Tipsy czy formy,oto jest pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 22:36   #1
ViNail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9

Tipsy czy formy,oto jest pytanie.


Witam kochane wizażanki,robię paznokcie od kilku lat i doszłam do wniosku po wielu próbach i błędach,że moim zdaniem tipsy powinny zniknąć -wyglądają nieestetycznie, nienaturalnie,odpadają i najgorsze było kiedy klientki wracały albo dowiadywalam się po czasie ze paznokcie odpadły a jeżeli chodzi o formę to nigdy takich problemów nie miałam, jakie są wasze opinie?
ViNail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 09:40   #2
m0nic
Raczkowanie
 
Avatar m0nic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 109
Dot.: Tipsy czy formy,oto jest pytanie.

Ja nie jestem profesjonalną stylistką, ale robię paznokcie sobie od dobrych paru lat. Od początku robiłam paznokcie akrylowe i tylko na formie. Raz kupiłam tipsy chcąc przyspieszyć zrobienie paznokci. Niestety paznokcie wyglądały fatalnie, tips podpowietrzał się, manicure był nietrwały i nieładny. Nie poszłabym do kosmetyczki, która robi paznokcie na tipsach.
__________________
redukcja start 26.08.2014
64,5-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
m0nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:56   #3
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Tipsy czy formy,oto jest pytanie.

Wszystko zależy od tego jaką klientka ma płytkę. Jeśli ma obgryzione paznokcie to szablon się nie sprawdzi. Ja używam każdej metody, tipsów również. Mam sprawdzone tipsy od LNC. Niestety jakość tipsów gra wielką rolę - elastyczność, gietkość, wytrzymałosć itd. Robię też na szablonach, fiberglas, a jeśli chodzi o rekonstrukcję to tylko nagelmasą peclavus albo żelem Ruck jest ze srebrem. Czytałam ostatnio też o żelu Unguisan, który jest chyba najmocniejszy ale też najdroższy.
Jeżeli ktoś robi tylko stylizację zdrowych paznokci to nie musi tych ostatnich brać w ogóle pod uwage.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 18:56:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.