109
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojej no faktycznie ale jak ułożysz włoski to tego nie widać tak?
jak się postaram to nie widać Bo jak mialam dłuzsze boczki to dosyc często nosiłam odslonięte,a teraz jak jakiś subkulturowiec wygladam

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie nie chodzę do fryzjerki! No, ale Ty nie miałaś w sumie wyboru.. Współczuję - ale jedno mnie zszokowało : "wygolone boki na zmniejszenie objętości" - ile ja bym dała za zbyt dużą objętość, kurcze, nie mogłaś oddać tych niepotrzebnych włosów mi?
Bardzo podobały mi sie kiedys wygolone boki, etraz juz średnio, i w moim wypadku to własnie dobre rozwiązanie, bo mimo, ze mam bardzo cienkie włosy to ich dużo
Jesli chcesz mogę Ci troszke oddac kłaków!
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:43   #3110
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
Haha, a już myślałam że tylko ja taka "wybredna"

Przeczytałam to co napisałaś, współczuję Ci bardzo i rozumiem to że się teraz boisz Ale spokojnie, na pewno wszystko będzie dobrze i jeśli kiedyś zdecydujecie się już na "ten" krok, to uda Wam się i wszystko przebiegnie bez komplikacji Najważniejsze to żebyś nie martwiła się na zapas - bo po co ?



Będę trzymać !
no jasne, nei mozna sie martwic na zapas, ale dopiero od jakeigos pol roku, nie martwie tak sie.... po prostu nie mysle o tym, bo prawde mowiac do dzisiaj nie pogodzilam sie z tym co sie stalo/

przyjelam zaproszenie


Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Zaraz się biorę za nadrabianie Was, ale najpierw muszę się pożalić Od wakacji mam wygolone boki (na zmniejszenie objetości i ogólnie jakoś tak ) no i juz miałam zapuszczać wloski, juz miały 4cm, ale okropnie się wywijały, więc stwierdzialm, ze pojde podciac jednak te boczki. Zawsze obcinalam na 10 lub 8mm, a patrzcie co mi fryzjerka dzisiaj zafundowala -4mm Tragedia.
ojej
odrosnaa za 2tyg, nic nie poradzisz na to...

ja bym nigdy nie podcinala wlosow tak na mniejszenie objetosci, wlosow nigdy za malo
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:43   #3111
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
jak się postaram to nie widać Bo jak mialam dłuzsze boczki to dosyc często nosiłam odslonięte,a teraz jak jakiś subkulturowiec wygladam


Bardzo podobały mi sie kiedys wygolone boki, etraz juz średnio, i w moim wypadku to własnie dobre rozwiązanie, bo mimo, ze mam bardzo cienkie włosy to ich dużo
Jesli chcesz mogę Ci troszke oddac kłaków!

oo i mi też możesz oddać trochę
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:44   #3112
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
jak się postaram to nie widać Bo jak mialam dłuzsze boczki to dosyc często nosiłam odslonięte,a teraz jak jakiś subkulturowiec wygladam


Bardzo podobały mi sie kiedys wygolone boki, etraz juz średnio, i w moim wypadku to własnie dobre rozwiązanie, bo mimo, ze mam bardzo cienkie włosy to ich dużo
Jesli chcesz mogę Ci troszke oddac kłaków!

To dobrze przynajmniej że możesz je tak ułożyć że nic nie widać .
Pewnie, bardzo chętnie przyjmę każdą ilość
W moim przypadku tych włosów nigdy nie będzie za dużo, swoje mam tak mizerne że czasem mam ich już dosyć
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:45   #3113
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

bo w końcu ja zostanę łysa :O! ale ostrzegam są prawie czarne i kręcone !
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:47   #3114
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
no jasne, nei mozna sie martwic na zapas, ale dopiero od jakeigos pol roku, nie martwie tak sie.... po prostu nie mysle o tym, bo prawde mowiac do dzisiaj nie pogodzilam sie z tym co sie stalo/

przyjelam zaproszenie
domyślam się
dziękuję za przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
oo i mi też możesz oddać trochę
eej, byłam pierwsza !

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
bo w końcu ja zostanę łysa :O! ale ostrzegam są prawie czarne i kręcone !
ja mam proste i blond, ale nie szkodzi coś wykombinuję
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:53   #3115
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

widzialyscie TO? :

http://www.youtube.com/watch?v=aY2Winl-Zlg
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:57   #3116
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Ariadna na pewno starczy dla mnie i dla Ciebie najwyżej Donka będzie łysa i kupi sobie perukę
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:58   #3117
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a to?


http://www.youtube.com/watch?v=QBb7e78hShU&feature=fvst
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:03   #3118
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Ariadna na pewno starczy dla mnie i dla Ciebie najwyżej Donka będzie łysa i kupi sobie perukę
no nie wiem, nie wiem..


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

haha, mewa-złodziejka jest dobra

http://www.youtube.com/watch?v=7ky7rbs8BBc - ała

http://www.youtube.com/watch?v=-FM13rhIwVA
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:05   #3119
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hahahaha! dobre masz jeszcze jakies?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 22:06   #3120
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ta dziewczyna z piłką.... aż sobie kilka razy cofałam i za każdym razem jeszcze bardziej mnie to smieszyło ale biedna, współczuję jej
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.