gdzie na wakacje październiku? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 13:17   #61
Mzurisana
Raczkowanie
 
Avatar Mzurisana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Ajanna, nie ma za co, polecam się na przyszłość Mam nadzieję, że będziesz zadowolona i że pogoda dopisze.
Mzurisana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:36   #62
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Zapraszam na Cypr nawet w listopadzie pogoda dopisuje.Najlepiej Aya napa ale maksimum do pazdziernika bo robi sie tam tzw"umarle miasteczko.Limassol jest tez dobra opcja.
Nie polecam hotelu Posejdonia i Arsinoe
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 13:30   #63
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

a ja mam pytanie odnośnie Krety
Marzy mi się wyjazd pod koniec września na początku października. Może ktoś był w takim terminie i mógłby mi coś powiedzieć na ten temat??
jak pogoda?? gdzie warto jechać?? jak jedzenie??
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 13:35   #64
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Mallutka byłam tam ale latem, więc o pogodzie wypowiadać się nie będę. co do jedzenia - typowe, greckie - czyli dobre. w prawie każdej knajpie w miejscowości gdzie byliśmy mieli menu po polsku i w ogóle mnóstwo Polaków wszędzie
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:44   #65
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Mallutka byłam tam ale latem, więc o pogodzie wypowiadać się nie będę. co do jedzenia - typowe, greckie - czyli dobre. w prawie każdej knajpie w miejscowości gdzie byliśmy mieli menu po polsku i w ogóle mnóstwo Polaków wszędzie
ajanna a mogłabyś napisać w jakiej byłaś miejscowości, hotelu??
i jak wygladaja typowe kreteńskie plaże, bo w różnych ofertach, różnie pisza
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:43   #66
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Mallutka to chyba była Chania, ale głowy sobie nie dam uciąć . myśmy mieszkali w "apartamencie" to była sypialnia, łazienka i pokój dzienny z aneksem kuchennym w takim piętrowym domu-pensjonacie, z tym, że mieliśmy własne wejście z ulicy. plaża tam była taka grubo-piaszczysta - taki szorstki, ciemny piasek, czasem trochę kamieni, ale spokojnie na bosaka dało się chodzić. a co najlepsze było tam mnóstwo oszlifowanych przez morze szkiełek, które namiętnie zbieram
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 12:01   #67
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Mallutka, z tego co sie orientuje, to jezeli chcialabys sie wylegiwac i wygrzewac na Krecie w pazdzieniku, to juz najprawdopobniej bedzie za chlodno. w tym roku juz podobno (choc to bardzo nietypowo) juz z poczatkiem wrzesnia nacodzily burze i deszczowe dni. Ja bylam na Krecie 3 lata temu, w Hersonissos, ale tez zwiedzialam troche. Zakochalam sie w tej wyspie jednym slowem. Ja bylam z poczatkiem wrzesnia na tydzien, ale nie polecam ani biura z ktorego pojechalam ani nic szczegolnego nie bylo w hotelu. w Herssonisoss jest jedna plaza, ale strasznie zaludniona w sezonie, mysmy jezdzily autokarem (jezdza miedzy miastczkami, za przyszlowiowe euro dotrzesz na piekne plaze w komfortowych warunkach: klima, wygoda, etc.). Plaza nazywala sie Malibu lecz nie pamietam nazwy miejscowosci. jednak na Krecie dokladnie wypytuj o plaze, bo faktycznie roznie to bywa, znaczna czesc plaz to palze kamieniste. Jezeli chodzi o Chanie, tam gdzie byla Ajanna, to bardziej spokojne miasteczko niz Hersonisoss. W H jest mnostow mlodziezy, duzo dyskotek, bardziej imprezowe miejsce. Natomiast Chania, jest spokojniejsza, i bardziej romantyczna. Nie wiem jak tam z plazami, poniewaz bylam tylko na jeden dzien.
I jedzienie pyszne !!! Ale jak to w Grecji
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 14:14   #68
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

dziewczyny nie chcę zakładać osobnego wątku, dlatego pisze tu
ja na wakacje wybieram się dopiero pod koniec listopada...
czy w krajach europejskich jest gdzieś szansa na słonko i plażowanie w tym czasie? poratujcie, bo wydaje mi się, że już tylko tunezja lub egipt zostaje... ( i to też nie jestem pewna...)

z góry dzięki za jakieś rady
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:33   #69
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

na plazowanie pod koniec listopada w europie to juz nigdzie.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:52   #70
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

No i w Tunezji też nie
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 15:52   #71
andziulkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

europa z pewnością odpada, a moja mama byla w tunezji na początku listopada to mowiła ze bylo ciepło ale nie tak goraco, a ludzie raczej juz nie plażowali tak bardzo
andziulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 16:06   #72
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

miamore cała Europa na 100% odpada, a w Tunezji w listopadzie będzie zimno - ja byłam w maju i wymarzłam. może w tym Egipcie jeszcze się da, ale czy plażować - nie wiem - musisz na jakichś mapach pogody, serwisach turystycznych itp. sprawdzić. (to plażowanie i ciepło to też są względne pojęcia - mi np. bardzo podobało się w Egipcie na przełomie lipca i sierpnia - w nocy było ponad 30 st, a ja wyłączałam klimatyzację w pokoju i było mi ok - na plażowanie idealnie - więc, co kto lubi). coś mi się wydaje, że najbliższy kierunek gdzie może być w miarę ciepło o tej porze roku, to Wyspy Zielonego Przylądka a nie chcesz wybrać się gdzieś dalej?
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 16:59   #73
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

ciepło pod koniec listopada to np Kuba, Dominikana, nie trzeba jechac na ziolony przylądek
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:06   #74
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

dzięki dziewczyny za odzew
wybierałybyśmy się we dwie z koleżanką, a pod koniec listopada, bo dopiero wtedy wracamy z wysp... i tak sobie pomyślałyśmy, że dobrze by było odpocząć, bo tych trudach pracy
no i żeby nie był koszt jakiś taki olbrzymi (jak to np. kojarzy mi się w dominikaną...), dlatego myślałam o europie bardziej.
ehh, chyba po powrocie do polski będę musiała pozwiedzać biura podróży popatrzeć co tam mają ciekawego, być może trzeba będzie odłożyć plażowanie na przyszłe wakacje...

bardzo dziękuję za odpowiedzi
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:40   #75
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

miamore wg mnie dużo taniej będzie z UK. moi znajomi co roku zimą lecą do Indii, kupują on-line i ceny mają nieporównywalne do naszych. może spróbujecie? albo ten Egipt jednak? on jest najtańszy zawsze
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:08   #76
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez yennefer323 Pokaż wiadomość
Mallutka, z tego co sie orientuje, to jezeli chcialabys sie wylegiwac i wygrzewac na Krecie w pazdzieniku, to juz najprawdopobniej bedzie za chlodno. w tym roku juz podobno (choc to bardzo nietypowo) juz z poczatkiem wrzesnia nacodzily burze i deszczowe dni.Ja bylam na Krecie 3 lata temu, w Hersonissos, ale tez zwiedzialam troche. Zakochalam sie w tej wyspie jednym slowem. Ja bylam z poczatkiem wrzesnia na tydzien, ale nie polecam ani biura z ktorego pojechalam ani nic szczegolnego nie bylo w hotelu. w Herssonisoss jest jedna plaza, ale strasznie zaludniona w sezonie, mysmy jezdzily autokarem (jezdza miedzy miastczkami, za przyszlowiowe euro dotrzesz na piekne plaze w komfortowych warunkach: klima, wygoda, etc.). Plaza nazywala sie Malibu lecz nie pamietam nazwy miejscowosci. jednak na Krecie dokladnie wypytuj o plaze, bo faktycznie roznie to bywa, znaczna czesc plaz to palze kamieniste. Jezeli chodzi o Chanie, tam gdzie byla Ajanna, to bardziej spokojne miasteczko niz Hersonisoss. W H jest mnostow mlodziezy, duzo dyskotek, bardziej imprezowe miejsce. Natomiast Chania, jest spokojniejsza, i bardziej romantyczna. Nie wiem jak tam z plazami, poniewaz bylam tylko na jeden dzien.
I jedzienie pyszne !!! Ale jak to w Grecji
dziękuję za odzew.
A czy mogłabyś sprecyzować co twoim zdaniem oznacza "chłodno"
Ja jestem jeżeli chodzi o cerę dość chanelowska i do tego zimnolubna, więc liczyłam na to, że będzie na Krecie (na początku października) ok. 20-25 stopni czyli wspaniała temperatura do egzystowania dla mnie
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 15:11   #77
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Europa to rzeczywiście nie..

Zgadzam się z przedmówczyniami- Dominikana, Kuba, Barbados itp. są najlepsze na zimowe wakacje. I ogólnie cala Ameryka.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:39   #78
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

[quote=A czy mogłabyś sprecyzować co twoim zdaniem oznacza "chłodno"
[/quote]

http://www.travelplanet.pl/przewodnik/grecja/kreta/

jak dla mnie to jest za zimno na plazownie ... ale na zwiedzanie, byczenie i takie tam ;-) to jak najbradziej. na Krecie sezon konczy sie we wrzesniu wiec niezaleznie gdzie sie wybierzecie, to i tak bedzie kameralnie.
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 09:19   #79
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

W listopadzie / grudniu polecam Emiraty, Oman, Maledivy, Tajlandię.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 10:32   #80
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez yennefer323 Pokaż wiadomość
http://www.travelplanet.pl/przewodnik/grecja/kreta/

jak dla mnie to jest za zimno na plazownie ... ale na zwiedzanie, byczenie i takie tam ;-) to jak najbradziej. na Krecie sezon konczy sie we wrzesniu wiec niezaleznie gdzie sie wybierzecie, to i tak bedzie kameralnie.
posłusznie melduję, że wróciłam z kreteńskich wojaży i że pogoda była zdecydowanie plażowa ok. 27-30 stopni.
Ja byłam obok miejscowości Rethymno -> polecam
ładna plaża, blisko do miasta (można dojść plażą lub dojechać autobusem w 10 minut), a jednocześnie można sobie spokojnie wypocząć w ciszy
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 11:02   #81
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Mallutka to super, że wakacje Ci się udały

my z bobasami wylatujemy we wtorek wieczorem - już się boję :drzwi:

napisz jeszcze jaka temp. była w nocy? bo w sumie Kreta od Cypru całkiem niedaleko
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:46   #82
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
posłusznie melduję, że wróciłam z kreteńskich wojaży i że pogoda była zdecydowanie plażowa ok. 27-30 stopni.
Ja byłam obok miejscowości Rethymno -> polecam
ładna plaża, blisko do miasta (można dojść plażą lub dojechać autobusem w 10 minut), a jednocześnie można sobie spokojnie wypocząć w ciszy
super Mallutka ze wam pogoda dopisala jak widac nie nalezy wierzyc prognozom na internecie cieszy mnie to. my wybieramy sie podobnie jak Ajana na Cypr, i mam nadzieje na podobne temp. jak piszesz ze byly na Krecie. pozdrawiam !
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:30   #83
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
ciepło pod koniec listopada to np Kuba, Dominikana, nie trzeba jechac na ziolony przylądek
Hahahha, tylko, że Wyspy Zielonego Przylądka sa duuuużo bliżej niż Kuba czy Domnikana. Radzę sprawdzić w altasie.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 18:18   #84
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

tak, są dużo bliżej i dużo tańsze. na początku o nich myśleliśmy, ale zrezygnowaliśmy ze względu na księżycowy krajobraz
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:40   #85
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Mallutka to super, że wakacje Ci się udały

my z bobasami wylatujemy we wtorek wieczorem - już się boję :drzwi:

napisz jeszcze jaka temp. była w nocy? bo w sumie Kreta od Cypru całkiem niedaleko
niestety ostatnie 3 dni temperatura w nocy (wieczorem) byla juz ok.15 stopni co po upalnym dniu wydaje sie naprawdę zimno

Cytat:
Napisane przez yennefer323 Pokaż wiadomość
super Mallutka ze wam pogoda dopisala jak widac nie nalezy wierzyc prognozom na internecie cieszy mnie to. my wybieramy sie podobnie jak Ajana na Cypr, i mam nadzieje na podobne temp. jak piszesz ze byly na Krecie. pozdrawiam !
tez sie ciesze
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 11:53   #86
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Hahahha, tylko, że Wyspy Zielonego Przylądka sa duuuużo bliżej niż Kuba czy Domnikana. Radzę sprawdzić w altasie.
powaliło mi sie z przylądkiem dobrej nadziei
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:31   #87
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

ajanna, napisz mi prosze czy aby nie pojechaliscie na ta sama wycieczke co my? chodzi mi o cypr, wylot mial byc z wawy 14.10 w nocy, a byl po mega jajach z krk nad ranem? chodzi o problemy z przewoznikiem cypryjskim, a po biura tui, itaka i jakies chyba niemieckie, ktorego nie kojarze. piszecie reklamacje? macie jakas grupe reklamacyjna do ktorej mozna by sie podlaczyc?
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 19:11   #88
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Yennefer właśnie wróciliśmy. tak - to był ten sam lot i zdecydowaliśmy się mimo wszystko na tę chorą podróż do Krakowa. nie żałujemy, bo było super. ale kiedy kupowaliśmy tę wycieczkę, wylot miał być o 10:30 rano, więc urwali nam całą dobę, a cena się nie zmieniła. będę oczywiście pisać w tej sprawie reklamację do TUI (które zawaliło również kilka pomniejszych spraw). a Ty z jakiego biura leciałaś?
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 09:27   #89
yennefer323
Raczkowanie
 
Avatar yennefer323
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Ajanna, my bylismy z itaki, ktora zachowala sie jednak calkiem ok na miejscu. Chodzi mi tylko o ten horror z dojazdem i ucieta doba. ja w momencie rezerwacji wycieczki wiedzialam, ze wylatujemy wieczorem z wawy i w nocy jestesmy w larnace. Jednak my jechalismy z krakowa wlasnie, a moje wkurzenie siegnelo zenitu jak na miejscu jakas niemila i chamska krowa powiedziala jeszcze z usmiechem na twarzy ze co prawda ona wiedziala juz wczesniej, lecz odgorna decyzja byla taka zeby nie informowac NIKOGO, nawet klientow z krakowa! Wiec my nie cala dobre stracilismy, lecz polowe + wyzywienie. Ja tez nie zaluje, ze zdecydowalismy sie leciec, bo bylo bosko, tyle ze uwazam, ze nalezy nam sie zwrto kosztow za podroz do wawy w przypadku gdy biuro bylo juz poinformowane przez przewoznika o zmianach, oraz zwrot kosztow za polowe doby hotelowej.
yennefer323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 15:11   #90
rubi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie na wakacje październiku?

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny. ja Turcję uwielbiam to najpiękniejszy kraj, w którym byłam. ale jak tam będzie w październiku

a był ktoś może na Kanarach w październiku? bo podobno Fuertaventura i pd. Teneryfa mają być ciepłe i bez deszczu

Hej. Ja byłam na Wyspach Kanaryjskich w październiku, a konkretnie na Gran Canarii i było ponad 30 stopni.
rubi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-02 19:04:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.