Tylko sie nie zakochaj! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-12, 21:40   #1
lang123
Raczkowanie

Tylko sie nie zakochaj!

Witam,

Spotykam sie z fajna dziewczyna bylo kilka randek, pilismy grzanca, pocalunki, duzo przytulania. Po kilku randkach i pewnym czasie zostala u mnie na noc, lecz nie chcialem inicjowac jakis wiekszych bliskosci. Poprostu nie lubie sie przystawiac do kobiety tak szybko, wrecz by moglo to zle wygladac ze kobieta zostaje i facet wykorzystuje odrazu sytuacje. Sama mi o tym powiedziala, ze miala obawy ze tak bedzie, ze bede sie dostawial do niej i ze mi dziekuje ze jestem fajnym normalnym gosciem.

Wszystko niby fajnie ale czesto od niej slysze: "Tylko sie nie zakochaj". Zapytalem o co chodzi, przeciez tego nie da sie planowac.

To dostalem odpowiedz, ze u niej czesto goscie sie zakochiwali w niej szybko, a ona pozniej stwierdzala ze nic nie czuje. I ma taki uraz z przeszlosci oraz po poprzednim dlugim zwiazku, ze nie chce nikogo krzywdzic.

Troche mnie to zdystansowalo, nawet powiedzialbym dosc mocno. Bo co mam ja traktowac jako niby panne na jakas glebsza relacje, gdzie sie przytulamy, lezymy w lozku do 12 czasami rano, jest milo sporo namietnych pocalunkow. Ostatnio chciala miec ze mna fotki jak sie przytulamy.

Nie wiem co o tym myslec i nie wiem czy potrafie cos dalej robic nie agnazujac sie...
lang123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 21:51   #2
galakty098
Zakorzenienie

Dot.: Tylko sie nie zakochaj!

Nie jest zainteresowana związkiem z Tobą. Tyle to znaczy.
galakty098 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 21:52   #3
patusiaa23
Wtajemniczenie

Znaczy to, że panna to femme fatale z bożej łaski
patusiaa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 21:53   #4
raising_hope
Zakorzenienie

To znaczy, że masz sobie dac z nią spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-11-12, 21:56   #5
lang123
Raczkowanie

Tylko mnie to dziwi bo jest po 7 letnim zwiazku, powinna inaczej sie zachowywac. Na dodatek ma 31 lat. Dzwoni do mnie pisze z samego rana. I wciaz powtarza zeby bylo luzno, a czas pokaze.

Czasami juz myslalem ze moze boi sie zaagazowac znow...Po takim dlugim poprzednim zwiazku
Stary 2019-11-12, 21:57   #6
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez raising_hope Pokaż wiadomość
To znaczy, że masz sobie dac z nią spokój

Od razu dać spokój. Po prostu nie będzie z tego związku, ale ona chce się z nim spotykać i nawet u niego zostaje.
Stary 2019-11-12, 21:58   #7
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Tylko mnie to dziwi bo jest po 7 letnim zwiazku, powinna inaczej sie zachowywac. Na dodatek ma 31 lat. Dzwoni do mnie pisze z samego rana. I wciaz powtarza zeby bylo luzno, a czas pokaze.

Czasami juz myslalem ze moze boi sie zaagazowac znow...Po takim dlugim poprzednim zwiazku
Pewnie trzyma Cię w zapasie jakby się lepszy nie trafił

Stary 2019-11-12, 21:58   #8
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:

Nie patrz na jej przeszłość tylko na to jak się zachowuje teraz. Najpewniej jesteś przejściowym facetem i tyle. Jeśli się angażujesz, to zerwij. Jeśli nie, to korzystaj.
Stary 2019-11-12, 22:00   #9
flyingcrows
Raczkowanie

Czeka na kogoś lepszego. Daj sobie spokój.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 22:07   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Idealnie to określiłaś.

Sorry, gościu, ale panna karmi Cię niezłymi pierdołami. Ciumki, przytulanki, ale została na noc i jakieś "oj, bałam się". Jak się tak bała, to mogła nie zostawać na noc. Ciągle jakieś rzekome obawy i "złe doświadczenia", w tym takie, że się zakochują. No rzeczywiście życiowy dramat, że ktoś się angażuje w znajomość.
Stary 2019-11-12, 22:09   #11
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Idealnie to określiłaś.

Sorry, gościu, ale panna karmi Cię niezłymi pierdołami. Ciumki, przytulanki, ale została na noc i jakieś "oj, bałam się". Jak się tak bała, to mogła nie zostawać na noc. Ciągle jakieś rzekome obawy i "złe doświadczenia", w tym takie, że się zakochują. No rzeczywiście życiowy dramat, że ktoś się angażuje w znajomość.
A mi się wydaje, że ona by tego seksu chciała, tylko mu rzuciła na pocieszenie że dobrze zrobił. Skoro się pcha do przytulania i całowania, do tego została u niego to jakoś nie wierzę że taka grzeczna jest.
Stary 2019-11-12, 22:10   #12
lang123
Raczkowanie

Tak samo dziwi mnie to kiedy siostra napisala do niej wyslijcie mi fotke. Przytulala sie, robiac dosc jednoznaczne fotki, wtulajac sie do mnie na maxa.

Ja jakbym mial sie z kims tylko bawic to bym nie wysylal siostrze fotek tym bardziej ani nikomu z rodziny.

Mam w glowie niezly kociol....

@galakty098 - wlasnie nie bo na poczatku nie chciala przyjechac i jej siostra jej mowila ze nie pusci jej do obcego faceta na noc tak szybko. Pokazywala mi to co siostra pisala. Dlatego nie wykonywalem ruchow, ktore by to przekreslily odrazu.

Sama tez powtarzala, ze troche za szybko to wszystko idzie...

Wiec nie umie rozgraniczyc na ile to prawda, ze chce poki co sie pospotykac i sprawdzic czy cos bedzie z tego. A moze sie mna bawi tak jak piszecie.

Edytowane przez lang123
Czas edycji: 2019-11-12 o 22:14
Stary 2019-11-12, 22:26   #13
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte

Cytat:

Hahah, dobre, a co ma fakt bycia w wieku 31 lat oraz w 7-letnim związku do zachowania po rozstaniu się ?

Na hasło "mam uraz po poprzednim rozstaniu" uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Oznacza ono ni mniej, ni więcej, iż panna nie ma zamiaru angażować się w najbliższym czasie w żadne poważne związki - i ja ją jak najbardziej rozumiem. Kto się pakuje z jednego związku w drugi bez jakiejś porządnej przerwy pomiędzy? Najwyraźniej laska potrzebuje czasu, żeby przejść przez żałobę po tamtym, przeboleć.

Dla Ciebie oznacza to, że z tego nic poważnego nie będzie, a czy chcesz się w to pakować, to już Twoja sprawa.

PS: Ale swoją drogą trochę chamówa, mogłaby od razu na początku znajomości zaznaczyć, że interesuje ją luźna relacja, zanim ktoś się zdąży wkręcić i zranić, a nie robienie nadziei przez "czas pokaże" :/

Edytowane przez 9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Czas edycji: 2019-11-12 o 22:30
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 22:32   #14
raising_hope
Zakorzenienie

Cytat:
Tak samo dziwi mnie to kiedy siostra napisala do niej wyslijcie mi fotke. Przytulala sie, robiac dosc jednoznaczne fotki, wtulajac sie do mnie na maxa.

Ja jakbym mial sie z kims tylko bawic to bym nie wysylal siostrze fotek tym bardziej ani nikomu z rodziny.

@galakty098 - wlasnie nie bo na poczatku nie chciala przyjechac i jej siostra jej mowila ze nie pusci jej do obcego faceta na noc tak szybko. Pokazywala mi to co siostra pisala. Dlatego nie wykonywalem ruchow, ktore by to przekreslily odrazu.

Wiec nie umie rozgraniczyc na ile to prawda, ze chce poki co sie pospotykac i sprawdzic czy cos bedzie z tego. A moze sie mna bawi tak jak piszecie.
Bawi się Tobą
Stary 2019-11-12, 23:09   #15
alicjaross
Raczkowanie

Cytat:

A czemu ma coś znaczyć, że wysłała siostrze zdjecię, ze się przytulacie? Jak siostra nawet zapyta to powie, że wam się przestało układać czy coś w tym stylu. Zacznij się dystanowac w tej znajomości zobaczysz co będzie, może celowo stosuje takie gierki, ja doświadczylam tego ze strony faceta

alicjaross jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 23:12   #16
green way
Rozeznanie

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87327158]Na hasło "mam uraz po poprzednim rozstaniu" uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Oznacza ono ni mniej, ni więcej, iż panna nie ma zamiaru angażować się w najbliższym czasie w żadne poważne związki - i ja ją jak najbardziej rozumiem. Kto się pakuje z jednego związku w drugi bez jakiejś porządnej przerwy pomiędzy? Najwyraźniej laska potrzebuje czasu, żeby przejść przez żałobę po tamtym, przeboleć. [QUOTE]

No rzeczywiście, kobita ekstremalnie wrażliwa i przeżywająca rozpacz po 7-letnim, zakończonym związku Nic tylko przytulać i pocieszać I to właśnie z tej rozpaczy bałamuci, urabia i wykorzystuje sympatię autora? Jak ktoś dobrze napisał, jeżeli autorze chcesz się tylko zabawić to korzystaj i rozkręcają taką samą gierkę, jak ta pani. Ale jeżeli szukasz czegoś poważniejszego i głębszego to się nawet nie wysilaj, bo z tej mąki chleba nie będzie. A ponadto w pakiecie zagraża Ci nie tylko ta famme fatale z Bożej łaski, ale też jej anioł stróż - fascynująca siostrunia
green way jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 23:40   #17
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
No rzeczywiście, kobita ekstremalnie wrażliwa i przeżywająca rozpacz po 7-letnim, zakończonym związku Nic tylko przytulać i pocieszać I to właśnie z tej rozpaczy bałamuci, urabia i wykorzystuje sympatię autora? Jak ktoś dobrze napisał, jeżeli autorze chcesz się tylko zabawić to korzystaj i rozkręcają taką samą gierkę, jak ta pani. Ale jeżeli szukasz czegoś poważniejszego i głębszego to się nawet nie wysilaj, bo z tej mąki chleba nie będzie. A ponadto w pakiecie zagraża Ci nie tylko ta famme fatale z Bożej łaski, ale też jej anioł stróż - fascynująca siostrunia

A skąd Ty możesz wiedzieć, jak ktoś przeżywa rozstanie, siedzisz w jej głowie? Jak dla mnie, tak samo cholernie boli, jak się ma 31 lat, gdy się miało mniej, a nawet bardziej, zależy od samego związku i okoliczności Nie znaczy to oczywiście, że należy kogoś bałamucić wydumanymi tekstami i bawić się kimś z tego tytułu, potępiam to tak samo, jak praktycznie każdy tutaj wypowiadający się.
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 23:43   #18
raising_hope
Zakorzenienie

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87327158]Hahah, dobre, a co ma fakt bycia w wieku 31 lat oraz w 7-letnim związku do zachowania po rozstaniu się ?

Na hasło "mam uraz po poprzednim rozstaniu" uciekałabym gdzie pieprz rośnie. Oznacza ono ni mniej, ni więcej, iż panna nie ma zamiaru angażować się w najbliższym czasie w żadne poważne związki - i ja ją jak najbardziej rozumiem. Kto się pakuje z jednego związku w drugi bez jakiejś porządnej przerwy pomiędzy? Najwyraźniej laska potrzebuje czasu, żeby przejść przez żałobę po tamtym, przeboleć.

Dla Ciebie oznacza to, że z tego nic poważnego nie będzie, a czy chcesz się w to pakować, to już Twoja sprawa.

PS: Ale swoją drogą trochę chamówa, mogłaby od razu na początku znajomości zaznaczyć, że interesuje ją luźna relacja, zanim ktoś się zdąży wkręcić i zranić, a nie robienie nadziei przez "czas pokaże" :/[/QUOTE]

To niech nie zawraca facetowi gitary.
Stary 2019-11-13, 00:00   #19
Minna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Idealnie to określiłaś.

Myślę podobnie.
Laska coś ściemnia, a jak nie ściemnia to też niedobrze, bo znaczy, że nie przepracowała byłych związków. Ale bardziej obstawiam jakieś gierki.

Zdystansuj się a szybko się okaże na czym stoisz. Masz prawo oczekiwać czegoś poważnego, a nie robić za pocieszyciela czy zabawiacza.

"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 08:24   #20
galakty098
Zakorzenienie

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87327158]
PS: Ale swoją drogą trochę chamówa, mogłaby od razu na początku znajomości zaznaczyć, że interesuje ją luźna relacja, zanim ktoś się zdąży wkręcić i zranić, a nie robienie nadziei przez "czas pokaże" :/[/QUOTE]

Widzieli się kilka razy, niczego mu nie obiecywała. Bez przesady.
Stary 2019-11-13, 10:18   #21
Limonka2738
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość

Stary 2019-11-13, 13:51   #22
FALLinLOVE
Realistka

a moim zdaniem ona tak mowi, zebys sie wlasnie z w niej zakochal :P

taki patent byl niedawno podsuwany tutaj w ktoryms watku. Jak sprawic, zeby dziewczyna sie zakochala? Powiedz jej, zeby sie nie zakochiwala.

Naczytala sie dziewczyna wizazu i tak robi
Stary 2019-11-15, 11:31   #23
lang123
Raczkowanie

Macie racje, robie dystans bo to chyba nie ma sensu zeby sie starac.

Zapytalem ja kiedy sie zobaczymy... Odpowiedz "Jeszcze nie wiem bo mam plany na weekend." Ja jako dorosly facet rozumie ze ktos ma tez swoje prywatne zycie i to jest fajne. Wiec zapytalem ponownie "To moze po weekendzie?" Odpowiedz: "No mozna"

Wiec ciagne temat dalej: "No mozna czyli obojetne Ci to?? Bo normalnie osoba powinna sie okreslic zwlaszcza ze mieszkamy 50km od siebie"

Odpowiedz: "Co sie tak stresujesz" a pozniej "no ok rozumiem".

A dalej przegadalismy godzine juz normalnie, opowiadala mi jak jej dzien minal, co robila itd.
Odpuszcze chyba i zobacze czy sama zacznie inicjowac kontakt czy bedzie chciala spotkania.
Nie rozumiem dzisiejszego swiata troche, bo to czeste przypadki, kiedy kobiety sie tak zachowuja. A tym bardziej to dla mnie dziwne bo z domu wynioslem od rodzicow wartosci gdzie powinno sie szanowac druga osobe i byc dla kogos fair.
Stary 2019-11-15, 11:33   #24
FALLinLOVE
Realistka

Cytat:

Zapytalem ja kiedy sie zobaczymy... Odpowiedz "Jeszcze nie wiem bo mam plany na weekend." Ja jako dorosly facet rozumie ze ktos ma tez swoje prywatne zycie i to jest fajne. Wiec zapytalem ponownie "To moze po weekendzie?" Odpowiedz: "No mozna"

Wiec ciagne temat dalej: "No mozna czyli obojetne Ci to?? Bo normalnie osoba powinna sie okreslic zwlaszcza ze mieszkamy 50km od siebie"

A dalej przegadalismy godzine juz normalnie, opowiadala mi jak jej dzien minal, co robila itd.
Odpuszcze chyba i zobacze czy sama zacznie inicjowac kontakt czy bedzie chciala spotkania.
Nie rozumiem dzisiejszego swiata troche, bo to czeste przypadki, kiedy kobiety sie tak zachowuja. A tym bardziej to dla mnie dziwne bo z domu wynioslem od rodzicow wartosci gdzie powinno sie szanowac druga osobe i byc dla kogos fair.
mozliwe, ze ona traktuje wasza znajomosc jako typowo kolezenska i tyle. Wted nic nie poradzisz, zmusic do uczuc sie nie da.
Stary 2019-11-15, 11:34   #25
galakty098
Zakorzenienie

Cytat:
A tym bardziej to dla mnie dziwne bo z domu wynioslem od rodzicow wartosci gdzie powinno sie szanowac druga osobe i byc dla kogos fair.
Szkoda że nie wyniosłeś tego, że nie każdy jest taki jak Ty, a świat to wgl jest beznadziejny

