Panny Młode 2021 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-12, 19:23   #3151
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a chcesz mieć welon w trakcie wesela? wydaje mi się to strasznie niewygodne.

no w każdym razie zależy jaki masz budżet. niecałe 100 zł za welon z perełkami wydaje mi się dość niską ceną. potestujesz w domu i zobaczysz czy Ci ciężko (chociaż osobiście nie sądzę), i najwyżej zawsze możesz sprzedać.

ja wzięłabym dłuższy do kościoła, a później bez welonu lub krótszą wersję. przy prostej sukience bez ozdób taki welon zrobi świetny efekt, to na pewno
Tak, chcę mieć welon w trakcie wesela. Ale nie wyobrażam sobie bawić się w takim 2-3metrowym. Dlatego do kościoła myślałam o takmi długim żeby był efekt wow, a na sali zmienić na taki sam tylko krótszy
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:27   #3152
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Tak, chcę mieć welon w trakcie wesela. Ale nie wyobrażam sobie bawić się w takim 2-3metrowym. Dlatego do kościoła myślałam o takmi długim żeby był efekt wow, a na sali zmienić na taki sam tylko krótszy
wg mnie to dobry plan
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:35   #3153
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wg mnie to dobry plan
Kurczę, teraz spojrzałam na ogłoszenie i pani sprzedaje welon z perełkami 2m nowy za 70zł i koszty przesyłki bierze na siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png welon4.png (153,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: png welon5.png (599,2 KB, 39 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:38   #3154
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Kurczę, teraz spojrzałam na ogłoszenie i pani sprzedaje welon z perełkami 2m nowy za 70zł i koszty przesyłki bierze na siebie
no to tym bardziej!
nawet jak się rozmyślisz to spokojnie odsprzedasz go bez straty
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:39   #3155
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Też myślałam o takim pomyśle że do kościoła długi a na salę krótki ewentualnie pójdę na kompromis i założę taki co się kończy razem z sukienka ale dopiero będę decydować na przymiarkach 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 19:43   #3156
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to tym bardziej!
nawet jak się rozmyślisz to spokojnie odsprzedasz go bez straty
chyba go kupię, cena spoko jak do samego kościoła
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Też myślałam o takim pomyśle że do kościoła długi a na salę krótki ewentualnie pójdę na kompromis i założę taki co się kończy razem z sukienka ale dopiero będę decydować na przymiarkach 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi pani a przymiarkach dała welon tzw maryjny czyli obszyty koronka, dwuwarstwowy który w czasie zaślubin można zarzucić na twarz. Nie powiem bo piękny ale troche nie w moim stylu
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 20:09   #3157
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Kurczę, teraz spojrzałam na ogłoszenie i pani sprzedaje welon z perełkami 2m nowy za 70zł i koszty przesyłki bierze na siebie
Zdjęcia z tej oferty na ali
36,47 zł 47%OFF | Perłowy welon biały/kość słoniowa welon ślubny z grzebieniem jedna warstwa katedra królewski perłowy welon slubny Veu de Noi EE708
https://a.aliexpress.com/_B0Ty75
55zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Jeśli chodzi o perełki to się ich boję. Perły to łzy, a ja troszkę przesądna jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-12, 20:28   #3158
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

Na ślub będę miała długi, gładki welon, a na wesele nie planuję żadnego
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 21:07   #3159
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ten welon na zdjęciu Carli to on jest jeszcze inny to nie perełki a kropki. jest przecudowny i bardzo żałuję, że nie mają go w ofercie. dopytywałam kilka razy czy będzie, no ale niestety...
gdyby był, to w ciemno brałabym tą sukienkę razem z takim welonem wygląda spektakularnie
Pewnie ktoś inny byłby go w stanie uszyć... Mi powiedzieli w salonie że welon mogą uszyc jaki chce.
Ale ja i tak oczywiście muszę mieć problem. Bo bardzo podobały mi się welony u Julii Gastroł w Ząbkach, tam mi dawali z drobniutkim brokatem i były cudowne, brokat srebrny/złoty do wyboru, grubszy/drobniejszy. Ale proste bez dodatkowych zdobień. A w tym salonie gdzie kupuję suknie znowu mierzyłam taki z ładnie kolorystycznie pasująca ozdoba na brzegach, taka srebrzysta, tylko bez brokatu na całości. Widziałam też cudny welon na grupie, bardzo przezroczysty, ale bez brokatu i ozdoba po prostu biała. Bardzo mi się podobał też ten bogaty, który wstawiam na grupie, ślicznie to wygląda jak jest koronka na całości. No i musi być raczej dłuższy niż tren, tak z 3,5 m.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 09:49   #3160
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja przymierzalam welon do ziemi ale nie ciągnący się z obszytą koronką, ale nie od samej góry tylko powiedzmy poniżej twarzy. Pasował praktycznie do każdej sukni

Ale takiej perełksmi/kropkami też bardzo ładne 🥰

Na się grubo zastanawiam nad welonem na weselu. Moja siostra nie miała bo jej spadł i już nie chciała bo wygodniej właśnie. No ale najpierw muszę mieć suknie żeby decydować

Odebraliśmy wczoraj obrączki Do ślubu 230 dni i czuję, że teraz to zleci bardzo szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 14:30   #3161
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

dziewczyny, mam taką zagwozdkę, macie osoby, które zapraszacie pojedynczo? Np. babcie,dziadków z których jedno zmarło i nie mają nikogo, albo wdowy? Mojej chrzestnej mąż zmarł z półtora roku temu, nie wiem jak wypada zrobić?
Dla takich osób będę musiała mieć ewentualnie inną formę zaproszenia, nie wiem czy nie będzie problemu w drukarni
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 15:51   #3162
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mam wujków starych kawalerów oraz ciocię, której mąż zmarł dwa lata temu (brat mamy). W zaproszeniu będą pojedynczo. Nie myślałam, że to jakiś problem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 16:04   #3163
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja mam wujków starych kawalerów oraz ciocię, której mąż zmarł dwa lata temu (brat mamy). W zaproszeniu będą pojedynczo. Nie myślałam, że to jakiś problem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie że problem, ale zastanawiam się, czy mimo to powinno się zapraszać z os. towarzyszącą. Ale raczej zaproszę samych.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 16:07   #3164
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Nie że problem, ale zastanawiam się, czy mimo to powinno się zapraszać z os. towarzyszącą. Ale raczej zaproszę samych.
Ja moją chrzestną samą zapraszam. Wujek umarł m lutym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 16:29   #3165
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam taką zagwozdkę, macie osoby, które zapraszacie pojedynczo? Np. babcie,dziadków z których jedno zmarło i nie mają nikogo, albo wdowy? Mojej chrzestnej mąż zmarł z półtora roku temu, nie wiem jak wypada zrobić?
Dla takich osób będę musiała mieć ewentualnie inną formę zaproszenia, nie wiem czy nie będzie problemu w drukarni
Tak, dzisiaj pisałam listę dla drukarni i na przykład babcię Tżta zapraszamy samą, bo dziadek zmarł 2 miesiące temu. Moją babcie tak samo. Zresztą moja mama też dostaje takie zaproszenie, bo moi rodzice się rozwiedli i nikogo nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 17:51   #3166
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja mam wujków starych kawalerów oraz ciocię, której mąż zmarł dwa lata temu (brat mamy). W zaproszeniu będą pojedynczo. Nie myślałam, że to jakiś problem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie osoby, co wiemy, że z nikim nie przyjdą to same prosimy (jak np babcie, obie same i nie mają nikogo, ani planów na to też). Ale ciocie tża, która jest po rozwodzie już z OT, bo jest taka możliwość, że by chciała przyjść z kimś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 17:54   #3167
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cześć dziewczyny

Ja jeszcze nie przymierzałam welonu, ale to dobry pomysł, żeby do kościoła mieć dłuższy, a na salę ubrać krótszy

Moich dziadków już nie ma, więc babcie zapraszam same.
Mój tż ma dobrego kolegę, który od kilku lat jest sparaliżowany. Żona go zostawiła i jest sam, ale dostanie zaproszenie z osobą towarzyszącą, bo potrzebuje pomocy drugiej osoby. Jesli Chodzi o znajomych singli to cały czas się wahamy, ale pewnie też stanie na tym, że będą z OT.

