Panny Młode 2021 cz. II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-05, 16:50   #1111
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
U nas sala nie mowila, ze trzeba jakakolwiek liste wprowadzać wiec skad te info ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
od zeszłego roku, odkąd są limity trzeba. rozporządzenia nie ma jeszcze, ale raczej to się nie zmieni
w zeszłym roku ludzie nagminnie odmawiali, bo "nie chcieli żeby ich dane były podane do sanepidu"
koleżance, która miała ślub początkiem lipca dużo osób mówiło "przyjdę, ale nie chcę być na liscie"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 17:04   #1112
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
od zeszłego roku, odkąd są limity trzeba. rozporządzenia nie ma jeszcze, ale raczej to się nie zmieni
w zeszłym roku ludzie nagminnie odmawiali, bo "nie chcieli żeby ich dane były podane do sanepidu"
koleżance, która miała ślub początkiem lipca dużo osób mówiło "przyjdę, ale nie chcę być na liscie"
O dokładnie to u mojej kuzynki było to samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 17:38   #1113
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny a co myślicie o tej odmianie indyjskiej? Ja to już w sumie trochę się uspokoiłam że epidemia zwalnia i jakoś puszcza te wesela ale teraz zaczynam znowu się martwić czy to się kiedyś skończy i tak i tak weźmiemy ślub nie będę nic przekładać bo jak widać czasy paskudne i żaden termin nie jest pewny..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 17:40   #1114
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tej odmianie indyjskiej? Ja to już w sumie trochę się uspokoiłam że epidemia zwalnia i jakoś puszcza te wesela ale teraz zaczynam znowu się martwić czy to się kiedyś skończy i tak i tak weźmiemy ślub nie będę nic przekładać bo jak widać czasy paskudne i żaden termin nie jest pewny..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślę, ze nie ma co panikować. zwłaszcza, że do Twojego wesela jest jeszcze ponad 4 miesiące w tym czasie dosłownie wszystko może się zdarzyć
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 17:43   #1115
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Myślę, że może będzie trochę łatwiej w tym roku - ozdrowieńcom i zaszczepionym nie grozi utknięcie na kwarantannie, a dużo osób przechorowało lub jest/będzie zaszczepionych.

Ja tylko mam nadzieję, że odmiana indyjska nie będzie tak zjadliwa jak odmiana brytyjska. No i że lato zrobi swoje - mimo wszystko latem chorób aż tak nie łapie się...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 18:50   #1116
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny ręce mi opadają...wlasnie para która potwierdziła obecność i z którą się bawiliśmy w tamtym tygodniu na domówce wlasnie odmówiła...bo uwaga.. boja sie covidu...co jest z tymi ludźmi...mam jedyne marzenie zeby mieć to za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:14   #1117
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
myślę, ze nie ma co panikować. zwłaszcza, że do Twojego wesela jest jeszcze ponad 4 miesiące w tym czasie dosłownie wszystko może się zdarzyć
Właśnie tak sobie cały czas tłumaczyłam że a to jeszcze rok to pandemia zniknie w styczniu mówię sobie a to jeszcze 8 miesięcy to do wakacji będzie luz ... Nadszedł maj 4 miesiące do ślubu niby coraz spokojniej a tu nagle mi wyskakują z jakąś kolejną mutacja która może spowodować nową falę 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 20:36   #1118
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

nie chcę zabrzmieć niemiło, ale takie panikowanie nie pomaga majowym i czerwcowym pannom młodym. nic nie poradzimy na to czy będzie kolejna fala czy nie, ale jeśli będzie to teraz, za kilka tygodni. nie za 4 miesiące, wiec sierpień i wrzesień powinien czuć się w miarę bezpiecznie jak na razie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:46   #1119
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Prognozują ją na koniec czerwca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:54   #1120
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Prognozują ją na koniec czerwca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczyt. zakażenia skoczą wcześniej. a jak skoczą zakażenia to w pierwszej kolejności zabronią wesel. zwłaszcza że wersja indyjska ma uszkadzać organy wewnętrzne, więc szpitale zapchają się szybko
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:59   #1121
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Także tak, powodzenia w tym roku z weselami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 21:22   #1122
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ręce mi opadają...wlasnie para która potwierdziła obecność i z którą się bawiliśmy w tamtym tygodniu na domówce wlasnie odmówiła...bo uwaga.. boja sie covidu...co jest z tymi ludźmi...mam jedyne marzenie zeby mieć to za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brak słów tak jak wcześniej któraś z was napisała - to wszystko weryfikuje znajomości. Na pewno, ale jednak robi się smutno. Na wesele nie zaprasza się przypadkowych ludzi, a nawet nie potrafią wymyśleć wiarygodnej wymówki :/
My jesteśmy jeszcze przed terminem potwierdzania i jestem bardzo ciekawa jak to będzie.

A co do siania paniki, to ja bym tego tak nie nazwała. Każda z osobna to wszystko przeżywa i forum wydaje się odpowiednim miejscem na podzielenie się swoimi obawami i wątpliwościami.
Ja np jak to usłyszałam to mocno się podłamałam. Po ogłoszeniu luzowań wróciliśmy do organizacji, pierwszy taniec, szukałam kwiatów, fryzury itd.. no ale cóż...

Trzymam jednak kciuki i za swoje wesele i za wasze. Niestety nie mamy na to wpływu i faktycznie nie ma co pisać czarnych scenariuszy, jednak ja osobiście czuję się w kropce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 21:54   #1123
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wiadomo gdybym miała wesele na 150 osob to bym się nie przejmowała pojedyncza odmowa, a w tej sytuacji zostali zaproszeni najbliżsi i tez zawodzą..
Staram się być dobrej myśli, odwrotu juz nie ma, a na pewne sprawy i tak nie mamy wpływu.
Dziewczyny trzeba uzbroić się w cierpliwość..myślę że na lato bedzie dobrze a na jesien walnie to ze zdwojoną siłą..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 21:55   #1124
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Indyjska czy brytyjska, cieszę się, że do mojego terminu już niemal 9 dni. Jestem zmęczona zamartwianiem się i widzę, że już nawet jem coraz mniej przez stres. Weszłam na wagę. 62 kg. Jeszcze kilka dni i dojdę do 60, o których marzy mi się od dawien dawna. Odwołałam dzisiaj zespół i prosili jeszcze o pomyślenie nad przełożeniem. Odmówiłam. Chcemy to mieć za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 05:03   #1125
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzeba uzbroić się w cierpliwość..myślę że na lato bedzie dobrze a na jesien walnie to ze zdwojoną siłą..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli szczepionki działają to nie powinno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:03   #1126
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja nie panikuje po prostu rozmyślam jak każda z nas tu, każda chce żeby wesele się udało i ja też bym chciała żeby moje się odbyło, wiem że na to nie mam wpływu ale chyba po to tu jesteśmy żeby podnosić się. nA duchu w tym ciężkim okresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:06   #1127
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my wczoraj wyszliśmy z domu po 7, wróciliśmy po 22.
byliśmy w usc, w pałacu, w ikei, na badaniu okulistycznym, z fotografem pogadaliśmy (bardzo fajna babeczka, zwróciła nam uwagę na dużo technicznych rzeczy czy podpowiedziała co fajnie dodać), zjedliśmy obiad na mieście, zaproszenie rozdaliśmy jeszcze jedno i na koniec kupiliśmy mojemu garnitur i buty.
i wróciłam do domu padnięta.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:33   #1128
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jeśli szczepionki działają to nie powinno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dokładnie, ten program szczepień idzie teraz bardzo szybko, jak rozmawiam z ludźmi to wychodzi że do mojego wesela zdecydowana większość gości będzie już zaszczepiona, więc szczerze mówiąc nawet specjalnie się nie przejmuję tą przewidywaną czwartą falą
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:40   #1129
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Czesc dziewczyny,
jest to moj pierwszy post na wizazu i mam cicha nadzieje na rade od was.
W najblizsza sobote odbedzie sie moj slub cywilny. Bedzie tylko 2 swiadkow.

Ubieram sie w biala dluga sukienke w kwiaty(roz, czerwien,zielen, szarosci). Do tego buty w kolorze pudrowego rozu.

Pogoda mnie zaskoczyla, bo liczylam, ze o tej porze w maju bedzie cieplo.
Nie wiem jakie dobrac kwiaty do tej sukienki, zeby sie nie gryzlo.
Czy macie jakies rady? Czy bukiet kwiatow o jednym kolorze bedzie jakims rozwiazaniem?
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 07:43   #1130
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Indyjska czy brytyjska, cieszę się, że do mojego terminu już niemal 9 dni. Jestem zmęczona zamartwianiem się i widzę, że już nawet jem coraz mniej przez stres. Weszłam na wagę. 62 kg. Jeszcze kilka dni i dojdę do 60, o których marzy mi się od dawien dawna. Odwołałam dzisiaj zespół i prosili jeszcze o pomyślenie nad przełożeniem. Odmówiłam. Chcemy to mieć za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważaj z tym chudnięciem żeby się nie okazało że kiecka za duża

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez szukajaca2 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
jest to moj pierwszy post na wizazu i mam cicha nadzieje na rade od was.
W najblizsza sobote odbedzie sie moj slub cywilny. Bedzie tylko 2 swiadkow.

Ubieram sie w biala dluga sukienke w kwiaty(roz, czerwien,zielen, szarosci). Do tego buty w kolorze pudrowego rozu.

Pogoda mnie zaskoczyla, bo liczylam, ze o tej porze w maju bedzie cieplo.
Nie wiem jakie dobrac kwiaty do tej sukienki, zeby sie nie gryzlo.
Czy macie jakies rady? Czy bukiet kwiatow o jednym kolorze bedzie jakims rozwiazaniem?
Jeśli sukienka jest kolorowa to ja bym poszła w bukiet jednokolorowy zdecydowanie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:51   #1131
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
my wczoraj wyszliśmy z domu po 7, wróciliśmy po 22.
byliśmy w usc, w pałacu, w ikei, na badaniu okulistycznym, z fotografem pogadaliśmy (bardzo fajna babeczka, zwróciła nam uwagę na dużo technicznych rzeczy czy podpowiedziała co fajnie dodać), zjedliśmy obiad na mieście, zaproszenie rozdaliśmy jeszcze jedno i na koniec kupiliśmy mojemu garnitur i buty.
i wróciłam do domu padnięta.
Możesz napisać coś więcej o tym fotografie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:51   #1132
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja nie panikuje po prostu rozmyślam jak każda z nas tu, każda chce żeby wesele się udało i ja też bym chciała żeby moje się odbyło, wiem że na to nie mam wpływu ale chyba po to tu jesteśmy żeby podnosić się. nA duchu w tym ciężkim okresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozprawianie o nadchodzącej potencjalnej 4 czy tam 5 fali i kolejnym zamknięciu wesel chyba mało kogo podnosi na duchu mnie zdecydowanie nie podnosi na duchu, a wpędza w jeszcze większy dołek. chyba czas na przerwę od forum

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-06 o 08:05
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:52   #1133
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II


Jeśli sukienka jest kolorowa to ja bym poszła w bukiet jednokolorowy zdecydowanie [/QUOTE]


Dziekuje za odpowiedz Zastanawiam sie nad bukiecikiem z bialych roz albo z samej gipsowki. Ktore bylyby lepsze?



Bardzo sie denerwuje. Mam wizje, ze zje mnie stres i nie bede mogla wymowic slow przysiegi.



Po slubie, mozna sie podpisywac nazwiskiem meza czy trzeba czekac na dowod?
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:55   #1134
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez szukajaca2 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Zastanawiam sie nad bukiecikiem z bialych roz albo z samej gipsowki. Ktore bylyby lepsze?



Bardzo sie denerwuje. Mam wizje, ze zje mnie stres i nie bede mogla wymowic slow przysiegi.



Po slubie, mozna sie podpisywac nazwiskiem meza czy trzeba czekac na dowod?
na dokumentach ślubnych po raz ostatni podpisujesz się panieńskim (jeśli zmieniasz). później nie tyle można co trzeba podpisywać się swoim aktualnym nazwiskiem. dowód nie ma nic do rzeczy w tym temacie, ale jeśli się boisz, że ktoś Cię będzie sprawdzał, to sobie skseruj akt ślubu i noś ten miesiąc razem z dowodem

ja brałabym gipsówkę. bardziej mi się podoba niż róże
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 07:57   #1135
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez szukajaca2 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
jest to moj pierwszy post na wizazu i mam cicha nadzieje na rade od was.
W najblizsza sobote odbedzie sie moj slub cywilny. Bedzie tylko 2 swiadkow.

Ubieram sie w biala dluga sukienke w kwiaty(roz, czerwien,zielen, szarosci). Do tego buty w kolorze pudrowego rozu.

Pogoda mnie zaskoczyla, bo liczylam, ze o tej porze w maju bedzie cieplo.
Nie wiem jakie dobrac kwiaty do tej sukienki, zeby sie nie gryzlo.
Czy macie jakies rady? Czy bukiet kwiatow o jednym kolorze bedzie jakims rozwiazaniem?
Wybierz bukiet we wiodącym kolorze, jak najbardziej jednolity. Jeśli kwiaty na sukience są duże to takie też wybrałabym w bukiecie, a co najmniej wyraziste. Gipsówka do dużych kwiatów na suknie bym nie brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:11   #1136
szukajaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 11
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na dokumentach ślubnych po raz ostatni podpisujesz się panieńskim (jeśli zmieniasz). później nie tyle można co trzeba podpisywać się swoim aktualnym nazwiskiem. dowód nie ma nic do rzeczy w tym temacie, ale jeśli się boisz, że ktoś Cię będzie sprawdzał, to sobie skseruj akt ślubu i noś ten miesiąc razem z dowodem

ja brałabym gipsówkę. bardziej mi się podoba niż róże

Ok, dziekuje. Rozumiem, ze urzad skarbowy, zus, pracowawce trzeba powiadomic samemu.


Macie jakies specjalne maseczki? ja chce znalezc biala, bo glownie niebieskie sa. Ja dzwonilam do mojego urzedu i na czas przysiegi mozna je sciagnac. Wy tez na czas przysiegi sciagacie, czy caly czas w maseczce?

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wybierz bukiet we wiodącym kolorze, jak najbardziej jednolity. Jeśli kwiaty na sukience są duże to takie też wybrałabym w bukiecie, a co najmniej wyraziste. Gipsówka do dużych kwiatów na suknie bym nie brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak na sukience sa duze kwiaty w odcieniach jasnego i ciemnego rozu.
Biale roze by pasowaly? Kompletnie si ena tym nie znam..
szukajaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:18   #1137
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej o tym fotografie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
żebyśmy sobie na stole do ślubu nie przysłonili siebie zbyt dużym bukietem, bo zdjęcia będzie ciężko wykonać,
że jak ludzie będą sypać kwiatkami, ryżem to żeby nie podnieść ręki osłaniając się,
zwróciła nam uwagę, że w naszym lokalu jest trochę niedociągnieć estetycznych w stylu nie pochowane kable, więc ona już zna lokal, to pousuwa nam je zanim zacznie zdjęcia,
że mini race, sztuczne ognie na torcie to też fajna atrakcja do zdjęć,
że później na dworze, te race (co mi się kojarzą z kibicami na stadionie ) to też daje fajny efekt,
odradziła mi sesje w polu słoneczników, bo to jest niekoniecznie dobre miejsce,
żebym makijażu nie robiła jako pierwsza, tylko np druga, jakby miało być gorąco,
wachlarze na cywilny - plenerowy, to też fajny akcent do zdjęć
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:21   #1138
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Na zmianę dowodu jest chyba az 4 miesiace

My wczoraj ustaliliśmy szczegóły z djem, i tez codziennie mamy jakies sprawy, ale juz przed samym slubem musze sie skupić na sobie..
Wg sie okazuje ze na samym slubie bedzie duzo wiecej ludzi niz na weselu chcialam dawac tym osobom wodke i sękacze, ale nie bardzo sobie to wyobrażam, że mam za każdym biegac i z samochodu to dawac..a świadkowie nie znają w wiekszosc tych osób.. i dla mnie robi się to problematyczne ze ludzie jednak porezygnowali z wesela a na sam slub beda jechac 400km w obie strony...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:22   #1139
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Uważaj z tym chudnięciem żeby się nie okazało że kiecka za duża

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------



Jeśli sukienka jest kolorowa to ja bym poszła w bukiet jednokolorowy zdecydowanie
Nie odchudzam się właśnie... Tylko stres wpadł i efekty są jakie są
Od wczoraj boli mnie szczęka po lewej stronie i nie wiem od czego. Promieniuje do skroni. Zęby mnie nie bolą, ale na wszelki wypadek zapisałam się do dentysty, ale dopiero termin po ślubie, bo brak terminów... Może to przez stres. Może zaciskam szczękę w nocy, a o tym nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 08:24   #1140
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez szukajaca2 Pokaż wiadomość
Ok, dziekuje. Rozumiem, ze urzad skarbowy, zus, pracowawce trzeba powiadomic samemu.


Macie jakies specjalne maseczki? ja chce znalezc biala, bo glownie niebieskie sa. Ja dzwonilam do mojego urzedu i na czas przysiegi mozna je sciagnac. Wy tez na czas przysiegi sciagacie, czy caly czas w maseczce?

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------




Tak na sukience sa duze kwiaty w odcieniach jasnego i ciemnego rozu.
Biale roze by pasowaly? Kompletnie si ena tym nie znam..
urzędu skarbowego nie powiadamiałam - zrobiłam to przy okazji składania pitu w kolejnym roku. pracodawcę musisz powiadomić sama, zus chyba powiadomił mi pracodawca. w banku można iść z nowym dowodem, bo i tak samego nazwiska nie zmienisz bez dowodu.
wszystkich innych (np. swoją przychodnię) powiadamiałam przy okazji, jak tam po coś byłam.





jak masz duże kwiaty w kolorach różowych, to poszłabym w bukiet też w róż.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.