Opinie o zrealizowanych zamówieniach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Paznokciowe zakupy zbiorowe

Notka

Paznokciowe zakupy zbiorowe Tutaj organizowane są wspólne zakupy dotyczące paznokci.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-02-02, 17:26   #1
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687

Opinie o zrealizowanych zamówieniach


Dodaję od siebie za przyzwoleniem pań moderatorek opinię odnośnie użytkowniczki e-Urszula jako organizatorki zamówienia.
Ponad mc temu e-Urszula zorganizowała zamówienie na rozbiór holo pyłków z aliexpress, do którego się zgłosiłam.
Odebrałam niedawno paczuszkę od Uli i chciałabym wyrazić? swoją opinię odnośnie tego zamówienia i współpracy.
Dołączam zdjęcia jako załączniki, żeby nie było, że moje słowa są bez potwierdzenia.
Otóż jestem bardzo zadowolona z zamówienia i ze współpracy z Ulą jako organizatorką. Wszystko jasno wysłała nam na priv, rozliczając dokładnie koszty itp gdy tylko zamówienie z alie doszło do niej. Po mojej wpłacie na następny dzień już wysłała mi holo, wszystko odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, dodatkowo Ula dorzuciła od siebie jeszcze małe gratisy do paczki (co jest bardzo miłym gestem). Same pyłki były zabezpieczone w całości opakowaniem kartonowym, które zostało obklejone taśmą, więc nic się nie wysypało ani nie rozsypało. Ula odpowiadała na każdą wiadomość prywatną, wszystko było jasne, zwięzłe i czytelne.

Także, jeżeli jeszcze Ula będzie organizować jakieś zbiorowe zamówienie, to od siebie gorąco polecam i z pewnością jeszcze będę będę się zgłaszać do jej rozbiórek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg holo.jpg (120,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg holo1.jpg (189,6 KB, 35 załadowań)
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2016-02-02 o 17:27
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Paznokciowe zakupy zbiorowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 18:26:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.