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
mozliwe, ze ona traktuje wasza znajomosc jako typowo kolezenska i tyle. Wted nic nie poradzisz, zmusic do uczuc sie nie da.
Bankowo, jako rozrywkę na chwilę, przecież to widać. I to jest ok, ona mu niczego nie obiecuje, na jego miejscu bym korzystał, ale on się angażuje więc nie powinien więcej z nią rozmawiać.
Stary 2019-11-15, 11:53   #26
Minna
Zakorzenienie

Cytat:

Albo jesteś jej obojętny albo stosuje takie teksty, bo się naczytała, jak to przegrywa ten, kto bardziej się zaangażuje. Traktuje Waszą znajomość lekko albo stara się, żeby tak to wyglądało.
Dystans powinien pokazać, czy jej zależy.

"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 12:06   #27
Dwight_Schrute
Zadomowienie

Cytat:
Witam,

Spotykam sie z fajna dziewczyna bylo kilka randek, pilismy grzanca, pocalunki, duzo przytulania. Po kilku randkach i pewnym czasie zostala u mnie na noc, lecz nie chcialem inicjowac jakis wiekszych bliskosci. Poprostu nie lubie sie przystawiac do kobiety tak szybko, wrecz by moglo to zle wygladac ze kobieta zostaje i facet wykorzystuje odrazu sytuacje. Sama mi o tym powiedziala, ze miala obawy ze tak bedzie, ze bede sie dostawial do niej i ze mi dziekuje ze jestem fajnym normalnym gosciem.

Wszystko niby fajnie ale czesto od niej slysze: "Tylko sie nie zakochaj". Zapytalem o co chodzi, przeciez tego nie da sie planowac.

To dostalem odpowiedz, ze u niej czesto goscie sie zakochiwali w niej szybko, a ona pozniej stwierdzala ze nic nie czuje. I ma taki uraz z przeszlosci oraz po poprzednim dlugim zwiazku, ze nie chce nikogo krzywdzic.

Troche mnie to zdystansowalo, nawet powiedzialbym dosc mocno. Bo co mam ja traktowac jako niby panne na jakas glebsza relacje, gdzie sie przytulamy, lezymy w lozku do 12 czasami rano, jest milo sporo namietnych pocalunkow. Ostatnio chciala miec ze mna fotki jak sie przytulamy.

Nie wiem co o tym myslec i nie wiem czy potrafie cos dalej robic nie agnazujac sie...
Ok. Popełniłeś błąd. Wydawało Ci się, że coś z tego będzie i dlatego postępowałeś ostrożnie. Ona Ci nie chce powiedzieć jak jest, ale daje sygnał, że związku z Tobą nie planuje.

Teraz masz dwa wyjścia:
1. Idziesz na całość. Czerpiesz z tej relacji tyle przyjemności ile się da.
2. Decydujesz, że kończysz znajomość w tym momencie.

Wybór niech Ci podyktuje rozum. Jeżeli wiesz, że będziesz w stanie uprawiać z nią niezobowiązujący seks, a później słysząc "NARA", serduszko Ci nie pęknie, wybierz 1.
W razie wątpliwości i chęci związku z nią, uciekaj. Najprawdopodobniej jesteś plastrem. W każdej chwili ona może znaleźć kogoś innego albo wrócić do byłego.
Związku nie będzie! O tym pamiętaj i nie bierz nawet pod uwagę.
Stary 2019-11-15, 12:17   #28
xfrida
Zakorzenienie

Daj sobie spokoj .jestes umilaczem i zapchajdziurą do czasu az spotka kogos z kim zechce byc
xfrida jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 13:04   #29
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Daj sobie spokoj .jestes umilaczem i zapchajdziurą do czasu az spotka kogos z kim zechce byc
Albo już spotkała i ma kogoś na oku, kto nie jest nią zainteresowany / jeszcze nie wiadomo, czy jest i stąd to niejasne odpowiadanie, czy ma plany na weekend. Bada teren, ale nie chce też znajomości z Autorem wątku całkiem spuścić w toalecie.
Stary 2019-11-15, 14:43   #30
Dwight_Schrute
Zadomowienie

W każdym razie z daleka wygląda na zwolenniczkę hipergamii.

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości