Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 14:15   #271
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
obcięłam dzisiaj włosy, jakieś 25-30 cm
I jak? Ja chce obciąć ponad 30cm i oddać na cele charytatywne. 2 lata temu obcielam juz tyle ale cześć była rozjasniana i nie mogłam oddać na peruke..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:52   #272
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
I jak? Ja chce obciąć ponad 30cm i oddać na cele charytatywne. 2 lata temu obcielam juz tyle ale cześć była rozjasniana i nie mogłam oddać na peruke..

Lżej W sumie to nie wiem dokładnie ile obcięłam, teraz próbowałam zmierzyć no i tak z tymi 30 cm to chyba przesadziłam, bardziej 20 - 25. jakoś szczególnie nie byłam przywiązana do tych włosów, zawsze związywałam bo się plątały i zaczepiały, więc bez sensu mieć długie włosy żeby codziennie w warkoczu chodzić. Najbardzej męczyło mnie suszenie, zwłaszcza zimą.
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 15:13   #273
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
jakoś szczególnie nie byłam przywiązana do tych włosów, zawsze związywałam bo się plątały i zaczepiały, więc bez sensu mieć długie włosy żeby codziennie w warkoczu chodzić.
Właśnie się zastanawiam czy coś ze swoimi zrobić. Jak idę na jakąś imprezę to układam i zadaję szyku ale na codzień, do pracy, nie mam na to czasu i wiecznie robię żałosny warkocz. Ścięcie nic mi nie da, tym bardziej będę musiała je układać jeśli nie zwiążę. Myślę więc o encanto - ściąć na boba i rozprostować (bo długie są za rzadkie żeby być proste). Wtedy mogłabym codziennie wyglądać fajnie, nowocześnie a nie jak katechetka. Tylko czy odnajdę się w klapniętym ulizie...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 15:45   #274
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Carmagaddon szacun za decyzję! Cotka dla Ciebie też!

Redhaired
pamiętam Twoje zdjęcie w avatarze. Nie obcięłabym za chiny! Takie długie i kręcone są piękne i charakterne.

Ja całe życie mam włosy za pas, czasem się "zapuszczam" z lenistwa i sięgają do tyłka. Układać mi się nie chce. Z reguły więc nie robię kompletnie nic, tzn. myję rano i zostawiam rozpuszczone, czasem nawet nie rozczesuję, żyją własnym życiem, a ja niekiedy wyglądam jak rusałka, ale częściej jakby we mnie piorun strzelił. Jak czasem pójdę spać z mokrymi i budzę się z już kompletnym armagedonem na głowie, to związuję w ogon albo kok. Ale najlepiej wyglądam we fryzurze ala Tymoszenko, ale to od wielkiego dzwonu, bo takie upięcie kosztuje mnie za dużo czasu i nerwów.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2015-10-30 o 15:47
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 15:47   #275
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam czy coś ze swoimi zrobić. Jak idę na jakąś imprezę to układam i zadaję szyku ale na codzień, do pracy, nie mam na to czasu i wiecznie robię żałosny warkocz. Ścięcie nic mi nie da, tym bardziej będę musiała je układać jeśli nie zwiążę. Myślę więc o encanto - ściąć na boba i rozprostować (bo długie są za rzadkie żeby być proste). Wtedy mogłabym codziennie wyglądać fajnie, nowocześnie a nie jak katechetka. Tylko czy odnajdę się w klapniętym ulizie...

eheh żałosny warkocz katechetki ja nawet lubiłam swój warkocz, był dość spory, ale z drugiej strony ile można. ja mam dość grube i gęste włosy, nie bardzo chcą się układać, ale teraz mają więcej objętości jak są lżejsze, może coś pokombinuję z prostownicą, piankami itp.
może spróbuj zrobić sobie fotomontaż w krótkiej fryzurze?
no nie wiem, w sumie mi tam nie szkoda obcinać, ale wiem, że niektórzy traktują długie włosy jak relikwię a szybko Ci rosną?
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 15:58   #276
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Redhaired pamiętam Twoje zdjęcie w avatarze. Nie obcięłabym za chiny! Takie długie i kręcone są piękne i charakterne.

Z reguły więc nie robię kompletnie nic, tzn. myję rano i zostawiam rozpuszczone, czasem nawet nie rozczesuję, żyją własnym życiem, a ja niekiedy wyglądam jak rusałka, ale częściej jakby we mnie piorun strzelił.
1. jak ułożę to sama mam myśli "nie ciąć nigdy, szalona!" Ale układam rzadko...
2.
Moich niestety nie mogę pozostawić samych sobie jeśli chcę mieć rozpuszczone bo robią się krzywe fale a część puszy. Może nawet bym się poświęciła i układała ale i tak mnie dzieciak wieczorem wytarmosi a nie będę wstawać o 4-5 żeby umyć przed pracą...

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
może spróbuj zrobić sobie fotomontaż w krótkiej fryzurze?

a szybko Ci rosną?
1. myślałam o kupnie peruki do testów
2. raczej zwyczajnie. Boję się, że "w tym wieku" już nie odrosną, znaczy wyłysieję wcześniej. Właściwie... i tak za parę lat pewnie będę musiała ciąć (np. przerzedzą się "na starość") więc póki mogę to lepiej pohoduję.
No i tak sama się przekonałam
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 19:50   #277
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. jak ułożę to sama mam myśli "nie ciąć nigdy, szalona!" Ale układam rzadko...
2.
Moich niestety nie mogę pozostawić samych sobie jeśli chcę mieć rozpuszczone bo robią się krzywe fale a część puszy. Może nawet bym się poświęciła i układała ale i tak mnie dzieciak wieczorem wytarmosi a nie będę wstawać o 4-5 żeby umyć przed pracą...



1. myślałam o kupnie peruki do testów
2. raczej zwyczajnie. Boję się, że "w tym wieku" już nie odrosną, znaczy wyłysieję wcześniej. Właściwie... i tak za parę lat pewnie będę musiała ciąć (np. przerzedzą się "na starość") więc póki mogę to lepiej pohoduję.
No i tak sama się przekonałam
W takiej sytuacji, chyba też bym wybrała warkocz 4-5 rano łomatko! Ale warkocz nie jest zły. Sama lubię, tylko mam strasznie śliskie włosy i rozwala mi się po godzinie. Fakt, wyglądam jak taka grzeczna dziewczynka z oazy (czyli odmładza )

A propos przerzedzania się włosów na starość, to mam w pracy babkę 60+ z włosami za pas, zawsze starannie zafarbowanymi na blond. Rany, mówię Wam, co to są za włosy Zawsze nosi warkocz na bok, który jest chyba ze cztery razy grubszy niż mój (w sensie warkocz, nie bok ). A według mądrych blogów modowych, w wieku straszliwie podeszłym (czyli po czterdziestce, a może nawet i już po trzydziestce ) to włosów dłuższych niż do ramion w ogóle "nie wypada" nosić, a już broń borze rozpuszczonych, bo tworzy się look "na czarownicę". Ja osobiście nie mam nic przeciwko, zresztą chyba i wiek mam już do tego odpowiedni.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 20:08   #278
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A według mądrych blogów modowych, w wieku straszliwie podeszłym (czyli po czterdziestce, a może nawet i już po trzydziestce ) to włosów dłuższych niż do ramion w ogóle "nie wypada" nosić, a już broń borze rozpuszczonych, bo tworzy się look "na czarownicę". Ja osobiście nie mam nic przeciwko, zresztą chyba i wiek mam już do tego odpowiedni.
Do tego czarne zwisające ubrania, gruby kot oraz miotła. I strój na bal przebierańców gotowy.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:42   #279
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Zawsze nosi warkocz na bok, który jest chyba ze cztery razy grubszy niż mój (w sensie warkocz, nie bok ).

Mam nadzieję, że też nie wyłysieję... przynajmniej w ciągu najbliższych piętnastu lat
A z tą fryzurą na czarownicę to naprawdę nie wiem o co im chodzi. Może wyobrażają sobie, że po trzydziestce włosy siwieją, sztywnieją i ma się taką rzadką watę cukrową dookoła głowy? No czasem faktycznie, ale to bardziej pod osiemdziesiątkę...

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Do tego czarne zwisające ubrania, gruby kot oraz miotła. I strój na bal przebierańców gotowy.
Mam takie ubrania i grubego kota!
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 05:19   #280
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam takie ubrania i grubego kota!
Możesz podmienić miotłę na odkurzacz (w końcu XXI wiek mamy) i strój na przebieraną imprezę gotowy
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 17:14   #281
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

[QUOTE=Redhaired Witch;53293749
A z tą fryzurą na czarownicę to naprawdę nie wiem o co im chodzi. Może wyobrażają sobie, że po trzydziestce włosy siwieją, sztywnieją i ma się taką rzadką watę cukrową dookoła głowy? No czasem faktycznie, ale to bardziej pod osiemdziesiątkę...
[/QUOTE]

Kiedyś wata cukrowa w okolicy czterdziestki to był klasyk, ale tak gdzieś w pokoleniu naszych babć. Rany, jak patrzę na zdjęcia z mojego wczesnego dzieciństwa z babciami, ciociami, które były w tym wieku, co ja teraz (no może ciut starsze), to nomen omen włos się jeży. Wszystkie prosto od fryzjera, utlenione albo kruczoczarne, z wielkimi kokami i toną lakieru na głowie. Myślę, że jak się te zmaltretowane włosy umyło i rozpuściło, to efekt był nie za ciekawy. Nie, to co nasze włosy w erze olejowania, odżywkowania, suplementowania i zdrowej żywności Włosy nam będą rosnąć bujnie jeszcze w trumnach.

A tak w ogóle to przygotowałyście już miotły i koty na dzisiejszy wieczór?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 17:37   #282
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to przygotowałyście już miotły i koty na dzisiejszy wieczór?
Koty właśnie siedzą mi u stóp i czekają na świeże zwło... znaczy karmę z puszki

Faktycznie, na zdjęciach z mojego dzieciństwa widzę jak kobity dodawały sobie lat krótkimi fryzurami na wielkie wałki albo dziwnymi kokami.
Natomiast makijaże były wg mnie na plus, nie to co teraz malowanie sobie brwi na Rumcajsa (chociaż te depilowane od szklanki niewiele lepsze), sztuczne rzęsy i konturowanie a'la Kardashian na codzień.
Moda jest po prostu dziwna
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 17:42   #283
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to przygotowałyście już miotły i koty na dzisiejszy wieczór?
Ja jestem właśnie w trakcie kompletowania Ale w tym roku nie poszaleję ze stylóweczką, bo za późno się ogarnęłam i nie miałam czasu latać za "akcesoriami", a misternego makijażu jakoś mi się dziś nie chce robić...
W tamtym roku byłam pierwszy raz w życiu na imprezie halloweenowej (w końcu miałam okazję sobie namalować "sugar skull") i bardzo mi się spodobało - mogę wyglądowo zaszaleć w bliskich mi klimatach Dziś mi się naprawdę jakoś nie chce wysilać, więc idę ubrana po prostu mrocznie-imprezowo, ale przynajmniej będzie okazja w końcu użyć fioletowej szminki, która leży i się kurzy (nie mogłam się oprzeć przed tym kolorem, widziałam, że kiedyś się przyda )
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 17:57   #284
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Natomiast makijaże były wg mnie na plus, nie to co teraz malowanie sobie brwi na Rumcajsa (chociaż te depilowane od szklanki niewiele lepsze), sztuczne rzęsy i konturowanie a'la Kardashian na codzień.
Moda jest po prostu dziwna
W sumie ciężko mi stwierdzić, bo zdjęcia głównie czarno-białe, ale jak przypominam sobie kobiety w mojej rodzinie, to zazwyczaj tylko henna na rzęsach plus szminka (celia albo miraculum ) Też mi się nie podobają nienaturalne brwi (w dowolną stronę).

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja jestem właśnie w trakcie kompletowania Ale w tym roku nie poszaleję ze stylóweczką, bo za późno się ogarnęłam i nie miałam czasu latać za "akcesoriami", a misternego makijażu jakoś mi się dziś nie chce robić...
W tamtym roku byłam pierwszy raz w życiu na imprezie halloweenowej (w końcu miałam okazję sobie namalować "sugar skull") i bardzo mi się spodobało - mogę wyglądowo zaszaleć w bliskich mi klimatach Dziś mi się naprawdę jakoś nie chce wysilać, więc idę ubrana po prostu mrocznie-imprezowo, ale przynajmniej będzie okazja w końcu użyć fioletowej szminki, która leży i się kurzy (nie mogłam się oprzeć przed tym kolorem, widziałam, że kiedyś się przyda )
Fioletowa szminka, wow! Ja spędzam w tym roku halloween w sumie wyłącznie w towarzystwie miotły i pieczonej dyni. Stylówa mroczno-domowa
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 08:50   #285
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Zmieniam temat!
Bardzo lubię stornę CVLT Nation na facebooku i ostatnio odkryłam że mają też sklep. Jestem zachwycona tym co tam mają (zwłaszca printy, graty do domu...), więc dzielę się linkiem: http://www.cvltnationbizarre.com/ind...te=common/home Może komuś się przyda na gwiazdkę
A to ich normalna strona: http://www.cvltnation.com/ Kto lubi takie doomowe klimaty polecam się zapoznać
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2015-11-01 o 09:10
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 11:09   #286
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmageddon Pokaż wiadomość
http://www.butyk.pl/towar.28039.Botk...usy_33753.html

fajne buty
obcięłam dzisiaj włosy, jakieś 25-30 cm
W Zalando są dużo taniej: https://www.zalando.pl/bronx-botki-n...=COM48_1881709
ale mnie się podoba ten drugi wzór
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 16:58   #287
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja już tylko kozaki muszę kupić i będę zaspokojona
Niestety ideał jest tylko w Wojasie i nie mam jak kupić tych butów Na eobuwie nie ma tego modelu, wojas.pl nie wysyła za granicę, a jak ostatnio miałam okazję być w sklepie stacjonarnym (i nawet akurat była promocja -15%), to też akurat tego modelu nie było Więc szukam dalej, ale oczywiście teraz wszystko porównuję do ideału i każde inne buty wypadają marnie...
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 17:33   #288
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dziewczyny, jaką polecacie firmę ze skórzanym obuwiem? Chcę sobie sprawić porządne, skórzane botki, bo cały czas chodzę w chinczykach. Niestety nie znam się na ciuchach z trochę "wyższej półki" i nie mam pojęcia czy warto inwestować w Wojasa/Gino Rossi/Aldo/Venezie itp. Czy moze lepiej odlozyc więcej kasy i kupić coś od Campbella? Macie jakieś doświadczenia?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:10   #289
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką polecacie firmę ze skórzanym obuwiem? Chcę sobie sprawić porządne, skórzane botki, bo cały czas chodzę w chinczykach. Niestety nie znam się na ciuchach z trochę "wyższej półki" i nie mam pojęcia czy warto inwestować w Wojasa/Gino Rossi/Aldo/Venezie itp. Czy moze lepiej odlozyc więcej kasy i kupić coś od Campbella? Macie jakieś doświadczenia?
Z wypisanych przez ciebie mam doświadczenie tylko z Aldo i nie polecam. O Venezii też kiedyś niezłe historie czytałam na wizażu. A co do Wojasa to dopiero co mi koleżanka mówiła że musiała co 3-4 miesiące reklamować buty (na ten sam paragon), za każdym razem wymieniali jej na inną parę bo się rozpadały. I tak się bujała ze dwa lata z nimi
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 20:38   #290
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką polecacie firmę ze skórzanym obuwiem? Chcę sobie sprawić porządne, skórzane botki, bo cały czas chodzę w chinczykach. Niestety nie znam się na ciuchach z trochę "wyższej półki" i nie mam pojęcia czy warto inwestować w Wojasa/Gino Rossi/Aldo/Venezie itp. Czy moze lepiej odlozyc więcej kasy i kupić coś od Campbella? Macie jakieś doświadczenia?
Gdzie mieszkasz? Jeśli w Łodzi to mogę ci polecić fajne obuwnicze ze skórzanymi butami. Ja generalnie kupuję w sklepach gdzie mają buty polskich producentów, ale też nie tylko takie. Nie kupuję butów w żadnym z wymienionych przez ciebie sklepów.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 23:16   #291
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką polecacie firmę ze skórzanym obuwiem? Chcę sobie sprawić porządne, skórzane botki, bo cały czas chodzę w chinczykach. Niestety nie znam się na ciuchach z trochę "wyższej półki" i nie mam pojęcia czy warto inwestować w Wojasa/Gino Rossi/Aldo/Venezie itp. Czy moze lepiej odlozyc więcej kasy i kupić coś od Campbella? Macie jakieś doświadczenia?
Z wymienionych przez Ciebie kupowałam w trzech. Wojas - jedne kozaki za kolano, bez zarzutu, z tym, że chodziłam w nich tylko rok, bo mi się znudziły. Niemniej jednak nie widać na nich zbyt wielu śladów zużycia. Z Gino Rossi miałam sandały, chodziłam dwa lata. Super się sprawują i nadal wyglądają. Ale w zeszłym roku kupiłam genialne kozaki, ktorych skóra na cholewkach tak się zdarła przez zimę (a bynajmniej nie były to jedyne moje kozaki), że w tym roku nadają się tylko do wyrzucenia. Natomiast Venezia... Tutaj historia jest złożona. To moja ulubiona firma ze względu na stylówę i outlet w pobliżu. Kupowałam w niej niezliczone ilości butów, w tym chyba ponad 10 par kozaków. Wszystkie super, poza jedną. W jednych kozakach na obcasie chodziłam rok, potem rozchwiały się obydwa obcasy, oddałam do reklamacji (wbrew straszącym wątkom na wizażu nie było z tym żadnego problemu), dostałam naprawione, po paru miesiącach to samo. Znowu naprawili, ale gwarancja już się skończyła, więc po raz trzeci tego nie zrobią, a ja straciłam do tej konkretnie pary zaufanie. Jednakże w międzyczasie się podobno zmieniły przepisy, zgodnie z którymi jak drugi raz reklamujesz, możesz żadać zwrotu kasy.
Hmm... Rozpisałam się, ale suma summarum i tak polecam Venezię. Fajny design i przede wszystkim bardzo wygodne. Ceny zwłaszcza w outlecie (stacjonarnym i internetowym) oraz na wyprzedaży umiarkowane, a wybór większy niż gdzie indziej.
Acha, od jakiegoś czasu mają umowę z kultowymi air stepami, można kupić u nich buty tej marki za niższą cenę. To a propos botków. Sama mam jedną parę, są boskie.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2015-11-01 o 23:18
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 07:17   #292
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką polecacie firmę ze skórzanym obuwiem?
Moja koleżanka ciągle kupuje w Gino Rossi i jest zachwycona. Teściowa w Wojasie i jw. Mnie urzekło Tamaris - super wygodne buty.
Z pozostałych firm nic nie miałam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 15:25   #293
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Gdzie mieszkasz? Jeśli w Łodzi to mogę ci polecić fajne obuwnicze ze skórzanymi butami. Ja generalnie kupuję w sklepach gdzie mają buty polskich producentów, ale też nie tylko takie. Nie kupuję butów w żadnym z wymienionych przez ciebie sklepów.
Ja mieszkam w Łodzi i chętnie bym się dowiedziała, gdzie szukać czegoś wartego uwagi

Ja miałam już kilka par z Venezii, moja mama z siostrą też są "fankami", jeszcze nic nam się nie rozwaliło. Uwielbiam też Vagabondy, te buty są chyba niezniszczalne (mój egzemplarz na pewno), chodzę w nich bardzo często już z 3 lata, nie zapowiada się, żeby coś się miało rozkleić.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 17:45   #294
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Zmieniam temat!
Bardzo lubię stornę CVLT Nation na facebooku i ostatnio odkryłam że mają też sklep. Jestem zachwycona tym co tam mają (zwłaszca printy, graty do domu...), więc dzielę się linkiem: Może komuś się przyda na gwiazdkę
A to ich normalna strona: http://www.cvltnation.com/ Kto lubi takie doomowe klimaty polecam się zapoznać
przepiękne rzeczy.

Dziewczyny, do czego nosicie lateksowe/pseudoskórzane legginsy? Dostałam wczoraj takie, przymierzyłam i... wyglądam jak zdzira . Nie wiem, jak sprawić żeby wyglądały bardziej zwyczajnie. Poratujcie.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 17:51   #295
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj takie, przymierzyłam i... wyglądam jak zdzira .
Jakieś mocno świecące czy co?
Ja noszę swoje do luźnych tunik do pół uda, wielkich swetrów i buciorów na płaskim albo niewysokim obcasie. Coś jak tu (pierwsza lepsza fotka z netu) http://1.bp. blogspot. com/-mlzlMDe7cTs/T0vRNAPvj9I/AAAAAAAAB4I/6UeESPCQfG8/s1600/outfit+3.jpg
trzeba usunąć spacje przy "blogspot".
Krępowałabym się włożyć do zbyt obcisłej góry i wysokich obcasów.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 18:58   #296
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Łodzi i chętnie bym się dowiedziała, gdzie szukać czegoś wartego uwagi

Ja miałam już kilka par z Venezii, moja mama z siostrą też są "fankami", jeszcze nic nam się nie rozwaliło. Uwielbiam też Vagabondy, te buty są chyba niezniszczalne (mój egzemplarz na pewno), chodzę w nich bardzo często już z 3 lata, nie zapowiada się, żeby coś się miało rozkleić.
Ja najczęściej kupuję buty (torebki też) na Piotrkowskiej 33 sklep się nazywa Ronkone. Lubię też sklep na skrzyżowaniu Pietryny z Zieloną (taki na rogu).
Vagabond kupujesz w Manu (mają tam chyba sklep) czy online?
Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
przepiękne rzeczy.

Dziewczyny, do czego nosicie lateksowe/pseudoskórzane legginsy? Dostałam wczoraj takie, przymierzyłam i... wyglądam jak zdzira . Nie wiem, jak sprawić żeby wyglądały bardziej zwyczajnie. Poratujcie.
Do swetrów długich i krótkich. Takie spodnie nigdy nie będą wyglądały zwyczajnie . Trzeba się przyzwyczaić .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 19:04   #297
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jakieś mocno świecące czy co?
Ja noszę swoje do luźnych tunik do pół uda, wielkich swetrów i buciorów na płaskim albo niewysokim obcasie. Coś jak tu (pierwsza lepsza fotka z netu) http://1.bp.blogspot. com/-mlzlMDe7cTs/T0vRNAPvj9I/AAAAAAAAB4I/6UeESPCQfG8/s1600/outfit+3.jpg
trzeba usunąć spacje przy "blogspot".
Krępowałabym się włożyć do zbyt obcisłej góry i wysokich obcasów.
Do luźnych tunik muszą wyglądać super. Też mi się podobają, tylko raczej mam krótkie "góry" i musiałabym specjalnie dokupić..

Chciałabym natomiast znaleźć rurki czarne jak smoła, bardzo obcisłe w nogach i z dość wysokim stanem, które nie rozwlekają się w kolanach. I do tego niezbyt drogie, bo bardzo rzadko chodzę w spodniach. Odziedziczyłam jednak botki, do których aż się proszą. Polecacie jakieś sklepy? Jestem totalną nogą w dziedzinie spodni. Od lat chodzę w kieckach.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 20:30   #298
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
przepiękne rzeczy.

Dziewczyny, do czego nosicie lateksowe/pseudoskórzane legginsy? Dostałam wczoraj takie, przymierzyłam i... wyglądam jak zdzira . Nie wiem, jak sprawić żeby wyglądały bardziej zwyczajnie. Poratujcie.
ja czasem noszę. tylko i wyłącznie do płaskiego obuwia, a najlepiej do workerów czyli czegoś wyższego niż do kostki.
A góra luźna lub lekko dopasowana, ważne żeby za tyłek. fajnie jak coś zwisa
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2015-11-02 o 20:39
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 21:31   #299
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
przepiękne rzeczy.

Dziewczyny, do czego nosicie lateksowe/pseudoskórzane legginsy? Dostałam wczoraj takie, przymierzyłam i... wyglądam jak zdzira . Nie wiem, jak sprawić żeby wyglądały bardziej zwyczajnie. Poratujcie.
Ja uwielbiam połączenie z czarnym swetrem i bikerami Oprócz tego noszę do tunik, szyfonowych materiałów, swetrów, nie ma opcji, żeby widać było tyłek. Podoba mi się połączenie z bordowym i wszystkim co oversize.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:08   #300
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Pierwszy raz w życiu farbowałam włosy u fryzjera (całe życie robiłam w domu mieszanki z henny). Myslałam rozjaśnić włoski trochę o dwa tony, a tu wyszła mi żarówiasta marcherwa Jutro w pracy oszaleją
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.