Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-08, 08:16   #1951
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Palazzo zgadzam się, że zbyt długie/obszerne. Szorty fajne.


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że te białe capri obrzydliwie pogrubiają i postarzają, robią ze mnie ciotkę klotkę. To model dla pań mocno po 40stce kóre lubią perły, a ja bym wolała coś młodzieżowego.
Capri mają same w sobie rzeczywiście coś pańciowatego,



Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
W ogóle zaczynam mieć wrażenie, że Kibbe jest przestarzały dla niektórych typów. Zestawy dla grupy G są niemodne i postarzające, np shift dress. Zresztą G wszędzie pakuje sie w mini, a ja nijak nie mam do niej predyspozycji. I myślę, czy tego nie zarzucić na rzecz krojów wydłużających sylwetkę, przeznaczonych po prostu dla gruszek. Przynajmniej w kwestii dołów.
Szczególnie, że... wyznaczniki Kibbe dla grupy G są odwortne do wyznaczników dla figury gruszki. Nie mam pojęcia jak mogłabym to niby pogodzić.
Z tym się nie zgadzam. W Kibbe nie chodzi o zestawy tylko o kilka podstawowych zasad. Zasady dla gaminów są takie: łamanie linii poziomej, rękawy odsłaniające nadgarstki, nogawki odsłaniające kostki, łączenie przeciwieństw. Te zasady można stosować w dowolnym stylu.


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ciekawe co składa się na nasze "dobrze sie czuje/zle sie czuje" w danym ciuchu. Pewnie jakiś zestaw przekonań czy dana rzecz pogrubia, postarza, jest modna, pasuje do naszej osobowości, kojarzy się z kimś do kogo mamy awersję, jest czymś dobrze znanym (jak jeansowe szorty, które noszę od zawsze), czy jest chic, czy widziałyśmy to na modelce/aktorce/celebrytce w jakimś fajnym zestawieniu
To jest bardzo ciekawy temat. Ja od dawna uważam, że ludzie są bardziej podatni na modę niż są skłonni przyznać.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chyba potrzebuję ubran neutralnych płciowo. Czyli ani falbanki, ani styl wojskowy.
Preppy jest super, ale widzę go jedynie jesienią. Powiedzmy, że wiosna to dzwony i ramoneski, taki mundurek by pewnie przeszedł. Ale lato?
A safari? Tylko w takim mniej naturalowo-powiewnym wydaniu. Kolorystycznie też by Ci mógł pasowac.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-06-08 o 09:13
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 09:18   #1952
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzucam te wszystkie spodnie (wzięłam do przymiarek w domu) w zestawach. Wydaje mi sie, ze podwiniete jeansy straight to przy mojej obecnej figurze strzał w 10, w koncu coś, do czego mogę załozyć baleriny i nie wyglądam jak kaczuszka, choć może lepsza byłaby klasyczna łódkowa bluzka.
Co sądzicie o sandałkach z zestawu z szortami? Wyglądają na nodze ok, czy robią krzywdę?
Sandałki wyglądają ok. Szorty fajne.
Te jeansy ciężko mi ocenić bo wyglądasz świetnie w dzwonach, dlatego chyba wszystkie inne są takie ok, ale słabsze. Nie szukałaś dzwonów z cieńszego materiału na lato?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 09:31   #1953
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Chimay czy safari to nie jest przede wszystkim luźna koszula do luznych szortow? Moj typ sylwetki zdecydowanie nie moze miec dwoch luznych rzeczy, bo robię sie klockiem, nawet jeśli jestem przewiązana w talii.
Co do łamania linii pionowej i odkrywania kostek to są własnie odwrotne zalecenia niż te dla niskich i chcących wyglądac smuklej. Podobnie sprawa ma się z kształtem dekoltów, choć akurat góry za nic nie chciałabym wyszczuplać. Tylko odkryte przedramiona w obu zaleceniach się zgadzają. Niemniej, poczytam sobie jeszcze raz samą listę nosić/unikać pod katem samych krojów, a nie wzornictwa.

Myslicie by mierzyć inne palazzo? Takie bardziej dopasowane w biodrach?

