Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie- szkoła dwuletnia policealna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 01:46   #1
ashley808
Raczkowanie
 
Avatar ashley808
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 63

Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie- szkoła dwuletnia policealna


Zawalilam matme na maturze, wiec studia odpadaja...jedyna opcja to jakies szkoly policealne, zlozylam papiery w szkole Stenotypii i jezykow obcych na Ogrodowej. Uczy sie ktos moze w tej szkole lub zakonczyl juz tam swoja edukacje? Jaka jest atmosfera panujaca w szkole, ogolnie polecacie? A moze polecacie jakies inne szkoly policealne w Wawie (kierunki artystyczne, humanistyczne, jezyki) jesli tak piszcie z checia zapoznam sie z Waszymi opiniami
ashley808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:23   #2
ashley808
Raczkowanie
 
Avatar ashley808
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 63
Dot.: Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie- szkoła dwuletnia policeal

aha, czyli rozumiem, ze nikt nic nie wie o tej szkole?
ashley808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 09:19   #3
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie- szkoła dwuletnia policeal

Odgrzebałam, bo może się komuś moja opinia przyda. Chodzę tam od roku na technika rachunkowości. Szkoła jest całkiem ok, uczą tego, czego trzeba zgodnie z wymaganiami do tego zawodu, jeszcze nie wiem, czy zdałam A.36, bo nie ma wyników, ale raczej większość osób z naszej grupy powinno zdać. Jest raczej kameralnie, na początku zapisało się sporo osób, ale do końca pierwszego roku wytrwało kilkanaście i te co zostały chcą się uczyć. Przekrój wiekowy między dwadzieścia a sześćdziesiąt. Tak poza tym to szkoła jak szkoła. Sale komputerowe mają i to tam głównie mamy zajęcia, tylko krzesełka talie szkolne, małe i twarde, odzwyczaiłam się. Jedyne, co mnie wkurza do tej pory, to że są tylko jedne terminy egzaminów na koniec semestru. Jak akurat na ostatnim zjeździe coś ci wypadnie, trzeba się indywidualnie umawiać z wykładowcami, bo nie ma terminów poprawkowych. Nie jest trudno, bo to jednak poziom szkoły średniej, więc jakiejś wyższej fizyki kwantowej tu nie ma.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 20:44   #4
kate111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie- szkoła dwuletnia policeal

Ja polecam gorąco.Dobre przygotowanie do wykonywania zawodu, i intensywna nauka angielskiego i francuskiego.
kate111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 21:44:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.