Świąteczna Gorączka 2014 czyli pomysły na prezenty dla najbliższych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-12-18, 17:35   #91
her_green_eyes
Rozeznanie

Dot.: prezent świąteczny

Można za 200 zł skomponować paletę cieni inglot, dodać do tego puder do konturowania i róż
her_green_eyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 11:11   #92
kamila9343
Przyczajenie

Uważam że to świetny pomysł na gwiazdkowy prezent. Ja dostałam w tamtym roku całą skrzynkę z cieniami, pudrami, szminkami i tuszem do rzęs, również z douglasa. To był najlepszy prezent jaki dostałam od mojego skarba. Moze pomyśl również nad taką skrzynką.
kamila9343 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 14:24   #93
Leukotea
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sara121314 Pokaż wiadomość
Ja używam tylko cieni Inglota i jestem nimi zachwycona. Myślę, że produkty tej marki idealnie nadają się na gwiazdkowy prezent
Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Można za 200 zł skomponować paletę cieni inglot, dodać do tego puder do konturowania i róż
Super, tylko jeszcze trzeba znać na tyle osobę, żeby zakupić odpowiednie cienie o odpowiedniej tonacji. Lepiej dać kartę podarunkowa do Sephory, Inglota i niech sobie osoba kupi to, co by chciała. Bo jeśli kobieta kobiecie będzie kupować cienie - ok, ma większą wiedzę i może trafić, ale faceci kompletnie się na tym nie znają i mogą mieć problem z wyborem odpowiednich.

Szczęśliwa
Leukotea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:37   #94
whoyoulove
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megakat Pokaż wiadomość
Dysponuje sumą 200 zł. Czytałem że podobno cienie inglota + baza są rewelacyjne popieracie ?
mam kilka palet Inglota, są cudowne co do kolorow - najlepiej pojsc do sklepu Inglota, opisac typ urody Ukochanej, a ekspedientka przeciez pomoze dobrac osobiscie nie chcialabym dostac karty podarunkowej...
whoyoulove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:18   #95
niebieskie_oczko
Zakorzenienie

Dot.: Świąteczna Gorączka 2014 czyli pomysły na prezenty dla najbliższych

Karta podarunkowa to dla mnie prezent bardziej w stylu "nie mam czasu pomyśleć, kup sobie sam/a". Ja osobiście wolę prezenty skonkretyzowane, bo dla mnie liczy się też fakt, że ktoś o mnie pomyślał, poświęcił czas na zakup. Karta jest bezpieczna, ale ja traktuję ją jako prezent na odczepnego albo dla kogoś, kogo się nie zna za dobrze.
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:21   #96
MartaKa83
Przyczajenie

Witam. Właśnie przyszła mi paczka zamówiona w xxxx gdzie wybrałam piękną pościel z tygrysem dla mojego brata. Widziałam, że ma w domu tylko stare babcine pościele... szkoda mu kasy na nowe, więc dostanie coś eleganckiego. Ja już jestem z siebie zadowolona

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-04 o 13:30 Powód: reklama
MartaKa83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 14:41   #97
weronikaa7
Raczkowanie

Witam Drogie Wiżanki mam problem z prezentem na święta dla taty, może byście pomogły podsunąć jakiś pomysł. Tata z zawodu jest budowlańcem, jak każdy facet lubi mecz piłki nożnej i latem wędkowanie ale największą jego pasją a wręcz miłością jest muzyka. Uwielbia grać na gitarze i pianinie i sobie podśpiewywać. I właśnie coś w tym kierunku tej muzyki chciałabym mu podarować ale nie bardzo wiem co można kupić, co by sprawiło mu radość. Proszę pomóżcie
weronikaa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
braun silk-epil 7, dla dziewczyny, philips satin perfect, prezent, prezent święta bulldog, święta

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości