DermaPen stamp MyM - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-28, 10:03   #31
Liloouu
Przyczajenie

Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć. W końcu odważyłam się zakupić dermapen dr pen ultima m7. Jestem w trakcie kupowania asortymentu:-D. Pierwszym razem planuje jakąś płytka głębokość 0.25-0.5. Mam pytanie jakiego kremu znieczulającego używacie? i od jakiej głębokości. Gdzieś czytałam, że od 1 mm powinno się znieczulać, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Liloouu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 12:40   #32
aniolek199007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
Cześć. W końcu odważyłam się zakupić dermapen dr pen ultima m7. Jestem w trakcie kupowania asortymentu:-D. Pierwszym razem planuje jakąś płytka głębokość 0.25-0.5. Mam pytanie jakiego kremu znieczulającego używacie? i od jakiej głębokości. Gdzieś czytałam, że od 1 mm powinno się znieczulać, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Przypomnij może co chcesz uzyskać poprzez nakłuwanie?
Ja osobiście mam kartridże z 12 igłami i są ok ani za dużo ani za mało, działa na przebarwienia, blizny, zmarszczki.
Może zrób po prostu test na swojej skórze, od 0,25 do 0,5 i sprawdź jak bardzo Cie boli i czy jest potrzebne na takim etapie znieczulenie...odkaź dokładnie twarz, włącz derma pena i po nakłuwaj czoło/policzki/brode/nad ustami itd i zobacz czy dasz radę. Ten sam kartridż na którym zrobisz test odkaź w spirytusie salicylowym i schowaj na następny raz jak już zakupisz wszystko

Tam gdzie będziesz kupować ampułki kup też krem znieczulający, zazwyczaj mają one 9,5% wzwyż, znieczulą na pewno dobrze.

Jakie ampułki planujesz kupić? Wczoraj złożyłam zamówienie na kilka ampułek, kompotenty z mesoestetic. Póki zimno i nie ma słońca trzeba działać ze skórą bo nim się obejrzymy to będzie wiosna niby żadne przeciwskazanie ale po co ryzykować .

20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 10:44   #33
Liloouu
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Przypomnij może co chcesz uzyskać poprzez nakłuwanie?
Ja osobiście mam kartridże z 12 igłami i są ok ani za dużo ani za mało, działa na przebarwienia, blizny, zmarszczki.
Może zrób po prostu test na swojej skórze, od 0,25 do 0,5 i sprawdź jak bardzo Cie boli i czy jest potrzebne na takim etapie znieczulenie...odkaź dokładnie twarz, włącz derma pena i po nakłuwaj czoło/policzki/brode/nad ustami itd i zobacz czy dasz radę. Ten sam kartridż na którym zrobisz test odkaź w spirytusie salicylowym i schowaj na następny raz jak już zakupisz wszystko

Tam gdzie będziesz kupować ampułki kup też krem znieczulający, zazwyczaj mają one 9,5% wzwyż, znieczulą na pewno dobrze.

Jakie ampułki planujesz kupić? Wczoraj złożyłam zamówienie na kilka ampułek, kompotenty z mesoestetic. Póki zimno i nie ma słońca trzeba działać ze skórą bo nim się obejrzymy to będzie wiosna niby żadne przeciwskazanie ale po co ryzykować .
Mam kartridże 12 i 24. Chciałabym ogólnie odświeżyć, odmłodzić skórę. Zamierzam kupić Cytocare 516 i robić zabiegi raz w miesiącu, glębokość max 1mm.
Liloouu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 11:18   #34
aniolek199007
Rozeznanie

Zabieg możesz nawet robić co dwa tygodnie tym bardziej jak chcesz tylko na taką głębokość się nakłuwać, i kartridż na odmłodzenie 12 igieł. Pod oczami oczywiście do 0,5mm się wkłuwaj żeby buby nie narobić, skóra pod oczami jest cieńsza.
Ampułki chyba nie zużyjesz na raz całej, możesz nabierać w strzykawkę 1,5ml spokojnie starczy Ci na 3 użycia a zobaczysz z pewnością efekt
Ja tak robiłam z ampułką Dermaheal 5ml, ją miałam na 5 razy

Poczytaj dla siebie o dermarollerze jak często dziewczyny jeżdżą rolką po twarzy, i tym się wzoruj, bo jak na taką głębokość tylko będziesz robić to regeneracja skóry jest inna niż po 2-2,5mm

Dziś do mnie dojdzie paczka, i się zastanawiam czy sobie nie zrobić do 1mm w środku tygodnia z ampułką z Wit.C

20.11.2013
Juz sa!
Doktor M.K Poznań
Stary 2019-12-21, 12:47   #35
Słonecznik78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sole_vita Pokaż wiadomość
Załącznik. Po 5 zabiegach
no nie wiem, po wewnętrznych stronach oczu - efekt fajny, ale to drugie zdjęcie, wydaje mi się, że efektów brak, a nawet bruzdy jakoś większe i kurze łapki, może na zdjęciu wiekszy uśmiech zrobiłaś?
Jak aktualnie widzisz postępy? Ja się zastanawiam nad dermapenem (lub dermarollerem ) chodzi o zagęszczenie skóry pod policzkami najbardziej, też mam bruzdy nosowe, ale te chude zapadnięte policzki są okropne u mnie i cała skóra pod nimi jest wiotka i niemalże wisi
Słonecznik78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 17:37   #36
aniolek199007
Rozeznanie

Wydaje mi się, że powinnaś postawić na derma pen, igły w nim wchodzą prosto w skórę a w dermarolerze pod skosem, no i kolejny plus możesz od najmniejszej głębokości zaczynać po największą nie wydając ponownie kasy na inną głębokość.
Do zagęszczenia skóry polecam jak najbardziej.
Sama mimo, że nie mam dużych zmarszczek zauważyłam ,że moja skóra jest inna, dotykając palcem różnych części twarzy czułam kości, brak tej elastyczności i gęstości sprzed 10lat.
Obecnie, po kilku mezoterapiach owal twarzy się poprawił, żuchwa zrobiła się wyraźniejsza, bardziej ostra i kości policzkowe zdecydowanie uwypukliły przez zagęszczenie skóry.
Nie będę ukrywać, że pod oczami trochę spartoliłam sprawę. Dopiero po fakcie doczytałam ,że jak ktoś ma problemy z zastojem limfy, i ma tendencję do powstawania worków pod oczami to nie wskazane jest ostrzykiwanie kwasem pod oczami bo on wiąże wodę i worki przy zmęczonych i niewyspanych oczach są bardziej podpuchnięte. Ale...znalazłam fajną ampułkę na zastój limfy, już ją zamówiłam i na weekend będę testować.

Ogólnie z zakupu dermapenu jestem zadowolona, będę niedługo testować go na szyji, dekoldzie , plecach-blizny po trądziku oraz drobnych czerwonych plamkach po trądziku na ciele wszystko z ampułką z Wit.C oraz krzemem

20.11.2013
Juz sa!
Doktor M.K Poznań
Odpowiedz

Tagi
kwas hialuronowy, kwasy, mezoterapia igłowa

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości