sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 17:53   #1
MalaCzarna456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1

sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka


hejka. Mam sprawe - zawsze bardzo lubiłam pieścić moich wcześniejszych facetów oralnie. Od prawie 3 lat mam tego samego chłopaka i nie miał żadnych skarg i zażaleń na ten temat ostatnio jednak pojawił sie mały problem - ja bardzo lubie "lodzikiem" tylko zaczynać gre wstępną , nie lubie robić do aż do wytrysku, natomiast mój TŻ uważa ze powinnam go tak pieścić az do finału po czym jeszcze sie kochać. A ja poprostu nie mam ochoty na sex oralny za każdym razem - tym bardziej ze z jego strony raczej nie ma takich pieszczot. Kiedy odmawiam nazywa mnie egoistka bo tylko chciałabym sie kochać , nie dając nic od siebie. Powoli mam już tego dość. Jak to jest u Was? czy wasz chłopak też ma takie wymagania?
MalaCzarna456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:10   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Podejrzewam, że każda z nas tu napisze, że u nas jest tak jak ustaliła z partnerem. W ogóle czy seks to mają być wymagania czy wspólna zabawa? Radziłabym się zastanowić nad zmianą partnera, tym bardziej, że on nic nie robi, a wymagań ma dużo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:16   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Ja polecam wyszukiwarke, bo istnieje watek zbiorczy na ten temat.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:19   #4
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez MalaCzarna456 Pokaż wiadomość
hejka. Mam sprawe - zawsze bardzo lubiłam pieścić moich wcześniejszych facetów oralnie. Od prawie 3 lat mam tego samego chłopaka i nie miał żadnych skarg i zażaleń na ten temat ostatnio jednak pojawił sie mały problem - ja bardzo lubie "lodzikiem" tylko zaczynać gre wstępną , nie lubie robić do aż do wytrysku, natomiast mój TŻ uważa ze powinnam go tak pieścić az do finału po czym jeszcze sie kochać. A ja poprostu nie mam ochoty na sex oralny za każdym razem - tym bardziej ze z jego strony raczej nie ma takich pieszczot. Kiedy odmawiam nazywa mnie egoistka bo tylko chciałabym sie kochać , nie dając nic od siebie. Powoli mam już tego dość. Jak to jest u Was? czy wasz chłopak też ma takie wymagania?
Samo słowo mnie urzekło. Jeśli dla Ciebie jego prośbia czy tez propozycja to wymaganie, to powodzenia życze - lepiej się nie zabieraj nawet za to, jeśli m to być robione z łaski. To się naprawdę wyczuwa.
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:19   #5
redfoxredfox
Raczkowanie
 
Avatar redfoxredfox
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 174
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez MalaCzarna456 Pokaż wiadomość
hejka. Mam sprawe - zawsze bardzo lubiłam pieścić moich wcześniejszych facetów oralnie. Od prawie 3 lat mam tego samego chłopaka i nie miał żadnych skarg i zażaleń na ten temat ostatnio jednak pojawił sie mały problem - ja bardzo lubie "lodzikiem" tylko zaczynać gre wstępną , nie lubie robić do aż do wytrysku, natomiast mój TŻ uważa ze powinnam go tak pieścić az do finału po czym jeszcze sie kochać. A ja poprostu nie mam ochoty na sex oralny za każdym razem - tym bardziej ze z jego strony raczej nie ma takich pieszczot. Kiedy odmawiam nazywa mnie egoistka bo tylko chciałabym sie kochać , nie dając nic od siebie. Powoli mam już tego dość. Jak to jest u Was? czy wasz chłopak też ma takie wymagania?
chwila, chwila... a akt seksualny nie jest przypadkiem tak piękny między innymi dlatego, że w tym samym czasie można obdarowywać kogoś miłością dając ją w zamian? tyle się o tym mówi, gdzie tu egoizm?
w ogóle wasze życie seksualne nie powinno być licytacją, od tego najlepiej zacząć
__________________
‘lick my red deliciøus’


włøsomaniaczka-sceptyczka since august 2014
redfoxredfox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:58   #6
Elektris
Przyczajenie
 
Avatar Elektris
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 20
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez redfoxredfox Pokaż wiadomość
chwila, chwila... a akt seksualny nie jest przypadkiem tak piękny między innymi dlatego, że w tym samym czasie można obdarowywać kogoś miłością dając ją w zamian? tyle się o tym mówi, gdzie tu egoizm?
w ogóle wasze życie seksualne nie powinno być licytacją, od tego najlepiej zacząć
wcale się nie dziwie ze masz dość...mi chyba przestałoby sprawiać to przyjemnośc po takim tekście od faceta....jakies zmuszanie i wywieranie presji...
Elektris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 18:51   #7
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Kobieta może zrobić loda, ale nie musi. Taka jest prawda, i słowo wymagania jest naprawdę śmieszne w tym przypadku.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 23:46   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Nie mój facet nie ma żadnych wymagań w stosunku do mnie, chore słowo i nie wiem jak można użyć go w kontekście związku a co dopiero tej strony związku.

Z resztą napisałaś, że on ci nic nie robi oralnie - więc co, on juz w jego sposobie myślenia egoistą nie jest?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 11:40   #9
Enfant Terrible
Raczkowanie
 
Avatar Enfant Terrible
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Middle of Nowhere
Wiadomości: 233
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez MalaCzarna456 Pokaż wiadomość
hejka. Mam sprawe - zawsze bardzo lubiłam pieścić moich wcześniejszych facetów oralnie. Od prawie 3 lat mam tego samego chłopaka i nie miał żadnych skarg i zażaleń na ten temat ostatnio jednak pojawił sie mały problem - ja bardzo lubie "lodzikiem" tylko zaczynać gre wstępną , nie lubie robić do aż do wytrysku, natomiast mój TŻ uważa ze powinnam go tak pieścić az do finału po czym jeszcze sie kochać. A ja poprostu nie mam ochoty na sex oralny za każdym razem - tym bardziej ze z jego strony raczej nie ma takich pieszczot. Kiedy odmawiam nazywa mnie egoistka bo tylko chciałabym sie kochać , nie dając nic od siebie. Powoli mam już tego dość. Jak to jest u Was? czy wasz chłopak też ma takie wymagania?
No to chłopina ma wymagania, że hoho. Ode mnie nic, za to Ty robisz wszystko czego JA CHCĘ..
Enfant Terrible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 10:51   #10
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Według mnie facet jest egoistą, bo nie dość, że Ciebie nie rozpala, to jeszcze sam wymaga zaspokojenia i jeszcze seksu.. Jak przecież powszechnie wiadomo, że to kobieta potrzebuje dłuższej gry wstępnej..

Musisz porozmawiać o tym z partnerem, bo ja się nie dziwię, że nie masz po prostu ochoty na seks jak musisz odprawiać zawsze ten sam rytuał przed seksem, a partner nie daje nic w zamian..

U nas to zawsze partner zaczyna w sumie grę wstępną, a potem się pieścimy i przechodzimy do seksu, a najwyżej jak czujemy, że nie wyjdzie lub ktoś nagle pojawi się w pobliżu, to dokańcza on mnie paluszkiem a ja go ustami i ręką i jest cacy.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:28   #11
Jenna Vain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Moja rada jest taka: jak chce uprawiać seks, to musi się najpierw podniecić - sam. Jeśli chce, a nie potrafi, to to jest jego problem, a nie Twój i to on jest cholernym egoistą.
Jenna Vain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 01:57   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Po takich słowach odechciałoby mi się w ogóle zabaw oralnych

Dlaczego on nie zaspokaja oralnie ciebie? Ma jakieś uprzedzenia, czy może ty takich wymogów nie masz?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 03:57   #13
Ania3111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 91
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez MalaCzarna456 Pokaż wiadomość
... ostatnio jednak pojawił sie mały problem - ja bardzo lubie "lodzikiem" tylko zaczynać gre wstępną , nie lubie robić do aż do wytrysku, natomiast mój TŻ uważa ze powinnam go tak pieścić az do finału po czym jeszcze sie kochać. A ja poprostu nie mam ochoty na sex oralny za każdym razem - tym bardziej ze z jego strony raczej nie ma takich pieszczot. Kiedy odmawiam nazywa mnie egoistka bo tylko chciałabym sie kochać , nie dając nic od siebie. Powoli mam już tego dość. Jak to jest u Was? czy wasz chłopak też ma takie wymagania?
My nie mamy schematów zachowania i kochamy się spontanicznie. Nie mogę sobie wyobrazić scenariusza, "że zaczynam konkretnie od tego, a kończę na tym", ale każdy lubi co innego .

Szacunek za to, że potrafisz odmówić, a nazywa Cię egoistką bo dla niego liczy się tylko jego własna satysfakcja. To powinno dać Ci do myślenia. Nie zgodziłabym się na przedmiotowe traktowanie. Seks ma być przyjemnością dla obu stron.

Porozmawiaj z Nim o swoich potrzebach i tym, że to co robisz w danej chwili sprawa Ci prawdziwą satysfakcję i może daj Mu banana ze skórką, albo węża od pralki i niech przez kilkanaście minut poćwiczy seks oralny - pewnie zmieni zdanie.
Nie ma się co oszukiwać - nie tylko możesz nie mieć ochoty, by robić to od początku do końca, ale jest to również męczące i monotonne.

Chociaż jak wiemy zawsze są wyjątki .

Edytowane przez Ania3111
Czas edycji: 2013-08-29 o 04:12
Ania3111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 20:52   #14
Jestemsofi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

czy to znaczy, że on chce kończyć najpierw tak... a potem zaraz po raz kolejny w czasie klasycznego (powiedzmy) seksu? Dwa razy pod rząd? Czy potem się tylko kocha bez orgazmu? Bo jeśli ma taki przerób, że najpierw oralnie a potem jeszcze klasyk... no to nieźle.
Ale dziewczyny dobrze mówią - wymagania? Jakie wymagania...
Ja bym na twoim miejscu wprowadziła więcej wariantów w seksie - może taki seks spontaniczny, bez "gry wstępnej"? Może "tantryczny"? Może "noc tylko dla Ciebie"? Może zaproponuj mu różne warianty, w których nie tylko on będzie najważniejszy?
Ja bym się zbuntowała...
__________________
www.pamietnik-sofi.blogspot.com

S.O.S. - Subiektywnie O Seksie
Jestemsofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 00:52   #15
nemowa
Raczkowanie
 
Avatar nemowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

No nieźle. Z tym to sie jeszcze nie spotkałam. Równiez uważam, że jest to troche egoistyczne. Gdyby mój TŻ miał takie "wymagania" to już dawno bym podziękowała.
My zaczynam wspólnymi pieszczotami, no ale wiadomo zdarzają się równiez wyjątki, ale nigdy nie było tak jak w Twoim przypadku.
nemowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 11:29   #16
CostaDeLaLuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 87
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Mam ten sam problem, facet oczekuje orala, a sam ma wszystko w czterech literach. Dlatego postawiłam ultimatum, że albo oboje to robimy albo wcale. Póki co jest wcale
CostaDeLaLuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 23:03   #17
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Klasyczny przemocowiec seksualny. Lepiej od takich uciekać.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 17:51   #18
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: sex oralny i mój problem - wg mojego chłopaka

Cytat:
Napisane przez Jestemsofi Pokaż wiadomość
czy to znaczy, że on chce kończyć najpierw tak... a potem zaraz po raz kolejny w czasie klasycznego (powiedzmy) seksu? Dwa razy pod rząd? Czy potem się tylko kocha bez orgazmu? Bo jeśli ma taki przerób, że najpierw oralnie a potem jeszcze klasyk... no to nieźle.
Ale dziewczyny dobrze mówią - wymagania? Jakie wymagania...
Ja bym na twoim miejscu wprowadziła więcej wariantów w seksie - może taki seks spontaniczny, bez "gry wstępnej"? Może "tantryczny"? Może "noc tylko dla Ciebie"? Może zaproponuj mu różne warianty, w których nie tylko on będzie najważniejszy?
Ja bym się zbuntowała...
A czemu potem ma się kochać bez orgazmu?

O ile to nie szybki spontaniczny numerek, to my zazwyczaj tak w sumie mamy, że jest lodzik, potem minetka/gadżety, a potem seks, a jak są siły to na dobicie jeszcze pod prysznicem szybka powtórka.
To nie armata, że strzela raz i trzeba na nowo ładować


Cytat:
Napisane przez CostaDeLaLuz Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, facet oczekuje orala, a sam ma wszystko w czterech literach. Dlatego postawiłam ultimatum, że albo oboje to robimy albo wcale. Póki co jest wcale
Życie mnie nauczyło, że jak facet o coś w łóżku prosi, to albo tego nie dostaje, albo to jest przeciętne.
To on powinien umieć Cię nakręcić. Bo macie w łóżku "wywieranie" presji albo "handel wymienny".
A to powinno przychodzić samo, robisz dobrze partnerowi bo satysfakcje sprawia Ci widok jak jest mu dobrze. W innym układzie to nie sprawia przyjemności.

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2022-09-22 o 17:57
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-22 18:51:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.