Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-28, 22:10   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Cellulit


Jestem ciakwa waszych opinii na temat artykułu dotyczącego tego problemu. Czy jest on wg was dostepny , czy może zbyt trudny?
Pozdrawiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 22:10   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Cellulit

Jestem ciakwa waszych opinii na temat artykułu dotyczącego tego problemu. Czy jest on wg was dostepny , czy może zbyt trudny?
Pozdrawiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 03:54   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

[img]icons/icon40.gif[/img] Basiu
Lubię Twoje artykuły. Zawieraja dużo informacji, których nikt specjalnie nie podaje, więc dla mnie są bardzo cenne. A nie jestem taką fanką kosmetologii, aby sięgać po literature fachową. A tu proszę, mały wykładzik jak się patrzy. Moje oczekiwania są przynajmniej bardzo zbieżne, z tym co robisz. Muszę jednak przyznać, że część akapitów nie jest łatwo dostępna, ale też nie chciałabym, aby się one zmieniły. Jedynie mogłabyś spróbować sugestywniej wszystko przedstawić. Jakieś schematy, rysunki. Tak łatwiej wszystko objąć, niż przedzierać się przez tekst, wracając po kilka razy do poprzedniego zdania. I choć zdawałam maturę z biologii to jakby nie patrzeć było to pare ładnych lat temu, więc nie pamiętam wszstkiego na wyrywki. Nie wiem jak inne dziewczyny, nie wiem w zasadzie kim są czytelnicy serwisu. Na pewno część z nich związana z kosmetologią, kosmetyką czy wizażem zawodowo, ma większe "pojęcie" o mechanizmach zachodzących w naszej skórze, więc dla nich taki artykuł może i jest za łatwy. NIech się lepiej wypowiedzą. Są na pewno i tacy, którzy zaczęli i nie skończyli czytać, bo nie było to dla nich interesujące, z ich punktu widzenia. I to też ich prawo. Nie muszą czytać, tym bardziej, że informacje nt. cellulitu w serwisie są już obecne. Ale przecież nie chodzi o to, aby powielać artykuły i pisać to samo tylko trochę formę zmienić. To jest nowa treść i ja osobiście nie chciałabym, aby jej zabrakło na tych stronach. Według mnie to tylko dobrze świadczy o serwisie, o Adze, że tak dobiera "ekipę"
A ponad to trochę trudniejszy kawałek jest dobrą gimnastyką dla umysłu.
Ja tylko sugeruję, małe udogodnienia, wspomniane rysunki, czy tez wypunktowania lub tez jakies rozwazania "na boku", czy dygresje w wersji uproszczonej, typu, że np. za dużo winogron, a brak chleba z masłem też może prowadzić do cellulitu, jak i jedzenie gęstych, zawiesistych sosów mięsnych [img]icons/icon12.gif[/img]
Serdecznie pozdrawiam,
Mam nadzieję, że inni też się wypowiedzą, bo aż sama jestem ciekawa oczekiwań czytelników.
Wiola [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 03:54   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

[img]icons/icon40.gif[/img] Basiu
Lubię Twoje artykuły. Zawieraja dużo informacji, których nikt specjalnie nie podaje, więc dla mnie są bardzo cenne. A nie jestem taką fanką kosmetologii, aby sięgać po literature fachową. A tu proszę, mały wykładzik jak się patrzy. Moje oczekiwania są przynajmniej bardzo zbieżne, z tym co robisz. Muszę jednak przyznać, że część akapitów nie jest łatwo dostępna, ale też nie chciałabym, aby się one zmieniły. Jedynie mogłabyś spróbować sugestywniej wszystko przedstawić. Jakieś schematy, rysunki. Tak łatwiej wszystko objąć, niż przedzierać się przez tekst, wracając po kilka razy do poprzedniego zdania. I choć zdawałam maturę z biologii to jakby nie patrzeć było to pare ładnych lat temu, więc nie pamiętam wszstkiego na wyrywki. Nie wiem jak inne dziewczyny, nie wiem w zasadzie kim są czytelnicy serwisu. Na pewno część z nich związana z kosmetologią, kosmetyką czy wizażem zawodowo, ma większe "pojęcie" o mechanizmach zachodzących w naszej skórze, więc dla nich taki artykuł może i jest za łatwy. NIech się lepiej wypowiedzą. Są na pewno i tacy, którzy zaczęli i nie skończyli czytać, bo nie było to dla nich interesujące, z ich punktu widzenia. I to też ich prawo. Nie muszą czytać, tym bardziej, że informacje nt. cellulitu w serwisie są już obecne. Ale przecież nie chodzi o to, aby powielać artykuły i pisać to samo tylko trochę formę zmienić. To jest nowa treść i ja osobiście nie chciałabym, aby jej zabrakło na tych stronach. Według mnie to tylko dobrze świadczy o serwisie, o Adze, że tak dobiera "ekipę"
A ponad to trochę trudniejszy kawałek jest dobrą gimnastyką dla umysłu.
Ja tylko sugeruję, małe udogodnienia, wspomniane rysunki, czy tez wypunktowania lub tez jakies rozwazania "na boku", czy dygresje w wersji uproszczonej, typu, że np. za dużo winogron, a brak chleba z masłem też może prowadzić do cellulitu, jak i jedzenie gęstych, zawiesistych sosów mięsnych [img]icons/icon12.gif[/img]
Serdecznie pozdrawiam,
Mam nadzieję, że inni też się wypowiedzą, bo aż sama jestem ciekawa oczekiwań czytelników.
Wiola [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 07:39   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Witaj Basiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Moim zdaniem artykuł jest świetny.
Nie powiela informacji podawanej w tzw. popularnej prasie kobiecej, która bardzo często jest niestety powierzchowna i ogólnikowa (w jednym z nich wyczytałam nawet, że na ten defekt świetnie robią kompiele z dodatkiem ... soli antucellulitowej), a wręcz przeciwnie - podaje solidną i rzetelną porcję wiedzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Fakt, że niektóre zdania dla poprawnego zrozumienia musiałam przeczytać kilka razy jest dla mnie również plusem, bo szarym komórkom też należy się jakaś gimnastyka, a jeżeli dodatkowo na tak przyjemny i interesujący temat, to korzyść jest podwójna [img]icons/icon7.gif[/img]
Podsumowując : czekam na kolejne równie świetne artykuły Basiu.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta

P.S. Kilka razy "obił mi się o uszy" podział cellulitu na wodny i tłuszczowy. Czy mogłabyś wyjaśnić co to takiego, czy taki podział w ogóle istnieje, a jeśli tak to jakie są różnice ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-29, 07:39   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Witaj Basiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Moim zdaniem artykuł jest świetny.
Nie powiela informacji podawanej w tzw. popularnej prasie kobiecej, która bardzo często jest niestety powierzchowna i ogólnikowa (w jednym z nich wyczytałam nawet, że na ten defekt świetnie robią kompiele z dodatkiem ... soli antucellulitowej), a wręcz przeciwnie - podaje solidną i rzetelną porcję wiedzy [img]icons/icon7.gif[/img]
Fakt, że niektóre zdania dla poprawnego zrozumienia musiałam przeczytać kilka razy jest dla mnie również plusem, bo szarym komórkom też należy się jakaś gimnastyka, a jeżeli dodatkowo na tak przyjemny i interesujący temat, to korzyść jest podwójna [img]icons/icon7.gif[/img]
Podsumowując : czekam na kolejne równie świetne artykuły Basiu.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta

P.S. Kilka razy "obił mi się o uszy" podział cellulitu na wodny i tłuszczowy. Czy mogłabyś wyjaśnić co to takiego, czy taki podział w ogóle istnieje, a jeśli tak to jakie są różnice ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-30, 00:42   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Dziewczyny, dziękuję wam bardzo za wasze uwagi!!!
Pozdrawiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-30, 00:42   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Dziewczyny, dziękuję wam bardzo za wasze uwagi!!!
Pozdrawiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-30, 17:39   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Cellulit

