Oświadczył się i zaraz zerwał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-26, 12:12   #1
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93

Oświadczył się i zaraz zerwał


Witam, od 1,5 roku bylam w z nim w zwiazku. Zalatwil mi rezydenture na jego oddziale( jestesmy lekarzami), kilka miesiecy razem pracowalismy, jest rozwodnikiem z dwojka dzieci, zamieszkalismy razem u mnie wszyscy. Zaszlam w ciaze, bylo fajnie, super, cieszyl sie. Do czasu... do czasu gdy kilkanascie dni temu mialam wypadek, trafilam do szpitala z zagrozona ciaza, musze lezec do konca ciazy, czyli do maja, zmartwil sie, przychodzil, oswiadczyl sie bo stwierdzil ze to najwyzszy czas. Na drugi dzien przyszedl po oswiadczynach i powiedzieli nam ze musimy przygotowac sie na to ze dzidzia bedzie chora, ze to bedzie wyzwanie dla nas. Zaproponowal mi aborcje ;(, nie zgodzilam sie, powiedzialam ze nie ma mowy ze co on wyprawia, poklocilismy sie, wyzwal mnie, powiedzial ze nie widzi dla nas przyszlosci. Mieszkalismy u nas, przyniosl klucze, wyprowadzili sie. Nie dzwoni, nie pisze, nie odbiera. Calkowicie sie odcial. Nie umiem sie z tym pogodzic, choc wiem raczej skazana jestem na samotne macierzynstwo. Najgorsze jest to ze do konca ciazy leze w szpitalu i tak naprawde niewiele moge co byscie zrobily na moim miejscu?
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:21   #2
szachmat23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 162
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Wyglada na to , ze przestraszyla go choroba dziecka.Wszytsko bylo ok gdyby bylo zdrowe .Coz, nieodpowiedzialny czlowiek, jesli jest sie z kims to na dobre i na zle.Zostawil Cie w najgorszym momencie, lezaca w zagrozonej ciązy. To sie w glowie nie miesci. Uciekl przed odpowiedzialnoscia..Moze mysli ze w ten sposob zmusi Cie do aborcji.Moze dzialal pod wplywem impulsu. Dziwna sprawa Pewnie wroci z podkulonym ogonem jak ruszy go sumienie, jednak watpie ze ktos tak nieodpowiedzialny zasluguje na staly zwiazek.
szachmat23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:23   #3
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez szachmat23 Pokaż wiadomość
Wyglada na to , ze przestraszyla go choroba dziecka.Wszytsko bylo ok gdyby bylo zdrowe .Coz, nieodpowiedzialny czlowiek, jesli jest sie z kims to na dobre i na zle.Zostawil Cie w najgorszym momencie, lezaca w zagrozonej ciązy. To sie w glowie nie miesci. Uciekl przed odpowiedzialnoscia..Moze mysli ze w ten sposob zmusi Cie do aborcji.Moze dzialal pod wplywem impulsu. Dziwna sprawa Pewnie wroci z podkulonym ogonem jak ruszy go sumienie, jednak watpie ze ktos tak nieodpowiedzialny zasluguje na staly zwiazek.
Nigdy sie tak nie zachowywal. Ja dam rade jakos, trudno ale nie moge zrozumiec jak mozna odrzucic swoje dziecko tylko dlatego ze jest ryzyko choroby.
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:28   #4
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Jest lekarzem, wie co choroba oznacza, więc woli uciec, żeby przypadkiem sobie nie zepsuć cudownego życia. Brak słów, nie trzeba komentarza.
Ale dziwne jest to, że nie wiadomo czy dziecko będzie chore, a on już zwiał.
To jest jakaś choroba genetyczna czy coś w związku z wypadkiem?
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.


Edytowane przez fleur05
Czas edycji: 2014-12-26 o 12:29
fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:30   #5
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

skąd wiadomo, że dziecko jest chore? jaki jest związek tego faktu z twoim wypadkiem? nic z tego nie rozumiem, kiedy twój facet dowiedział się o chorobie dziecka?
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:30   #6
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Jest lekarzem, wie co choroba oznacza, więc woli uciec, żeby przypadkiem sobie nie zepsuć cudownego życia. Brak słów, nie trzeba komentarza.
Ale dziwne jest to, że nie wiadomo czy dziecko będzie chore, a on już zwiał.
To jest jakaś choroba genetyczna czy coś w związku z wypadkiem?
Wiesz, lekarze nie dali 100 % diagnozy ale uprzedzili bysmy sie przygotowali na wady serca. Ale zero konkretow a on juz..
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:31   #7
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Zachował się strasznie nieodpowiedzialnie...
Ale może trzeba mu dać troche czasu...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 12:36   #8
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez zaczarowanaendorfinka Pokaż wiadomość
Wiesz, lekarze nie dali 100 % diagnozy ale uprzedzili bysmy sie przygotowali na wady serca. Ale zero konkretow a on juz..
Ty lekarz, on lekarz - zero konkretów? Nic nie wiecie?
Pierwsza sprawa - martwiłabym się o dziecko, a nie o nieodpowiedzialnego kolesia.
Poza tym jak aborcja w czwartym albo piątym miesiącu? (skoro poród w maju). I to na podstawie żadnej wiedzy?
Wcześniej nie chodziłaś na USG? Dopiero teraz się dowiedzieliście, że coś nie tak z dzieckiem?
Oj, coś mi to wszystko się nie składa.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:41   #9
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
skąd wiadomo, że dziecko jest chore? jaki jest związek tego faktu z twoim wypadkiem? nic z tego nie rozumiem, kiedy twój facet dowiedział się o chorobie dziecka?
Taki ze dowiedzielismy sie o tym po wypadku, jak trafilam do szpitala i ogolnie leze na podtrzymaniu ciazy. Dziecko nie wyszlo bez szwanku, a podczas badan lekarze stwierdzili. Poza tym wypadek tez swoje dal bo nagle dzidzia przestala byc ruchliwa, tetno bardzo slabiutkie.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Ty lekarz, on lekarz - zero konkretów? Nic nie wiecie?
Pierwsza sprawa - martwiłabym się o dziecko, a nie o nieodpowiedzialnego kolesia.
Poza tym jak aborcja w czwartym albo piątym miesiącu? (skoro poród w maju). I to na podstawie żadnej wiedzy?
Wcześniej nie chodziłaś na USG? Dopiero teraz się dowiedzieliście, że coś nie tak z dzieckiem?
Oj, coś mi to wszystko się nie składa.
No aborcja odpada ale on robil wszystko by tylko nie brac odpowiedzialnosci za chore dziecko. Oczywiscie ze chodzilam na badania. Byly drobne problemy z maluchem ale nie az tak. Co z tego ze jestesmy lekarzami jak nie chca za wiele mowic poki nie beda mieli konkretow, poki nie bedzie konsultacji specjalisty, konsylium, ktora bedzie po weekendzie, przez swieta za wiele nie zdziala sie.

Edytowane przez zaczarowanaendorfinka
Czas edycji: 2014-12-26 o 12:43
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:42   #10
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

akurat aborcja ze względów medycznych byłaby możliwa. też mi się ta historia nie składa.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:44   #11
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
akurat aborcja ze względów medycznych byłaby możliwa. też mi się ta historia nie składa.
Wszystko tak chaotycznie jest napisane, stad to wszystko.
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 12:50   #12
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez zaczarowanaendorfinka Pokaż wiadomość
Taki ze dowiedzielismy sie o tym po wypadku, jak trafilam do szpitala i ogolnie leze na podtrzymaniu ciazy. Dziecko nie wyszlo bez szwanku, a podczas badan lekarze stwierdzili. Poza tym wypadek tez swoje dal bo nagle dzidzia przestala byc ruchliwa, tetno bardzo slabiutkie.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



No aborcja odpada ale on robil wszystko by tylko nie brac odpowiedzialnosci za chore dziecko. Oczywiscie ze chodzilam na badania. Byly drobne problemy z maluchem ale nie az tak. Co z tego ze jestesmy lekarzami jak nie chca za wiele mowic poki nie beda mieli konkretow, poki nie bedzie konsultacji specjalisty, konsylium, ktora bedzie po weekendzie, przez swieta za wiele nie zdziala sie.

Kilkanaście dni temu miałaś wypadek, jesteście lekarzami i nic nie zrobiłaś do tej pory? Czekasz na konsylium po świętach? Nie znacie się w swoim środowisku?

Kilka lat temu miałam przejścia z guzem w piersi i znajomy lekarz załatwił mi wizytę (przyspieszoną) u super specjalistki - ta babeczka wzięła mnie przez pomyłkę za lekarkę i sorry, ale zostałam zalana informacjami, dopiero gdy powiedziałam, że lekarzem nie jestem, od razu była inna rozmowa.
Myślę, że w Waszym środowisku jest znacznie łatwiej i szybciej otrzymać informacje niż na linii lekarz-nielekarz.

Chaotycznie napisane...
No tak.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:53   #13
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Kilkanaście dni temu miałaś wypadek, jesteście lekarzami i nic nie zrobiłaś do tej pory? Czekasz na konsylium po świętach? Nie znacie się w swoim środowisku?

Kilka lat temu miałam przejścia z guzem w piersi i znajomy lekarz załatwił mi wizytę (przyspieszoną) u super specjalistki - ta babeczka wzięła mnie przez pomyłkę za lekarkę i sorry, ale zostałam zalana informacjami, dopiero gdy powiedziałam, że lekarzem nie jestem, od razu była inna rozmowa.
Myślę, że w Waszym środowisku jest znacznie łatwiej i szybciej otrzymać informacje niż na linii lekarz-nielekarz.

Chaotycznie napisane...
No tak.
Mam informacje od "zwyklych" lekarzy tu a czekam na bardziej szczegolowe informacje, bo to co oni powiedzieli to czesciowa sama potrafilam odczytac z wynikow
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:56   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

nic nie kumam.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:56   #15
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

No dobrze, niech będzie.
Co bym zrobiła?
Leżała, odpoczywała, interesowała się co z dzieckiem, a po porodzie - tatusia pozwać o alimenty oraz wyrównanie ewentualnie poniesionych wydatków związanych z ciążą, wyprawką i tyle.
Cóż tu można wymyślić?
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:58   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
No aborcja odpada ale on robil wszystko by tylko nie brac odpowiedzialnosci za chore dziecko. Oczywiscie ze chodzilam na badania. Byly drobne problemy z maluchem ale nie az tak. Co z tego ze jestesmy lekarzami jak nie chca za wiele mowic poki nie beda mieli konkretow, poki nie bedzie konsultacji specjalisty, konsylium, ktora bedzie po weekendzie, przez swieta za wiele nie zdziala sie.
ty go chyba nie kochasz.
skoro tak łatwo przychodzi ci wylanie na niego wiadra pomyj bo chce zrobić to co legalne - przerwać chorą ciążę. ależ ródź to dziecko i bądź świadomie samotną matką, skoro przez uszy ci przejść nie potrafi że ktoś może mieć inne zdanie.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

co bym zrobiła?
usunęła ciążę i dała sobie spokój z tym związkiem bo wy się już nie dogadacie, a nie brałabym sobie sznura z kamieniem na szyję w postaci niepełnosprawnego dziecka i samotnego macierzyństwa.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:59   #17
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
No dobrze, niech będzie.
Co bym zrobiła?
Leżała, odpoczywała, interesowała się co z dzieckiem, a po porodzie - tatusia pozwać o alimenty oraz wyrównanie ewentualnie poniesionych wydatków związanych z ciążą, wyprawką i tyle.
Cóż tu można wymyślić?
Jesli by sie ogarnal to nie mam pojecia czy dalabym mu szanse czy znowu czegos nie odwali
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:01   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez zaczarowanaendorfinka Pokaż wiadomość
Jesli by sie ogarnal to nie mam pojecia czy dalabym mu szanse czy znowu czegos nie odwali
patrz mój post na 16

ale serio ogarnij się. jakie odwali. on nie chce brać na siebie tego i ma do tego prawo. on się nie nawalił i nie obsikał teścia, on oświadczył dość dobitnie co o tym sądzi i ma do tego święte prawo ale gotuje się w nim bo wie że nie może nic zrobić bo jego ex narzeczona histeryczka rabanu narobiła że szok. ja wiem, że emocje, ale tutaj nie ma na to miejsca. musicie na chłodno sobie przekalkulować, a może i on cię przekona do tej decyzji. jak nie, to nie ma darcia się, tylko pogodzenie się z tym jak będzie i tyle. bez wyrzygiwania sobie "oho gnój coś odwalił". bo żaden gnój i żaden odwalił. on stawia sprawę jasno, ty albo się z tym godzisz, albo nie. masz wybór. jak i on.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:05   #19
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Oświadczył się i zaraz zerwał

daj sobie z nim spokój. wada serca to w dzisiejszych czasach nie wyrok. widac, że pan nie chciał mieć z tobą dziecka, on pragnął idealnego dziedzica. jakby dziecko miało autyzm tez by cie zostawił? a moze w takich przypadkach jest zwolennikiem metod stosowanych w Sparcie?

dla mnie taki pan to gnój pierwszej wody.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 13:08   #20
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
patrz mój post na 16

ale serio ogarnij się. jakie odwali. on nie chce brać na siebie tego i ma do tego prawo. on się nie nawalił i nie obsikał teścia, on oświadczył dość dobitnie co o tym sądzi i ma do tego święte prawo ale gotuje się w nim bo wie że nie może nic zrobić bo jego ex narzeczona histeryczka rabanu narobiła że szok. ja wiem, że emocje, ale tutaj nie ma na to miejsca. musicie na chłodno sobie przekalkulować, a może i on cię przekona do tej decyzji. jak nie, to nie ma darcia się, tylko pogodzenie się z tym jak będzie i tyle. bez wyrzygiwania sobie "oho gnój coś odwalił". bo żaden gnój i żaden odwalił. on stawia sprawę jasno, ty albo się z tym godzisz, albo nie. masz wybór. jak i on.
Ja się w stu procentach zgadzam. Dziecko jest obojga rodziców i oboje mają prawo do decyzji, a nie - ja je urodze, wiec ty musisz musisz musisz je ze mną wychowywac bo inaczej odwalasz i jesteś gnoj i co z tego ze bylt wsjazania ktore ty poparłes

Rozmawialiscue w ogóle na spokojnie o tym? O za i przeciw? Czy tylko JA CHCE ABORCJI A JA NIE TO NARA. NARA.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:08   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

zaraz się okaże że dziecku nic nie jest i że urodzi się z katarem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:10   #22
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Wada serca to pikuś przeciez

Poza tym. Koleś nic nie powiedział, ze jesli urodzi sie chore to przez to, ze byl za aborcja, to bedzie mial je w d.
Rozwazanie aborcji =/= skoro nie wyskrobalas to twoj problem.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:11   #23
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

no jak na razie nie wiadomo, co to za choroba i czy to poważne, czy można operować po porodzie, czy urodzi się dziecko z dwiema głowami. więc radziłabym się wstrzymać ze śmiałymi tezami.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:13   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

szczerze, jak widzę ciężarną kobietę w zagrożonej ciąży która pocięła się z facetem lekarzem, to mam dość poważne podejrzenia że nie chodzi tu o katar czy o wadę serca.

i nadal czekam na klarowne informacje. od samego początku.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:14   #25
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

ba, są lekarzami i obydwoje nie wiedzą, jaka jest sytuacja. swoją drogą ta historia jest mętna i nie wierzę, by lekarka po dwóch tygodniach w szpitalu miała wyłącznie informację, ze z sercem jest coś nie tak.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:16   #26
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

czekamy na autorkę wątku
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:20   #27
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ba, są lekarzami i obydwoje nie wiedzą, jaka jest sytuacja. swoją drogą ta historia jest mętna i nie wierzę, by lekarka po dwóch tygodniach w szpitalu miała wyłącznie informację, ze z sercem jest coś nie tak.
Dokładnie, a podnosi alarm po wypadku (swoją drogą - jakim?).
Jestę lekarzę czyli "wcześniejsze usg coś pokazało ale nie wnikałam". Aha.

Znam kilku lekarzy i serio, żaden ze znanych mi medyków nigdy o dziecku nie powiedział "dzidzia". Taka mała dygresja.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:23   #28
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Nie rozumiem co Was tak bawi. On powiedzial ze chce aborcji ja ze nie, wkurzyl sie a teraz owszem chcialam z nim pogadac ale on jak widac sie obrazil jak dziecko ze zero kontaktu.
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:28   #29
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

Trolollolo ale dobra:p napisze cos.
Na podstawie metnej informacji o wadzie serca facet chcial aborcji dziecka? Co temu dziecku dolega, powiesz w koncu czy sie nie doczekamy??
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:34   #30
zaczarowanaendorfinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Oświadczył się i zaraz zerwał

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;49472585]Trolollolo ale dobra:p napisze cos.
Na podstawie metnej informacji o wadzie serca facet chcial aborcji dziecka? Co temu dziecku dolega, powiesz w koncu czy sie nie doczekamy??[/QUOTE]

Wspolny pien tetniczy, trzeba dalsza diagnostyke prowadzic. A co do ojca to moze po prostu nie chcial od poczatku i czekal na jakas okazje. Dziekuje za wszystkie "dobre" i te mniej dobre rady.
zaczarowanaendorfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-01 17:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.