Listę robiliśmy kilka miesięcy temu i niestety kilka par się rozstało lub są w trakcie rozwodu.

Ruszyliśmy temat obrączek. Wiemy już co chcemy, lub bardziej utwierdziliśmy się w tym. Musimy tylko znaleźć jubilera, który je dla nas wykona. Dobrze jest się rozeznać, bo byliśmy w 4 salonach i za te same obrączki cena wahała się od 1670-4500zl



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:16   #3168
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja jeszcze nie przymierzałam welonu, ale to dobry pomysł, żeby do kościoła mieć dłuższy, a na salę ubrać krótszy

Moich dziadków już nie ma, więc babcie zapraszam same.
Mój tż ma dobrego kolegę, który od kilku lat jest sparaliżowany. Żona go zostawiła i jest sam, ale dostanie zaproszenie z osobą towarzyszącą, bo potrzebuje pomocy drugiej osoby. Jesli Chodzi o znajomych singli to cały czas się wahamy, ale pewnie też stanie na tym, że będą z OT.

Listę robiliśmy kilka miesięcy temu i niestety kilka par się rozstało lub są w trakcie rozwodu.

Ruszyliśmy temat obrączek. Wiemy już co chcemy, lub bardziej utwierdziliśmy się w tym. Musimy tylko znaleźć jubilera, który je dla nas wykona. Dobrze jest się rozeznać, bo byliśmy w 4 salonach i za te same obrączki cena wahała się od 1670-4500zl



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie obrączki wybraliście?

My dzisiaj zamówiliśmy zaproszenia, ostatecznie wyszły po 2.01 zł, z kopertą i wkładką. Koperty już spersonalizowane, zaproszenia też już wydrukowane z danymi gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:21   #3169
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam taką zagwozdkę, macie osoby, które zapraszacie pojedynczo? Np. babcie,dziadków z których jedno zmarło i nie mają nikogo, albo wdowy? Mojej chrzestnej mąż zmarł z półtora roku temu, nie wiem jak wypada zrobić?
Dla takich osób będę musiała mieć ewentualnie inną formę zaproszenia, nie wiem czy nie będzie problemu w drukarni
U mnie różnie. Np. babcie zapraszam same (dziadkowie już nie żyją), natomiast jakieś ciotki 50+ pewnie zaproszę z osobą towarzyszącą chociaż wiem, że przyjdą same, bo na wielu weselach razem byliśmy i wiem, że będą bez osób towarzyszących, ale chcę dać taką możliwość, żeby sobie same ostatecznie zdecydowały jak wolą.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-13, 20:26   #3170
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Hej
Ja welon mam tylko do kościoła - gładki 2m. Na salę bez. Te welony z perełkami są śliczne ale tylko do prostych sukienek.
Zamówiliśmy w piątek obrączki będą jakoś za miesiąc do odbioru. Cieszę się, że kolejna rzecz załatwiona.
Zaproszeń jeszcze nie drukujemy bo nie wiem ile itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 20:38   #3171
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Jakie obrączki wybraliście?

My dzisiaj zamówiliśmy zaproszenia, ostatecznie wyszły po 2.01 zł, z kopertą i wkładką. Koperty już spersonalizowane, zaproszenia też już wydrukowane z danymi gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie zamówiliście ostatecznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 21:05   #3172
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
A gdzie zamówiliście ostatecznie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na stronawesele - identyczny wzór był na innej stronie, ale drożej. Wybraliśmy kolekcję zakochani, motyw 8. Dość nietypowy i mało popularny wybór, bo to nie kwiaty ani liście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 22:01   #3173
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

To i ja się pochwalę, że wczoraj zamówiliśmy obrączki W końcu... Bo chyba z 4 weekendy pod rząd się za nimi rozglądaliśmy, bo wahałam się, jakie wybrać i gdzie ;d Jakby mój Tż sam kupował to już z 5 różnych modeli by sobie wybrał, ale ze mną nigdy nie jest tak łatwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 06:55   #3174
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Na stronawesele - identyczny wzór był na innej stronie, ale drożej. Wybraliśmy kolekcję zakochani, motyw 8. Dość nietypowy i mało popularny wybór, bo to nie kwiaty ani liście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oooo! Pozwoliłam sobie wejść i faktycznie, ceny nie najgorsze! Może też stamtąd zamówimy, pozapisuję sobie, któe mi się podobają i pokażę tżowi.


