Astonishing - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 19:00   #1
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235

Astonishing


Dziewczyny, firma już trochę na rynku i myśę, że wiele osób już ją zdążyło przetestować, więc może się podzielić opinią na ich temat.

Ja osobiście wytestowałam jednfazówkę clear z mega-szybkim czasem utwardzania (aż 30s ) i muszę wam powiedzieć, że jestem z niej zadowolona - szybk się utwardza, ładnie wybłyszcza i nadaje się na formę

A chciałam zapytać, czy używał ktoś ultra pinka i może cosik o nim powiedzieć (mile widziane zdjątko na pazurku) no i jak się sprawuje nabłyszczacz w pędzelku (szukam niezapowietrzającego się na pazurku najlepiej bez przemywania)
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:52   #2
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Astonishing

na bank moge polecic

Builder Gel Natural Pink -ladnie sie poziomuje, ale najlepszy jest kolorek - P I ękny!!!
wyglada jak jedna warstwa inglota 82.

formy - nie mam pojecia jak z praca na dluzsza mete. zakladalam sobie paznokcie na konkurs i rzeczywiscie ulatwiaja prace ze szpicami, bo sa dlugie
natomiast slyszalam, ze maja slaby klej.

white jest wg mnie bardzo porownywalny z IBD, aczkowliek mniej bialy ;P

no bilderek jak dla mnie zbyt zadki.. wole zele geste.

no i rzeczywiscie mega szybko sie utwardzaja.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:03   #3
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Astonishing

Ja miałam dzisiaj okazje wypróbować na warsztatach Astonishing i jestem pod wrażeniem. Biały super konsystencja fajnie się nakłada, clear budujący też mi bardzo podszedł, super się poziomuje i nie spływa na skóry no i bardzo fajną kolorówkę mają
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:29   #4
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Astonishing

W razie potrzeby- służę radą w miarę możliwości moich i regulaminowych
Anick,nie słyszałam jeszcze aby ktoś narzekał na klej foremek <myśli> ,wręcz rzekłabym-przeciwnie ale jesli jest jakis problem to proszę o zgłaszanie
Btw-jesli chcesz biel bielszą od bieli to lepszy będzie Arctic ,bo Ultra White jest stonowaną bielą i pewnie z nią miałaś do czynienia
Misiu,proszę,to zdjęcie ultra pink na płytce:

Edytowane przez DariannaKrak.
Czas edycji: 2010-03-13 o 22:34
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:38   #5
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Dot.: Astonishing

jak dla mnie builder nie należy do rzadkiego żelu, ma super konsystencje a co do white , to ktory zel masz na mysli ultra white czy arctic white?? ten drugi ma chyba najbielsza biel z dostepnych na rynku bialych żeli oj uwielbiam go fakt. co do form to klej maja super,a te nowe - super dlugie z rysunkiem szpica to maja jeszcze mocniejszy klej niz zlote ktore i tak uznawane sa za formy z b.mocnym klejem. ultra pink jest super i ten cukierkowy kolorek- klientki ktore szukaly takiegio kolorku sa zakochane a do tego kryje super polecam z całego serducha
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 00:33   #6
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Astonishing

daria tak jak mowie.. ja ich na tyle nie uzywalam zeby ocenic
byli przyjdzie, to sie wypowie, bo to ona mi mowila, ze sie jej porozklejaly w czasie pracy

nie chce mi sie pupy ruszyc ;P.. wybaczcie mi.. ;P ale mam taka jak na zjdeciach ta biel..
aczkolwiek ona nie jest jakas nie "teges" ;P
zelik sie fajnie prowadzi.. (za pierwszym razem zle mi sie utwardzil, ale juz za drugim idealnie!!)
ogolnie tak jak pisalam jest zblizony do IBD - a to jest moj numer jeden ABSOLUTLI
nie chodzilo mi o to, ze jest rzadki, tylko ja lubie baaaaaaaardzo geste zele, wiec jak dla mnie jest
dziewczyny wyluzujcie, ok ?
nie lubie strasznie takiego cziułałowania
smialo przyznam, ze to jedne z lepszych produktow z jakimi mialam stycznosc, ale WSZYSTKIE produkty maja swoje wady i zalety. jesli czytam, ze produkt jest idealny, to zawsze szukam czegos podejrzanego

daria, czy ten zel ze zdjecia jest kryjacy ?wydluzajacy lozysko?
bo fajniusi kolorek ma....

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2010-03-14 o 14:18
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 07:26   #7
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Astonishing

Widziałam to zdjątko już gdzieś wcześniej, ale ubzdurałam sobie, że to akryl
W t5akim razie chyba znajdzie się na liście przy następnych zakupkach, bo kolorek rzeczywiście ładniutki różowiutki (a nie jakiś sinawy)
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 09:16   #8
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Wink Dot.: Astonishing

anick ja tam nie cziułałowuje, hehe. wiadomo ze zawsze kazdy produkt znajdzie osoby ktorym bedzie odpowiadal jak i takie ktorym cos nie bedzie pasowalo,wiec luzikkkkk hihi , a co do utra pink to smialo mozesz nim wydłużyć łożysko bo jest kryjący i peace
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 10:09   #9
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Astonishing

Ołki to czekam na info od Byli

W końcu który biały masz? Arctic czy Ultra White?

I może si przestanę udzielać w tym temacie,bo wyjdzie,ze to jakieś kółko wzajemnej adoracji

Edytowane przez DariannaKrak.
Czas edycji: 2010-03-14 o 10:14
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:43   #10
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Astonishing

Jezem
Faktycznie, próbując na moich pazurze forma trzymała się super.
Ale ostatnio próbowałam na klientce i połowa form się porozklejała cała, a druga już była bliska tego. Zwalam to na fakt, iż nie skleiłam obydwu par skrzydełek do siebie tylko tą bliższą wolnego brzegu, a jak się domyślam, żeby trzymały dobrze to obydwie pary skrzydełek muszą być ściśnięte, więc spokojnie
Z resztą przekonam się w tym tygodniu co i jak jak będę robiła szpice na jakimś babolu

Ogólnie każdy z testowanych przeze mnie produktów asto mnie nie zawiódł więc polecam
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:20   #11
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Astonishing

sprawdzilam..
mam arktika. wg mnie jest nieco mniej bialy niz IBD..
ale to jest moje sub iektywne odczucie i nie jest powiedziane, ze za kilka tyg nie zmienie zdania


oooo.. jest kryjacy? to chyba zbyt piekne.. ;P od bardzo dawna szukam tego kolorku, ale niestety zaden wczesniejszy mnie nie zadowolil, bo nie kryl dokladnie ..
skoro mowisz, ze tym spokojnie wydluze loze, to chyba sie skusze....

i powiem ci czemu myslalas, ze to akryl - ze wzgledu na tunel
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 14:48   #12
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Astonishing

To ja wkleję tutaj paznokietki Ewelki,zeby pokazać jak wygląda Ultra Pink Asto w innej stylizacji i Arcitc White na płytce:


Byli,fakt,sklejaj obydwa skrzydełka,bo jedno jest zbyt słabe aby utrzymać dość długą jednak formę
Czekam zatem na opinię jak będzie już po babolu

Edytowane przez DariannaKrak.
Czas edycji: 2010-03-14 o 14:49
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:40   #13
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Astonishing

Ni, nie ze względu na tunel, bo w żelu też można taki uzyskać

Myślałam tak z tego powodu, iż posiadam bardzo różne przeróżne róże i na pazuru wszystkie wyglądają trupio-sino, a ten taki cukiereczkowy - miodzio
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:15   #14
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Talking Dot.: Astonishing

Bo ultra pink ma super wlasnie taki różowiutki kolorek ale powiem szczerze za zarowno ultra pinka jak i arctica zdjęcia nie ukazują w pełnej okazalosci, trzeba sie przekonac na wlasne oczęta
No i pojawila sie promocja astonishing kupujesz dwa żele/pudry a trzeci za 50% ceny
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:55   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Astonishing

Madziu a Ty pamiętasz jeszcze o obiecanym mi PW, które miałaś wysłaś na forumie A4N? :P
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 20:00   #16
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Dot.: Astonishing

hehe no wlasnie mi przypomnialas we wspomnianej sprawie wszystko zostalo usunięte ale poszukam w archiwum na gg, bo tez tam cos tna ten temat pisałam z pewno osóbka i ci pośle kilka ciekawostek

ps. dziękuje za polecenie mnie kursantce
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz

Edytowane przez magdacz86
Czas edycji: 2010-03-23 o 14:57
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:36   #17
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Astonishing

Tooo fajna promocja Ja sie wreszcie muszę zebrać tam na zakupki.. A ta promocja to jak sie kupuje 2 takie same żele czy jak się kupuje ogólnie więcej... bo kilka na pewno kupować będę

Edytowane przez tourquise
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:37
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:14   #18
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Astonishing

dostalam dzisiaj ultra pink i natural pink-i powiem wam ,ze oba zele sa OOOOHHHH!!!
Ultra wyglada dokladnie tak na paznokciu,jak pokazala Daria,chociaz w sloiku wygladal strasznie prosiaczkowo,i musze przyznac,ze letko sie wystraszylam
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:47   #19
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Astonishing

No fakt, w opakowaniu U.Pink wygląda lekko hardcore'owo
Jak wypróbujesz żelki na babeczkach to się pochwal jak się na nich pracowało
Turkusiku,Ty się chyba dziś obkupiłas
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 19:31   #20
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Astonishing

O nieeee!
Fajna promocja a ja muszę się obkupić na giełdzie elektronicznej w sobote :/ i zamiast żeli to 500 stów nie moje na jakieś badziewka
Idę se pobeczeć ...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:06   #21
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Astonishing

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
No fakt, w opakowaniu U.Pink wygląda lekko hardcore'owo
Jak wypróbujesz żelki na babeczkach to się pochwal jak się na nich pracowało
Turkusiku,Ty się chyba dziś obkupiłas
Daria-pracuje sie na nich bosko!
kupilam tez bond gel,ale powiem szczerze,ze nie zabezbyt
slizga mnie sie kolejna warstwa na tym bondzie.
podpowiedz mi,jak mam nim pracowac.
poza tym,ultra jest niesamowity,pieeeeknie sie naklada,samopoziomuje,a jak przejade pedzelkiem usmiech,to zostaje tam gdzie ma byc
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:35   #22
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Talking Dot.: Astonishing

jesli chodzi o bonding to moze wyprobuj moja metode daje kropelke tego zelu i drugim pedzelkiem , normalnym do żelu wcieram go, ma go byc tyle by nadal bylo widac ze pazurek jest matowy ale z malenka iloscia zelu, jesli jednak bedziesz mieć za duzo zelu, to wez wacik bezpyłowy i odsącz czy wytrzyj nadmiar, ja np. robie ta pierwsza metoda i wycieram tylko przy frenchu, z tego miejsca gdzie maluje frencha, i uwierz ale zaden żelik sie nie ślizga a uśmiech wychodzi idealnie spróbuj
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 23:53   #23
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Astonishing

Daria no owszem obkupiłam się i oczywiście od razu musiałam pazurasy zrobić...

Jeśli chodzi o formy to są rewelacyjne! Mają baaaardzo mocny klej, że nie mogę ich w ogóle rozkleić...

Arctic już na kursie polubiłam i dla mnie żel nie do pobicia...
Ultra Pink ma świetny kolor, trochę rzadki jak na moje potrzeby, ale to kwestia gustu...
Clear jest rewelacyjny! Szybko się utwardza i świetnie się nim pracuje na szablonie.
Builder jest świetny, choć mógłby być jeszcze bardziej gęsty, ale nie rozpływa się aż tak. Wszystkie żelki świetnie się opracowuje prostokątnymi pilnikami Astonishingu. Jak dla mnie najlepsze pilniki jakich używałam do tej pory...
Bonder mi odpowiada, ale nie mam porównania, bo podkładu używałam tylko Naildesign :P
Top Seal bez przemywania porównywalny z Finishem od Dobrejrady, ale chyba błyszczy się lepiej...

Niestety chwilowo fundusze nie pozwoliły mi więcej kupić, ale to się zapewne zmieni jak już odbiorę swoją dotacją... to były takie podstawowe wymagania.

A teraz co jest dla mnie pomyłką? Klipsy do tunelu!!! 3szt. 25 zł, a klipsy niestety to zwykły plasticzek, który się wyłamuje Liczyłam, że ułatwią mi pracę, ale takie nowinki to chyba jednak nie dla mnie...

Żele ogólnie wszystkie są bardzo twarde, ale świetnie się je opracowuje. Pilnik wchodzi jak nóż w bułeczki

...a dodam jeszcze, że Arctic póki co jest najbielszym żelem białym z jakim miałam do czynienia
Tak więc nastąpiła u mnie całkowita wymiana żeli i jestem zadowolona Jeszcze zapomniałam o primerze, ale się nie pali...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 04:51   #24
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Astonishing

Używałyście kolorówki żelków z Asto? Muszę sobie kupić kilka kolorków i nie wiem, z jakiej firmy, żeby były dobre (tzn wiem, ale po 60zł za słoiczek to mnie na razie nie stać).
Czemu promocja nie obejmuje kolorówki?
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-03-25 o 04:53
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 07:56   #25
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Astonishing

a tego bonda nie trzeba przecierać przypakiem ? mogę się mylić ,ale tak mi się cos o uszy obiło ...

jak dla mnie z wszystkich żeli asto jakie miałam do tej pory , najbardziej spasował mi natural pink - rewelacja ! właściwie nie muszę nadawać kształtu już , bo się tak ładnie poziomuje przy oszczędnym nałożeniu
no i białe żele
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:54   #26
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Dot.: Astonishing

wilczus bonding nie przecierasz , odsączasz nadmiar bo za duzo to nie zdrowo hihi, moja metoda sprawdza mi sie w 100% tourquise piszesz ze ultra pink jest rzadki, tzn wiesz moim zdanieb on jest gesty ale nie twardy wiesz o co chodzi, jest gesciejszy od covera ale tak jak napisalas kwestia gustu roksik promocji ja nie ustawiałam to ci nie odpowiem na pytanie kolorowy zelik kosztuje 32zl wiec mysle ze lepiej jak podstawowe żelki sa w promocji bo kolorowe i tak sa tansze, co do jakosci, to zele kolorowe sa geste, nie rozplywaja sie a kolor kryje przy jednej warstwie.
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:09   #27
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Astonishing

