kurs na DVD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 11:59   #1
wodiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14

kurs na DVD


Czy może macie do odstąpienia naprawdę dobrze nagrany kurs na dvd doszkalający w zakładaniu tipsów bo te z allegro to są marne

Edytowane przez wodiczka
Czas edycji: 2008-06-06 o 12:36
wodiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:55   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: kurs na DVD

proponuję wybrać się na kurs
dvd nie odpowie na twoje pytania
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:26   #3
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: kurs na DVD

...popieram...

__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:06   #4
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: kurs na DVD

No dokladnie kolezanko... jak chcesz dobrze umiec to kurs jedynie bo plytki dvd nie zapytasz sie czemu to czemu tamto ale jak nie zalezy ci to allegro
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:16   #5
wodiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
proponuję wybrać się na kurs
dvd nie odpowie na twoje pytania
Jesteście poprostu zazdrosne bo coraz więcej dziewczyn robi sobie tipsy i wychodzi im to bardzo dobrze jak mamy wam płacić po osiemdziesiąt złotych to wolimy same sobie robić mi dwa razy spieprzyła taka z salonu po kursie pokaleczyła mi skórki do krwi!!! plamki z powietrzem po dwóch dniach się pokazały jak poszłam z reklamacją to powiedziała że tak ma być i to nic się nie dzieje!!! srata ta ta jeszce musiałam jej zapłacić za pomalowanie na kolor żebym nie musiała patrzeć na te spieprzone tipsy dwie dychy!!! tak więc zainwestowałam pięćset złotych bo w moim mieście jest skłep z artykułami do robienia tipsów kupiłam wszysto dobrych firm i nie żałuję ani jednej złotówki!!! a co do kursu na dvd to chcialam poprostu sprawdzić czy robie wszystko tak jak być powinno dla własnej kontroli. JESTEŚCIE POPROSTU ZAZDROSNE I ZŁE BO ROBICIE KURSY I INWESTUJECIE W MIEJSCA DO PRACY A KLIJENTEK CORAZ MNIEJ!!!

Edytowane przez wodiczka
Czas edycji: 2008-06-12 o 20:09
wodiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 17:27   #6
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
JESTEŚCIE POPROSTU ZAZDROSNE I ZŁE BO ROBICIE KURSY I INWESTUJECIE W MIEJSCA DO PRACY A KLIJENTEK CORAZ MNIEJ!!!
Dzieciątko moje drogie, miesięcznie mam od 10 do 25 klientek, które przychodzą na poprawki po takich pseudostylisteczkach, jak nieprzymierzając... Ahh, nieważne kto
Dzwonią w pełnej desperacji z prośbą o poratowanie, bo to co mają na placach woła o pomstę do nieba.

I wiesz co?
Dzięki nim nadal mogę inwestować w kolejne kursy, nadal mogę inwestować w ulepszanie "miejsca do pracy" a do tego mogę inwestować (co powtórzę jak mantrę, bo wiem, że taki obrazowy przykład działa najlepiej) w kolejne butki, torebki, sukienki, szmineczki i inne prepiteta.
Dlatego jestem jak najbardziej "za" i poproszę o coraz to więcej pseudostylistek, których nie stać na kurs, a które tkwią w swoim błogim przeświadczeniu, że robią ładne paznokcie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:33   #7
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dzieciątko moje drogie, miesięcznie mam od 10 do 25 klientek, które przychodzą na poprawki po takich pseudostylisteczkach, jak nieprzymierzając... Ahh, nieważne kto
Dzwonią w pełnej desperacji z prośbą o poratowanie, bo to co mają na placach woła o pomstę do nieba.

I wiesz co?
Dzięki nim nadal mogę inwestować w kolejne kursy, nadal mogę inwestować w ulepszanie "miejsca do pracy" a do tego mogę inwestować (co powtórzę jak mantrę, bo wiem, że taki obrazowy przykład działa najlepiej) w kolejne butki, torebki, sukienki, szmineczki i inne prepiteta.
Dlatego jestem jak najbardziej "za" i poproszę o coraz to więcej pseudostylistek, których nie stać na kurs, a które tkwią w swoim błogim przeświadczeniu, że robią ładne paznokcie.

polać jej
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 21:53   #8
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs na DVD

Eeeee.... przestańcie....
świnie.
Ja mam takiego divixa.
Super uczą wydłużania!
I nie ma tych głupot o dezynfekcji...
całość trwa jakieś 50 min i tak tłumaczą i pokazują, że wszystko rozkminiasz!
Nie uczą tych wygiętych takich tylko pokazują takie fajne, płaskie... moim zdaniem lepiej wyglądają bo jak prawdziwe.



A na te durne bździągwy nie zwracaj uwagi.
Im tylko ciuchy i alkohol w głowie...
pozdro.
Jagoda
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 06:09   #9
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: kurs na DVD

Jagódko, boska jesteś
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 07:02   #10
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: kurs na DVD

wodiczka, jezeli uważasz ze twoje pazurki sa o wiele ladniejsze niz moje p kursie to po co ci dvd? przecież już wszzystko umiesz ;P:P:P:P: i zazdrosna tez nie jestem, nawet nie wiem o co mialabym byc skoro twoich "dzieł" nie widziałam.
A co do jakości moich to ja akurat wiem ze do perfekcji mi daleko jestem po kursie dopiero od kwietnia. A na kursie nauczyłam się sporo o chorobach dezynfekcji i o tym jak zrobic pazurki które nie odpadaja i nie zapowietrzaja się (i tym mogę się pochwalić, że spokojnie trzymaja do następnego uzupelnienia) Reszta natomiast to kwestia ćwiczeń i praktyki.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 11:16   #11
wodiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: kurs na DVD


Edytowane przez wodiczka
Czas edycji: 2008-06-04 o 15:07
wodiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 12:30   #12
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: kurs na DVD

I mi ,i mi!
Co prawda kurs zrobiłam,ale bym się doszkoliła!
Bez komentarza normalnie!
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 13:07   #13
Kitq
Raczkowanie
 
Avatar Kitq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
Dot.: kurs na DVD

to co tu się dzieje to jakaś masakra.
przyznaje nie robiłam kursu, ale co nie co wiem o robieniu tipsów, nigdy bym się nie podjęła zrobienia komuś ponieważ pomimo tego że coś tam wiem, to nie znaczy że wszystko. prawdą jest, że wiele dziewczyn które nie mają kursów robią dużo lepsze paznokcie niż osoby po kursie, ale tu nie chodzi tylko o papier ale o umiejętności manualne, osobiście jak chce mieć tipsy to wybieram się do profesjonalnej stylistki z polecenia, a nie do osoby która twierdzi, że umie robić tipsy bo na you tube obejrzała dwa filmy, nie macie co "szczekać" na stylistki, że są zazdrosne bo one wydały pieniądze na kursy i tracą klientki bo wy robicie lepiej i taniej, i co z tego że taniej skoro nikt do was nie wróci ?! tylko pójdzie po pomoc do dziewczyny po kursie.
jak możecie pisać, że nie stać was na kurs skoro was stać żeby kupić za 500zł zestaw startowy i do tego na allegro??? jak chcecie robić krzywdę róbcie sobie.
popieram stylistki które "gonią" takie panienki z forum, bo jak któraś nie ma kursu a zna się na tym co robi to nie potrzebuje DVD
sorry za laborat
Kitq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 14:15   #14
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
Eeeee.... przestańcie....
świnie.
Ja mam takiego divixa.
Super uczą wydłużania!
I nie ma tych głupot o dezynfekcji...
całość trwa jakieś 50 min i tak tłumaczą i pokazują, że wszystko rozkminiasz!
Nie uczą tych wygiętych takich tylko pokazują takie fajne, płaskie... moim zdaniem lepiej wyglądają bo jak prawdziwe.



A na te durne bździągwy nie zwracaj uwagi.
Im tylko ciuchy i alkohol w głowie...
pozdro.
wodiczka
Cytat:
MAM DO CIEBIE PROŚBĘ MOŻESZ MI PRZESŁAĆ TEN KURSIK NA MOJEGO MAILA gosiamaj71@gmail.com BYŁA BYM WDZIĘCZNA.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 14:41   #15
wodiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez kitq Pokaż wiadomość
to Co Tu Się Dzieje To Jakaś Masakra.
Przyznaje Nie Robiłam Kursu, Ale Co Nie Co Wiem O Robieniu Tipsów, Nigdy Bym Się Nie Podjęła Zrobienia Komuś Ponieważ Pomimo Tego że Coś Tam Wiem, To Nie Znaczy że Wszystko. Prawdą Jest, że Wiele Dziewczyn Które Nie Mają Kursów Robią Dużo Lepsze Paznokcie Niż Osoby Po Kursie, Ale Tu Nie Chodzi Tylko O Papier Ale O Umiejętności Manualne, Osobiście Jak Chce Mieć Tipsy To Wybieram Się Do Profesjonalnej Stylistki Z Polecenia, A Nie Do Osoby Która Twierdzi, że Umie Robić Tipsy Bo Na You Tube Obejrzała Dwa Filmy, Nie Macie Co "szczekać" Na Stylistki, że Są Zazdrosne Bo One Wydały Pieniądze Na Kursy I Tracą Klientki Bo Wy Robicie Lepiej I Taniej, I Co Z Tego że Taniej Skoro Nikt Do Was Nie Wróci ?! Tylko Pójdzie Po Pomoc Do Dziewczyny Po Kursie.
Jak Możecie Pisać, że Nie Stać Was Na Kurs Skoro Was Stać żeby Kupić Za 500zł Zestaw Startowy I Do Tego Na Allegro??? Jak Chcecie Robić Krzywdę Róbcie Sobie.
Popieram Stylistki Które "gonią" Takie Panienki Z Forum, Bo Jak Któraś Nie Ma Kursu A Zna Się Na Tym Co Robi To Nie Potrzebuje Dvd
Sorry Za Laborat
Ja Nie Kupiłam żadnego Stertowego Zestawu Na Allegro Tylko W Moim Mieście Jest Sklep Z Artykułami Do Tipsów I Nie Jestam Jakąś Tam Małolatką Mam Córkę Skończyła Właśnie 16lat I Zdania Nie Zmienie Jeżeli Chodzi O Te Po Kursach Bo Ja Mialam W Profesjonalnym Salonie Zakładane Tipsy I Przykro Mi Ale Za Tą Kasę Co Załaciłam To Badziewie Mi Odpeprzyła że Wstydziłam Się Pokazać I Przyznać Ile Zapłaciłam Jesteście Poprostu Zazdrosne I Tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
wodiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 18:08   #16
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
Ja Nie Kupiłam żadnego Stertowego Zestawu Na Allegro Tylko W Moim Mieście Jest Sklep Z Artykułami Do Tipsów I Nie Jestam Jakąś Tam Małolatką Mam Córkę Skończyła Właśnie 16lat I Zdania Nie Zmienie Jeżeli Chodzi O Te Po Kursach Bo Ja Mialam W Profesjonalnym Salonie Zakładane Tipsy I Przykro Mi Ale Za Tą Kasę Co Załaciłam To Badziewie Mi Odpeprzyła że Wstydziłam Się Pokazać I Przyznać Ile Zapłaciłam Jesteście Poprostu Zazdrosne I Tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
hmm, wątpię, aby dorosła osoba pisała takimi PoKeMoNaMi (nawet mi było cięzko tak napisać)

sorki to chyba nie pokemony, ale i tak się ciężko czyta
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 20:28   #17
Kitq
Raczkowanie
 
Avatar Kitq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
Dot.: kurs na DVD

ja nie jestem stylistką paznokci więc nie mam o co być zazdrosna, a poza tym dziecko o niczym nie świadczy, a już na pewno nie, że umiesz robić tipsy. nie wiem jak ty ale ja nie chciałabym iść do chirurga, który uczył się operować z filmu DVD
Kitq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 20:36   #18
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs na DVD

no nie pokemony... bo jak piszesz z caps lockiem to poza edytorem tak wychodzi a tu koleżanka forumowa chciała swe wzburzenie zademonstrować...

Otrzymałam od wodiczki wiadomość z prośbą o przesłanie filmu.
Niestety nie mogę tego uczynić z następujących powodów:

  • Jest to piractwo
  • Kłóci sie to z moim sposobem myślenia na temat rękodzielnictwa i chałupnictwa w dziedzinie paznokci
  • Bez dezynfekcji daleko jeszcze nikt nie zajechał ( ja rozumiem, że to twoje tkanki ale grzyb czyha...)
  • mój poprzedni post był prześmiewczy oraz ironizujący.
  • Gdybyś miała blade pojęcie o robieniu paznokci zrozumiała byś aluzję.
  • Płytki tego typu są szkodliwe. Tego nie da się pokazać. To to rzeba przeżyć.

i nie tylko gastrycznie...
pozdrówki.
Jagoda

A jak sie przejechałaś na swojej stylistce to poszukaj nowej.
To tak jak z fryzjerem.
pytasz koleżankę i ona Ci mówi gdzie jest fajnie....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 23:55   #19
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
Jesteście Poprostu Zazdrosne I Tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja jestem okropnie.
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 01:00   #20
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: kurs na DVD

Zrozum, z płytki nic sie nie nauczysz. Stylizacja paznokci to nauka przedewszystkim praktyczna. Sama prowadze szkolenia i wiem, że tej wiedzy nie dałby sie pokazać przez film. Często pokazuje kursantkom jak ptrzymac prawidłowo pilnik i jak piłowac, po czym one piłuja nieprawidłowo, zatem ja znowu pokazuje, układam im reke, prowadze, pomagam- pani z ekranu tego nie zrobi.
Jezeli Cie to pociąga, to na prawdę warto zainwestować w DOBRY kurs.
Zgadzam sie, ze są kursy, dobre i złe. I rzeczywiście dziewczyny po tych złych maja mase błednych informacji, dlatego bardzo fajnie, ze sa takie fora, gdzie można sie wymienic uwagami, dotyczącymi także szkoeń, a o tym, masz cały dłuuuuuuugi wątek
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 09:27   #21
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: kurs na DVD

https://wizaz.pl/forum/announcement.php?f=92

"Edycja postów i zdjęć grozi BANem!
(...)
Co rozumiemy jako "niszczenie zawartości forum"
Jeżeli usunięcie/edycja zdjęć i/lub treści postu powoduje brak logiki wypowiedzi innych użytkowników, traktujemy to jako zniszczenie treści forum."

pewnie tego też nie czytałas


i całkowicie zgadzam się z dziewczynami, nie ma co się oburzac taka jest prawda
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:33   #22
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
Jesteście Poprostu Zazdrosne I Tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oh tak. Strasznie.



Nawet moj TZ sie smial jak mu pokazalam te brednie.
Nie bede sie wypowiadac odnosnie tego co mysle na ten temat, bo nie chce sobie psuc humoru na reszte dnia.

Popieram Paule. Mam nadzieje, ze bedzie wiecej takich osob jak Ty. Ich zmasakrowane klientki zawsze beda przychodzic do prawdziwych stylistek na poprawki wiec nigdy nie umre z glodu i tak jak Paula bede miec na buty, torebki, czy inne "waciki".

__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:10   #23
wodiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: kurs na DVD

b
Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Oh tak. Strasznie.



Nawet moj TZ sie smial jak mu pokazalam te brednie.
Nie bede sie wypowiadac odnosnie tego co mysle na ten temat, bo nie chce sobie psuc humoru na reszte dnia.

Popieram Paule. Mam nadzieje, ze bedzie wiecej takich osob jak Ty. Ich zmasakrowane klientki zawsze beda przychodzic do prawdziwych stylistek na poprawki wiec nigdy nie umre z glodu i tak jak Paula bede miec na buty, torebki, czy inne "waciki".

"




Ja na buty,torebki,i inne zachcianki mam nie muszę zarabiać na odwalaniu fuszerki jako" pseudo"STYLISTKA PAZNOKCI bo na dobry kurs to was nie stać i po jakimś wtępnym kursiku jesteście już tak mądre Skoro macie tak dużo klientek to co wy tu robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wodiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:19   #24
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs na DVD

ja odreagowuję.....
kabarety mi sie znudziły
to dobrze, że pousuwałaś emotikonki z pierwszego posta...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:01   #25
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
b"




Ja na buty,torebki,i inne zachcianki mam nie muszę zarabiać na odwalaniu fuszerki jako" pseudo"STYLISTKA PAZNOKCI bo na dobry kurs to was nie stać i po jakimś wtępnym kursiku jesteście już tak mądre Skoro macie tak dużo klientek to co wy tu robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trafiłaś w samo sedno. Paulę napewno nie stac na dobry kurs, na pewno jest po jakimś tam wstępnym kursiku albo pewnie kupiła sobie na allegro jakieś dvd i teraz świeci tutaj I co my tutaj wszystkie robimy??


SZOK.
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:51   #26
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez nicole697 Pokaż wiadomość
Trafiłaś w samo sedno. Paulę napewno nie stac na dobry kurs, na pewno jest po jakimś tam wstępnym kursiku albo pewnie kupiła sobie na allegro jakieś dvd i teraz świeci tutaj
Tak, oczywiście że tak zrobiła. Albertynka też ma kurs z all.
Żadnej z wizażanek nie stać przecież na DOBRY kurs.
Muszą dorabiać odwalając FUSZERKĘ "stylistek".
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:23   #27
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
b"




Ja na buty,torebki,i inne zachcianki mam nie muszę zarabiać na odwalaniu fuszerki jako" pseudo"STYLISTKA PAZNOKCI bo na dobry kurs to was nie stać i po jakimś wtępnym kursiku jesteście już tak mądre Skoro macie tak dużo klientek to co wy tu robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja myśle że ty tu delikatnie zaczynasz przeginać....
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:42   #28
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: kurs na DVD

Dobra niedouczone Wizażanki bez kursów(ja też)-proponuję przestać tu już pisać,bo to woda na młyn.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:53   #29
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez wodiczka Pokaż wiadomość
b"

Skoro macie tak dużo klientek to co wy tu robicie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobre wrazenie bo nic wiecej nie umiemy
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:12   #30
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: kurs na DVD

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
dobre Wrazenie Bo Nic Wiecej Nie Umiemy
:d
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 16:06:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.