Dobre szko造 policealne. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Szko豉 - Edukacja > Szko造 Policealne i Zawodowe

Notka

Szko造 Policealne i Zawodowe Je郵i nie jeste zainteresowany studiowaniem, ale chcesz si dalej kszta販i, zdobywa wiedz zar闚no teoretyczn jak i praktyczn, mie fach w r瘯u - to miejsce jest dla Ciebie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-10-14, 22:13   #1
JeszczeObca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Dobre szko造 policealne.

Cze嗆. Od przysz貫go roku planuj zmieni prac i wybra sie do szko造 policealnej. Jestem m這da, mam 22 lata, kilka tygodni temu rozsta豉m sie z facetem. Chcia豉bym zdoby jakie nowe kwalifikacje. Jestem po szkole handlowej, obecnie pracuj w gastronomi wi璚 ci篹ko jest z wolnymi weekendami na szko貫. Teraz gdy w豉軼iwie nic mnie tutaj nie trzyma planuj zrobi co nowego. Mieszkam w Bydgoszczy ale w poszukiwaniu pracy bior pod uwag takie miasta jak Toru, Pozna czy Gda雟k i Gdyni. Oczywi軼ie my郵 nad przeprowadzeniem si do nich

Mo瞠 polecacie w tych miastach jakie dobre szko造? Zale篡 mi na szko豉ch publicznych, kt鏎e specjalizuj si w okre郵onych kierunkach.

Dodam, 瞠 po przeczytaniu wielu w徠kòw nie mam zaufania do cosinusa czy 瘸ka.

Zastanawia豉m si nad kierunkami medycznymi ale mo瞠 by co zwi您anego z transportem.
JeszczeObca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-10-16, 19:47   #2
magda_lk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Dobre szko造 policealne.

Czemu nie masz zaufania do tych szk馧?
magda_lk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-10-17, 14:01   #3
megamag
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 061

Naj豉twiejszym sposobem jest wyszukanie szk馧 publicznych w google
megamag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-10-17, 14:09   #4
lizunia_514
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez JeszczeObca Poka wiadomo嗆
Cze嗆. Od przysz貫go roku planuj zmieni prac i wybra sie do szko造 policealnej. Jestem m這da, mam 22 lata, kilka tygodni temu rozsta豉m sie z facetem. Chcia豉bym zdoby jakie nowe kwalifikacje. Jestem po szkole handlowej, obecnie pracuj w gastronomi wi璚 ci篹ko jest z wolnymi weekendami na szko貫. Teraz gdy w豉軼iwie nic mnie tutaj nie trzyma planuj zrobi co nowego. Mieszkam w Bydgoszczy ale w poszukiwaniu pracy bior pod uwag takie miasta jak Toru, Pozna czy Gda雟k i Gdyni. Oczywi軼ie my郵 nad przeprowadzeniem si do nich

Mo瞠 polecacie w tych miastach jakie dobre szko造? Zale篡 mi na szko豉ch publicznych, kt鏎e specjalizuj si w okre郵onych kierunkach.

Zastanawia豉m si nad kierunkami medycznymi ale mo瞠 by co zwi您anego z transportem.
my郵a豉 mo瞠 o CKU (centrum kszta販enia ustawicznego)? m鎩 znajomy chodzi w Gda雟ku i bardzo poleca
lizunia_514 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-10-20, 21:21   #5
JeszczeObca
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Znajoma chodzi豉 do 瘸ka. Mòwi豉, 瞠 co zjazd zaj璚ia odbywa造 si w innej szkole, nie mieli jednej konkretnej plac闚ki, plan zaj耩 by bardzo cz瘰to zmieniany a po這wa ludzi chodzi豉 tam tylko dla zni瞠k, za鈍iadczenia do ZUS i ulgowych przejazd闚. Nauczyciele te podobno do nauczania si nie wyrywali :/
JeszczeObca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-10-21, 11:38   #6
magda_lk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Ja na Cosinusa na szcz窷cie nie mog narzeka.
magda_lk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-11-19, 17:34   #7
MsN
Femme fatale

Wiadomo軼i: 684

Cytat:

Dobrze my郵isz wg mnie bo tego typu szko造 - Cosinus czy 畝k to lipa, a r闚nie znam osoby, kt鏎e spotka造 si na przyk豉d w Urz璠zie Pracy czy podczas szukania pracy z informacj, 瞠 absolwentom szk馧 typu Cosinus po prostu dzi瘯uj. S逝szna my郵.

Osobi軼ie mog poleci szko造 policealne/studium dla doros造ch pa雟twowe bo to najlepsze szko造. Na przyk豉d wszelkiego typu CKU (Centrum Kszta販enia Ustawicznego). S to szko造 pa雟twowe, bezp豉tne, r闚nie otrzymuj dotacje z UM ale nie s takie jak wszelkiej ma軼i prywatne. Je郵i jednak szko造 medyczne to te dobry strza.

http://szkolymedyczne.eu/
Tutaj masz szko喚 medyczn, kt鏎a ma wiele oddzia堯w w Polsce (w tym r闚nie w Gda雟ku). Niestety nie wiem czy to szko豉 prywatna czy pa雟twowa. Rok temu te na ni si natkn窸am ale pomin窸am ten fakt. Obstawiam jednak, 瞠 to pierwsze.

http://medyk.gda.pl/
Tutaj na bank masz szko喚 pa雟twow za kt鏎 buli nie musisz. Wszelkiego typu szko造 maj帷e w nazwie ''MEDYK'' s szko豉mi bezp豉tnymi.

Co do reszty to skorzystaj z wyszukiwarki
1. http://poznan.dlastudenta.pl/dlaMatu...szukaj_szkoly/ (wyszukuje szko造 wy窺ze jak i policealne, j瞛ykowe)
2. http://www.pomaturze.pl/Szkoly+Policealne

Mam nadziej, 瞠 troch pomog豉m
MsN jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-13, 16:59   #8
Goskaxo1981
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Mog poleci Plus Edukacje, ucz瘰zczam tam na zaj璚ia, nauczyciele s super, z tego co kole瘸nka mi m闚i豉 w tym momencie maj bardzo du穎 bezp豉tnych kierunk闚
Goskaxo1981 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-13, 19:24   #9
Polishwolf97
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Nie id嬈ie do szk馧 policealnych je郵i nic o nich nie wiecie. Ostatnia wiadomo嗆 o z豉paniu w豉軼icielki sieci szk馧, kt鏎a wy逝dza豉 subwencje od MEN (tj. samorz康闚 lokalnych) to dow鏚 na to, 瞠 lepiej przesta si oszukiwa. Ja jestem s逝chaczem sieci z 這dzi i jest coraz gorzej.

1. Zaj璚ia w najlepszej szkole elektronicznej (m鎩 kierunek to informatyka) a dost瘼 do sprz皻u ograniczony. Nawet serwer闚 nie mo瞠my prze獞iczy tylko instalacj systemu.

2. Nauczyciele-fachowcy w danej dziedzinie odeszli z powodu warunk闚 finansowych oraz og鏊nie 瞠 nie szanowano ich czasu (oni chcieli nas uczy, ale co z tego?).

3. Dali nam osob niekompetentn kt鏎a m闚i g逝poty rodem z jakiego krzywego zwierciad豉. Co najgorsze , mia貫m z ni zaj璚ia te w poprzedniej szkole kt鏎a zdecydowa豉 o zamkni璚iu mojego semestru zaraz po uko鎍zeniu sesji (nazwa jak znany aktor z ,,Miodowych Lat''

4. Fikcyjne obecno軼i na godzinach w kt鏎ych wychodzili鄉y (bo nic tak naprawd si nie robi這 tylko gra這 si online) a przedmioty z kwalifikacji kt鏎 b璠 ,,mia'' (jak semestr nie zostanie zlikwidowany ) za rok po prostu nic! ZERO!

5. Ilo嗆 os鏏 wielka a praktycznie tylko kilka lub par, tylko dwie osoby zosta造 praktycznie skre郵one

Oczywi軼ie, 瞠 w okresie dwuletnim w tego typu plac闚ce nie nauczysz si wiele, ale tutaj po prostu jest 浩NADA. Samorz康y ka膨 przekszta販a w plac闚kach swoich szko造 policealne w kwalifikacyjne kursy zawodowe a prywatne coraz mniej pieni璠zy maj.

Wybierajcie studia albo kursy!

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Znajoma chodzi豉 do 瘸ka. M簷wi豉, 瞠 co zjazd zaj璚ia odbywa造 si w innej szkole, nie mieli jednej konkretnej plac闚ki, plan zaj耩 by bardzo cz瘰to zmieniany a po這wa ludzi chodzi豉 tam tylko dla zni瞠k, za鈍iadczenia do ZUS i ulgowych przejazd闚. Nauczyciele te podobno do nauczania si nie wyrywali :/
Prawda. Potwierdzam to.

Edytowane przez Polishwolf97
Czas edycji: 2019-06-14 o 22:53 Pow鏚: dodanie tre軼i cenzura
Polishwolf97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-08-08, 09:35   #10
lusia0521
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

R闚nie polecam Pascala!
lusia0521 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-09-04, 10:48   #11
Kriszna35BB
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

W鈔鏚 moich znajomych dobr opini cieszy si Cosinus. Chodzili do r騜nych szk馧 policealnych i w nich rzeczywi軼ie czego si nauczyli. Tam nie dzwonili, 瞠by uzupe軟i list obecno軼i jak to si zdarza. Dodatkowo maj szeroki wyb鏎 darmowych szk馧 policealnych oraz ewentualnie odp豉tnych kurs闚.

Dobrze, 瞠 ta sie szk馧 si ci庵le rozwija i powstaje ju nawet w mniejszych miastach jak np. Bia豉 Podlaska.
Kriszna35BB jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Szko造 Policealne i Zawodowe

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:48:51

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.