Cytat:
Napisane przez magdacz86 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o bonding to moze wyprobuj moja metode daje kropelke tego zelu i drugim pedzelkiem , normalnym do żelu wcieram go, ma go byc tyle by nadal bylo widac ze pazurek jest matowy ale z malenka iloscia zelu, jesli jednak bedziesz mieć za duzo zelu, to wez wacik bezpyłowy i odsącz czy wytrzyj nadmiar, ja np. robie ta pierwsza metoda i wycieram tylko przy frenchu, z tego miejsca gdzie maluje frencha, i uwierz ale zaden żelik sie nie ślizga a uśmiech wychodzi idealnie spróbuj
a sprobuje sobie dzisiaj

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Daria no owszem obkupiłam się i oczywiście od razu musiałam pazurasy zrobić...

Jeśli chodzi o formy to są rewelacyjne! Mają baaaardzo mocny klej, że nie mogę ich w ogóle rozkleić...

Arctic już na kursie polubiłam i dla mnie żel nie do pobicia...
Ultra Pink ma świetny kolor, trochę rzadki jak na moje potrzeby, ale to kwestia gustu...
Clear jest rewelacyjny! Szybko się utwardza i świetnie się nim pracuje na szablonie.
Builder jest świetny, choć mógłby być jeszcze bardziej gęsty, ale nie rozpływa się aż tak. Wszystkie żelki świetnie się opracowuje prostokątnymi pilnikami Astonishingu. Jak dla mnie najlepsze pilniki jakich używałam do tej pory...
Bonder mi odpowiada, ale nie mam porównania, bo podkładu używałam tylko Naildesign :P
Top Seal bez przemywania porównywalny z Finishem od Dobrejrady, ale chyba błyszczy się lepiej...

Niestety chwilowo fundusze nie pozwoliły mi więcej kupić, ale to się zapewne zmieni jak już odbiorę swoją dotacją... to były takie podstawowe wymagania.

A teraz co jest dla mnie pomyłką? Klipsy do tunelu!!! 3szt. 25 zł, a klipsy niestety to zwykły plasticzek, który się wyłamuje Liczyłam, że ułatwią mi pracę, ale takie nowinki to chyba jednak nie dla mnie...

Żele ogólnie wszystkie są bardzo twarde, ale świetnie się je opracowuje. Pilnik wchodzi jak nóż w bułeczki

...a dodam jeszcze, że Arctic póki co jest najbielszym żelem białym z jakim miałam do czynienia
Tak więc nastąpiła u mnie całkowita wymiana żeli i jestem zadowolona Jeszcze zapomniałam o primerze, ale się nie pali...

wlasnie,wlasnie!
ktory clear,i co to znaczy szybko?
ja kupilam jednofazowke,builder clear i po prostu clear.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:24   #28
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Astonishing

Cytat:
Napisane przez magdacz86 Pokaż wiadomość
wilczus bonding nie przecierasz , odsączasz nadmiar bo za duzo to nie zdrowo hihi, moja metoda sprawdza mi sie w 100% tourquise piszesz ze ultra pink jest rzadki, tzn wiesz moim zdanieb on jest gesty ale nie twardy wiesz o co chodzi, jest gesciejszy od covera ale tak jak napisalas kwestia gustu roksik promocji ja nie ustawiałam to ci nie odpowiem na pytanie kolorowy zelik kosztuje 32zl wiec mysle ze lepiej jak podstawowe żelki sa w promocji bo kolorowe i tak sa tansze, co do jakosci, to zele kolorowe sa geste, nie rozplywaja sie a kolor kryje przy jednej warstwie.
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:29   #29
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Astonishing

mnie jak się zbyt dużo bondera nałoży to przecieram jeszcze pędzlem ściągając namiar - juz po utwardzeniu .... ja pracuje bonderem Prestige , nie miałam Asto ....
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:22   #30
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Astonishing

Bondera trzeba troszkę odsączyć wacikiem z pazura i jest dobrze... Mnie się nic nie ślizga, ale może ja się nie znam

Ultra Pink faktycznie jest bardziej gęsty niż cover, ale trochę się rozpływa mimo wszystko, a twardy to faktycznie nie jest, ale clear jest

Ja nie mam pojęcia jaka jest jednofazówka, bo nie używam, a clear'y mam dwa... zwykłego i buildera
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 20:32:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.