pazurki albinoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 18:58   #1
albinoska1
Raczkowanie
 
Avatar albinoska1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do albinoska1 Send a message via Skype™ to albinoska1
Red face

pazurki albinoski


Okej zaczynam od nowa moją galerię bo i ja się zmieniłam i to jak teraz maluję paznokcie. Czasem trzeba coś zmienić, żeby nie popaść w rutynę. Zacznę od paznokci które zrobiłam jeszcze przed wakacjami mojej przyjaciółce (zdjęcie numer 1 w załącznikach). Uwielbiam jej pazurki bo to dobry materiał na moje lakierowe wariactwa.

Zdjęcia numer 2 i 3 to moje paznokcie na studniówkę. Wykonałam je żelem UV, żeby trzymały się dłużej bo moje lakiery mają tendencję do szybkiego odchodzenia od paznokci, zwłaszcza jeśli zmoczę ręce.
__________________
Świat nigdy nie znalazł dobrej definicji dla słowa „wolność".
Abraham Lincoln




albinoska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 11:50   #2
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: pazurki albinoski

Cytat:
Napisane przez albinoska1 Pokaż wiadomość
Okej zaczynam od nowa moją galerię bo i ja się zmieniłam i to jak teraz maluję paznokcie. Czasem trzeba coś zmienić, żeby nie popaść w rutynę. Zacznę od paznokci które zrobiłam jeszcze przed wakacjami mojej przyjaciółce (zdjęcie numer 1 w załącznikach). Uwielbiam jej pazurki bo to dobry materiał na moje lakierowe wariactwa.

Zdjęcia numer 2 i 3 to moje paznokcie na studniówkę. Wykonałam je żelem UV, żeby trzymały się dłużej bo moje lakiery mają tendencję do szybkiego odchodzenia od paznokci, zwłaszcza jeśli zmoczę ręce.
Na 1 szym zdjeciu za bardzo paznokci nie widać , deliaktnie z profiulu wygladaja ok .. co do żelowych paznokci nierówny french i za płaskie i ciut wiecej bym uśmiechnęła ...
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 19:39   #3
justi9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 570
Dot.: pazurki albinoski

zgodze sie z motylkiem usmiech - teraz mam swira na tym punkcie- pewnie dlatego ze mi tez nie wychodzi za bardzo ale grunt to cwiczyc





MOJA GALERIA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=17212620 &poste
justi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.