Basiu

Wlasciwie to mozna wiele zarzucic Twoim artykulom, ale ja postaram sie to jakos uporzadkowac, bo bedzie tego duzo:
<ul>[*]Profesjonalizm - chcac czy nie kilka razy obilem sie po innych serwisach kosmetycznych w Polsce, zeby troszke popodgladac konkurencje. Uwazam, ze Twoje artykuly w porownaniu do poziomu wiedzy merytorycznej prezentowanej w innych serwisach internetowych (i nie tylko) bardzo mocno "odstaja". Oczywiscie na niekorzysc innych serwisow i autorow. Tutaj "minus" dla Ciebie, bo zawyzasz im poziom [img]icons/icon12.gif[/img][*]Objetosc - z tego, co sie zorientowalem, to Agnieszka jest przeciwniczka praktyk innych serwisow pt. dlugi artykul = zly artykul. Wyczerpanie tematu (oczywiscie na naszym poziomie wiedzy o biotechnologiach) uwazam za cos, co wyroznia zarowno Ciebie, jak i ten serwis.[*]Merytoryka - tak jak w salonach kosmetycznych spotyka sie panie "kosmetyczki" po tygodniowym szkoleniu, co to wszystkie rozumy zjadly, tak i w internecie pelno jest autorow, ktorzy udaja, ze sie na czyms znaja (chocby ja [img]icons/icon7.gif[/img] ). To, ze masz solidne podstawy do tego, zeby pisac o witaminach, skladzie chemicznym itd. nie ulega watpliwosci. Udowadniasz to w kazdym swoim artykule. Znowu, patrzac z perspektywy konkurencji, ktos moglby powiedziec, ze niepotrzebnie tak teoretyzujemy. Dlaczego? Bo on(ona) tak nie potrafi. I dobrze. [img]icons/icon7.gif[/img][/list]W sumie moglbym jeszcze tak dlugo, ale zakoncze - jak to ja - mysla nieuczesana. Piszesz u nas na pochybel konkurencji i z pelnym aplauzem publicznosci. Oby tak dalej [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-30, 17:39   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Cellulit

Basiu

Wlasciwie to mozna wiele zarzucic Twoim artykulom, ale ja postaram sie to jakos uporzadkowac, bo bedzie tego duzo:
<ul>[*]Profesjonalizm - chcac czy nie kilka razy obilem sie po innych serwisach kosmetycznych w Polsce, zeby troszke popodgladac konkurencje. Uwazam, ze Twoje artykuly w porownaniu do poziomu wiedzy merytorycznej prezentowanej w innych serwisach internetowych (i nie tylko) bardzo mocno "odstaja". Oczywiscie na niekorzysc innych serwisow i autorow. Tutaj "minus" dla Ciebie, bo zawyzasz im poziom [img]icons/icon12.gif[/img][*]Objetosc - z tego, co sie zorientowalem, to Agnieszka jest przeciwniczka praktyk innych serwisow pt. dlugi artykul = zly artykul. Wyczerpanie tematu (oczywiscie na naszym poziomie wiedzy o biotechnologiach) uwazam za cos, co wyroznia zarowno Ciebie, jak i ten serwis.[*]Merytoryka - tak jak w salonach kosmetycznych spotyka sie panie "kosmetyczki" po tygodniowym szkoleniu, co to wszystkie rozumy zjadly, tak i w internecie pelno jest autorow, ktorzy udaja, ze sie na czyms znaja (chocby ja [img]icons/icon7.gif[/img] ). To, ze masz solidne podstawy do tego, zeby pisac o witaminach, skladzie chemicznym itd. nie ulega watpliwosci. Udowadniasz to w kazdym swoim artykule. Znowu, patrzac z perspektywy konkurencji, ktos moglby powiedziec, ze niepotrzebnie tak teoretyzujemy. Dlaczego? Bo on(ona) tak nie potrafi. I dobrze. [img]icons/icon7.gif[/img][/list]W sumie moglbym jeszcze tak dlugo, ale zakoncze - jak to ja - mysla nieuczesana. Piszesz u nas na pochybel konkurencji i z pelnym aplauzem publicznosci. Oby tak dalej [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 00:22   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Basiu, Twoje artykuly sa rewelacyjne. Wlasnie takich, dokladnych, informacji szukalam. Poza tym, czy to nie Ty tak fachowo i cierpliwie udzielasz porad na forum gazeta.pl?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-31, 00:22   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Basiu, Twoje artykuly sa rewelacyjne. Wlasnie takich, dokladnych, informacji szukalam. Poza tym, czy to nie Ty tak fachowo i cierpliwie udzielasz porad na forum gazeta.pl?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 01:29   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Cieszę się, że się te wiadomości komuś przydają[img]icons/icon7.gif[/img]

Tak, ja to sama Basia z forum gazety wyborczej, z braku czasu , już się tak jednak nie pojawiam.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 01:29   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Cieszę się, że się te wiadomości komuś przydają[img]icons/icon7.gif[/img]

