Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-12, 14:53   #1801
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzuciłam nowe okulary, oprawki są złote, czego nie widać, ale moje kolczyki też są złote dla odniesienia. To jedyny model, w którym nie czuję się jak własna ciotka.
Aviatory to jest Twój kształt.

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy fryzury też macie dobrane pod swój typ? Chcę się zapisać niedługo do fryzjera. Mam włosy ścięte na prosto i zastanawiam się czy nie lepiej bym wyglądała z trochę krótszymi i pocieniowanymi. Co myślicie? Te na prosto w sumie chyba też trochę mnie obciążają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że długie włosy w ogóle mi nie dodają uroku, a takie nosiłam przez większość życia. Teraz mam do brody i jest o wiele lepiej. Na krótsze raczej się nie odważę i nie jestem pewna, czy by mi pasowały.
Miałaś już kiedyś pocieniowane włosy?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-12, 15:09   #1802
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Hm to faktycznie mam przydługie. Fajna ta fryzura z 3 propozycji
Celestine pasują ci krótsze zdecydowanie. Podoba mi się jak wyglądasz na starym zdjęciu z czerwona szminką.

Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje. Czy jest jakiś typ sukienki który zadecydowałby czy jestem SN czy R?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Aviatory to jest Twój kształt.



Wiem, że długie włosy w ogóle mi nie dodają uroku, a takie nosiłam przez większość życia. Teraz mam do brody i jest o wiele lepiej. Na krótsze raczej się nie odważę i nie jestem pewna, czy by mi pasowały.
Miałaś już kiedyś pocieniowane włosy?
Wychodzi na to że proste, dłuższe, na równo obcięte mało komu pasują. Nie miałam cieniowanych dlatego chyba muszę się w końcu odważyć i skrócić je nieco przy okazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 15:13   #1803
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Zaczęłam wychodzić w pełnych zestawach, które wklejałam podczas komponowania nowej garderoby i akceptowałyście jako udane... i czuję się przebrana za ciotkę. Może nie w każdym będę się tak czuła, ale na razie mi ciężko się odnaleźć.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 15:15   #1804
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Hm to faktycznie mam przydługie. Fajna ta fryzura z 3 propozycji
Celestine pasują ci krótsze zdecydowanie. Podoba mi się jak wyglądasz na starym zdjęciu z czerwona szminką.

Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje. Czy jest jakiś typ sukienki który zadecydowałby czy jestem SN czy R?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Wychodzi na to że proste, dłuższe, na równo obcięte mało komu pasują. Nie miałam cieniowanych dlatego chyba muszę się w końcu odważyć i skrócić je nieco przy okazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SN to lekki oversize. Romantyczne fasony mają podkreślać figurę, a zarazem być dość zwiewne.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 17:07   #1805
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zaczęłam wychodzić w pełnych zestawach, które wklejałam podczas komponowania nowej garderoby i akceptowałyście jako udane... i czuję się przebrana za ciotkę. Może nie w każdym będę się tak czuła, ale na razie mi ciężko się odnaleźć.
A w jaką stronę byś najchętniej poszła, jeśli wyłączyć naturale?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 17:17   #1806
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Celestine pasują ci krótsze zdecydowanie. Podoba mi się jak wyglądasz na starym zdjęciu z czerwona szminką.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna kwestia mnie nurtuje. Czy jest jakiś typ sukienki który zadecydowałby czy jestem SN czy R?
Może coś jak z załączników? Pierwszy screen dla SN (raczej zwiewne materiały) a drugie dla R (trochę sztywniejsze, bardziej strojne).


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zaczęłam wychodzić w pełnych zestawach, które wklejałam podczas komponowania nowej garderoby i akceptowałyście jako udane... i czuję się przebrana za ciotkę. Może nie w każdym będę się tak czuła, ale na razie mi ciężko się odnaleźć.
O... Myślisz, że z czego to wynika? Załącznik 7748831Załącznik 7748832

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 16:32   #1807
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Celestine większość życia cierpiałam na dysmorfofobię i ED, więc bywam nadal przewrażliwiona na to jak w czymś wydaje mi się, że wyglądam.
Nie do końca też "czuję się" w krótkich włosach. Niby mi dość korzystnie, ale mam wrażenie właśnie takiej auntie, która jest trochę passe.

Bardzo dobrze czułam się w kitce na boku z asymetrycznym przedziałkiem:
https://www.planujemywesele.pl/wordp..._Monthly_M.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-XB4gX8pj_z...WNlMH6Nv_c.jpg

https://polki.pl/work/privateimages/...b/b_1_5964.jpg

Natomiast jeśli chodzi o styl, to uwielbiałam boho oraz rockowy. Czyli patrząc po etherealach to wietrzny i bezkresny. Czasem wyszła mi stylówka obcisła ze skórami all in black w karmazynowym i ewenualnie połączenia bezkresnego ze słonecznym.
Operowałam też wyłącznie neutralami plus biel i czerń.

Ostatnio wyszłam w jednym z zestawów z mini, kozakami (luźnymi, bez obcasa) i w golfie. Sama w sobie czułam się "dziwnie", a do tego nachalni, polscy panowie musieli mnie lustrować dół-góra-dół, co jest bardzo niekomfortowe

Chyba nigdy nie nosiłam się w czymś poza naturalem. Najczęściej był to biały lub bezowy t-shirt, proste jeansy 7/8, białe adidasy lub converse i ramoneska. Chociaż... kiedy byłam dekadę młodsza lubiłam pańciowate, kloszowane sukienki. Taka typowa moda blogerek z tamtego okresu.

Zastanawiam się, czy przy długich włosach trochę nie da się zmiękczyć moich rysów twarzy. Szczególnie kiedy byłyby upinane i może lekko falowane, a nie oklapniete druty.

Nie udało mi się zrobic wizki z kitką, ale wrzucam podgląd w długich grzywka/bez, falach, lokach.

Ooo a moje skojarzenia gdzies poszły niebezpiecznie w tę stronę
https://pl.pinterest.com/pin/552183604309274300/
https://pl.pinterest.com/pin/726486983617816407/
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-05-17 o 16:39
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-17, 16:46   #1808
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Celestine większość życia cierpiałam na dysmorfofobię i ED, więc bywam nadal przewrażliwiona na to jak w czymś wydaje mi się, że wyglądam.
Nie do końca też "czuję się" w krótkich włosach. Niby mi dość korzystnie, ale mam wrażenie właśnie takiej auntie, która jest trochę passe.

Bardzo dobrze czułam się w kitce na boku z asymetrycznym przedziałkiem:
https://www.planujemywesele.pl/wordp..._Monthly_M.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-XB4gX8pj_z...WNlMH6Nv_c.jpg

https://polki.pl/work/privateimages/...b/b_1_5964.jpg

Natomiast jeśli chodzi o styl, to uwielbiałam boho oraz rockowy. Czyli patrząc po etherealach to wietrzny i bezkresny. Czasem wyszła mi stylówka obcisła ze skórami all in black w karmazynowym i ewenualnie połączenia bezkresnego ze słonecznym.
Operowałam też wyłącznie neutralami plus biel i czerń.

Ostatnio wyszłam w jednym z zestawów z mini, kozakami (luźnymi, bez obcasa) i w golfie. Sama w sobie czułam się "dziwnie", a do tego nachalni, polscy panowie musieli mnie lustrować dół-góra-dół, co jest bardzo niekomfortowe

Chyba nigdy nie nosiłam się w czymś poza naturalem. Najczęściej był to biały lub bezowy t-shirt, proste jeansy 7/8, białe adidasy lub converse i ramoneska. Chociaż... kiedy byłam dekadę młodsza lubiłam pańciowate, kloszowane sukienki. Taka typowa moda blogerek z tamtego okresu.

Zastanawiam się, czy przy długich włosach trochę nie da się zmiękczyć moich rysów twarzy. Szczególnie kiedy byłyby upinane i może lekko falowane, a nie oklapniete druty.

Nie udało mi się zrobic wizki z kitką, ale wrzucam podgląd w długich grzywka/bez, falach, lokach.

Ooo a moje skojarzenia gdzies poszły niebezpiecznie w tę stronę
https://pl.pinterest.com/pin/552183604309274300/
https://pl.pinterest.com/pin/726486983617816407/
Już kiedyś po jakimś innym zdjęciu uznałam, że bardzo ładnie ci w długich włosach Na symulacji najbardziej podobasz mi się w falach lub lokach bez grzywki. Ale krótkie fale też bardzo ładnie. Co to za apka?
Ja też się nie do końca dobrze czuję w bobie, ale trochę nie mam wyjścia, bo moje włosy po prostu są tak cienkie, że do niczego innego się nie nadają. Słabe włosy to mój największy ból tyłka i dużo bym oddala, jakbym mogła mieć grube i gęste.
Myślę, że FG jak najbardziej można ograć na rockowo, jakieś boho elementy też dałoby się wprowadzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 17:43   #1809
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Muszę zatem pogrzebac po pinterest, może na coś przypadkiem trafię fajnego.

To FaceApp, jest fajny do wszelkich prób włosowych i ogólnie taka zabawka.

I dzięki, też wydaje mi się, że długie mi dodają yinu.
Próbowałaś interesowac się całym "włosingiem", czyli długą, żmudną, wieloetapową i naturalną pielegnacją? Ja się trochę uczę z grup FB i dziewczyny mają tam niesamowite wlosy. Tylko taka zabawa w weekend zabiera mi ze 4h jak nic, a przydałoby się jeszcze krótszą wersję zrobić gdzieś w środku tygodnia. No i z rok - dwa na efekt czekac jak nic.

Odkopałam swojego Lookbooka z okolic 2010r, tam sa przerozne stylizacje, wrzucam je do albumu (dużo zdjęc, ale może coś jest wartego bliższego rozważenia? ). Tylko musicie wybaczyć młodej mnie ilość retuszu i wystudiowane pozy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 18:08   #1810
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Muszę zatem pogrzebac po pinterest, może na coś przypadkiem trafię fajnego.

To FaceApp, jest fajny do wszelkich prób włosowych i ogólnie taka zabawka.

I dzięki, też wydaje mi się, że długie mi dodają yinu.
Próbowałaś interesowac się całym "włosingiem", czyli długą, żmudną, wieloetapową i naturalną pielegnacją? Ja się trochę uczę z grup FB i dziewczyny mają tam niesamowite wlosy. Tylko taka zabawa w weekend zabiera mi ze 4h jak nic, a przydałoby się jeszcze krótszą wersję zrobić gdzieś w środku tygodnia. No i z rok - dwa na efekt czekac jak nic.

Odkopałam swojego Lookbooka z okolic 2010r, tam sa przerozne stylizacje, wrzucam je do albumu (dużo zdjęc, ale może coś jest wartego bliższego rozważenia? ). Tylko musicie wybaczyć młodej mnie ilość retuszu i wystudiowane pozy
Ja nie wierzę w pielęgnację w moim przypadku. Z natury mam po prostu cienkie włosy, a tego nie da się zmienić. Zazwyczaj włosowe przemiany to są dziewczyny, które miały włosy po prostu zniszczone, a potem zaczęły o nie dbać i bum, okazało się, że z natury mają je grube czy gęste. No moje takie po prostu nie są, a zniszczone też nie. W dodatku byłam u trychologa i okazało się, że mam problem ze skórą głowy i na dodatek duzo włosów tracę. Robię teraz kurację jakimiś produktami i zobaczymy, czy coś się poprawi.

Kurczę, może ty jednak jesteś jakimś SN albo SD Podoba mi się ten flirt z boho i luźniejszymi tkaninami. Takie długie włosy też cię nie przytłaczają. Super ta długa fioletowa kiecka odsłaniająca nogi i rockowe dodatki, jest efekt wow. Kremowe spodnie i biała góra opadająca na ramię też bardzo dobrze wygląda. Podobnie biała sukienka i zielone dodatki. W stylowce całej na rockowo (jeansy, czarne adidasy, czarna skórzana kurtka) jest jakoś zbyt yangowo. Szczerze mówiąc większość tych stylowek podoba mi się bardziej, niż te nowsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

A, jeszcze podoba mi się dluga biała sukienka i biżuteria. To jest bardzo SD, a na pewno nie dla FG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 19:02   #1811
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88709617]Ja też się nie do końca dobrze czuję w bobie, ale trochę nie mam wyjścia, bo moje włosy po prostu są tak cienkie, że do niczego innego się nie nadają. Słabe włosy to mój największy ból tyłka i dużo bym oddala, jakbym mogła mieć grube i gęste. Myślę, że FG jak najbardziej można ograć na rockowo, jakieś boho elementy też dałoby się wprowadzić.[/QUOTE]

A myślałaś kiedykolwiek o lekkim zagęszczeniu ich na clip-in? Nie mówię by nosić codziennie, bo to jednak włosy obciąża zawsze w jakiś sposób, ale to chyba najmniej inwazyjna metoda zagęszczania/przedłużania włosów. Mam pare koleżanek z podobnym problemem do Ciebie i raz na jakiś czas (na większe wyjście, okazje, itp.) dopinają sobie klipy (wyłącznie do zagęszczenia, nie przedłużenia) - jak się dobrze dobierze kolor i gęstość włosa (bo są różne), to nie odróżni ich od włosów naturalnych. Wygląda to super Plus, można z nimi iść do fryzjera, który je ładnie pocieniuje tak by pasowały do Twojej buzi i idealnie stapiały się z naturalnymi włosami.

Pani_R, fotek nie widziałam, więc nie mam się na czym oprzeć. Myśle, że bardzo ładnie byłoby Ci w dłuższym kucyku, takim lekko niedbałym jak tu: http://1.bp.blogspot.com/-XB4gX8pj_z...WNlMH6Nv_c.jpg

Kolorystycznie świetnie się ubierasz do swojego typu urody, to na pewno. Innych ubraniowych stylizacji nie widziałam, więc nie ocenie, ale ja Ciebie osobiście jestem w stanie wyobrazic w minimalistycznych stylówkach, basic, typu: jeansy wysoki stan + jednokolorowy top na ramiączkach, czy bluzka. Masz wyrazista urode twarzy, więc takie ubrania byłyby dla niej dobrym tłem i nie przytłoczyłyby jej (a taki maly rockowy element o ktorym wspomnialas by tylko lekko to podkręcił). Nie widziałam Cię w proponowanych stylówkach, ale zastanawiam się czy tez w nich się za dużo nie dzieje? Twarz wyrazista, w dodatku masz ciało też takie, hm, bujne (sorry, nie wiem jak to okreslic), ale mam na mysli - pokazny biust, mocno zarysowana talie, do tego okragle biodra - ja bym to 'schładzała' minimalizmem by wychodziło na pierwszy plan i samo sie bronilo. Ale to tylko takie moje przemyslenia.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-05-17 o 19:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-17, 19:07   #1812
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cinde Ty masz dobre oko, wyślę Ci odkopany link do Lookbooka. Tylko jak mówiłam - kupa retuszu i głuuupie miny

Celestine ehhh no to wiem, że nic nie wiem
Ale... ja się lepiej czułam w tamtych rzeczach chyba.
Tylko pozniej obcielam wlosy i zaczelam nosic okulary, i jakos sie pogubilam...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-05-17 o 19:23
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 19:45   #1813
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Mnie się wydaje, że Maggie ma rację typując G. Nie widzę za bardzo tego FG, chociaż z drugiej strona taka Jennifer Love Hewitt w ogóle mi nie wygląda na FG, a jest tym typem oficjalnie. Przy czym uważam, że u niektórych osób widać duże domieszki czegoś innego i tutaj lepiej sprawdza się np truth is beauty czy chociażby Greta.
Przy pierwszym obejrzeniu zdjęć Pani_Robot najbardziej mi się podoba nr 9, moim zdaniem te wzory bardzo pasują. 13 też bardzo fajna. Niezbyt mi się podobają te bardzo naturalowe jak 1, 34, 35.
A włosy z kucykiem z boku rzeczywiście bardzo twarzowe i ogólnie długość do ramion.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 20:45   #1814
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cinde Ty masz dobre oko, wyślę Ci odkopany link do Lookbooka. Tylko jak mówiłam - kupa retuszu i głuuupie miny
Od razu zaznaczę, że ja się nie znam na Kibbe, ale napisze co mi do glowy przyszło. Być może dziewczyny na wątku jeszcze jakoś inaczej to nakierują, coś dopowiedzą.

Oglądnełam fotki na Lookbook. Wiesz co? Ty masz w swojej twarzy taką elegancje, że mnie w ogóle nie dziwi, że w naturalowych kreacjach nie było Ci dobrze. Wydaje mi sie, ze wszystko co "luzackie", oversized, niedbałe, luźne - będzie się gryzło. Podobnie np. totalnie nie widze Cię w żadnych słodkich, dziewczęcych stylizacjach (pare tam na Lookbooku takich jest), ani żadne romantic (zapomnij o ciuchach Kasztanki ).

Być może totalnie nie mam racji (piszę na czuja), ale Ciebie by ładnie komplementowały jednolite kolory (żadne groszki, paski czy kratki), proste, klasyczne kroje, minimalizm, ale wszystko musi być dopasowane i schludne, troche tez eleganckie - czyli odwrotnie jak u mnie (SN), której pasuje troche nieład, oversized i ten luz. Do tego przemycałabym trochę ethereala wietrznego (ale tak 10-20% do całego looku by go ciut podkręcić i przełamać).

Totalnie nie wiem czy dobrze to widze , ale tak jak napisalam powyzej - jestes tak wyrazista, ze mocnymi wzorami i quirky stylem, (a w stylu FG chyba sporo sie dzieje?), dokladasz za duzo i przeciążasz samą siebie. Ty musisz wręcz 'schladzać' to co już masz.

I jeszcze jedno: jaki masz naturalnie kształt podbródka/brody?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-05-17 o 20:47
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 21:01   #1815
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Te stare fotki są naturalne Tylko nogi wydluzalam i robiłam lalkowate miny Czyli chyba mówisz o czymś w stylu SD. Podoba mi się ten styl, ale on oznacza zrobienie pod linijkę i duzo prasowania

jak trafisz na jakies inspo zdjeciowe to wrzucaj


Wstawiłam jeszcze doklejone wlosy i retro zwyklak do albumu, i no jakos meh...

A co myslicie o tej? Nie mam w niej chyba zdjecia, to fotki z vinted.
Przecinałam ją grubym, brązowym skórzanym paskiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-05-17 at 22.00.06.jpg (65,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-05-17 at 21.59.37.jpg (162,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2021-05-17 at 21.59.18.jpg (75,9 KB, 35 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 21:44   #1816
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Celestine ehhh no to wiem, że nic nie wiem
Ale... ja się lepiej czułam w tamtych rzeczach chyba.
Tylko pozniej obcielam wlosy i zaczelam nosic okulary, i jakos sie pogubilam...
W tych nowych okularach ci bardzo ładnie. Włosy jednak chyba rzeczywiście wolę u ciebie trochę dłuższe. Co do stylowek, to właśnie też już zgłupiałam. Może faktycznie jakieś etherale tu mieszają.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88709845]A myślałaś kiedykolwiek o lekkim zagęszczeniu ich na clip-in? Nie mówię by nosić codziennie, bo to jednak włosy obciąża zawsze w jakiś sposób, ale to chyba najmniej inwazyjna metoda zagęszczania/przedłużania włosów. Mam pare koleżanek z podobnym problemem do Ciebie i raz na jakiś czas (na większe wyjście, okazje, itp.) dopinają sobie klipy (wyłącznie do zagęszczenia, nie przedłużenia) - jak się dobrze dobierze kolor i gęstość włosa (bo są różne), to nie odróżni ich od włosów naturalnych. Wygląda to super Plus, można z nimi iść do fryzjera, który je ładnie pocieniuje tak by pasowały do Twojej buzi i idealnie stapiały się z naturalnymi włosami.
[/QUOTE]

Myślałam, ale jakoś nie mogłam się zdecydowac, a teraz już przy tym wypadaniu nie chcę ich dodatkowo obciążać.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Te stare fotki są naturalne Tylko nogi wydluzalam i robiłam lalkowate miny Czyli chyba mówisz o czymś w stylu SD. Podoba mi się ten styl, ale on oznacza zrobienie pod linijkę i duzo prasowania

jak trafisz na jakies inspo zdjeciowe to wrzucaj


Wstawiłam jeszcze doklejone wlosy i retro zwyklak do albumu, i no jakos meh...

A co myslicie o tej? Nie mam w niej chyba zdjecia, to fotki z vinted.
Przecinałam ją grubym, brązowym skórzanym paskiem.
Z tych dwóch wersji wolę włosy do ramion. Jakoś lepiej się układają. Zielona bluzka ma bardzo korzystny kolor, żółta chyba jest za czysta.
Sukienki nie potrafię ocenić nie na tobie, tym bardziej, że teraz właśnie mam mętlik co do twojego typu

Ja dumam nad taka sukienka dla siebie - co myślicie? Czy może będzie zbyt klasyczna? Załącznik 7748914

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-17, 21:59   #1817
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Przeglądałam jeszcze jakis czas temu blogi o AK i zaczęłam skłaniać się ku DA. Mam wrażenie, że np musztarda, to jakoś "nie to", a ciagnie mnie w butelkowe zielenie. I w ogóle więcej widziałam wspólnego w swoich kolorach z naszą wątkową sarniooką DA (nie pamietam nicka) niż z Celestine.

Spotkałam się tez z tym, że kolorystka mówiła o przemycaniu dołów nie w swojej palecie, że najwazniejsze to, co przy twarzy plus okiełznywanie niektórych kolorów dodatkami.

Co do sukienki... Sama w sobie jest ładna, tylko czy nie zbyt mundurkowa właśnie?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 07:52   #1818
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Celestine wydaje mi się zbyt poważna ta sukienka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 08:21   #1819
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Przeglądałam jeszcze jakis czas temu blogi o AK i zaczęłam skłaniać się ku DA. Mam wrażenie, że np musztarda, to jakoś "nie to", a ciagnie mnie w butelkowe zielenie. I w ogóle więcej widziałam wspólnego w swoich kolorach z naszą wątkową sarniooką DA (nie pamietam nicka) niż z Celestine.

Spotkałam się tez z tym, że kolorystka mówiła o przemycaniu dołów nie w swojej palecie, że najwazniejsze to, co przy twarzy plus okiełznywanie niektórych kolorów dodatkami.

Co do sukienki... Sama w sobie jest ładna, tylko czy nie zbyt mundurkowa właśnie?
Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Celestine wydaje mi się zbyt poważna ta sukienka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki.
Pani Robot, też mi się wydaje, że będziesz DA, chociaż podobały mi się też na tobie zgaszone kolory, ale paleta DA też coś takiego ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-18, 10:02   #1820
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Według mnie ta sukienka nie dla Ciebie, Pani_R - zupełna odwrotność tego co napisałam, tj. wzory, i w dodatku jest "flowy", a ja pisałam o jednolitej kolorystyce i dopasowaniu, z nutą elegancji. Myśle, że bardzo ładnie Ci będzie w topach i sukienkach halter. I w "slip dress" chyba też byś super wyglądała. Coś jak na załączonych zdjęciach. Wydaje mi się również, że pasowałby Ci styl Victorii Beckham - nie wiem czy ona się przypadkiem nie ubiera jak DC?

I jeżeli jesteś DA, to jednak musi Ci być dobrze w czerni? Chyba kiedyś Ci pisałam, że wydaje mi sie, ze czarny kolor Ci służy, ale pisałaś, że nie, być może było to subiektywne?

Celestine, sukienka myśle, że okay dla Ciebie, ale nie mam pewności. Ty masz w sobie jakby taką lekką 'trzpiotowatość' (w pozytywny sposób!), więc tego typu sukienki Ci chyba pasują .

p.s. jak zawsze - pisze to wszystko na czuja, niczym tego nie poperając, więc być może wszystko co pisze, to horseshit

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-05-18 o 10:33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 10:27   #1821
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88710747]Według mnie ta sukienka nie dla Ciebie, Pani_R - zupełna odwrotność tego co napisałam, tj. wzory, i w dodatku jest "flowy", a ja pisałam o jednolitej kolorystyce i dopasowaniu, z nutą elegancji. Myśle, że bardzo ładnie Ci będzie w topach i sukienkach halter. I w "slip dress" chyba też byś super wyglądała. Coś jak na załączonych zdjęciach. Wydaje mi się również, że pasowałby Ci styl Victorii Beckham - nie wiem czy ona się przypadkiem nie ubiera jak DC?

I jeżeli jesteś DA, to jednak musi Ci być dobrze w czerni? Chyba kiedyś Ci pisałam, że wydaje mi sie, ze czarny kolor Ci służy, ale pisałaś, że nie, być może było to subiektywne?

Celestine, sukienka myśle, że okay dla Ciebie, ale nie mam pewności. Ty masz w sobie jakby taką lekką 'trzpiotowatość' (w pozytywny sposób!), więc tego typu sukienki Ci chyba pasują .

p.s. jak zawsze - pisze to wszystko na czuja, niczym tego nie poperając, więc być może wszystko co pisze, to horseshit [/QUOTE]Rzeczywiście, DA ma w palecie czerń, tylko nie widzę, czy to rzeczywiście czerń, czy ciemny brąz. Moim zdaniem czerń jest nie dla Pani Robot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 12:24   #1822
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ja myślę, że Pani Robot będzie jednak Gamine i TA, ale z silnym kierunkiem na SD. Mam wrażenie, że większość stylistek czy kolorystek pomija fakt, że Ciepła Jesień to już dość głęboki typ kolorystyczny, koncentrując się tylko na ciepłej tonacji i stonowaniu.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2021-05-18 o 12:34
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 13:16   #1823
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88710040]
Być może totalnie nie mam racji (piszę na czuja), ale Ciebie by ładnie komplementowały jednolite kolory (żadne groszki, paski czy kratki), proste, klasyczne kroje, minimalizm, ale wszystko musi być dopasowane i schludne, troche tez eleganckie - czyli odwrotnie jak u mnie (SN), której pasuje troche nieład, oversized i ten luz. Do tego przemycałabym trochę ethereala wietrznego (ale tak 10-20% do całego looku by go ciut podkręcić i przełamać).

Totalnie nie wiem czy dobrze to widze , ale tak jak napisalam powyzej - jestes tak wyrazista, ze mocnymi wzorami i quirky stylem, (a w stylu FG chyba sporo sie dzieje?), dokladasz za duzo i przeciążasz samą siebie. Ty musisz wręcz 'schladzać' to co już masz.

I jeszcze jedno: jaki masz naturalnie kształt podbródka/brody?[/QUOTE]

Zagdzam się z tym, że naturalowy oversajz na nie, ale z kolei ten minimalizm to chyba to, co przyczynia się do efektu ciotki, który Pani_Robot nie leży (chociaż akurat ja tego nie widzę w ten sposób).


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Te stare fotki są naturalne Tylko nogi wydluzalam i robiłam lalkowate miny Czyli chyba mówisz o czymś w stylu SD. Podoba mi się ten styl, ale on oznacza zrobienie pod linijkę i duzo prasowania

jak trafisz na jakies inspo zdjeciowe to wrzucaj


Wstawiłam jeszcze doklejone wlosy i retro zwyklak do albumu, i no jakos meh...

A co myslicie o tej? Nie mam w niej chyba zdjecia, to fotki z vinted.
Przecinałam ją grubym, brązowym skórzanym paskiem.
Moim zdaniem zbyt mocno zakorzenił się stereotyp gaminów, jako tych co tylko ultra mini I super obcisłe ciuchy. Kibbe nie ubiera przedstawicielek tej grupy w taki sposób. Kiedyś była na tablicy na pintereście stylizacja takiej czarnoskórej dziewczyny, którą Kibbe ubrał w midi w pasy z asymetrycznym dołem i kolczyki koła. Więc taka sukienka jak wkleiłaś mogłaby pasować i niektórym gaminom, zależnie od reszty stylizacji.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88710154].
Ja dumam nad taka sukienka dla siebie - co myślicie? Czy może będzie zbyt klasyczna? Załącznik 7748914

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wg mnie gminowa w stronę SG.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 14:06   #1824
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dołączam do was Jestem TR.


Celestine, nie wolałabyś takiej sukienki, ale bez tych rękawów?

Nie wiem jak z kolorami dla ciebie, ale coś takiego nie byłoby lepsze? Nadawałoby ci to takiej FG ostrości (co ja gadam w ogóle )

https://marketplace.asos.com/listing...rect%7c6565470 biała

czarna https://marketplace.asos.com/listing...edirect%7c6565

morski zielony https://avalonia.online/products/60s...gn=sag_organic

Albo sukienka jak u Beth Harmon w Gambicie https://ie-mazeys.glopalstore.com/pr...BoCfhYQAvD_BwE

Jak nie znajdziesz nic bez rękawów to bierz tę twoją

Firma Mazeys produkuje ubrania wzorowane na lata 60. Nie wiem jak z jakością, nic nie miałam i to nie moja bajka (TR ). Ale znalazłam to przypadkiem i od razu pomyślałam o tobie.

Tutaj sukienki https://ie-mazeys.glopalstore.com/co...t_type=Dresses

I jeszcze tutaj są sukienki z lat 60. https://www.atomretro.com/womens/dre...alse&keywords=

I jest jeszcze brytyjski Madcap z modą z lat 60. https://www.madcapengland.com/produc...dresses/page-1

Succubus ma fajne topy z lat 60. https://www.succubus.com/products/ba...31881181724747

I Magdalena Sokołowska. Cenowo bardzo boli, ale te ubrania wyglądają na porządne. Wszystko w latach 60. Od sukienek po płaszcze. https://marmalade-shop.com/collectio...rice-ascending

Jakbym już szła w vintage, to bym kupiła kilka porządnych sukienek niż kilkanaście szmatek, które się rozlecą po kilku praniach.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-05-18 o 14:40
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 16:00   #1825
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Dołączam do was Jestem TR.
Super


Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Celestine, nie wolałabyś takiej sukienki, ale bez tych rękawów?

Nie wiem jak z kolorami dla ciebie, ale coś takiego nie byłoby lepsze? Nadawałoby ci to takiej FG ostrości (co ja gadam w ogóle )

https://marketplace.asos.com/listing...rect%7c6565470 biała

czarna https://marketplace.asos.com/listing...edirect%7c6565

morski zielony https://avalonia.online/products/60s...gn=sag_organic

Albo sukienka jak u Beth Harmon w Gambicie https://ie-mazeys.glopalstore.com/pr...BoCfhYQAvD_BwE

Jak nie znajdziesz nic bez rękawów to bierz tę twoją

Firma Mazeys produkuje ubrania wzorowane na lata 60. Nie wiem jak z jakością, nic nie miałam i to nie moja bajka (TR ). Ale znalazłam to przypadkiem i od razu pomyślałam o tobie.

Tutaj sukienki https://ie-mazeys.glopalstore.com/co...t_type=Dresses

I jeszcze tutaj są sukienki z lat 60. https://www.atomretro.com/womens/dre...alse&keywords=

I jest jeszcze brytyjski Madcap z modą z lat 60. https://www.madcapengland.com/produc...dresses/page-1

Succubus ma fajne topy z lat 60. https://www.succubus.com/products/ba...31881181724747

I Magdalena Sokołowska. Cenowo bardzo boli, ale te ubrania wyglądają na porządne. Wszystko w latach 60. Od sukienek po płaszcze. https://marmalade-shop.com/collectio...rice-ascending

Jakbym już szła w vintage, to bym kupiła kilka porządnych sukienek niż kilkanaście szmatek, które się rozlecą po kilku praniach.
Dzięki, parę rzeczy bym przygarnęła, np tę kieckę KLIK, chociaż dużo wpisuje się w mix romantic-gamine-ingenue/Soft Gamine.
No i kurczę, te ceny u Magdaleny Sokołowskiej, za kiecki do prania wyłącznie chemicznego Dla mnie nie do przyjęcia.

Znalazłam tę stylizację FG, o której pisałam. Nijak ma się to do tego, co z reguły ludzie rozumieją jako FG. I moim zdaniem tego typu sukienki mini na późne lata 60 wcale nie będą dla każdego gamina i sam fakt, że Pani_Robot się w nich kiepsko czuje i dobrze jej w boho, nie przesądza o byciu jakimś typem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg after.jpg (80,9 KB, 29 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 16:16   #1826
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Fajne te kiecki Ale rozmiarowka w tym atomretro i tym brytyjskim zaczyna się od 8, a to chyba 38?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 16:25   #1827
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Super




Dzięki, parę rzeczy bym przygarnęła, np tę kieckę KLIK, chociaż dużo wpisuje się w mix romantic-gamine-ingenue/Soft Gamine.
No i kurczę, te ceny u Magdaleny Sokołowskiej, za kiecki do prania wyłącznie chemicznego Dla mnie nie do przyjęcia.

Znalazłam tę stylizację FG, o której pisałam. Nijak ma się to do tego, co z reguły ludzie rozumieją jako FG. I moim zdaniem tego typu sukienki mini na późne lata 60 wcale nie będą dla każdego gamina i sam fakt, że Pani_Robot się w nich kiepsko czuje i dobrze jej w boho, nie przesądza o byciu jakimś typem.
Chimay, pięknie by ci było w takim niebieskim kolorze z sukienki, ktorą byś przygarnęła Albo w takim odcieniu zieleni https://www.slashgear.com/wp-content...0_unsplash.jpg Cudownie by podkreślał kolor twoich oczu

Druga stylizacja bardzo fajna.

Ceny naprawdę zabijają. Mnie zabiły ceny u Kasi Zapały. Bardzo bym chciała peplum blazer / marynkarkę baskinkę, ale ceny są zabójcze. I większość jest w jakimś artamentowo-granatowym kolorze, a ja potrzebuję klasycznej czerni. Widziałam baskinki w sieciówkach, ale one były za bardzo kanciaste w ramionach, długie (za tyłek), awangardowe w odbiorze, takie typowe dla dramaticów.

Podoba mi się taka https://www.riverisland.ie/p/red-dou...-blazer-787683 ale nie ma jej w klasycznej czerni. Byłaby chyba ok dla TR? Ale za tę cenę już wolę kupić podobną w polskim butiku. Będzie lepsza jakość. 100 euro za sieciówkową marynarkę to przesada. To jest prawie 450 zł.

Sama wkręciłam się w vintage. U mnie to lata 50 i widzę powalającą różnicę w sukience za 20-parę euro i 40-parę euro. Na vintage niestety trzeba wydać kasę.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88711596]Fajne te kiecki Ale rozmiarowka w tym atomretro i tym brytyjskim zaczyna się od 8, a to chyba 38?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

8 UK to jest 36.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-05-18 o 16:28
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 16:27   #1828
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Niektórym Gaminkom nie pasują długie spódnice i sukienki. Znam jedną kobietę, która jest bardzo drobną FG, tak drobna jak baletnica. I nie wyobrażam jej sobie w takich sukienkach jak u Audrey. Nie pasowałoby jej to w ogóle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02-audrey-lbd-datenight.jpg (120,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GettyImages-50711291.jpg (100,1 KB, 21 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 16:35   #1829
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość

8 UK to jest 36.
OK, to może w zależności od rozmiarowki nie byłyby za duże.
Wydaje mi się, że marynarka spoko dla TR.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-18, 16:39   #1830
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88711627]OK, to może w zależności od rozmiarowki nie byłyby za duże.
Wydaje mi się, że marynarka spoko dla TR.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tylko te guziki Byłaby idealna, gdyby nie miała tych guzików w okolicy piersi. Mogłabym narzucić na wszystkie sukienki itd.

I boję się tej czerwieni. Nie wiem czy to jest normalny czerwony czy jakiś rażący, wpadający w pomarańcz. Ten drugi u mnie odpada. Jak zamawiam z sieciówek to kolory wyglądają inaczej na zdjęciu.

Dałam sobie siana z tą marynarką. Nie pali mi się. Nie potrzebuję na już. Wolę pogrzebać w butikach jak będę w Polsce niż kupować z sieciówki.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-05-18 o 17:00
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.