cera tłusta u 35 latki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-11, 15:16   #1
andzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 5

cera tłusta u 35 latki!


Mam 35 lat i okropne problemy z tłustą cerą, oczywiście szczgólnie w strefie T, ale reszta też nie lepsza. Stosuje lekkie fluidy nawilzająco-matujące na dzień, na noc kremy odpowiednie do moich lat, czyli odzywcze. Bardzo uważam, żeby kremy na noc nie były zbyt tłuste, ale mimo to makijaż spływa mi po dwóch godzinach z buzi. Stosuje oczywiście podkłady do cer tłustych lub mieszanych, puder sypki i nic. Cienie zbijają się w załamaniach oczu jeszcze szybciej. Już naprawdę nie wiem co mam robić. Juz nie lata młodziencze, a mam tak tłustą cere jak nastolatka. Boje sie stosować typowe kosmetyki dla nastol. bo sa dla mojego wieku nieodpowiednie - zaczynaja sie zarysowywać delikatne zmarszczki przy oczach, owal twarzy tez juz nie jest nienaganny. Co mam zrobic, zeby moja skora przestała mi sie tak okropnie przetłuszczać? Meczące jest ciągle latanie i poprawianie makijazu w pracy, tym bardziej, że pracuje na takim stanowisku, ze ciężko wygospodarowac sobie 10 min spokoju na podmalowanie, a właściwie umalowanie od poczatku i to pare razy dziennie. Poradż mi prosze jakies specyfiki, zabiegi kosmetyczne ( w cenie umarkowanej oczywiście ), podkłady. Słyszałam, że HR podład do cery mieszanej jest b. dobry, ale też i b. drogi? Zeby tyle wydać musiałabym byc pewna, że będę z niego zadowolona.
andzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 07:09   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cera tłusta u 35 latki!

polecam Ci krem matujacy VICHY THERMAL S MAT (ZEL) jest rewelacyjny.Mialam ten sam problem z lusta cera.W koncu odzalowalam sobie te 63,-zl (dla mnie troche duzo )i kupilam w/w.WARTO!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-16, 01:53   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cera tłusta u 35 latki!

Czy problemy z nadmiernym przetłuszczaniem cery trwają od dawna? Czy może nasiliły się w ostatnim czasie?
W poradniku omówiłam już pielęgnację cery tłustej. Warto stosować kosmetyki przeznaczone dla tego typu cery- nie antytrądzikowe. Wiele firm ma w swojej ofercie kosmetyki dla osób o cerze tłustej i dojrzałej. Kosmetyczki również dysponują zabiegami zmniejszającymi nadmierne przetłuszczanie się cery. Jeśli łojotok jest nasilony wybierz się do dermatologa (jeśli podejrzewasz,że możesz mieć kłopoty hormonalne to dobry ginekolog lub endokrynolog na pewno pomoże).
Co do makijażu to do jego utrwalania polecam stosowanie pudru fiksującego(utrwalającego )- bardzo dobry ma w swojej ofercie firma Art. Deco. Pomocne są również bibułki matujące. Krem na dzień koniecznie musi mieć działanie matujące.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-16, 23:59   #4
Beatrice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Re: cera tłusta u 35 latki!

Pani Beatko proszę podanie jakie zabiegi zmniejszają przetłuszczanie cery i ile mniej więcej trzeba ich wykonać, aby osiągnąć zadawalające efekty.
Beatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.