Hybrydy Silcare Color IT - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 13:25   #61
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Offtop
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:20   #62
fraline90
fraline90
 
Avatar fraline90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Nantes
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

To musiala zle sciagnac.
fraline90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:22   #63
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

to nie jest wątek o ściaganiu hybryd tylko o firmie Silcare. Proszę trzymać się tematu.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:40   #64
fraline90
fraline90
 
Avatar fraline90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Nantes
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Hej!
Pisalam juz wczesniej, ze zamowilam 8 kolorow u nich. Teraz moge juz troche o nich powiedziec.
Zaczne od tego jak potoczylo sie samo zamowienie.
-obsluga klienta straszna- nie odpowiadaja na wiadomosci. Trzeba dzwonic- nie zawsze sie udaje dobic do kogos.
-dziwny system zamowien- najpierw zamawiasz i placisz a potem ci mowia czy wszystko maja czy nie. Jak nie to pech.
-dlugi czas realizacji zamowienia
Co do lakierow:
-ladne kolory ale nie zgadzaja sie z probkami na stronie. Nie widac roznicy miedzy zwyklym a z drobinkami.
- w trakcie aplikacji lakier bardzo zbiera sie do srodka plytki (zjezdza z wolnego brzegu i przy oskorku)
- troche smuzy
- trzyma sie bardzo przecietnie
- buteleczka 6 i 8ml tak na dobra sprawe przy wszystkich warstwach, ktore trzeba nalozyc zeby jakos to wygladalo, wystarcza na 2 razy.

Niestety, nie polecam- nawet przy tak niskich cenach. Jesli ktos szuka tanszych hybryd to lepiej doplacic 10pln i kupic gelaq od sunflower.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to nie jest wątek o ściaganiu hybryd tylko o firmie Silcare. Proszę trzymać się tematu.
Oczywiscie, ze sciaganie sie liczy. Jesli produkt przy sciaganiu uszkadza paznokiec to znaczy, ze nie jest dobry.
Wazne jest, zeby wiedziec czy to wina produktu czy uzytkownika.
fraline90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:46   #65
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

to że ściąganie się liczy to nie nowina. Dziewczyna rzuciła slogan że jej koleżanka miała straaaaaszne paznokcie po zdjęciu hybryd. Nie napisała że używała silcare. Zwracam uwagę że ten wątek nie jest przeznaczony na takie "ogólnikowe stwierdzenia".
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 22:47   #66
Darusia994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 3
GG do Darusia994
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Ja mam 8 kolorów niedawno je zakupiłam i dzisiaj użyłam dwóch neonowego żółtego 91A oraz różu 241A. W ogóle część kolorów co kupiłam nie pokrywała się odcieniem z tym z wzornika na stronie
Żółty potrzebował 4 warstw różowy 3 na bazie Semilac. Mi nic nie ucieka z bazy bo wkładam po jednym paznokciu na parę sekund i idę na następny jak zrobię 4 pazury przytrzymuję dwie minutki i następną warstwę robiłam już hurtowo, a nie pojedynczo i było wszystko okej Zobaczymy ile będą sie trzymać, będę pisać
Darusia994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 09:59   #67
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Silcare mam kilka kolorów nie mniej jednak coś co kosztuje 5 zł na allegro nie ma dobrej jakości. Fakt lakier utrzymuje się 2 tygodnie, ze ściągnięciem nie miałam problemu - odmacza się, ale kolory zupełnie się nie pokrywają z tym co jest na wzornikach, zamówiłam jaśniutki zielony przyszedł ciemny turkus, buteleczka 6 ml starcza maksymalnie na 2 użycia przy dość dużej płytce.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 12:54   #68
chillzuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Kupiłam 4 kolory(oczo☠☠☠ne) przy okazji zakupu innych rzeczy. Z ciekawości. Mam serie COLOR IT New, nie wiem czy to to samo co color it, chyba nie.
Używałam ich dwa dni temu na bazie i topie Semilac. Nic mi nie ucieka z wolnego brzegu ani nic się nie kurczy. Nie wiem jak się ściągają ani ile wytrzymują bo użyłam 2 dni temu. Buteleczki mają po 6 gram a nie 6 ml.
Nie wiem ile ml ma buteleczka. Końca nie widać, a została użyta na 10 palcach u dłoni(długie paznokcie) i 10 u stóp.
chillzuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 15:40   #69
chillzuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Ok, ściagnęłam dzisiaj, bo za duży odrost.
Przez te dni, nic nie odprysnęło, trzymały się super.
Ściagnęly się po 10 min z paznokcia, nie musiałam nic drapać i skrobać, normalnie odeszły z paznokcia jak popękana rozmokła naklejka. (Spiłowałam wcześniej trochę top).Jedynie jak zwykle problem z bazą Semilac, do końca mi nigdy nie chce zejsć, zawsze muszę doczochrać bloczkiem.
chillzuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 07:40   #70
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Ja mam 2 kolory z serii New IT (595 i 588). Jeden to jasny roz a drugi jasny bez, sadze, ze nadawalyby sie do frencha ale mnie 2 warstwy daja ladne krycie i bardzo ladny naturalny wyglad (z takimi delikatniutko widocznymi jasniejszymi koncowkami). Sciągam po tygodniu przez odmaczanie bo nie mam ochoty dluzej nosic jednego mani. Odmacza sie bardzo ladnie w czystym acetonie (nie jednym platem ale schodzi bez skrobania). Pedzelek tez bardzo przyjemny, taki po prostu w sam raz.
Pierwsza warstwa czasami troszke ucieka, ale albo wkladam palec na 10s pod led albo po prostu sciagam za duzo lakieru zeby warstwa byla ciensza.
Kupilam je na allegro i pomimo, ze jestem zadowolona to chwilowo wstrzymam sie z zakupem innych kolorow bo ida do mnie hybrydy z alli wiec dopiero jak je sprawdze to zdecyduje czy i co jeszcze kupic.
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 10:54   #71
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Miałam 5 kolorów tych hybryd i wszystkie poszły do kosza. Jeden kolor po miesiącu zrobił się glutowaty, dosłownie całość wyszła z opakowania razem z pędzelkiem...
Kolory nie pokrywają się z tym co jest na stronie, strasznie spływają na boki, a w lampie się ściągają masakrycznie...
Trwałość - 2 dni i same odpadły na bazie i topie Tifton, których używam 1,5 roku i w żadnym innym przypadku lakier mi na tych produktach nie odpadł... Jeżeli ktoś chce wydać mało za lakier to polecam lakiery Bling z Aliexpress, kosztują 4-6 zł za buteleczkę, kolory się pokrywają, a komfort nakładania i jakość dużo większe! Tifton też polecam, nie rozlewa się na boki i mogę pomalować całą rękę i dopiero wkładać do lampy, a trzymają się 3 tygodnie.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 02:45   #72
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

właśnie zamówiłam kilka kolorów na próbę i dam znać jak u mnie się spiszą
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-10 o 22:10
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 18:31   #73
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

A więc tak, pomijając fakt że kolory na wzornikach oszukane.. to ten ich top i baza w jednym w ogóle mi się w lampie nie utwardza. Zamówiłam też u nich top z Black Prince i jest to samo, po utwardzeniu i przetarciu cleanerem schodzi jakby wcale się nie utwardził
mam lampe Led i próbowałam juz nawet trzymać 60sekund i 120 i nic. Miała też tak któraś?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 17:15   #74
Agnie21Sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Hej!
Zamowilam chyba 7 kolorów z serii color it.
Zamawiałam na allegro w propocji 2 za 1 i jeden lakier osobno, bo czarny nie był dostepny na promocyjnej aukcji.
Jeśli chodzi o obsługę klienta to bardzo pozytywnie
Nie mieli koloru czarnego który zamawiałam specjalnie osobno wiec chciałam zrezygnować z zamówienia, ale na drugi dzień mieli dostawę więc Pani z obsługi zadzwoniła i powiedziała, że będzie i wyślą. W promocyjnych ze względu na mój błąd-wybrałam lakier którego nie było,też szybka zamiana na inny.
Przesyłka szybka, kontakt bardzo dobry i telefoniczny i mailowy.
Co do lakierów:
- jak ktoś wcześniej napisał kolory nie zgadzają się z probkami na stronie.Znalazłam na allegro jednego sprzedawcę który miał w miarę realne zdjęcia więc porównywałam. Niestety nie widac roznicy miedzy zwyklym a z drobinkami i taki jest np nr 15 i 610
- w trakcie aplikacji lakier zbiera sie do srodka plytki zjezdza z wolnego brzegu trzeba szybko utwardzać najlepiej po 1-2 paznokciu
- kolor czerwony przyszedł mi tak glutowaty, że nic tylko wyrzucić (nr540)
- po tygodniu zaczął mi odchodzić jeden, reszta dzielnie się trzyma
- nakładam je na bazę z cosmetics zone, top też z cosmetisc zone,
- w przypadku kolorów,których używałam(nr 370,610,510) wystarczyły 2 warstwy do pełnego krycia.
Ogólnie jestem zadowolona tych lakierów,nie wiem czy uda mi sie przetestować ile max wytrzymają, bo denerwuje mnie juz 1-1,5 tyg odrost. Myślę, że kupie coś jeszcze od nich ale na pewno nie dam więcej niż 5zl/szt. Jeśli chce się rozszerzyć kolekcję i sporadycznie ich używać to są w miarę przyzwoite jak za tą cenę, jednak CZ o niebo lepsze.
Agnie21Sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 20:05   #75
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Kupiłam jeden taki lakier na allegro. Każdy paznokieć musiałam na moment utwardzać w lampie; nie dość że zbierał się na brzegach paznokci, dosłownie spływał to musiałam po parę razy końce poprawiać, bo stamtąd to już w zasadzie znikał trwałość uznałam za całkiem porządną. 7. Dnia po umyciu rąk w pracy zauważyłam brak lakieru na jednym paznokciu :d dosłownie sam paznokieć, poprawiłam tego jednego w domu kolejnego dnia po zawiązaniu frotki na włosach - to samo- jeden się znów zgubił :d zdjęłam resztę. poszło gładko. Koło minuty z wacikiem z płynem acetonowym. Trwałość u mnie raczej średnio bo wolę jak się ścierają paznokcie niż jak je gubię
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 20:49   #76
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Kupiłam przez przypadek w sklepie stacjonarnym za niecałe 10 zł. Kolor bardzo ładny, lekki rożowy.
Jedyny minus lakieru to niestety spływanie, uciekanie z bazy i zbieranie sie pobokach, ale znalazłam sposób. Kieszonkowa lampa UV 10 sekund na każdego paznokcia, a po pomalowaniu całej reki wkładam jeszcze raz do lampy na 120 sekund.
Trwałość lakieru to spokojnie 10 dni. Schodzi bezproblemowo acetonem. Uważam, że jak na taka cenę lakier jest całkiem niezły. zamówiłam sobie teraz jeszcze dwa kolory na allegro.
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 12:52   #77
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Już od jakiegoś czasu czaiłam się na zestaw hybryd, w końcu się zdecydowałam i wybrałam zestaw silcare color it na allegro. Popełniłam za pierwszym razem kilka błędów, no ale robiłam to po raz pierwszy więc jakoś mnie to usprawiedliwia . Trudno mi jest oceniać te produktu bo ja mam je od paru dni, ale przyznaje wszystkim dziewczynom racje, że hybrydy to wielka wygoda nie trzeba czekać aż lakier wyschnie, i można od razu iść np na imprezę . Mam dość cienkie paznokcie i mam nadzieje że hybryda trochę je wzmocni ( nie poleruje bloczkiem mocno paznokci, bo nie chce osłabiać naturalnej płytki). Mam w planach robienie przerw aby naturalne pazurki trochę "odetchneły"
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 22:04   #78
Aga Sz
Przyczajenie
 
Avatar Aga Sz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Kupiłam dzisiaj w stacjonarnej drogerii Silcare w krk jeden lakier z serii Color It (430 - chłodna mięta bardziej wpadająca w błękit niż w zieleń) za 8,99 zł. Wypróbowałam na razie tylko na wzorniku, konsystencja dosyć gęsta (bardziej niż CZ), ale ładnie się pracuje pędzelkiem i kryje po 2 warstwach. Lakieru faktycznie jest mało, wystarczy pewnie na około 3 sety. Na razie nie próbuję na paznokciach, bo mam świeży mani. Jak już przetestuję, to dam znać jak się pracowało na paznokciach, jak się nosił i jak ściągał
__________________
wymiana kosmetyków
Aga Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 09:55   #79
aga9126
Przyczajenie
 
Avatar aga9126
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cześć dziewczyny! Pomocy! wczoraj robiłam pierwsze hybrydy w życiu i coś poszło nie tak! Lakier się nie utwardził do końca mam właśnie hybrydy silcare color it oraz baze/top 2w1 tez silcare. Nie wiem co zrobilam zle. Przemylam paznokcie clinerem pozniej baza/top lampa uv 36 w na 2 minuty (juz sama baza po tym byla 'klejaca', wiec probowalam utwardzac dluzej-nadsl sie kleilo trochę) później dwie warstwy lakieru kolorowego (po każdej 2 minuty w lampie), na to znow top/baza i do lampy. Na koniec trzymalam chyba z 10 minut bo ciagle byly klejace. Po tym czasie stwierdzialam ze chyba juz i tak nie stwardnieja wiec odpuscilam, przemylam znow clinerem. No i nic to nie dalo. Mam nie wyschniete do konca hybrydy. Co zdobilam zle? Czy to przez ta baze? Prosze o pomoc!
aga9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 18:59   #80
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Ta lepka warstwa to warstwa dyspersyjna, jeśli masz nową lampę i sprawne żarówki to podejrzewam, że kolor był normalnie utwardzony tylko nie wiedziałaś,że będzie ta lepka warstwa jak na koniec utwardzasz ostatnią warstwę z topem, to wtedy dopiero przecierasz cleanerem i powinno być już ok. Daj znać czy się nie mylę
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 11:09   #81
Hania17
Przyczajenie
 
Avatar Hania17
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 22
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Witajcie dziewczyny.
Wczoraj zamówiłam zestaw startowy właśnie z tymi lakierkami i na samą myśl robi mi się słabo bo jak wyrzuciłam kasę w błoto to się chyba w łeb strzelę :/. Zastanawiałam się nad kupnem hybryd przeszło rok i w końcu się zdecydowałam. W zestawie jest baza i top 2w1 właśnie z Color It i nie wiem czy zaraz nie zamówić jeszcze sobie bazy i topu z semilaca żeby mieć w razie co zamiennik jakbym musiała zmyć.
Z niecierpliwością czekam na przesyłkę i jak tylko go wypróbuję to podzielę się opiniami i pierwszymi wrażeniami.

Dziewczyny jak możecie to powstawiajcie tu zdjęcia swoich paznokci z Color It. Byłabym wdzięczna.

Edytowane przez Hania17
Czas edycji: 2016-09-18 o 11:24
Hania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 14:42   #82
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Kupiłam z ciekawości na lato dwa neonowe odcienie. Kładłam je na bazę Semilaca, zarówno na zwykłą jak i witaminową. Na to też top z semilaca. Kolory ładne, jak na wzorniku, ale nie szło tego wypoziomować, strasznie się kurczyły i zlewały. Nie do zdarcia, gdyby nie odrost, to pewnie miesiąc by wytrzymały. Zawsze przed ściągnięciem piłuję top, odmaczałam je z pół godziny jak nie dłużej i niestety, ale musiałam je spiłować... Wywaliłam, nie żal mi tych kilku złotych, ale już nigdy więcej nie kupię Silcare. A szkoda, bo mają śliczne kolory

edit: koleżanka używa też silcare, ale jako bazę i top używa pierre rene i nie ma problemu ze ściąganiem.
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Almostrosey
Czas edycji: 2016-09-21 o 14:43 Powód: przypomniało mi się
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 07:16   #83
Naya_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez aga9126 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Pomocy! wczoraj robiłam pierwsze hybrydy w życiu i coś poszło nie tak! Lakier się nie utwardził do końca mam właśnie hybrydy silcare color it oraz baze/top 2w1 tez silcare. Nie wiem co zrobilam zle. Przemylam paznokcie clinerem pozniej baza/top lampa uv 36 w na 2 minuty (juz sama baza po tym byla 'klejaca', wiec probowalam utwardzac dluzej-nadsl sie kleilo trochę) później dwie warstwy lakieru kolorowego (po każdej 2 minuty w lampie), na to znow top/baza i do lampy. Na koniec trzymalam chyba z 10 minut bo ciagle byly klejace. Po tym czasie stwierdzialam ze chyba juz i tak nie stwardnieja wiec odpuscilam, przemylam znow clinerem. No i nic to nie dalo. Mam nie wyschniete do konca hybrydy. Co zdobilam zle? Czy to przez ta baze? Prosze o pomoc!

Mam dokładnie taki sam problem kupiłam bazę 2w1 i lakiery z silcare. Juz sama baza nie chciała sie utwardzić mimo tego, ze robilam wszystko tak jak powinnam (zmatowienie i odtluszczenie płytki). Na początku nie wiedziałam o co chodzi, zaczęłam nawet myślec ze jest to moze problem lampy, bo jest nowa. Jednak lakier który mi zjechał do rogów, pod którym nie było bazy utwardził sie prawidłowo. Wiec to chyba wina tej bazy. Czy któraś z Was miała jeszcze taki problem? Jaka bazę polecacie pod te lakiery hybrydowe?

Edytowane przez Naya_7
Czas edycji: 2016-10-06 o 07:20
Naya_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 18:37   #84
Margol111
Raczkowanie
 
Avatar Margol111
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 75
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Kupiłam też te lakiery jak zaczynałam przygodę z hybrydami. Bazę i top 2w1 też mam. Co prawda lakierów nie używam, bo mam z Neonail, ale tą bazę 2w1 używam tylko i wyłącznie jako bazę i problemów z nią nie mam. Na top wg mnie się nie nadaje bo szybko się ściera. Widać to zwłaszcza jak mam naklejki, bardzo szybko się pod tym "topem" uszkadzają.
Margol111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:19   #85
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Załączam zdjęcie wzornika z kolorami które kupilam na próbę. Załączam tez zdjęcie koloru 300 na paznokciach. Dam znać za tydzień , dwa jak z trwaloscią. Kolor położony na bazę nn a na koniec top eco.
Kolory to wrzosowy z linii easy off nr 370, długo szukany przeze mnie w innych markach kolor cambridge blue seria color it premium nr 540 i ten który mam na paznokciach czyli nr 300 z linii Glossy.
Glossy i easy off były na promocji i kosztowały niecałe 4 zl wzięłam tez frez do skorek kulkę i jestem bardzo zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0065 (1).jpg (38,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0059 (1).jpg (54,2 KB, 67 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 17:12   #86
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie wzornika z kolorami które kupilam na próbę. Załączam tez zdjęcie koloru 300 na paznokciach. Dam znać za tydzień , dwa jak z trwaloscią. Kolor położony na bazę nn a na koniec top eco.
Kolory to wrzosowy z linii easy off nr 370, długo szukany przeze mnie w innych markach kolor cambridge blue seria color it premium nr 540 i ten który mam na paznokciach czyli nr 300 z linii Glossy.
Glossy i easy off były na promocji i kosztowały niecałe 4 zl wzięłam tez frez do skorek kulkę i jestem bardzo zadowolona.
A frez ile kosztował?

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 17:59   #87
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cytat:
Napisane przez dkni41 Pokaż wiadomość
A frez ile kosztował?

Wysłane z mojego SM-A300FU
Nie pamiętam dokładnie bo wyrzuciła paragon ale wydaje się że koło 5 zl. Tutaj na stronie pokazuje że 4,99. Było kilka rozmiarów kulki.
https://nails.silcare.com/frez-bit-diamond-02.html
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 18:17   #88
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie bo wyrzuciła paragon ale wydaje się że koło 5 zl. Tutaj na stronie pokazuje że 4,99. Było kilka rozmiarów kulki.
https://nails.silcare.com/frez-bit-diamond-02.html
Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 16:21   #89
Hania17
Przyczajenie
 
Avatar Hania17
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 22
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Witajcie
Przetestowałam już kilka kolorków z silcare i powiem tak, wykorzystam te co mam i raczej już się nie skuszę na nie. Trzeba wyczuć jak maloać tymi lakierami żeby wyglądały ślicznie nie zalewały skórek i nie ściągały się.
Jeśli chodzi o trwałość to na dłoniach trzymały się od półtora do dwóch tyg. Jeśli chodzi o ściąganie to u mnie schodziły dobrze, nawet acetonu nie potrzebowałam ha ha ha podważyłam paznokciem i płatami schodziły. Baza i top 2w1 z semilaca. Tak samo było z Neonail. Semilac trzyma się bardzo dobrze i aceton już jest potrzebny .
Na stopach Silcare już miesiąc przeszło i trzyma się bez zarzutu i nic nie odchodzi. Baza i top z silcare.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20161004_20_40_55_Pro.jpg (45,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20161013_09_38_38_Pro.jpg (37,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20161013_09_37_37_Pro.jpg (38,1 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160923_11_48_54_Pro.jpg (161,0 KB, 64 załadowań)
Hania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:55   #90
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Testowany przeze nie lakier po 10 dniach wyglądał dalej dobrze, nic nie odpryslo, kolor nie wyblakl. Załączam zdjęcie po 10 dniach (robione telefonem). nie wiem jak odmaczania bo zdejmuje frezarka.
Załączam tez zdjęcie z użyciem easy off na środkowych palcach. fajny wrzosowy kolor. Lakier gesty jak diabli ale super pigmentacja i wystarczyła jedna !!! warstwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (49,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20161031_002.jpg (56,0 KB, 62 załadowań)
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-04 09:25:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.