Małgo nie widzialam dzwonów z cieńszych materiałów, ale chyba nie układałyby się tak dobrze. No i ... one są tylko do obcasa, a ja zazwyczaj jednak biegam na płasko.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 10:07   #1954
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wstawiłam zdjęcie spodni i sukienki z pierwszej dostawy Zalando. Co myślicie ? Dodałam jeszcze panterkową bluzkę, kiedyś miałam w takie wzory zwierzęce ubrania. Pasuje mi?



Robot a coś w takim stylu mierzyłaś? Do tych beżowych sandałów chyba były ok https://bialcon.pl/oliwkowe-spodnie-dzwony
https://www.stradivarius.com/pl/nowe...Id=001&style=7
https://www.stradivarius.com/pl/nowe...ml?colorId=430

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2021-06-08 o 10:26
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 10:52   #1955
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chimay czy safari to nie jest przede wszystkim luźna koszula do luznych szortow? Moj typ sylwetki zdecydowanie nie moze miec dwoch luznych rzeczy, bo robię sie klockiem, nawet jeśli jestem przewiązana w talii.
Nie, są przecież sukienki, kombinezony, luźniejsze spodnie można połączyć z bardziej przylegającą górą. Poza tym ważne są kolory - ja się na przykład w nich niezbyt widzę.


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Co do łamania linii pionowej i odkrywania kostek to są własnie odwrotne zalecenia niż te dla niskich i chcących wyglądac smuklej. Podobnie sprawa ma się z kształtem dekoltów, choć akurat góry za nic nie chciałabym wyszczuplać. Tylko odkryte przedramiona w obu zaleceniach się zgadzają. Niemniej, poczytam sobie jeszcze raz samą listę nosić/unikać pod katem samych krojów, a nie wzornictwa.
Była kiedyś taka dyskusja na Reddicie, gdzie ten problem rozważano. Generalnie Kibbe opiera się na liniach czyli obrazie 2D, co nie zawsze przekłada się na wielowymiarową rzeczywistość.
Tylko nie mogę jej teraz znaleźć.

No i co do krótkawych spodni. To że gaminom zalecana jest ta długość, nie znaczy, że każde spodnie o takiej długości będą korzystne.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Myslicie by mierzyć inne palazzo? Takie bardziej dopasowane w biodrach?

Małgo nie widzialam dzwonów z cieńszych materiałów, ale chyba nie układałyby się tak dobrze. No i ... one są tylko do obcasa, a ja zazwyczaj jednak biegam na płasko.
Ja bym mierzyła.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-06-08 o 10:54
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 13:51   #1956
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Małgo te pierwsze to palazzo, tylko dopasowane w biodrach i takich szukałam Kuloty również mam na uwadze. Wczoraj po prostu zamykali juz galerię i wpadłam zaledwie do dwóch sklepów.

W naturalowych spodniach lepiej niż romantycznej bluzce. Świetnie leżą.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 14:43   #1957
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzucam te wszystkie spodnie (wzięłam do przymiarek w domu) w zestawach. Wydaje mi sie, ze podwiniete jeansy straight to przy mojej obecnej figurze strzał w 10, w koncu coś, do czego mogę załozyć baleriny i nie wyglądam jak kaczuszka, choć może lepsza byłaby klasyczna łódkowa bluzka.
Co sądzicie o sandałkach z zestawu z szortami? Wyglądają na nodze ok, czy robią krzywdę?
Wydaje mi się, że ujdą te sandałki, chociaż trochę naturalowe.
Jeansy fajne.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Myslicie by mierzyć inne palazzo? Takie bardziej dopasowane w biodrach?.
Warto spróbować.

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Wstawiłam zdjęcie spodni i sukienki z pierwszej dostawy Zalando. Co myślicie ? Dodałam jeszcze panterkową bluzkę, kiedyś miałam w takie wzory zwierzęce ubrania. Pasuje mi?
]
Podoba mi się ta bluzka, ale najbardziej podobaja mi się spodnie + biała bluzka. Sukienka zbyt SC.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-08, 15:03   #1958
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Przegapiłam sukienkę u Małgo...
O widzę, no mnie się wydaje, że nie będziesz R. Jakoś te falbanki tak nie bardzo.
Myslałaś o szpilkach z czubkiem?

Dodałam espadryle. Czy takie buty mają u mnie sens? Lubię ten typ obuwia, bo jest stabilne, wygodne i wszelkie "apaszki" wokół kostki poprawiają mi proporcje nóg. Plus przymiarka sweterka, zestaw calkowicie przypadkowy.

I jeszcze inne spodnie capri - ciemniejsze, z wysokim stanem. Jest chyba bardziej wspolczesnie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-06-08 o 16:15
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 18:10   #1959
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Wstawiłam zdjęcie spodni i sukienki z pierwszej dostawy Zalando. Co myślicie ? Dodałam jeszcze panterkową bluzkę, kiedyś miałam w takie wzory zwierzęce ubrania. Pasuje mi?
Szare spodnie super. Bluzka tez mi podoba. Sukienka tylko poprawnie.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dodałam espadryle. Czy takie buty mają u mnie sens? Lubię ten typ obuwia, bo jest stabilne, wygodne i wszelkie "apaszki" wokół kostki poprawiają mi proporcje nóg. Plus przymiarka sweterka, zestaw calkowicie przypadkowy.

I jeszcze inne spodnie capri - ciemniejsze, z wysokim stanem. Jest chyba bardziej wspolczesnie.
Pasują Ci te buty. Capri dżinsowe lepsze niż wcześniejsze białe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 18:34   #1960
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki za opinie spodnie zostawiam, bluzkę też. Sukienkę raczej odeśle, myslalam w ogóle że będzie ciut cieńsza.
Robot - mam gdzieś buty w szpic ale mam wrażenie że mi nie pasują, dodają ostrości a jak są płaskie to wyglądam jak krasnal i też słabo. Jak je znajdę wstawię zdjęcie.
Widziałam twoje Capri z espadrylami i uważam że dobrze w takim zestawieniu wyglądasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 20:46   #1961
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki, a ten zielony sweter z porannych zdjęć?
Wrzucam dzisiejsze przymiarki. W braletach wyszedł mi biust na jednym zdjeciu, ale na innych nie, wiec prosze olać.

Ogólnie tak:
Białe szorty mi leżą, ta długość i szerokośc nogawki.
Czarne za krótkie. Pasiaste za "obfite", długie rdzawe również jakby poszerzają, obie pary kulotów mi sie podobają, top w paseczki również mi si podoba. Bralety neutral, czern, biel to takie ratunki na upalne dni, a niebieski... nie wiem co z kolorem, bo bardzo podoba mi sie kroj (to taka dzianina sweterkowa). Jest jeszcze cienki sweter z gatunku tych na wieczor na lato, ale mocno naturalowy i bez sensu wlozylam go w spodnie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-08, 21:09   #1962
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzięki, a ten zielony sweter z porannych zdjęć?
Wrzucam dzisiejsze przymiarki. W braletach wyszedł mi biust na jednym zdjeciu, ale na innych nie, wiec prosze olać.

Ogólnie tak:
Białe szorty mi leżą, ta długość i szerokośc nogawki.
Czarne za krótkie. Pasiaste za "obfite", długie rdzawe również jakby poszerzają, obie pary kulotów mi sie podobają, top w paseczki również mi si podoba. Bralety neutral, czern, biel to takie ratunki na upalne dni, a niebieski... nie wiem co z kolorem, bo bardzo podoba mi sie kroj (to taka dzianina sweterkowa). Jest jeszcze cienki sweter z gatunku tych na wieczor na lato, ale mocno naturalowy i bez sensu wlozylam go w spodnie.
Zielony sweter jakoś dziwnie się układa, marszczy się, w paski dużo lepiej się układa.
Bralet czarny i beżowy mi się podoba. Kuloty zielone są ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 07:37   #1963
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dzięki, a ten zielony sweter z porannych zdjęć?
Wrzucam dzisiejsze przymiarki. W braletach wyszedł mi biust na jednym zdjeciu, ale na innych nie, wiec prosze olać.
Sweter mi podoba.



Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ogólnie tak:
Białe szorty mi leżą, ta długość i szerokośc nogawki.
Czarne za krótkie. Pasiaste za "obfite", długie rdzawe również jakby poszerzają, obie pary kulotów mi sie podobają, top w paseczki również mi si podoba. Bralety neutral, czern, biel to takie ratunki na upalne dni, a niebieski... nie wiem co z kolorem, bo bardzo podoba mi sie kroj (to taka dzianina sweterkowa). Jest jeszcze cienki sweter z gatunku tych na wieczor na lato, ale mocno naturalowy i bez sensu wlozylam go w spodnie.
Pomarańczowe spodenki mi się podobają, nie widzę zbytnio poszerzania.
Spodnie limonkowe wydają mi się zbyt piżamowe, zarówno przez to jak układają się/wiszą nogawki, ale też przez gumkowy pasek. To jest ten sam model co te butelkowo zielone? Bo te fajnie leżą, tylko ewentualnie właśnie ta guma w pasie psuje mi efekt (ale ja jestem ogólnie uprzedzona do tych gum i toleruję je tylko w tylnej części paska).
Topy są fajne i capri też fajnie z nimi wyglądają. To jest chyba ten bardziej młodzieżowy efekt.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 09:10   #1964
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzień dobry. Wiecie co? . Wczoraj poprosiłam TŻ by zrobił mi fotki sylwetki jako że z reguły robie je sobie sama przed lusterkiem. Trochę się zaskoczyłam, bo moje nogi zupełnie inaczej wyglądają - są krótkie (!), a na fotkach robionych do lusterka wyglądają na takie do nieba. Aż z ciekawości wrzuciłam post na Reddit by upewnić się co do ID i dostałam pare Soft Gamine SN też się pojawiło, ale najwięcej było SG Nawet padło SC lub TR Ten SN być może nie jest u mnie aż tak oczywisty, aczkolwek wydaje mi sie, ze pomimo tego, że twarzy już się pod uwage nie bierze, to buzie mam bardzo SN - tj. yin flesh on top of blunt bones.

Co o tym myślicie?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-09 o 09:12
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 12:12   #1965
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88749886]Dzień dobry. Wiecie co? . Wczoraj poprosiłam TŻ by zrobił mi fotki sylwetki jako że z reguły robie je sobie sama przed lusterkiem. Trochę się zaskoczyłam, bo moje nogi zupełnie inaczej wyglądają - są krótkie (!), a na fotkach robionych do lusterka wyglądają na takie do nieba. Aż z ciekawości wrzuciłam post na Reddit by upewnić się co do ID i dostałam pare Soft Gamine SN też się pojawiło, ale najwięcej było SG Nawet padło SC lub TR Ten SN być może nie jest u mnie aż tak oczywisty, aczkolwek wydaje mi sie, ze pomimo tego, że twarzy już się pod uwage nie bierze, to buzie mam bardzo SN - tj. yin flesh on top of blunt bones.

Co o tym myślicie?[/QUOTE]

Mnie się jednak wydaje, że SN jest najbardziej prawdopodobne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 12:30   #1966
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cinde jak się opisywałaś, wyobrazalam sobie, że jesteś rożkiem, a Ty masz bardzo symetryczną figurę Świetną notabene i spokojnie możesz być SN. TR byłaby drobniejsza w górnej części ciała chyba. Zresztą z tego, co pamiętam, masz wzorcowo naturalową buzię.

Chimay dzięki, tak, to jest to co określam młodziezowym stylem. Tzn odejmującym lat
Czyli te białe szorty na nie? Wydawało mi się, że mają optymalną nogawkę jeśli chodzi o najkrotsza mozliwa, i że jest wystarczająco szeroka by nie podkreślać obfitości uda.
Spodnie są tego samego kroju, ale ciemne wyglądają szykowniej Z modelu są jeszcze czarne. Ponieważ mam duże wahana wagi to gumka może nie być głupim rozwiązaniem.
Ogólnie sieciówki bardzo poszły w sprzedaż online i prawie kazda ma w ofercie flare, kuloty i palazzo, ale z adnotacją "niedostępne w sklepach stacjonarnych"
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-06-09 o 12:49
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 13:57   #1967
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się jednak wydaje, że SN jest najbardziej prawdopodobne.
SG na pewno nie będzie, bo SG ma kanciastą strukturę kości.
U Cinderelli cały czas się waham między czystym N a SN.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 14:12   #1968
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Pani Robot, fajnie bralety + jeansowe capri, lepsze niż białe. Jesli chodzi o kolory, to niebieski bardzo się na tobie wybija. Kremowy może troszkę za bardzo zlewa się z ciałem, ale może być. Czerń ujdzie, chociaż oczywiście nie jestem fanką Biały ok. Kuloty sa spoko, tylko zgadzam się z chimay, że ta gumka jest za gruba. Lepsze zielone, żółte się bardzo wybijają. Zestaw z szortami w paski jakby za bardzo plażowy, jakoś nie jestem przekonana. Pozostałe szorty mi się podobają, te długie sa fajne. Bardzo korzystny kolor tej bordowo/brązowej góry przy jednym z zestawow z jeansowymi capri. Espadryle tak średnio mi się podobają, ale może to moje uprzedzenia - nie jestem fanką tej wstążki.

Cinde, ja tam nadal widzę SN.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 14:22   #1969
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dzięki, dziewczyny Co jest jeszcze z Gaminami, to to, że polecane są im krótkie fryzury, a ja w krótkiej fryzurze wyglądałabym bardzo źle.

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88750483]SG na pewno nie będzie, bo SG ma kanciastą strukturę kości.
U Cinderelli cały czas się waham między czystym N a SN.[/QUOTE]

Gdzieś przeczytałam, że jak ciężko określić, który z 2 typów, to wtedy można się w ostateczności posłużyć twarzą. Wiele razy słyszałam, że moja buzia jest wręcz książkowo bardzo SN. Mam wrażenie, że N mają z reguły jakby bardziej naciągniętą skóre na twarzy i policzkach, a u mnie te kości skąpane są w tłuszczu.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Aaa, i N chyba mają też dłuższą tą całą "vertical line", nie? U mnie dwa razy patrzeć nie trzeba i widać, że jestem mała. I chyba też N mają większe dłonie i stopy.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-06-09 o 14:24
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-09, 15:14   #1970
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chimay dzięki, tak, to jest to co określam młodziezowym stylem. Tzn odejmującym lat
Czyli te białe szorty na nie? Wydawało mi się, że mają optymalną nogawkę jeśli chodzi o najkrotsza mozliwa, i że jest wystarczająco szeroka by nie podkreślać obfitości uda.
Białe szorty przegapiłam, moim zdaniem w porządku.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Spodnie są tego samego kroju, ale ciemne wyglądają szykowniej Z modelu są jeszcze czarne. Ponieważ mam duże wahana wagi to gumka może nie być głupim rozwiązaniem.
Tego słowa mi brakowało, butelkowa zieleń rzeczywiście sama w sobie jest szykowna.
Gumki są wygodne, ale ja je wolę tylko w tylnej części paska, na plecach, wtedy przód wygląda "normalnie".

Zgadzam się z Celestine co do niebieskiego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 16:01   #1971
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cinde, mi tez się wydaje, ze jesteś SN. Kiedyś wrzuciłas tu fotkę dziewczyny o podobnej sylwetce, ale u Ciebie ramiona i biodra są bardziej zbalansowane. Myslalam, ze jesteś szersza w ramionach.

Pani R, obie pary kulotow wygladaja dobrze. Nie jestem pewna tej limonki jako koloru dla Ciebie. Niebieski ok, można powiedzieć ze się wybija, ale nadal podoba mi się na Tobie na zasadzie kontrastu. Czarne szorty moim zdaniem fajnie, ale jeśli uważasz, ze są za krótkie i nie czułabyś się komfortowo to pewnie, nie bierz. Białe wygladaja tez Ok. Zgadzam się, ze te spodenki w paski trochę zbyt plażowe i ogolnie materiału jakby za dużo.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 09:37   #1972
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam dzisiaj dwie sukienki.
Niebieska jest nowa, wydawała mi się fajna pod względem kolorystycznym, kopertowa góra pod SN, ale nie wiem czy nie wyglądam w niej zbyt matronowato. Może chodzi o dlugosc, zwykle chodzę w midi, a ta jest do podłogi.

Czarno-biała jest sprzed paru sezonów, nie jestem pewna tego printu dla mnie, nie wiem czy trzymać ja czy jednak dać sobie spokój. Jak myślicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 12:03   #1973
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Faktycznie ta niebieska bardzo poważnie na tobie wygląda. Moim zdaniem materiał jest jakby za gruby A przynajmniej na taki wygląda.
Czarno-biała jest ok, jedynie może to zapięcie pod szyję i kołnierzyk tak średnio mi pasują, ale ogólnie całkiem fajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 12:09   #1974
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Wrzuciłam dzisiaj dwie sukienki.
Niebieska jest nowa, wydawała mi się fajna pod względem kolorystycznym, kopertowa góra pod SN, ale nie wiem czy nie wyglądam w niej zbyt matronowato. Może chodzi o dlugosc, zwykle chodzę w midi, a ta jest do podłogi.

Czarno-biała jest sprzed paru sezonów, nie jestem pewna tego printu dla mnie, nie wiem czy trzymać ja czy jednak dać sobie spokój. Jak myślicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podoba mi się góra niebieskiej i dół czarnej. Oba wzory są fajne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 12:40   #1975
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88751989] Moim zdaniem materiał jest jakby za gruby A przynajmniej na taki wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


No właśnie ona jest bardzo cienka, jakby mgiełka. Nawet ma wszyta halkę, inaczej byłaby przezroczysta. Oczywiście tego nie widać w moim ekstra świetle w pokoju.

Dzieki dziewczyny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 18:36   #1976
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam zdjęcie w naturalowym kardiganie, fajnie wygląda?
Jest też sukienka w kwiaty wiązana. Zostawiać ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-11, 00:33   #1977
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ava ogólnie to jakoś tak ślicznie wyglądasz na tych fotkach, tylko niebieska byłaby super z 15-20cm skrócona, a biało-czarna ma chyba zbyt chłopięcą górę. Tylko to jest poziom typu na ładnym wszystko się obroni.

Małgo mam dylemat i problem z oceną. Mysle, czy to nie jest kwestia tego, ze jestes dosc blisko aparatu, bo za kazdym razem nie bardzo wiem czy coś lezy dobrze, czy nie u Ciebie. Aczkolwiek sądzę, ze tego typu spodnie sie bronią i podkreslają Ci sylwetkę, a kardigan, mimo, że nienawidze tego kroju, bo mnie tragicznie poszerza biodra, nie robi żadnej wizualnej szkody. Natomiast w sukience zamiast klepsydry widzę figurę lizaka i nie wiem czy to kwestia ustawienia tak aparatu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-11, 10:27   #1978
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Wrzuciłam zdjęcie w naturalowym kardiganie, fajnie wygląda?
Jest też sukienka w kwiaty wiązana. Zostawiać ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kardigan mi się podoba. Sukienka jest w porządku, efekt bardziej mi się podoba niż w tej poprzedniej granatowej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 21:04   #1979
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Dodałam 5 rzeczy:
beżowe szorty - podobają mi się, są sztywne, chyba właśnie w stylu safari
zielone szorty - nie wiem, czy nie za miękkie, kolor mi sie podoba, moge poszukać innego kroju, np takiego jak te beżowe
kombinezon - z myślą o upałach, choć chyba nie jest idealny
spódnica maxi - kolorystyka nie ta, poza tym mi się podoba
sukienka bodycon - jestem na tak
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 06:57   #1980
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dodałam 5 rzeczy:
beżowe szorty - podobają mi się, są sztywne, chyba właśnie w stylu safari
zielone szorty - nie wiem, czy nie za miękkie, kolor mi sie podoba, moge poszukać innego kroju, np takiego jak te beżowe
kombinezon - z myślą o upałach, choć chyba nie jest idealny
spódnica maxi - kolorystyka nie ta, poza tym mi się podoba
sukienka bodycon - jestem na tak
Kombinezon i zielone szorty chyba trochę zbyt miękkie i lejące, a co do reszty uważam tak samo, jak napisałaś. Czarna kiecka super, skąd ona jest?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.