Tak, ja to sama Basia z forum gazety wyborczej, z braku czasu , już się tak jednak nie pojawiam.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 01:41   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Droga Aneto)
Miaam nawet zamiar pisać na temat podziału cellulitu na wodny i tłuszczowy, ale wydawało mi się , że to będzie powtarzanie wiadomości z innych artykułów. Tak naprościej można powiedzieć, że przyczyną cellulitu wodnego jest zaburzenie krążenia krwi i limfy co powoduje zatrzymywanie wody w tkankach, skóra ściśnięta palcami jest zazwyczaj pofalowana i opuchnięta. Tak więc w tym przypadku to nie komórki tłuszczowe ponoszą winę, najlepsze efekty dają masaże ciała oraz kosmetyki, które mają w swoim składzie wyciągi roślinne usprawniające krążenie. Natomiast cellulit tłuszczowy czyli tzw, efekt pomarańczowej skórki jest najbardziej powszechny i tym rodzajem zajęłąm się głównie w swoim artykule.
Pozdrawiam serdecznie))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 01:41   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Droga Aneto)
Miaam nawet zamiar pisać na temat podziału cellulitu na wodny i tłuszczowy, ale wydawało mi się , że to będzie powtarzanie wiadomości z innych artykułów. Tak naprościej można powiedzieć, że przyczyną cellulitu wodnego jest zaburzenie krążenia krwi i limfy co powoduje zatrzymywanie wody w tkankach, skóra ściśnięta palcami jest zazwyczaj pofalowana i opuchnięta. Tak więc w tym przypadku to nie komórki tłuszczowe ponoszą winę, najlepsze efekty dają masaże ciała oraz kosmetyki, które mają w swoim składzie wyciągi roślinne usprawniające krążenie. Natomiast cellulit tłuszczowy czyli tzw, efekt pomarańczowej skórki jest najbardziej powszechny i tym rodzajem zajęłąm się głównie w swoim artykule.
Pozdrawiam serdecznie))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 10:45   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Krótko, zwięźle i na temat [img]icons/icon7.gif[/img]
A co najważniejsze : ZROZUMIALE DLA ZWYKŁYCH LUDZIKÓW [img]icons/icon7.gif[/img]
Wielkie, wielkie dzięki.
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-31, 10:45   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Cellulit

Krótko, zwięźle i na temat [img]icons/icon7.gif[/img]
A co najważniejsze : ZROZUMIALE DLA ZWYKŁYCH LUDZIKÓW [img]icons/icon7.gif[/img]
Wielkie, wielkie dzięki.
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 11:20   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Arrow Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.

Drogie Panie. Jestem już kompletnie sfrustrowana w związku z okropnym cellulitem na moich pośladkach i biodrach. Mam 170 cm wzrostu, ważę 53 kg - to chyba nie dużo, ale ten okropny cellulit...Nie wiem jak się go pozbyć, próbowałam już naprawdę wielu sposobów. Może któraś z Was zna jakiś wypróbowany sposób na pozbycie się tego paskudztwa?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-02-03, 13:02   #20
Miki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 51
Re: cellulitis

[img]icons/icon33.gif[/img]

Polecam masażer Cellesse Philipsa. Wcześniej wypróbowałam chyba wiekszość dostępnych na rynku kremów z marnym rezultatem. Wkurzyłam się i po Philipsa sięgnęłam na jesień -zadziałał-w ciagu dwóch miesiecy regularnego codziennego stosowania skóra uległa ZDECYDOWANEJ poprawie (drobne efekty było widać wczesniej więc sie mobilizowałam aby nie zaniechać systematycznosci). Teraz używam rzadziej w celu podtrzymania tego stanu i ewentualnego "dopracowania". Cena-ok 300 zł, ale trzeba wziaść pod uwagę, że to "tylko" równowartość 2-3 tubek lepszych kremów, które szybko się zużyją....a urządzenie zostaje na dłużej. Można wspomagać kurację antycellulitową nawilżająco-uelastyczniającymi balsamami (po masażach wcierałam np.Vaseline Intensive Care, czasami antycellulitowy tani jak barszcz Norel i inne....wcale nie eksluzywne).
Miki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 19:21   #21
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cellulitis

Mała uwaga : w tytule wiadomości zrobiłaś błąd : cellulitis to już poważny stan zapalny - dla przypadłości, z którą prawie każda z nas się boryka używamy nazwy "cellulit".
Jeśli chodzi o rady to znajdziesz mnóstwo porad , kosmetyków i opisów w naszych artykułach. Przeczytaj koniecznie. Ja tylko wspomnę , że walka z cellulitem jest bardzo trudna i jeśli już cellulit się pojawił to ta skłonność pozostaje.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 22:14   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

Przede wszystkim dziękuję za uświadomienie mi różnicy między cellulitisem, a cellulitem. Zawsze myślałam, że te pojęcia są używane zamiennie. Mam jeszcze jedno pytanie do Pani - czy masaż mechanicznymi urządzeniami jest faktycznie pomocny w walce z cellulitem i czy pomimo pękających żyłek można go stosować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 23:02   #23
Miki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 51
Re: cellulitis

wyprzedzę wypowiedź Pani Beatki-strefy objęte popękanymi naczynkami należy omijać
Miki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-04, 23:54   #24
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cellulitis

Na pewno masaż urządzeniami przeznaczonymi do masażu ciała jest jedną z form walki z cellulitem. Pamiętaj jednak ,że masaż aparatami należy wykonywać z dużym wyczuciem . Jeśli naczyńka są rozszerzone to raczej nie powinnaś poddawać się silnym masażom , pamiętaj także ,że wszelkie zabiegi w których wykorzystywane jest intensywne ciepło też nie są wskazane dla skóry naczynkowej , nawet kremów o działaniu termicznym (rozgrzewającym ) nie powinnaś stosować
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-06, 12:11   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

droga Iwoo, też miałam identyczny problem i też jestem bardzo szczupła. Moja bezskuteczna walka z celulitisem (kremy, masaze i inne) trwała dopóty dopóki pewnego dnia nie poszłam na zajęcia z aerobiku. Tak mnie to wciągnęło, że potrafiłam być w klubie nawet 3 razy w tygodniu. Teraz po ponad pół roku ćwiczeń nie ma śladu celulitisu, a i figura poprawiłą mi się znacznie. Efekty ćwiczeń zaczęły być widoczne już po 3 miesiącach, po 6 celulitis na moich udach i pośladkach zniknął zupełnie. Teraz ćwiczę już mniej intensywnie (ok. 2 razy na tygodniu a profilaktycznie raz w tygodniu funduję sobie masaż sizalową rękawicą i wcieram żel antycelulitisowy Avonu (b. dobry). Uwierz mi, jedynym skutecznym lekarstwem na to paskudztwo jest intensywny ruch. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 16:10   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
cellulit...folia...cwicze nia, czy to ma sens???

Chcialam zweryfikowac moje wiadomosci od kolezanek z odpowiednim autorytetem... Chodzi o to, ze juz kilka dziewczyn powiedzialo mi, ze po nasmarowaniu sie kremem na cellulit najlepiej jest owinac sie folia i przykryc kocem na jakas godzine...(podobno dla lepszego efektu) ale czy to ma sens i czy naprawde jest taka potrzeba? I jeszcze jedno pytanko... czy dobrym rozwiazaniem jest posmarowanie sie kremem na cellulit przed wykonywaniem cwiczen? (moze podczas ruchu,wykonywania cwiczen, krem lepiej dziala?)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 16:10   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
cellulit...folia...cwicze nia, czy to ma sens???

Chcialam zweryfikowac moje wiadomosci od kolezanek z odpowiednim autorytetem... Chodzi o to, ze juz kilka dziewczyn powiedzialo mi, ze po nasmarowaniu sie kremem na cellulit najlepiej jest owinac sie folia i przykryc kocem na jakas godzine...(podobno dla lepszego efektu) ale czy to ma sens i czy naprawde jest taka potrzeba? I jeszcze jedno pytanko... czy dobrym rozwiazaniem jest posmarowanie sie kremem na cellulit przed wykonywaniem cwiczen? (moze podczas ruchu,wykonywania cwiczen, krem lepiej dziala?)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 13:59   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

Ja chodzę od jakiegoś czasu na aerobic w wodzie. Oprócz ćwiczeń mam jeszcze masaż wodą. Stan skóry bardzo sie poprawił, nie jest to jeszcze to, o czym marzę, ale mam nadzieję, że jestem na dobrej drodze. A ćwiczę tylko raz w tygodniu (brak czasu).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 15:08   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

przepraszam ,ze sie tak wtracam...[img]icons/icon9.gif[/img] Beatko , nie wiem czy dostalas mojego maila,ale chcialam odebrac ta baze z art deco , prosze skontaktuj sie ze mna na kom, dziekuje)
Karolina
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-06, 19:19   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cellulitis

No to my wszystkie mamy chybA TE SAME PROBLEMY. jA ZACIERAM RĄCZKI NA NOWE PRODUKTY l'oREALA, ZOBACZYMY CO SĄ WARTE...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.