Wczoraj mieliśmy ciężki dzień i trochę się pokłóciliśmy, jak już wszystko sobie wyjaśniliśmy to mi tż powiedział, że jest kilka osób u niego w pracy, które sobie żartują z tego naszego przełożonego wesela, że się nigdy nie odbędzie. W głowie mi się nie mieści takie podejście, u siebie w firmie się z niczym takim nie spotkałam. Aż mam ochotę iść im nakopać Biedny nic mi nie mówił, żebym się też nie denerwowała, ale tak mi go teraz szkoda... Tym bardziej, że jemu faktycznie zależy na tym wszystkim, nie jest jak ten facet z kawałów, co ma w nosie całe wesele, razem wszystko załatwiamy.


emocja, i na jakich stanęło w końcu obrączkach?
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 07:38   #3175
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Oooo! Pozwoliłam sobie wejść i faktycznie, ceny nie najgorsze! Może też stamtąd zamówimy, pozapisuję sobie, któe mi się podobają i pokażę tżowi.


Wczoraj mieliśmy ciężki dzień i trochę się pokłóciliśmy, jak już wszystko sobie wyjaśniliśmy to mi tż powiedział, że jest kilka osób u niego w pracy, które sobie żartują z tego naszego przełożonego wesela, że się nigdy nie odbędzie. W głowie mi się nie mieści takie podejście, u siebie w firmie się z niczym takim nie spotkałam. Aż mam ochotę iść im nakopać Biedny nic mi nie mówił, żebym się też nie denerwowała, ale tak mi go teraz szkoda... Tym bardziej, że jemu faktycznie zależy na tym wszystkim, nie jest jak ten facet z kawałów, co ma w nosie całe wesele, razem wszystko załatwiamy.


emocja, i na jakich stanęło w końcu obrączkach?
Pamiętaj przy zamawianiu wejść w zakładkę promocje i tam jest kod rabatowy na 8%. W sumie to co zaoszczędziliśmy pokryło wysyłkę, więc zawsze to coś
Zamawiałam próbki i mimo obaw, że może papier będzie słabej jakości, to zaproszenia są na sztywnym i przyjemnym w dotyku papierze, nie takim wiotkim. Brałam ten przez nich polecany, jest oznaczony w formularzu do zamówienia.

Przykro mi, że spotkała Was taka sytuacja. Ja im jestem starsza, tym mniej mówię o sobie... Ludzie lubią komentować czyjeś życie, bo oczywiście oni sami mają wszystko super a to komentują mieszkanie - bo za małe, ja bym tak nie mogła, bo za daleko, albo pracę - też bym tak nie mogła, albo właśnie sytuację losowe, nie biorąc pod uwagę, że może po prostu komuś się tak ułożyło, ale w dłuższej perspektywie to nic nie znaczy, bo wszystko i tak będzie dobrze.

Dziewczyny chwalcie się zdjęciami obrączek co prawda my juz swoje mamy, ale lubię oglądać inne wzory ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:19   #3176
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość

Wczoraj mieliśmy ciężki dzień i trochę się pokłóciliśmy, jak już wszystko sobie wyjaśniliśmy to mi tż powiedział, że jest kilka osób u niego w pracy, które sobie żartują z tego naszego przełożonego wesela, że się nigdy nie odbędzie. W głowie mi się nie mieści takie podejście, u siebie w firmie się z niczym takim nie spotkałam. Aż mam ochotę iść im nakopać Biedny nic mi nie mówił, żebym się też nie denerwowała, ale tak mi go teraz szkoda... Tym bardziej, że jemu faktycznie zależy na tym wszystkim, nie jest jak ten facet z kawałów, co ma w nosie całe wesele, razem wszystko załatwiamy.
U mnie brat i mama straszą że się nie odbędzie. Współczuję takich żartów w pracy, nie jest to miłe.
Ja wczoraj miałam tworzenie listy gości do zaproszeń. Niby wspólnie, on na kompie pisał swoich, ja swoich, ale ile musiałam potem poprawiać odmiany albo jak wszystkich po przecinku powymienial. Jeszcze zdziwiony, że na kompie... No ręce opadają, zapytałam czy myślał że wyśle zdjęcie i ktoś mu tam tych gości będzie przepisywał.... Ale spoko, mamy prawie wszystkie osoby, muszę tylko się dowiedzieć czy jedna laska z dalszej rodziny szczęśliwie urodziła. Kilka dodatkowych do wypełnienia się zamówi.
Nie pamiętam, czy już tutaj pytałam, dajecie zawiadomienia o ślubie niektórym osobom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:31   #3177
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Aante, wybraliśmy klasyczne, żółte złoto, lekko zaokrąglone
Mamy tylko zagwozdkę, bo byliśmy nastawieni na obrączki z soczewką, a we wszystkich odwiedzonych miejscach nam tego odradzali
Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Wczoraj robiliśmy listę gości i okazuje się, że to nie takie proste. Zastanawiamy się jak wpisywać rodzeństwo Sz.P., czy siostrę/brata. Jak z ciociami, rodzicami...
Dziwnie mi też wpisywać tak oficjalnie naszych przyjaciół Sz.P . Anna i Adam, jak znamy się od zawsze i na luzie
No ale niech tak będzie

Lottie, tak jak Aante pisze, ludzie zawsze gadają i będą gadać. Niektórzy są nieświadomi, że mogą komuś sprawić przykrość. Inni będą to robić, żeby podbudować swoje kompleksy.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 08:40   #3178
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Kolorowymaj, miałam identyczne rozkminy wczoraj. W końcu rodziców wpisałam "kochanych rodziców" tylko nie wiem czy dalej dać pełne imiona, czy zdrobniale i czy dawać nazwisko. U siostry pisałam imię i nazwisko, choć myślałam o przezwisku, albo o dodaniu "kochana siostra" tylko głupio dać tak jednej a drugiej nie. A reszta, ciocie, itp. Sz.P.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:37   #3179
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Jesli Chodzi o znajomych singli to cały czas się wahamy, ale pewnie też stanie na tym, że będą z OT.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, z tym mamy problem.
Chcemy minimalizować ilość gości (niewiadomo jakie będą limity) i nie chcemy obcych ludzi na weselu...
Nasz jeden przyjaciel jest singlem, moja dobra koleżanka zaczęła się niedawno z kimś spotykać, ale nic za bardzo nie mówi, nie znamy tego chłopaka. Pierwotny plan był taki, że zaprosimy naszego przyjaciela i moją koleżankę bez OT, bo się dobrze znają, zawsze wspólnie wyjeżdżamy, więc nie byłoby sytuacji, że są na weselu sami i nie mają z kim bawić.
Jesteśmy trochę w kropce. Jeszcze raz musimy przejrzeć nasze listy gości...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:45   #3180
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Jesli Chodzi o znajomych singli to cały czas się wahamy, ale pewnie też stanie na tym, że będą z OT.
wydaje mi się, że dorosłe osoby powinno się zaprosić z osobą towarzyszącą, nawet jeśli się z nie spotykają z nikim na stałe. wesele to tańczona impreza. głupio tak siedzieć przy stole samemu gdy inne pary tańczą. to powinien być wybór tej osoby i często ludziom jest przykro, że są traktowane jak 'gorsze'.
wiem, bo mam przyjaciółkę, która od bardzo dawna nie spotyka się z nikim na stałe. i nie jest jej przyjemnie odbierać zaproszenie bez osoby towarzyszącej, gdy wszyscy inni wkoło mogą kogoś zabrać. zwykle idzie sama, ale jak sama przyznaje, woli sama tak zdecydować niż być do tego zmuszoną.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.